Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

de_n00bs Faza-Szkic


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
50 odpowiedzi w tym temacie

#41
TurbO'

TurbO'
  • noBody cares

  • Grupa: Elite
  • Postów: 595
  • Reputacja: 136
  • Gadu-Gadu 3574685
  • Nick steam: deliveryboy11
  • MiejscowośćLublin
Przepraszam Was , ale na chwile znikam :) Uważam, ze jestem Wam winny to byście wiedzieli co sie dzieje :)
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafika

#42
ABS

ABS
  • Unnamed

  • Grupa: Elite
  • Postów: 4152
  • Reputacja: 953
  • Gadu-Gadu 13142571
  • Nick steam: poldinhio
  • MiejscowośćBielsko - Biała / Dortmund
w jakim sensie znikasz Turbo?
  • 0
Dołączona grafika

#43
dgs*

dgs*
  • NAWET ZNANY GRACZ

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3931
  • Reputacja: 3134
  • Nick steam: dgsdgsdgs
wg mnie w sensie szeroko pojętej materii organicznej ale mogę się mylić :)
  • 0
Dołączona grafika

#44
TurbO'

TurbO'
  • noBody cares

  • Grupa: Elite
  • Postów: 595
  • Reputacja: 136
  • Gadu-Gadu 3574685
  • Nick steam: deliveryboy11
  • MiejscowośćLublin
Okay, wracam do projektu. Musze tylko ładnie ulepić teren moimi delikatnymi rączkami i jako taka wersje Wam dam :) Jak ulepie to dam znać. A teraz dawać Wasze żebra, jak chcecie tam jakies kobitki :]
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafika

#45
Ciasteczkofy

Ciasteczkofy
  • Full Member

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 214
  • Reputacja: 15
  • Gadu-Gadu 31361002
  • Nick steam: C ! a s t k o
Moim zdaniem tak: rysunek hasa jest troche zawielki gracze nie beda zainteresowani biegnieciem pol godziny w te i wewte.pozatym gdy taki ninja/nozownik/komandos/sh na codzie dorwie sie do teamu przeciwnego to wyrznie tam im pol populacji zanim oni dojda gdzie trzeba a co dop[iero jak ich bedzie 2 :) dobra a tak naserio.ja bym ograniczyl troche tt i dodaj sciane odgradzajaca co by im utrudnilo dostep.gdy to sie tak troche pomiejszy to ct beda mieli jak dojsc zanim bedzie boom :) dobrze by tez bylo gdyby nie bylo takiego kampienia przez bramke jak z awp na de_dust 2 gdzie ustanie ct z respa wybiegnie i wykosi afkow i przechodniow a potem co bedzie to juz wiadomo... dobrze by tez bylo jak nie bylo by jakis perfidnych kampow na wylot co jak jest jakis balkonik jak to jest z mapa de eldorado czy west to tam przyjdzie ci ninja poprzeskakuje wszystko i jeszcze w drodze wyrznie ludu wiec to zeby ludzie mogli to zagospodarowac i mieli przyjemnosc z tej gry zeby to nie wyszla jakas awp_n00bs czy cos to takie jest moje zdanie na ten temat:)
  • 0
Dołączona grafika

#46
freak

freak
  • MURZYN OLD SPIECE

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1684
  • Reputacja: 738
  • Gadu-Gadu 3962319
  • Nick steam: trackio
  • MiejscowośćSosnowiec
Przecież ten projekt i tak nie doszedł do skutku :)
  • 0
Dołączona grafika

#47
Gibon

Gibon
  • Full Member

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 188
  • Reputacja: 4
  • MiejscowośćKraków / Nowa Huta
Dla tego pytanie teraz brzmi co dalej zamykamy i olewamy, a moze cos sie ruszy ?
  • 0
Dołączona grafika

#48
ABS

ABS
  • Unnamed

  • Grupa: Elite
  • Postów: 4152
  • Reputacja: 953
  • Gadu-Gadu 13142571
  • Nick steam: poldinhio
  • MiejscowośćBielsko - Biała / Dortmund
projekt dojdzie do skutku :) Osoba za to odpowiedzialna ma chwilowe problemy więc bądzmy wyrozumiali :)
  • 0
Dołączona grafika

#49
freak

freak
  • MURZYN OLD SPIECE

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1684
  • Reputacja: 738
  • Gadu-Gadu 3962319
  • Nick steam: trackio
  • MiejscowośćSosnowiec
No miejmy nadzieję.
  • 0
Dołączona grafika

#50
Ciasteczkofy

Ciasteczkofy
  • Full Member

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 214
  • Reputacja: 15
  • Gadu-Gadu 31361002
  • Nick steam: C ! a s t k o
mapy od tak sobie sie nie robi . trzeba umiec wiele zeczy robic.uwierz mi ze to nie takie chop siup a juz sam fakt ze wydawcy gier robia w wieloosobowym teamie gre nawet po pare lat.
  • 0
Dołączona grafika

#51
Hashu

Hashu
  • Elite Member

  • Grupa: Elite
  • Postów: 1113
  • Reputacja: 109
  • Gadu-Gadu 5778877
  • MiejscowośćKraków
Kira Nie Musisz Nas Uświadamiać My o Tym Dobrze Wiemy Jak Nazwa Tematu Wskazuje Była To Faza Nie Wiadomo Czy Turbo To Ogarnie Jak Tak To Fajnie Jak Nie To Zwaszka Życie a Mepę Kminiłem Ze 2 Tyg Żeby Przypominała Standardowe Mapy Aby Ludzie Się Nie Gubili Jest Zrobiona Tak Jak Mniej Więcej Powinna. Turbo Dostał Pozwolenie Na Ewentualne Poprawki , a Co Do Tych Modów To Już Rola Moda Co w Nim Jest a Konstruktorzy Map Nie Biorą Tego Pod Uwagę Tylko Opcję Strategiczną Bo Kto Myślał Jakieś 10 Lat Temu Że w CSie Będzie Cod Mod , Diablo Mod Albo War3 Mod Jedyne Co Można Zrobić Ro Ograniczyć Dostęp Na Dachy i Inne Miejscówki
  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych