Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

Powrót n00bs?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
16 odpowiedzi w tym temacie

#1
land

land
  • n00bs!

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 409
  • Reputacja: 744
  • MiejscowośćTrójmiasto

Witam,

 

Po tytule zapewne wszyscy czytający tenże temat, wiedzą o czym będę pisał.

Chciałbym w całej okazałości wrócić do legendarnej sieci n00bs, tylko oczywiście jak wszędzie potrzebuje pomocy.

Oczywiście proszę o wypowiedzi wszystkich osób, kto jest za rozruszaniem n00bsów ponownie i jest w stanie pomóc - pomoc w każdej możliwej postaci.

Najbardziej jednak interesuję mnie zdanie Zrytego, dowiedziałem się, iż niestety 1am nie będzie miał czasu, a jeśli mamy ruszyć to potrzebuję jak najbardziej dostępu do całego panelu.

Chciałbym oczywiście jak to było kiedyś postawić serwer only dd2 (1.6) na 1shot1kill, z rozkręceniem serwera problemu nie będzie żadnego, wystarcza reklama na cssetti - ja wykupię i będę odnawiał.

Oczywiście będę potrzebował adminów i tak dalej, natomiast jeśli dostane dostęp i będzie już ten serwer zrobiony z reklamą to wszystko przyjdzie z czasem, jak i postawienie serwerów cs:go.

Proszę aby każdy wypowiedział się co na ten temat myśli, czy ma czas, czy chciałby pomóc, przede wszystkim czy ma czas na to.

Wiem, że wiele osób chciałoby powrotu n00bsów, ja także, lecz potrzebuję Waszej pomocy i przede wszystkim Zrytego.

W pierwszej kolejności idzie ogarniecie całego forum, dodać co niezbędne, usunąć co zbędne, lecz do tego potrzebuję dostępu. 

Ciesze się, że forum nie padło całkowicie, po wielu miesiącach właśnie wychodzę z takim oto zamiarem rozruszania na nowo sieci.

Proszę o rozesłanie tego tematu, to każdego kto miał chociaż trochę wspólnego z n00bsami ze starej ekipy - oczywiście w miarę możliwości.

Nie muszę chyba zaznaczać, że im więcej osób tym się zainteresuję tym lepiej i że naprawdę zależy mi na rozkręceniu tego ponownie.

Czekam na Wasze opinie.

 

 

 

Pozdrawiam!


  • 2

#2
Zryty

Zryty
  • n00bsofil

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 3136
  • Reputacja: 1273
Nie. I nawet nie chce mi się kolejny raz pisać dlaczego. Chcesz to startuj nowe forum, to pozostanie w takiej formie.
  • 0
.

#3
Kuki

Kuki
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 841
  • Reputacja: 675
  • Gadu-Gadu 11739141
  • Nick steam: kegel931
  • Steam ID: STEAM_1:1:34364374
  • MiejscowośćKwidzyn

I wszystko :d


  • 0

#4
ffffffff

ffffffff
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 630
  • Reputacja: 212

1.6?

:d:D:D


  • 0

Dołączona grafika


#5
777MONEYMAKER

777MONEYMAKER
  • MEFEDRONOWY KAT


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 713
  • Reputacja: 760
  • Gadu-Gadu 1002026
  • Nick steam: mat4light
  • MiejscowośćoK. B-Stoku

1.6 ? No way :d nie ma szans ^^


  • 0

Prof. dr hab. inż. 777MONEYMAKER Delegat Virtus.pro

Główny konsultant ds. taktyki, recoila, aim'a i strzelania headow bezdotykowych

p.o MAGIC MAN'A wielokrotnie odznaczony za zasługi i poświęcenie MASTER/IDOL i POGROMCA

Zaprasza do otwartej dyskusji na temat: "Możliwe następstwa wywierania świadomego nacisku, w tym wysublimowane formy mobbingu i nękania przez reprezentantów drużyn E-sportowych"


#6
HITMAN

HITMAN
  • Supboy

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 1299
  • Reputacja: 335
  • Steam ID: 0:0:41534037

Oczywiście będę potrzebował adminów i tak dalej, natomiast jeśli dostane dostęp i będzie już ten serwer zrobiony z reklamą to wszystko przyjdzie z czasem, jak i postawienie serwerów cs:go.

 

:)


  • 0
Dołączona grafika

#7
nup

nup
  • aj em nup!

  • Grupa: Administrator
  • Postów: 3080
  • Reputacja: 795
  • Gadu-Gadu 3572560
  • Nick steam: nup
  • MiejscowośćKraków

Ciekawa propozycja. Szkoda że Zryty na to nie pójdzie :d

Ale gdyby zdanie zmienił to ja pomogę, o ile byś dał gwarancję że rozkręcisz serwer i ktoś będzie grał, bo ciężko w dzisiejszych czasach z 1.6 :) pograłbym w sumie :d i kaskę jakąś też wysłał :p


  • 0

76561198005243763.pngAddFriend.png   

 

admin.gif

 

output_NjPC7s.gif


#8
land

land
  • n00bs!

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 409
  • Reputacja: 744
  • MiejscowośćTrójmiasto

W momencie gdy reklama wiaderka upadła, mój dobry kumpel zaczął robić cssetti, siedziałem z nim w zarządzie innej sieci w 2009r i reklama to najmniejszy problem, ponieważ jeśli takowy serwer już będzie, to wystarczy stawka 10 - 15 na cssetti i serwer jest full i wystarczy odnawiać reklamę, gorzej jest z cs:go ponieważ reklamy na cs:go nie ma, a pozycjonowanie już nie funkcjonuje, ale też można rozkręcić.

Nie może być nic na siłę.


  • 0

#9
Deagle

Deagle
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Elite
  • Postów: 1107
  • Reputacja: 38
  • Gadu-Gadu 4556556

1.6 nie ma szans Panowie i Panie mimo, że zostanie w moim sercu na zawsze ^^
Proponuje nasze stare www.n00bs.pl pozostawić jako forum, a zamiast rozkręcać cokolwiek na dziadku 1.6, to stworzyć klan/team w CS:GO z nazwą oczywiście n00bs.pl.
Wątpię, żeby ktoś pograł dłużej w 1.6 ;x to się troszeczkę przejadło, czas idzie do przodu.
Pozdro n00bsiaki!


Użytkownik Deagle edytował ten post 13 styczeń 2016 - 23:54

  • 0
Dołączona grafika

#10
nup

nup
  • aj em nup!

  • Grupa: Administrator
  • Postów: 3080
  • Reputacja: 795
  • Gadu-Gadu 3572560
  • Nick steam: nup
  • MiejscowośćKraków

Ty nie masz szans :d są ludzie którzy grają i będą grać w 1.6 :) ja też bym grał, jakbym miał gdzie, co innego GO w którego nie pogram :d bo zwyczajnie mi nie przypadł do gustu :)


  • 0

76561198005243763.pngAddFriend.png   

 

admin.gif

 

output_NjPC7s.gif


#11
dgs*

dgs*
  • NAWET ZNANY GRACZ

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3931
  • Reputacja: 3134
  • Nick steam: dgsdgsdgs

mogę adminować na serverze i ts3 oraz grać w 1.6

 

pozdrawiam :)


Użytkownik dgs* edytował ten post 17 styczeń 2016 - 20:13

  • 0
Dołączona grafika

#12
Dark Angel

Dark Angel
  • Full Member

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 49
  • Reputacja: 2
  • Gadu-Gadu 54854164
  • Nick steam: Dark Angel
  • MiejscowośćSłubice

normalnie :)

Damy radę prowadzić forum :C


  • 0
Za to co ty mi tu typie proponujesz, powinni Cie zabierać na gilotynę i to puścić.
#Cięcie.  :whistling:

#13
Roxannneee

Roxannneee
  • Elite Member

  • Grupa: Elite
  • Postów: 18
  • Reputacja: 12

Dobry pomysł, pewnie bym zawitał od czasu do czasu o ile sobie passy do steama przypomne. Jako iż mam ogromny sentyment do tego servera również możecie liczyć na moją pomoc finansową :)

Pozdr reksio


  • 0

#14
Fabio

Fabio
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CSGO
  • Postów: 1742
  • Reputacja: 884
  • MiejscowośćKalisz

Nie dziwię się, że Zryty tak podchodzi do całej sprawy, mimo to, fajnie byłoby jeszcze kiedyś zagrać na serwerze n00bsów :d


  • 0

kro15.gif


#15
HITMAN

HITMAN
  • Supboy

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 1299
  • Reputacja: 335
  • Steam ID: 0:0:41534037

Chwilowo temat podupadł ;)


  • 0
Dołączona grafika

#16
Hashu

Hashu
  • Elite Member

  • Grupa: Elite
  • Postów: 1113
  • Reputacja: 109
  • Gadu-Gadu 5778877
  • MiejscowośćKraków

Siema ludzie ja popieram ten pomysł i poświęcę czas by nasze dzieło czytaj n00bs.pl odżyło !!! mogę pomóc finansowo i mogę kręcić serwer oraz być adminem na serwie DM CS:GO też będę uczęszczał na Only DD2 co do pomysłu deagla dywizja CS:GO mówię tak . CS 1.6 dalej jest grywalny lecz szkoda że nie tak jak wcześniej cóż czas pokazał że CS 1.6 to wspaniała gra .

Serwer CS:GO to mocny temat który może ożywić nasze n00bs.pl z tego co widzę Serwery CS:GO to głównie Skiny / Kosy / Obstawianie Meczów .

Osobiście widzę Serwer CS 1.6 Only DD2 oraz Serwer CS:GO DM wszyscy na wszystkich / CS:GO FFA lub TP na którym był by plugin dający na serwie możliwość wybrania jakiej się chce kosy i skiny do innych broni . Widziałem też taki plugin na CS 1.6

 

Pozdrawiam Wszystkich


  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#17
nup

nup
  • aj em nup!

  • Grupa: Administrator
  • Postów: 3080
  • Reputacja: 795
  • Gadu-Gadu 3572560
  • Nick steam: nup
  • MiejscowośćKraków

Szkoda że autor tematu miał chwilową fazę :) a teraz olał sprawę całkowicie. Skoro tak to lepiej będzie zamknąć temat i o wszystkim zapomnieć :)


  • 0

76561198005243763.pngAddFriend.png   

 

admin.gif

 

output_NjPC7s.gif





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych