Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

Film roku 2016 - faza 1

jednorożce fajne tyłeczki hitman ninja znowu te dziadowskie tagi serio nikt mnie za to nie zbanuje?xD

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1
andrzej aka krzak

andrzej aka krzak
  • Bot

  • Grupa: Elite
  • Postów: 2673
  • Reputacja: 1018
  • Gadu-Gadu 6856708
  • MiejscowośćInternety

Witam, pewnie nikt nie będzie chciał się ze mną bawić co w sumie nie jest nowością ale najwyżej pobawię się sam ze sobą(hehe). 

Zabawa polega na tym, że każdy użytkownik forum będzie mógł nominować trzy filmy do naszego forumowego plebiscytu. Mile widziane jakieś krótkie uzasadnienie, trailer albo przynajmniej link do filmwebu. Nominacje można składać od teraz do 25.12.2016, godz. 12:00 (chyba, że mnie pasterka "zmęczy" hehe to trochę później) a następnie przejdziemy do głosowania. Zwycięzca otrzyma symboliczną piąteczkę <high five> oraz +5 do szacunku na dzielni :d zapraszam do zabawy! 


  • 0

Pn5h0uT.png






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: jednorożce, fajne tyłeczki, hitman ninja, znowu te dziadowskie tagi, serio nikt mnie, za to nie zbanuje?xD

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych