Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

Perspektywy dla naszej sieci


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
27 odpowiedzi w tym temacie

#21
JoHHny

JoHHny
  • Donator



  • Grupa: Moderator
  • Postów: 343
  • Reputacja: 22

Co do serwera CS:GO to zrobić najprostszy FastDrop i znajdzie się multum ludzi do gry. Wgrać dodatkowo jeszcze kilka pluginów ,które będą urozmaicały grę ,a nie przeszkadzały. 

Jeśli ktoś się podejmie i stworzy taki serwer to sam się dołożę na reklamę i oddam tyle czasu ile będę mógł temu serwerowi. 


  • 0

#22
land

land
  • n00bs!

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 409
  • Reputacja: 744
  • MiejscowośćTrójmiasto

W marcu sieć będzie miała 5 lat, a nadal są tutaj osoby z którymi znamy się od początku. Nie chcę być jakimś csoinnosieciakiem tylko n00bsiakiem i forum nie oddam, nie sprzedam, ani nie zostawię w czeluściach internetu, nawet jeśli same serwery pójdą w piach. Różnie już w tej sieci bywało, ale to że po takim czasie nadal coś się dzieje świadczy, że jeszcze mamy duży potencjał, trzeba go tylko wydobyć i ukierunkować. A żeby rozkręcić serwer wystarczy wejść do gry:
attachicon.gif2014-12-11_00001.jpg


@land: Dammit :d

 

Od kiedy Ty otwierasz tabele? =o

Chyba wszyscy afk byli :d


  • 4

#23
Zryty

Zryty
  • n00bsofil

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 3136
  • Reputacja: 1273

Chyba wszyscy afk byli :d


Nom, ale nadal mnie zabijali :(
  • 0
.

#24
znudzony_zyciem

znudzony_zyciem
  • n00bs!

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 81
  • Reputacja: 2
  • Gadu-Gadu 10085769
  • Nick steam: Follow the rabbit
  • Steam ID: STEAM_0:0:128496266

myślę że aby ożywić forum możnaby wprowadzić konkursy :) na vipa są najlepsze dlatego ktoś tu musi wprowadzić vipa  :whistling:  i wtedy aby uczestniczyć w konkursie to tam trzeba np się zarejestrować. Wszyscy kochają współzawodnictwo i nagrody za grę :) :dance3:  

 

EDIT a po wprowadzeniu konkursów trzeba by zebrać dupę i odświeżyć tematy, żeby myśleli że tu zawsze się działo :) 


Użytkownik znudzony_zyciem edytował ten post 12 grudzień 2014 - 13:37

  • 0

#25
Oluś

Oluś
  • Elite Member

  • Grupa: Elite
  • Postów: 413
  • Reputacja: 160
  • Gadu-Gadu Już nie używam
  • Nick steam: Aleksandra ❤️
  • Steam ID: STEAM_0 : 0 : 31696998
  • MiejscowośćZwoleń

land ; d
póki 1 am nie było nie tylko Zryty otwierał ;d 1am przyszedł był sam na nasza 5 później i dalej nikt z nim nie mógł wygrać xD farciarz jeden albo nie wiem jak to inaczej nazwać xD


Dodano nowy post:

tak wgl nie rozumiem co Wy obmyślacie skoro Zryty szuka tylko osoby do pomocy a nie samych pomysłów;d 
Zryty dobrze rozumiem;d? (poprawić mnie w razie czego)


  • 0
Dołączona grafika

#26
Zryty

Zryty
  • n00bsofil

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 3136
  • Reputacja: 1273
Dobre pomysły zawsze mile widziane, chociaż obecnie potrzeba głównie siły roboczej.


Tyle, że konkurs też musi być ciekawy, przemyślany i warty uczestnictwa. Szczególnie, że nie mamy za dużo potencjalnych uczestników. Sieci, które mają 8 serwerów pełnych mogą sobie rzucić lipnym konkursem, bo tam zawsze ktoś się tam znajdzie...
  • 0
.

#27
dgs*

dgs*
  • NAWET ZNANY GRACZ

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3931
  • Reputacja: 3134
  • Nick steam: dgsdgsdgs

W marcu sieć będzie miała 5 lat, a nadal są tutaj osoby z którymi znamy się od początku. Nie chcę być jakimś csoinnosieciakiem tylko n00bsiakiem i forum nie oddam, nie sprzedam, ani nie zostawię w czeluściach internetu, nawet jeśli same serwery pójdą w piach. Różnie już w tej sieci bywało, ale to że po takim czasie nadal coś się dzieje świadczy, że jeszcze mamy duży potencjał, trzeba go tylko wydobyć i ukierunkować. A żeby rozkręcić serwer wystarczy wejść do gry:
 

 

piękne słowa, popieram w 100%


  • 0
Dołączona grafika

#28
dsn

dsn
  • Full Member


  • Grupa: Oczekujący
  • Postów: 239
  • Reputacja: 140
  • Nick steam: nikepk
  • Steam ID: 0:0:21039635
  • MiejscowośćJastrzębie Zdrój
Czas przerzucić się na GO bo w nim jest przyszłość. 1.6 umiera juz śmiercią naturalną coraz mniej ludzi gra, 1.6 juz nigdy nie wróci i trzeba się z tym pogodzić. Wczoraj został przez mnie wykupiony serwer do go 22 slotowy z 1s1k.
"it's now all on zonic."




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych