Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

Rewolucja n00bsów


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
57 odpowiedzi w tym temacie

#21
xanat

xanat
  • Outsider

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 4294
  • Reputacja: 741
  • Nick steam: xontac
  • Steam ID: 0:1:14208782
oTe dobrze mówi tylko jest zbyt impulsywny i wychodzi jak wychodzi :] trzeba wziąć na niego poprawkę :)
  • 0

admin.gif


#22
AutomaticKiller47

AutomaticKiller47
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 15
  • Reputacja: -4
hahaha QQ czytam maniek czlowiek zabnowany przezmnie odkad go zobaczylem wypowiedz jego niemogla byc inna dziekuje patrz obiektywnie bo wiesz ze mam racje botem nie jestes jedyne co moge ci zarzucic to zguba przepychanki slowne to w piaskownicy jestes tutaj wyskoko wiec sie zachowuj tak do tematu a co masz do mnie to do poduszki wiem ze masz do mnie ale bo cie jeb.... ale nic pozatym mialem powody teraz mam inne zdanie a ty dalejna mnie stajesz..ogarnoles sie typie niemam nic do ciebie i jeszcze raz powtorze temat nie jest o mnie i o moim lekarzu bulwersujcie akcja zguba i dlatego tak piszesz

Użytkownik AutomaticKiller47 edytował ten post 25 marzec 2011 - 20:44

  • 0
Dołączona grafika

#23
QQ'

QQ'
  • Ultra Member

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 952
  • Reputacja: 25
  • Gadu-Gadu 4836084
  • Nick steam: acid14
  • MiejscowośćKraków
Chyba cos mylisz, bo nie jestem zaden maniek, nigdy mnie nie zbanowales od kiedy tu gram/adminuje, poza tym rowniez nie mialem zadnych przepychanek slownych ze zguba. Poza tym napisales wszystko troche zbyt chaotycznie zeby zrozumiec cos wiecej. A i nie wiem co to ma znaczyc:

Proszę Zalogować się lub Zarejestrować żeby zobaczyć ukrytą zawartość


  • 0

Dołączona grafika

Dołączona grafika


#24
AutomaticKiller47

AutomaticKiller47
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 15
  • Reputacja: -4
no tak czyli przyszla sowa i mi to wmowila paranormal activity na tym zakonczmy temat nie jest o mnie i tobie wiec o co ci chodzi kolo wypowiedz sie na temat a nie na mnie skaczesz kumasz baze typie ? pisze do mnie bo ma ale normalne boli cie to zaloz nowy temat na mnie i wtedy pogadamy prostaku

Użytkownik AutomaticKiller47 edytował ten post 25 marzec 2011 - 20:55

  • 0
Dołączona grafika

#25
QQ'

QQ'
  • Ultra Member

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 952
  • Reputacja: 25
  • Gadu-Gadu 4836084
  • Nick steam: acid14
  • MiejscowośćKraków
Polecam ci odlozyc alkohol i wrocic tu jak wytrzezwiejesz bo poki co raczej sie nie dogadamy :] a i nie zycze sobie wyzwisk w moja strone, bo poki co prostakiem i wiesniakiem jestes ty. Offtop stop :)
  • 0

Dołączona grafika

Dołączona grafika


#26
loW.

loW.
  • Pomazaniec

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 2003
  • Reputacja: 531
Panowie wyluzujcie trochę, proponuję porozmawiać jutro.
  • 0

#27
aka luzer

aka luzer
  • Full Member

  • Grupa: Elite
  • Postów: 159
  • Reputacja: 16
Miałem się nie wypowiadać w temacie bo i tak nie mam wpływu żadnego na to co tutaj się dzieje, ale napisać zawsze można. Ote masz trochę rację, troszkę się ekipa rozpadła. Ludzie nie mają czasu, niektórzy nie angażują się tak jak kiedyś w to bo mają inne zajęcia i swoje obowiązki. Trzeba angażować nowych ludzi aby serwerownia się rozrastała, nie jest możliwe ogarnięcie serwerów przez 5-6 osób. Jednak to co Ty tutaj reprezentujesz jest żałosne, spiny w kierunku osób, brak jakichkolwiek zahamowań w stosunku do ludzi (mam tu na myśli np. QQ). Sądzę, że to nie jest miejsce na chamówę i takie zachowanie. Jazda po sobie wzajemnie nie da tutaj żadnych skutków. Można napisać temat jak CZŁOWIEK, zachowywać się jak CZŁOWIEK, podyskutować jak CZŁOWIEK i wtedy spodziewać się jakichkolwiek zmian bądź kompromisów.
  • 0

#28
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin
Jestem zadowolony że low i xanat postanowili wrócić na pewno sytuacja się poprawi :] Co do posta ote to hmmm... Mu chodzi o mnie od tego czasu jak go zbanowałem nie daje mi spokoju i zachowuje się wobec mnie ... sami wiecie ... Może faktycznie zamykam tematy za wcześnie więc od teraz nie będę ich zamykał poczekam aż QQ xanta lub loW zamknie I wojna którą prowadzę tak jakby z oTe bym chciał zamknąć ale pewnie on nie będzie chciał i dalej będzie pisał podwórkowymi tekstami prosto z bramy ale dobrze by było się ogarnąć i dać sobie spokój nawzajem i tyle ...
  • 0
Dołączona grafika

#29
palmuś ;)

palmuś ;)
  • Support

  • Grupa: Elite
  • Postów: 2046
  • Reputacja: 560
  • Gadu-Gadu 8120575
  • Nick steam: rob3rtt
  • Steam ID: 0:1:22511520
  • MiejscowośćKraków

Może faktycznie zamykam tematy za wcześnie więc od teraz nie będę ich zamykał poczekam aż QQ xanta lub loW zamknie

Ja to jak kiedyś wszedłem na forum to były chyba 3 przypadki, że był nowy temat i nawet nie zdążyłem się wypowiedzieć bo już był temat zamknięty.. a otwarty był w sumie może kilka godzin (4-5h).. też mnie denerwują takie sytuacje ...

oTe, poćwicz nad ortografią, bo naprawdę Twoich postów nie da się czytać..
  • 0
Dołączona grafika

#30
mike0131

mike0131
  • Wygnaniec

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 2129
  • Reputacja: 548
  • Nick steam: csmike0131
Władza silnej ręki już kiedyś to mówiłem. Reszty szkoda komentować nawet, spina pomiędzy kilkoma osobami... Co do postu Moniki powiem krótko chociaż cisną mi się bluzki to: "O czym Ty gadasz? Nie znasz? Może wejdź na forum poczytaj co piszemy, ja jakoś nie gram zbyt często na innym serwerze niż COD, ale poznaje ludzi bo czasem wolę inna rozgrywkę czy nawet kręcenie serwera w wolnym czasie... Więc może zastanów się co piszesz?"
  • 0
Dołączona grafika

#31
Monikaa.

Monikaa.
  • Full Member

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 329
  • Reputacja: 45
  • Gadu-Gadu 21183932
  • MiejscowośćBydgoszcz
nie , nie zastanowie sie -.- ... wiec mam grac na codzie chociaz go nienawidze , po to tylko zeby poznac graczy? to nic ze bede miec 0:100 skoro sa takimi pro ogarami ze tam graja niech oni czasem wejda na inna rozgrywke, ja przyjaciol nie szukam znam tu wiekszosc i to oni [nowi] powinni sie starac zeby sie wkrecic do reszty nie ja .
  • 0
Nie będę tłumaczył się jak winny ktoś, co złego w tym, że kocham cię?

#32
mike0131

mike0131
  • Wygnaniec

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 2129
  • Reputacja: 548
  • Nick steam: csmike0131
Wybacz jeśli ucierpi Twoja duma przy takich statach....
  • 0
Dołączona grafika

#33
xanat

xanat
  • Outsider

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 4294
  • Reputacja: 741
  • Nick steam: xontac
  • Steam ID: 0:1:14208782
Monika ale co oni mają wchodzić na inne serwery bo Ty chcesz ich poznać? :] no prszę Cię :) trochę to nielogiczne, w końcu nie musisz wszystkich znać, albo możesz ich poznać na forum a nie poprzez cs'a.
  • 0

admin.gif


#34
Deagle

Deagle
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Elite
  • Postów: 1107
  • Reputacja: 38
  • Gadu-Gadu 4556556

Nie no bez jaj aż tak źle nie ma http://n00bs.pl/publ...tyle_emoticons/default/:).gif Ale mimo wszystko dobrze że ktoś w końcu poruszył ten temat i tu sprawdziło się jego zachowanie http://n00bs.pl/publ...tyle_emoticons/default/:).gif bo na spokojnie się nie dało czego są dowodem wcześniejsze tematy.

:) :] :d :d :d :d :)

Low daruj sobie :d
  • 0
Dołączona grafika

#35
dgs*

dgs*
  • NAWET ZNANY GRACZ

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3931
  • Reputacja: 3134
  • Nick steam: dgsdgsdgs

Może faktycznie zamykam tematy za wcześnie więc od teraz nie będę ich zamykał poczekam aż QQ xanta lub loW zamknie


cale szczescie nastapil ogar i juz nie bedziesz zamykac zadnych tematow. Juz mnie denerwuja te Twoje ciagle aluzje ze jestes strasznie poszkodowany i nikt Cie nie lubi a wszyscy kochaja oTe i to niesprawiedliwe. Przybij sie do krzyża męczenniku!

@
xanat i mike dajcie sobie spokój... Poniosło sweet15 i tyle :)

wracając do tematu to bardzo się ciesze ze mamy 2 techadminów tak jak to miało być i ze xanti powraca do ogarniania forum :] Oczywiście zdaję sobie sprawę, że troche moich postów poleci do kosza ale przeżyje :) chciałbym jeszcze nupiastego częściej widywać na serverach ale to już zależy tylko od niego. Mam nadzieje ze wszystko będzie szło od teraz w dobrym kierunku!

PS

palma i QQ mają przestać grać w lola :) W sumie palma może grać bo i tak boci ale QQ ogarnij sie bo tesknie za 1v1 :d

Użytkownik doggystyle edytował ten post 26 marzec 2011 - 13:44

  • 2
Dołączona grafika

#36
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin

cale szczescie nastapil ogar i juz nie bedziesz zamykac zadnych tematow. Juz mnie denerwuja te Twoje ciagle aluzje ze jestes strasznie poszkodowany i nikt Cie nie lubi a wszyscy kochaja oTe i to niesprawiedliwe. Przybij sie do krzyża męczenniku!



Nie przesadzaj piszę co widzę i tyle ale bez przesady :]
  • 0
Dołączona grafika

#37
mike0131

mike0131
  • Wygnaniec

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 2129
  • Reputacja: 548
  • Nick steam: csmike0131
dgs idealnie to wszystko ująłeś :) nic więcej nie trzeba :] oby to się kręciło teraz w dobrym kierunku :) plusik poleciał bo się należy :)

Użytkownik mike0131 edytował ten post 26 marzec 2011 - 13:58

  • 0
Dołączona grafika

#38
Monikaa.

Monikaa.
  • Full Member

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 329
  • Reputacja: 45
  • Gadu-Gadu 21183932
  • MiejscowośćBydgoszcz
czytajcie ze zrozumieniem. im powinno zalezec zeby sie wkrecic miedzy tych co graja dluzej, wiec jezeli im na tym zalezy powinni wchodzic na wszystkie serwery, anie tylko np . coda @ xanat i mike dajcie sobie spokój... Poniosło sweet15 i tyle doggy , podobno miales przestac , a znow zaczynasz. coz , widac nic do ciebie nie trafia. brawo :]
  • 0
Nie będę tłumaczył się jak winny ktoś, co złego w tym, że kocham cię?

#39
freak

freak
  • MURZYN OLD SPIECE

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1684
  • Reputacja: 738
  • Gadu-Gadu 3962319
  • Nick steam: trackio
  • MiejscowośćSosnowiec
Widzę , że zrobił się ładny offtop. Chce tylko usłyszeć, jak macie zamiar zjednoczyć n00bsów, kiedy Monika kłóci się z Mike'iem i xanatem, oTe dalej świruje z Smakiem, a teraz jeszcze wjeżdża na QQ, nie rozumiem po prostu tego. Nie rozumiem oTe, nie tylko tego co pisze, bo to nawet nie stało obok interpunkcji, ale o tej całej sprawy o którą on się sapie. temat można podsumować jednym.. :]
  • 0
Dołączona grafika

#40
xanat

xanat
  • Outsider

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 4294
  • Reputacja: 741
  • Nick steam: xontac
  • Steam ID: 0:1:14208782

Monika kłóci się z Mike'iem i xanatem

ja się z nikim nie kłócę a uświadamiam tylko że myślenie Moniki jest błędne ;] jak ona chce poznać ludzi no to chyba logiczne, że musi coś w tym kierunku zrobić, samo się nic nie robi :) przecież znowu nie musi wszystkich znać na forum ;)
  • 0

admin.gif





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych