Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!

Company of heroes online


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
11 odpowiedzi w tym temacie

#1
Gość_Byt Internetowy(spam bot)_*

Gość_Byt Internetowy(spam bot)_*
  • Grupa: Gość
Oficjalna strona KLIK

Jest to RTS w realiach drugiej wojny światowej nastawiony na rozgrywkę między graczami (typowe mmo). W grze mamy dwie strony: Alianci oraz Niemcy. W każdej z nich możemy stworzyć commandera oraz wybrać doktrynę:
Alianci
a) Infantry - typowy piechociarz, jego umiejętności to m.in wezwanie wsparcia zza mapy, artyleria, wezwanie Rangersów
b) Armor - dzięki swoim jednostkom pancernym jest główną siłą na froncie, może wezwać pershinga oraz calioppe czyli sherman z wyrzutnią rakier
c) Airborne - spadochroniarz, bardzo ciekawa postać :banana: osobiście ja lubię, ponieważ można robić zrzuty spadochronowe prosto do bazy przeciwnika i tam go nękać, ma też bardzo silny nalot bombowy (jak się go ulepszy)
Niemcy -
Blitzkrieg i Defense tutaj niestety nie mogę za wiele powiedzieć, ponieważ nimi nie grałem ;/
Terror - jego nazwa oddaje w 100 % jego cechy, może wezwać Tygrysa Królewskiego, który sieje postrach na polu bitwy ( na mini mapie nie jest oznaczony jako pojazd, ale już jako budynek! ), może użyć V1 i artylerii, po takiej kombinacji na pewno nic nie przeżyje w danym miejscu ...

Trochę o rozgrywce: Gra jest oparta na innych częściach Company of Heroes, możemy tutaj przejść kampanię, która składa się z 15 misji i zarobić trochę expa i supply ( o tym później). Jest również bardzo przydatny samouczek, dzięki któremu wbijemy pierwsze lvl oraz zapoznamy się z rozgrywką. Jeżeli chodzi o grę sieciową to mamy do dyspozycji Reward Game i Custom Game.
Custom Game - tutaj możemy razem przyjaciółmi rozegrać na spokojnie mecz np 3 graczy vs 3 pc albo 3 graczy vs 3 graczy, można też wybrać public game i czekać aż do nas przyjdą jacyś gracze. Rozgrywki 1 vs 1 2 vs 2 3 vs 3 4 vs 4
Reward game - tutaj możemy zebrać ekipę kumpli (max4 osoby), pozwolić systemowi samemu wylosować kompanów albo szukać gry 1 vs 1. W tym trybie jest większa ilość nagród, expa i supply za wygrany mecz. System sam szuka naszych przeciwników. I tutaj jest moja pierwsza uwaga, czasami to draństwo robiło sobie ze mnie i moich kumpli jaja ;/ mieliśmy np. 15 lvl a przeciwnicy 50 i było to uznawane za wyrównaną walkę ... Aby wygrać należy przejąć Victory Point i je utrzymać dzięki czemu druga strona traci swoje punkty ( na początku jest ich 500 i np jak są 3 Victory Pointy na mapie musimy przejąć 2 aby druga strona zaczęła tracić punkty. ) Można również zwyciężyć przez eksterminację przeciwnika czyt. zniszczenie wszystkich jego budynków.

W grze mamy supply i exp. Exp jest potrzebny żeby wbijać lvl (max 50 ), za każdy lvl dostajemy jeden punkt umiejętności, który możemy wykorzystać. Umiejętności jest 10 dla każdej doktryny, wbijając 50 lvl będziemy mieli możliwość wykorzystania 5 z czego chyba 3 mogą być ulepszone na maxa, więc trzeba się dobrze zastanowić, które są dla nas ważne, a które nie.
Supply jest nam potrzebny do wykupowania bonusów (np zwiększony zasięg wzroku danej jednostki, zwiększona celność itp. jest tego na prawdę sporo. ) Jest to rodzaj waluty w grze. Oczywiście można też wykupić za real kasę CoHO Cash i wykupować itemki ... Co ciekawe, najlepsze itemy nie są do kupienia za kasę ale można je tylko i wyłącznie wydropić !

Jeżeli chodzi o jednostki... Nie będę się tutaj rozpisywał, ale muszę się wyżalić, że niemcy mają więcej jednostek i to silniejszych np Pantera albo oddział piechoty "krzyżowcy" Knight Cross czy jakoś tak to się nazywało, ten durny oddział jest prawie nie do zajechania... mają też mocniejszą artylerię ogólnie wydaje mi się, że Niemcy są bardziej "dopieszczeni" w tej grze.


http://www.youtube.com/watch?v=QpkpVfYpZdc
http://www.youtube.com/watch?v=mospHKV2SPQ
http://www.youtube.com/watch?v=NgMUAh9gK1o

P.S muszę też dodać, ze jak się ogląda powtórki jest bardzo fajny Cinematic Mode dzięki któremu kamera zachowuje się jak w filmie i wszystko fajniej wygląda niż taki widok z góry :d

Użytkownik Byt Internetowy(spam bot) edytował ten post 19 styczeń 2011 - 19:56


#2
PACMAN

PACMAN
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 46
  • Reputacja: 2
  • Gadu-Gadu 5626072
  • Nick steam: Miki17131
  • MiejscowośćPoznań
Gra bardzo ciekawa, mam to pobrane jednak nie chce mi się robić 6 gigowego update...
  • 0


Dołączona grafika

Dołączona grafika


#3
palmuś ;)

palmuś ;)
  • Support

  • Grupa: Elite
  • Postów: 2046
  • Reputacja: 560
  • Gadu-Gadu 8120575
  • Nick steam: rob3rtt
  • Steam ID: 0:1:22511520
  • MiejscowośćKraków
chętnie w to ciupnę :banana:
  • 0
Dołączona grafika

#4
andrzej aka krzak

andrzej aka krzak
  • Bot

  • Grupa: Elite
  • Postów: 2673
  • Reputacja: 1018
  • Gadu-Gadu 6856708
  • MiejscowośćInternety
Tylko uważaj :banana: bo installer waży z 200 kb a później cały klient z 7 gb chyba :d
  • 0

Pn5h0uT.png


#5
palmuś ;)

palmuś ;)
  • Support

  • Grupa: Elite
  • Postów: 2046
  • Reputacja: 560
  • Gadu-Gadu 8120575
  • Nick steam: rob3rtt
  • Steam ID: 0:1:22511520
  • MiejscowośćKraków
spoko, mam neta 6mb.. to włączę ściąganie i pójdę spać :banana:
  • 0
Dołączona grafika

#6
andrzej aka krzak

andrzej aka krzak
  • Bot

  • Grupa: Elite
  • Postów: 2673
  • Reputacja: 1018
  • Gadu-Gadu 6856708
  • MiejscowośćInternety
Dobranoc :banana: jakbyś miał jakieś pytania to pisz :d może będę w stanie odpowiedzieć ;x
  • 0

Pn5h0uT.png


#7
palmuś ;)

palmuś ;)
  • Support

  • Grupa: Elite
  • Postów: 2046
  • Reputacja: 560
  • Gadu-Gadu 8120575
  • Nick steam: rob3rtt
  • Steam ID: 0:1:22511520
  • MiejscowośćKraków
wtf transfer.. nie zapierdziela max, tylko jakieś 120 - 150kb/s .. wtF?
  • 0
Dołączona grafika

#8
andrzej aka krzak

andrzej aka krzak
  • Bot

  • Grupa: Elite
  • Postów: 2673
  • Reputacja: 1018
  • Gadu-Gadu 6856708
  • MiejscowośćInternety
właśnie nie wiem mojemu koledze przy 2 mb zapierdzielał 600 - 800 kb/s a mi przy 25 od 20 do 2 MB skakał ;/
  • 0

Pn5h0uT.png


#9
PACMAN

PACMAN
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 46
  • Reputacja: 2
  • Gadu-Gadu 5626072
  • Nick steam: Miki17131
  • MiejscowośćPoznań
Mi jedzie jakieś 500kb ale i tak mi się tego updejta robić nie chce xD
  • 0


Dołączona grafika

Dołączona grafika


#10
andrzej aka krzak

andrzej aka krzak
  • Bot

  • Grupa: Elite
  • Postów: 2673
  • Reputacja: 1018
  • Gadu-Gadu 6856708
  • MiejscowośćInternety
A co Ty masz do roboty z nim ? :banana: włączasz zostawiasz i sam się robi :d
  • 0

Pn5h0uT.png


#11
PACMAN

PACMAN
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 46
  • Reputacja: 2
  • Gadu-Gadu 5626072
  • Nick steam: Miki17131
  • MiejscowośćPoznań
Nie chce mi się marnować na to czasu ani prądu.
  • 0


Dołączona grafika

Dołączona grafika


#12
palmuś ;)

palmuś ;)
  • Support

  • Grupa: Elite
  • Postów: 2046
  • Reputacja: 560
  • Gadu-Gadu 8120575
  • Nick steam: rob3rtt
  • Steam ID: 0:1:22511520
  • MiejscowośćKraków
mi zostało 455mb ;)
  • 0
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych