Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

Rewolucja n00bsów


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
57 odpowiedzi w tym temacie

#41
mike0131

mike0131
  • Wygnaniec

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 2129
  • Reputacja: 548
  • Nick steam: csmike0131
Ja też przepraszam bardzo nie kłócę się i nie mam takie zamiaru, przedstawiam tylko sytuację jaka jest :) Tyle z mojej strony ;) freak wszytko będzie ok ;) xanat już terror sieje a loW się wziął ostro do pracy z QQ ;]
  • 0
Dołączona grafika

#42
Monikaa.

Monikaa.
  • Full Member

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 329
  • Reputacja: 45
  • Gadu-Gadu 21183932
  • MiejscowośćBydgoszcz
xanat, ale juz 3 raz pisze ze to oni powinni chcieć mnie poznać, a co moze nie warto? hahahah:D ;]
  • 0
Nie będę tłumaczył się jak winny ktoś, co złego w tym, że kocham cię?

#43
xanat

xanat
  • Outsider

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 4294
  • Reputacja: 741
  • Nick steam: xontac
  • Steam ID: 0:1:14208782
A ja po raz kolejny piszę, że myślę, że nie mają takiego obowiązku żeby specjalnie wchodzić na inne serwery żeby Cie poznać ;]
  • 0

admin.gif


#44
Monikaa.

Monikaa.
  • Full Member

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 329
  • Reputacja: 45
  • Gadu-Gadu 21183932
  • MiejscowośćBydgoszcz
kaca masz czy co ?;]
ja nie mowie ktokolwiek ma jakis obowiazek, nikogo do niczego nie zmuszam!
tylko jezeli CHCĄ wkrecic sie do reszty, ktora nie gra na np. codzie, POWINNI CZASEM wejsc na inny serwer, na ktorym sie gra FFA/TP. ale wola wbijac lvle czy co tam jest, nie znam sie.:)

Użytkownik Monikaa. edytował ten post 27 marzec 2011 - 09:01

  • 0
Nie będę tłumaczył się jak winny ktoś, co złego w tym, że kocham cię?

#45
xanat

xanat
  • Outsider

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 4294
  • Reputacja: 741
  • Nick steam: xontac
  • Steam ID: 0:1:14208782
Ale kto CI mówi że oni chcą? ;] na razie to widzę, że Ty tylko chcesz, tylko nie wiem po co :) ale dobra koniec już tego, bo ta rozmowa nie ma sensu.
  • 0

admin.gif


#46
mike0131

mike0131
  • Wygnaniec

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 2129
  • Reputacja: 548
  • Nick steam: csmike0131
Myślę, że zmieniliśmy temat trochę, Monika kogo się dało to poznaliśmy i muszę Wam wszystkim wbić, że jak ktoś gra na COD wcale nie musi być lamusem.... A Ty z tego co ja tu jestem mało się udzielałaś, lub spamowałaś sobie z jakaś kumpelą w temacie... ;]
  • 0
Dołączona grafika

#47
Monikaa.

Monikaa.
  • Full Member

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 329
  • Reputacja: 45
  • Gadu-Gadu 21183932
  • MiejscowośćBydgoszcz
poniewaz zamiast siedziec na forum albo sie uczylam albo rozkrecalam serwy, wiec . nie przepadam za pisaniem na forum ;]
  • 0
Nie będę tłumaczył się jak winny ktoś, co złego w tym, że kocham cię?

#48
mike0131

mike0131
  • Wygnaniec

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 2129
  • Reputacja: 548
  • Nick steam: csmike0131
Rozkręcanie serwera mogę zrozumieć ale nauka? Kto to widział?
  • 0
Dołączona grafika

#49
Monikaa.

Monikaa.
  • Full Member

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 329
  • Reputacja: 45
  • Gadu-Gadu 21183932
  • MiejscowośćBydgoszcz
co ze niby ja sie nie ucze ?! ;] to za co mam piatke z religii na semestr, 2 z maty, 2 z fizyki, 2 z polaka, no za co ?!:) offtop :<
  • 0
Nie będę tłumaczył się jak winny ktoś, co złego w tym, że kocham cię?

#50
QQ'

QQ'
  • Ultra Member

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 952
  • Reputacja: 25
  • Gadu-Gadu 4836084
  • Nick steam: acid14
  • MiejscowośćKraków

----------- Offtopic stop ponownie ;] -----------


  • 0

Dołączona grafika

Dołączona grafika


#51
freak

freak
  • MURZYN OLD SPIECE

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1684
  • Reputacja: 738
  • Gadu-Gadu 3962319
  • Nick steam: trackio
  • MiejscowośćSosnowiec

----------- Offtopic stop ponownie -----------



QQ, pragnę zauważyć, że najbardziej tu offtopuje Monika ;]
  • 0
Dołączona grafika

#52
Hashu

Hashu
  • Elite Member

  • Grupa: Elite
  • Postów: 1113
  • Reputacja: 109
  • Gadu-Gadu 5778877
  • MiejscowośćKraków
Co Do Krecenia Serwera To Mogę Coś Powiedzieć ;]
  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#53
mike0131

mike0131
  • Wygnaniec

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 2129
  • Reputacja: 548
  • Nick steam: csmike0131
Hashu powiedz co tam myślisz?
  • 0
Dołączona grafika

#54
dgs*

dgs*
  • NAWET ZNANY GRACZ

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3931
  • Reputacja: 3134
  • Nick steam: dgsdgsdgs
Mineły już 2 miesiące od Rewolucji więc odniosę się do tego wszystkiego i postaram się być obiektywnym ;)

postanowiliśmy spiąć tyłki i nie tracić czasu na jakieś problemy prowadzone przez nas i dojść do porozumienia. Otóż xanat, QQ i ja, dogadaliśmy się i mamy zamiar przywrócić to co było początkowym założeniem naszej sieci.


Nie no lepiej się dogadać nie mogliście chyba.. pytanie gdzie jest QQ w takim razie?

Sprawy forum będziemy załatwiać razem a serwery będę ogarniał ja wraz z QQ.



Forum jest ogarnięte wg mnie i dzieki za to chłopaki. Naprawde doceniam to :d Niestety z ogarnianiem serverów to jest porażka. LoWa nie można sie doprosic o ogarnięcie anty raszu oraz nożówki od jakiegoś miesiąca chyba. 2 tech admina nie ma więc nie ma kto się tym zająć zamiast niego.

Chęci są wielkie


Moim zdaniem chęci wcale nie są wielkie. Przykładowo jakis czas temu jak był problem i nie miał się nim kto zająć to prosiliscie swoich kolegow, ktorzy ogarniaja temat aby pomogli. Pamietam ze swego czasu gosc o nicku "bogus" (cos w ten deseń) pomagal w ogarnieciu spraw technicznych. Wiekszosc z was uczeszcza do jakichs tam technikow informatycznych to chyba macie kolegow co by pomogli np. z ogarnieciem anty raszu?


ludzi również nie brakuje


nie brakuje adminów na serverach TP oraz D2. Na CODzie by sie jeszcze przydało paru ogarniętych no i na AIMAWP to cała kadra czyli z 5 osób by było potrzebnych. Zrekrutowani moderatorzy ogarniają forum za co jestem naprawde wdzięczny i sie ciesze. Niestety brakuje ludzi do ogarniania problemów technicznych ale nikt się tym nie interesuje.

lecz ich samego wkładu, chociażby finansowego (mowa o zbiórce pod serwer) z zewnątrz może się to wydawać niczym lecz jest to wielką przeszkodą do kontynuacji naszych działań.


kasa jest w całości lub w 90paru procentach uzbierana. Chciałbym podziękować wszystkim którzy "dołożyli do tego swoje 3 grosze".
Chciałbym tu również podziękować adminom, którzy pilnują porządku na serverach i pomagają w utrzymywaniu serverów poprzez składki.

Sprawa spamu jest ogarnięta przez moderatorów. Spam dzieje się tam gdzie jego miejsce czyli w offtopie ^^ Chłopaki dają radę i w ważniejszych tematach raczej nie ma nieodpowiednich treści a jeżeli już są to znikome ilości. Tak trzymac :)

Wszystko zostało ładnie napisane i wiele się można było po tym spodziewać. Początkowo rewolucja rzeczywiście była tą rewolucją i naprawde wiele rzeczy w krótkim czasie zostało ogarniętych (nie będę wymieniał bo Ci co się interesują to wiedzą). Dziękuję LoW. , QQ , Smaku , xanat i doceniam to :) Niestety jak to już historia naszej planety pokazała wielokrotnie rewolucja idzie dobrze i skutkuje bo zjednoczeni ludzie walczą o wspólne sprawy ale potem znów zaczynają się problemy ponieważ po rewolucji niektórzy nie mogą się zwyczajnie dogadać co dalej. Zmiany i usprawnienia zostały wprowadzone ale teraz mamy przed sobą kolejne problemy z którymi musimy się uporać tak samo jak podczas rewolucji!

Pozdrawiam dgs*

Użytkownik dgs* edytował ten post 27 maj 2011 - 12:14

  • 2
Dołączona grafika

#55
xanat

xanat
  • Outsider

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 4294
  • Reputacja: 741
  • Nick steam: xontac
  • Steam ID: 0:1:14208782

pytanie gdzie jest QQ w takim razie?

władza uderzyła do główki no i się pożegnaliśmy

Forum jest ogarnięte wg mnie i dzieki za to chłopaki.

no niestety nie wiesz wszystkiego, bo mieliśmy ostatnio niezły problem z forum, który nie było tak łatwo rozwiązać i do końca nie jest on naprawiony.

Tak więc ładnie się wszystko gada jak się w tym nie siedzi i się nie wiem o co tak naprawdę chodzi i co się dzieje nie tylko z serwerami ale również z forum.
  • 1

admin.gif


#56
splendidwOw

splendidwOw
  • Opiekun serwera DM

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 558
  • Reputacja: 511
  • Gadu-Gadu 6010224
  • Nick steam: simplyc
  • Steam ID: Steam_ID: 0:0:3686373
  • MiejscowośćLublin
Dlatego xanat powinniscie pisac o takich problemach w dziale dla administratorow prosic o rade/pomoc i inne rzeczy... jak bedziecie brali wszystko na siebie i nie wpuszczali nikogo innego nigdy nie bedzie dobrze :) takie moje zdanie
  • 1
Dołączona grafika

#57
ABS

ABS
  • Unnamed

  • Grupa: Elite
  • Postów: 4152
  • Reputacja: 953
  • Gadu-Gadu 13142571
  • Nick steam: poldinhio
  • MiejscowośćBielsko - Biała / Dortmund
nie można mieć pretensji do loW.a o to że nie ma obecnie czasu na ogarnianie niektórych spraw.. był dostpeny dla nas całkowicie przez parę miesięcy i teraz przez to musi po nadrabiać zaległości których nabawił się w szkole przez ten czas gdy na pierwszym miejscu stały tylko n00bsy. Bądźmy wyrozumiali dla niego i okażmy cierpliwość. Co do tech admina jest to na prawdę ciężkie wyzwanie i z tego co się orientuje nie ma osoby która by mu sprostała równie dobrze jak low w chwili obecnej :)
  • 0
Dołączona grafika

#58
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin
Bardzo ładnie Michale napisane tylko mnie dziwi fakt że wczoraj zadzwoniłem do lowa powiedziałem mu o jednym problemie tech i to załatwił w sumie w pare godzin więc nie mów że loWa się nie można doprosić bo jakoś się da ... Splendid też ma rację zamiast napisać o problemie xanat to wy wszystko na klatę sami przyjmujecie ... A co do QQ może władza mu strzeliła ja tam nie wiem co się działo dokładnie niestety ale wiem że był wielkim ogarem i na forum dobrze prawił ...
  • 0
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych