Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

CD-Action 01/2017 z plakatem!

n00bs cs 1.6 jednorozce fajne tyleczki hitman co tam?:D znowu te tagi :|

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1
andrzej aka krzak

andrzej aka krzak
  • Bot

  • Grupa: Elite
  • Postów: 2673
  • Reputacja: 1018
  • Gadu-Gadu 6856708
  • MiejscowośćInternety

Dzisiaj do sprzedaży trafił kolejny numer CD-Action a w nim: 


  • plakat dwustronny 82x59(zdjęcia poniżej) 

  • 3 pełne wersje gier (phantaruk, the way, men of war oddział szturmowy goty) 

  • kody bonusowe do WoT, WoW(world of warships żeby nie było :p) survarium oraz g data total protection 

  • ponad 100 stron na których znajdziecie zapowiedzi oraz recenzje gier, megatest monitorów dla gracza oraz wiele innych, ciekawych artykułów :)


Mój plakat już wisi :d

 

Spoiler

  • 0

Pn5h0uT.png


#2
Królowa

Królowa
  • Profesjonalistka!

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 214
  • Reputacja: 32
  • Gadu-Gadu 44368540
  • Nick steam: Królowa
  • Steam ID: 0:0:1279113
  • MiejscowośćZielona Góra

2/10 


  • 0

NIE DBAM, CO MYŚLISZ O MNIE, CO JEST CI NIE WYGODNE, JEBIE ZDANIA POSTRONNE, TO ZAPAMIĘTAJ

 

ŻE MÓWISZ DO MNIE ZIOMIE, GDY W ŚRODKU CIŚNIESZ PO MNIE, SŁODKIE SŁÓWKA PIERDOLĘĘ... =D






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: n00bs, cs 1.6, jednorozce, fajne tyleczki, hitman co tam?:D, znowu te tagi :|

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych