Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

Rewolucja n00bsów


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
57 odpowiedzi w tym temacie

#1
loW.

loW.
  • Pomazaniec

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 2003
  • Reputacja: 531
Witam, jako iż ostatnimi czasy strasznie dużo się pozmieniało i nie wszystko podąża w dobrym kierunku, postanowiliśmy spiąć tyłki i nie tracić czasu na jakieś problemy prowadzone przez nas i dojść do porozumienia. Otóż xanat, QQ i ja, dogadaliśmy się i mamy zamiar przywrócić to co było początkowym założeniem naszej sieci. Sprawy forum będziemy załatwiać razem a serwery będę ogarniał ja wraz z QQ. Planów jest mnóstwo, lecz z realizacją jest ich gorzej. Chęci są wielkie, ludzi również nie brakuje lecz ich samego wkładu, chociażby finansowego (mowa o zbiórce pod serwer) z zewnątrz może się to wydawać niczym lecz jest to wielką przeszkodą do kontynuacji naszych działań. Kolejną sprawą jest spam na forum, to zrozumiałe zjawisko ale do pewnego stopnia, także proszę was o choć odrobinę opanowania, a moderatorów czyli: Result'a oraz ABS'a o należyte wypełnianie swoich obowiązków aby utrzymać zarówno wartość moralną jak i przejrzystość NASZEGO forum. Od Xanata: Tarara, no i dziękuję dobranoc :] Znowu macie przechlapane bo wujek xanat wraca do gry :) i nie ma że boli! Rządy żelaznej ręki znowu są przy władzy :)
  • 0

#2
xanat

xanat
  • Outsider

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 4294
  • Reputacja: 741
  • Nick steam: xontac
  • Steam ID: 0:1:14208782
no i tyle w tym temacie :] jak komuś się nie podoba to jego problem :)
  • 0

admin.gif


#3
DANY.

DANY.
  • Full Member

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 319
  • Reputacja: 64
  • Nick steam: DANY1951
  • Steam ID: 0:1:33243225
  • MiejscowośćLublin!
Zaapowiada sie ciekawie :]
  • 0

#4
dgs*

dgs*
  • NAWET ZNANY GRACZ

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3931
  • Reputacja: 3134
  • Nick steam: dgsdgsdgs
no to do roboty panowie :]
  • 0
Dołączona grafika

#5
QQ'

QQ'
  • Ultra Member

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 952
  • Reputacja: 25
  • Gadu-Gadu 4836084
  • Nick steam: acid14
  • MiejscowośćKraków
Otoz to :]
  • 0

Dołączona grafika

Dołączona grafika


#6
mike0131

mike0131
  • Wygnaniec

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 2129
  • Reputacja: 548
  • Nick steam: csmike0131
Nareszcie :] i brawo :)
  • 0
Dołączona grafika

#7
Fabio

Fabio
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CSGO
  • Postów: 1742
  • Reputacja: 884
  • MiejscowośćKalisz
:] w końcu
  • 0

kro15.gif


#8
Szlachetna półkrew

Szlachetna półkrew
  • Elite

  • Grupa: n00bsomaniak
  • Postów: 1272
  • Reputacja: 118
:]
  • 0
Dołączona grafika

#9
dgs*

dgs*
  • NAWET ZNANY GRACZ

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3931
  • Reputacja: 3134
  • Nick steam: dgsdgsdgs
chciałbym zobaczyć rewolucję w zakładce HLTV :]
  • 0
Dołączona grafika

#10
loW.

loW.
  • Pomazaniec

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 2003
  • Reputacja: 531
Zakładka hltv zostanie zrobiona jak zbierzemy pieniądze na serwer pod forum.
  • 0

#11
Mario

Mario
  • Moderator

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1840
  • Reputacja: 811
  • Nick steam: 43877535
  • Steam ID: 0:0:27055385
  • MiejscowośćLeszno
3 razy na tak ! :] Powodzenia :)
  • 0

#12
Deagle

Deagle
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Elite
  • Postów: 1107
  • Reputacja: 38
  • Gadu-Gadu 4556556
No wrescie, chociaz bez xanata jakos tak razniej :]
  • 0
Dołączona grafika

#13
AutomaticKiller47

AutomaticKiller47
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 15
  • Reputacja: -4
na pocztek tak co mialem do powiedznia AutomaticKil... : (dziś, 10:28) NAWET NIEZDAZYLEM PRZECZYTAC TEMATU A TEMAT ZAMKNIETY TY JESTES PIERDOLNIETY SMAKU FORUM JEST PO TO BY SIE WYPOWIDAC A NIE ZAMYKAC OSADZACIE SAMI JAK WAM SIE PODOBA ROZUMISZ TO PAJACU WIEC PO CO FORUM ISTNIEJE ? AutomaticKil... : (dziś, 10:28) PO CO TO KURWA JEST ? AutomaticKil... : (dziś, 10:28) ZAMKNIJ TEZ FORUM BEDZIE WSZYSTKO JASNE Fabio : (dziś, 10:31) nie denerwuj się, chłopie :] AutomaticKil... : (dziś, 10:32) DENERWUJE MNIE TEN TYP DENERWUJE MNIE TO ZE MAM RACJE JAK NIEMASZ NIC DO WNISIENIA KONKRETNEGO ZAMKNIJ RYJA AutomaticKil... : (dziś, 10:32) BO TO CO SIE TU DZIEJE TO GOWNO JEST AutomaticKil... : (dziś, 10:33) I NA TO POZWALAJA A ZALOZONE NOOBY BYLY ZEBY TEGO NIE BYLO KUMASZ PROSTAKU Fabio : (dziś, 10:36) ote ? Fabio : (dziś, 10:37) Ja się lepiej nie odzywam.. AutomaticKil... : (dziś, 10:37) NUP KURWA BOCIE NIE TAK MIALO BYC ZAPOMIALES KURWA DLACZEGO TO ZAKLADALES Z NAMI DLACZEGO ODESZLISMY OD GC TYMCZASEM SKOLOWALES SOBIE TYPIARNIE TYPU SZAREGO I JEGO KOLEGOW I JEST TO SAMO KURWA WIERZYLEM W CIEBIE OKAZALO SIE ZE DOPOROWADZASZ DO TEGO SAMEGO KURWA JAPIERDOLE AutomaticKil... : (dziś, 10:38) NIEWIDZISZ TEGO BOCIARNIA JEBANA doggystyle : (dziś, 10:39) napisz skarge oTe doggystyle : (dziś, 10:39) produkujesz sie i produkujesz doggystyle : (dziś, 10:40) jezeli cos nie pasuje napisz temat doggystyle : (dziś, 10:40) sb nie jes od rozwiazywania problemow :) doggystyle : (dziś, 10:42) tylko napisz to normalnie bez miliarda przeklenstw Fabio : (dziś, 10:43) a on tak umie ? doggystyle : (dziś, 10:44) wierze ze umie :) Fabio : (dziś, 10:45) :) doggystyle : (dziś, 10:45) aha juz rozumiem o co chodzi z tym zamykaniem tematow przez Smaka doggystyle : (dziś, 10:45) ... AutomaticKil... : (dziś, 10:45) FABIO KURWA NIEWKURWIAJ MNIEMTOLERUJE CIE NIE WIESZ O CO CHODZI JESTES SOSUNKOWO MLODY TUTAJ NIE SKACZ NA MNIE BO JA NA CIEBIE JESZCZE TEGO NIE ZROBILEM AutomaticKil... : (dziś, 10:46) PRZYGLADAJ SIE CO MA STARSZYZNA DO POWIEDZENIA SOBIE Fabio : (dziś, 10:46) dobra przepraszam ... spokojnie .. doggystyle : (dziś, 10:46) napisz temat ote doggystyle : (dziś, 10:47) widze ze kolege grzesia troche ponosi z tym zamykaniem ale mozna to normalnie ogarnac :d AutomaticKil... : (dziś, 10:47) NIE NAPISZE WYSTARCZY MI TO ZE ON TO PRZECZYTA AutomaticKil... : (dziś, 10:47) NIC TO I TAK NIE ZMIENI AutomaticKil... : (dziś, 10:48) BO NUP JUZ NIE KONTROLUJE CO TU SIE DZIEJE KUMASZ / AutomaticKil... : (dziś, 10:48) SPRZEDAL NOOOBSY KTORE ZAKLADALISMY KUREWA doggystyle : (dziś, 10:49) nie mozesz z nupem pogadac? doggystyle : (dziś, 10:49) znacie sie dobrze przeciez AutomaticKil... : (dziś, 10:50) MAM TO WDUPIE GADANIE JUZ NIC NIE DA IDE SPAC DIBRANOC doggystyle : (dziś, 10:50) wlasnie oTe pisanie na SB nic nie zmieni doggystyle : (dziś, 10:50) produkujesz sie tutaj przeczyta to ktos to pomysli sobie jezeli tak to moge wylozyc troche kasy ale tez zadam zeby bylo jak tzreba w gowno nie wchodze proste moge wylozyc kase a abs iresult to wzorowi admini sa i takich trzeba a wyzej do nupa
  • 0
Dołączona grafika

#14
nup

nup
  • aj em nup!

  • Grupa: Administrator
  • Postów: 3080
  • Reputacja: 795
  • Gadu-Gadu 3572560
  • Nick steam: nup
  • MiejscowośćKraków
No jest to racja po części, bo kiedyś zajmowałem się tym sam :] i nie było źle :) i dobrze by było gdyby firma od której kupowałem pierwsze TP nie zagrała w chuja :) po tym zjawisku straciłem trochę chęci do tego.. i o czym Ty qrwa mówisz ? sprzedałem n00bsy ?:) a kto qrwa płaci za serwery ? nie wkurwiaj mnie:) jakoś xanatowi nic nie przeszkadza, tylko Tobie zawsze coś musi przeszkadzać.
  • 0

76561198005243763.pngAddFriend.png   

 

admin.gif

 

output_NjPC7s.gif


#15
AutomaticKiller47

AutomaticKiller47
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 15
  • Reputacja: -4
tak sprzedales noobsy bootom ............rozumie dlaczego po procpu tak sie stalo....a mowilem ci ze tak bedzie......placisz bo zakladlaes to ty H@ podjeles sie tego a zrzurta byla od nas wszystkich skoncz pierodlic..... a mi nie wszystko przeszkadza tylko weryfikuje wasze bledy jeszcz teego nie zrozumiales ? jak mam cie niewkurwiac mozesz dac mi bana H@ adminie jak zamykane ssa tematy o kontrowersyjnym i nie wyjasnionym temacie jak pan zguba mozna to zalatic tak i wszyscy zapomnimy im wwczesniej tym lepiej dla kazdego to wyjdzie zamknij mnie jak samku to robi ! masz ip i ja sie niebede wkurwial

Dodano nowy post:
Zamykam, jeżeli są jakiekolwiek problemy, pytania pisać na pw to otworzę temat.hahahaha

Dodano nowy post:
Zamykam, jeżeli są jakiekolwiek problemy, pytania pisać na pw to otworzę temat.hahaha najlepszy tekst !

Dodano nowy post:
DGS PISANIE NA SB NIC NIE ZMIENI TYLKO TU MASZ RACJE ON DOBRZE WIE O CO MI CHODZI TYLKO ZAPLATAL SIE WSIDLA SCIEM I KOLESIOSTWA INACZEJ BY MNIE TU NIE BYLO INACZEJ BY MY TEGO NIE ROBILI ZAUFALEM MU I PRZYSZLEM TU BO WIEM ZE OGRANIA TYLKO GDZIES SIE ZAGUBIL I TU JEST PROBLEM BO TO ON MA GLOWNE ZDANIE A NIE JA ZAWSZE TAK BYLO I TAK ZAKLADALISMY NO I XANAT JEDYNY KTORY MNIE ROZUMIE WIADOMO OGARNIETY SLASK !

Użytkownik AutomaticKiller47 edytował ten post 25 marzec 2011 - 20:12

  • 0
Dołączona grafika

#16
Monikaa.

Monikaa.
  • Full Member

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 329
  • Reputacja: 45
  • Gadu-Gadu 21183932
  • MiejscowośćBydgoszcz
nie zaprzecze , ote ma TROCHĘ racji, ale i tak jest dla mnie 0 za bluzgi, caps lock'a i takie tam inne . :) Jezeli mi ktos obieca ze bedzie jak wczesniej , to bardzo postaram sie w koncu cos wplacic. mimo ze nie jestem z wami baaardzo dlugo, bylo inaczej, jak byl 1 serwer, wszyscy sie znali, i traktowali jak trzeba, a teraz sie popierdoliło, połowy graczy z forum, którzy się udzielają nie znam, bo grają na codzie albo gdize indziej, no ale coz, chec byc znana siecia byla silniejsza, i tak oto n00bsiaki się rozpadły wg mnie . miło jak są nowe osoby, nawet bardzo, ale gdyby to były takie osoby które są warte bycia z nami, bo nie wszystkie są. nie wiem czy to co napisałam ma sens, ale może sie doczytacie. :) :]
  • 0
Nie będę tłumaczył się jak winny ktoś, co złego w tym, że kocham cię?

#17
ABS

ABS
  • Unnamed

  • Grupa: Elite
  • Postów: 4152
  • Reputacja: 953
  • Gadu-Gadu 13142571
  • Nick steam: poldinhio
  • MiejscowośćBielsko - Biała / Dortmund
sprawa jest wg mnie prosta do rozwiązania.. powinna wrócić stara hierarchia.. wiadome jest że się rozrastamy i potrzebujemy ludzi do ogarnięcia tego wszystkiego. Jednak grupa ludzi która zakładała to forum oraz sieć powinna być nienaruszona i mocna jak na początku co niestety teraz nie występuje :]
  • 0
Dołączona grafika

#18
AutomaticKiller47

AutomaticKiller47
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 15
  • Reputacja: -4
jesem zbyt pijaany zeby pisac dalej mam nadzieje ze tematnie nie zosanie zamkniety do jutra

Użytkownik AutomaticKiller47 edytował ten post 25 marzec 2011 - 20:28

  • 0
Dołączona grafika

#19
QQ'

QQ'
  • Ultra Member

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 952
  • Reputacja: 25
  • Gadu-Gadu 4836084
  • Nick steam: acid14
  • MiejscowośćKraków
A ja sadze, ze kolega ote powinien sie spotkac z lekarzem 1 kontaktu i wziac skierowanie do psychologa, ktory zas przekieruje go do psychiatry i podjac sie leczenia bo widze, ze cos z glowa nie tak :]
  • 1

Dołączona grafika

Dołączona grafika


#20
loW.

loW.
  • Pomazaniec

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 2003
  • Reputacja: 531
Nie no bez jaj aż tak źle nie ma :] Ale mimo wszystko dobrze że ktoś w końcu poruszył ten temat i tu sprawdziło się jego zachowanie :) bo na spokojnie się nie dało czego są dowodem wcześniejsze tematy.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych