Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

BADANIE "JĘZYK COUNTER-STRIKE'A"


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
32 odpowiedzi w tym temacie

#1
dgs*

dgs*
  • NAWET ZNANY GRACZ

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3931
  • Reputacja: 3134
  • Nick steam: dgsdgsdgs
Witam! Piszę właśnie pracę językoznawczą na temat języka counter-strike'a. Częścią tej pracy jest taka mała ankieta, którą chciałbym żeby wypełniło najwięcej osób jak się da. Wypełnienie zajmuje dosłownie 5 minut :) Proszę pomóżcie! 1.Imię oraz nick 2.wiek oraz staż gry w cs'a 3.ulubione 5 słów w cs'ie + wyjaśnienie dlaczego te 4.ulubione 5 wyrażeń/zwrotów w csie + wyjaśnienie dlaczego te 5.jakie słowa zwroty są według Ciebie najbardziej popularne i dlaczego? 6.czy język tej gry może być używany w życiu codziennym tak/nie i dlaczego? Każdy kto wypełni dostaje + w reputacji :d (dzienny limit to chyba 5 ale na pewno każdy dostanie!) pozdrawiam dgs*

Użytkownik dgs* edytował ten post 30 maj 2011 - 09:10

  • 0
Dołączona grafika

#2
mike0131

mike0131
  • Wygnaniec

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 2129
  • Reputacja: 548
  • Nick steam: csmike0131
1.Imię oraz nick: Michał; mike0131
2.wiek oraz staż gry w cs'a: wiek 19 lat; staż 5lat
3.ulubione 5 słów w cs'ie + wyjaśnienie dlaczego te: hedshot-jara mnie; multikill-jara mnie; długa-prawie zawsze w grze; m4-dobra broń; deagle-ciężko się z nim rozstać
4.ulubione 5 wyrażeń/zwrotów w csie + wyjaśnienie dlaczego te: biegniemy długą-coś w tym jest; mikro od 16 lat-uwielbiam gaśić dzieci; mam defa-zbawienne słowa; mamy ich w trupie-gdy przeciwnik nie ma szans
5.jakie słowa zwroty są według Ciebie najbardziej popularne i dlaczego? hedshot multikill- używane na serwerach jako dodatkowy plugin; lubie placki- jak jest Hashu; info od boga-zabicie takie z niczego; ale fuks mam mało hp-gdy udaje się zabić przeciwnika i zostaje 1hp
6.czy język tej gry może być używany w życiu codziennym tak/nie i dlaczego? tak i jak najbardziej się słyszy headshot lub dupszot jak komuś się czymś przywali :)

Użytkownik mike0131 edytował ten post 30 maj 2011 - 08:32

  • 1
Dołączona grafika

#3
Deagle

Deagle
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Elite
  • Postów: 1107
  • Reputacja: 38
  • Gadu-Gadu 4556556
1.Imię oraz nick 2.wiek oraz staż gry w cs'a 3.ulubione 5 słów w cs'ie + wyjaśnienie dlaczego te 4.ulubione 5 wyrażeń/zwrotów w csie + wyjaśnienie dlaczego te 5.jakie słowa zwroty są według Ciebie najbardziej popularne i dlaczego? 6.czy język tej gry może być używany w życiu codziennym tak/nie i dlaczego? 1.Daniel, -Deagle- 2.17 lat, pierwsza styczność z botami w wieku 8 lat, multi ok. 9 rok życia :) 3. mleko, banan, awka, skracaj, deagle, (mleko - moje ulubione, banan - po prostu fajnie jak ktos sie drze BANAN, awka - ulubiona bron, skracaj - taktyczny zwrot, deagle - fajna bron) 4. banan wszyscy, dawać odnogą, awka drzwi, nakurwiają mostem, paka duży/mały/a/b (banan wszyscy - no jak to dlaczego?, dawać odnogą - szybkie, zwięzłe, awka drzwi - dobra informacja, nakurwiają mostem - znak ze cos sie dzieje, paka duży/mały/a/b - info) 5.mleko, dżemor, hejdż, banan, eSka - zeby sie wyladować drzesz na caly ryj MLEKO! DŻEMOR!(haszu), hejdz to okrelsenie HE granade, banan, jakos tak sie przyjelo ze to bardzo popularne słowo, eSka - tez popularne. 6. Tak - mleko,dżemor (jesli ktos stoi blizej mleka/dżemoru i chcesz zeby ci podał :d ), skracaj (isc na skróty), banan wszyscy (rozdajesz kazdemu darmowego banana)

Użytkownik Deagle edytował ten post 30 maj 2011 - 08:35

  • 1
Dołączona grafika

#4
xanat

xanat
  • Outsider

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 4294
  • Reputacja: 741
  • Nick steam: xontac
  • Steam ID: 0:1:14208782
1. Marcin, xanat
2. 20 lat, 4 lata
3. paka - bomba, trup - rzeźnia w tunelu, środek - wbijanie na koxa, rasz - pełna prędkość, głowa - head
4. go, go, go - raszowanie; bomb planted - podłożenie bomby; bez głowy - dzieci się czepiają o interp; interp - jw; lagujesz - zacinanie się gościa
5. headshot ^^ chyba wiadomo dlaczego :)
6. tak, cholera wie dlaczego http://n00bs.pl/publ...tyle_emoticons/default/:d.gif jest używany i tyle :d np. bot, lama, head itp
  • 1

admin.gif


#5
dgs*

dgs*
  • NAWET ZNANY GRACZ

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3931
  • Reputacja: 3134
  • Nick steam: dgsdgsdgs
1.Imię oraz nick : Michał , dgs* 2.wiek oraz staż gry w cs'a : 20 , gram 2 lata 3.ulubione 5 słów w cs'ie + wyjaśnienie dlaczego te : mleko - przydatne gdy rzucamy/ dostajemy flesza , gówno - przydatne przy obrażaniu niehonorowych/niedobrych przeciwników, najs - po ładnej akcji/strzale, paka - bomba, mix - rodzaj rozgrywki 4.ulubione 5 wyrażeń/zwrotów w csie + wyjaśnienie dlaczego te : otwieram - 1szy w tabeli, zamykaj! - poniżenie przeciwnika, B na pełnej - taktyka, banan wszyscy - taktyka/informacja o pozycji przeciwnika, jeb z dzidy! - po zabiciu przeciwnika taki żarcik. 5.jakie słowa zwroty są według Ciebie najbardziej popularne i dlaczego? : odpalony! - gracz używa wspomagaczy , zamykaj! - jw. , jesteś gównem! - typowe obrażanie innego gracza, masz perma! - ostrzeżenie o tym, że gracz otrzyma bana na serverze , zachowuj - gdy nic się nie da zrobić bezpiecznie zachowujemy broń. 6.czy język tej gry może być używany w życiu codziennym tak/nie i dlaczego? : uważam, że niektóre wyrażenia z powodzeniem można stosować w życiu codziennym i wychodzą z tego czasem bardzo smieszne sytuacje aczkolwiek dla niewtajemniczonych może wydawać się to dziwne.

Użytkownik dgs* edytował ten post 30 maj 2011 - 08:57

  • 1
Dołączona grafika

#6
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin
1.Imię oraz nick Grzegorz, oY
2.wiek oraz staż gry w cs'a 24 lata 5 lat w csa

3.ulubione 5 słów w cs'ie + wyjaśnienie dlaczego te: Banan wszyscy - Najlepsze, Dłuuuuga - Fajnie się krzyczy :) Hajtowy - typ gracza MiX On - ^^ ( nie ma to jak do 5 rano grać z n00bsami :d) Paka ! - wiadomo dlaczego ;)

4.ulubione 5 wyrażeń/zwrotów w csie + wyjaśnienie dlaczego te Panowie OPOROWO, przecież to zera są, skracajcie, awp na respie, Dopsze ! Motywujące do walki dlatego ;)

5.jakie słowa zwroty są według Ciebie najbardziej popularne i dlaczego? Już wie, odpalony, bez ciało, bez głowie, no nie wierze, kurwa -wynik płaczu

6.czy język tej gry może być używany w życiu codziennym tak/nie i dlaczego? No może :d Czasami sam go używam oczywiście niektórych zwrotów, a dlaczego ? Spójrz w lustro i zadaj to pytanie człowiekowi

  • 2
Dołączona grafika

#7
kitty

kitty
  • kici kici

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1515
  • Reputacja: 1199
  • Steam ID: 0:0:26289070
1.Kasia; kitty 2.23; 4 3.gala (ulubione miejsce); bania (po strzale w głowie); leżeć (jak utłuczesz przeciwników, na których utłuczeniu Ci zależało:D); rasz (lubię raszować); emka (m4a1 dobra broń) 4. najs kur*a (wyraża pozytywne emocje, a dzięki użyciu zwrotu wulgarnego rozładowuje również te negatywne); gdzie te flesze (kiedy oślepi Cię ktoś z teamu); go go go (motywuje mnie ten dźwięk); banan wszyscy (nadal śmieszy); wyłącz to (to miłe, kiedy ktoś myśli, że masz czity) 5. włącz/kup głowę/ciało (zawsze trzeba na coś zrzucić to, że się nie umie trafić :/); długa wszyscy (barany z ct lubią biegać w jedno miejsce, a później ginąć w jednym miejscu) no jasne/no nie wierzę (jako wyraz zwątpienia); na a/b (informacja); cziter (kiedy ktoś jest odpalony, wiadomo) 6.W życiu codziennym-prywatnym, w kręgu bliskich znajomych, którzy również znają tę grę można i jest to wtedy naturalne, to jak slang branżowy :). W życiu codziennym, ale tym bardziej publicznym oczywiście nie. W komunikacji między ludźmi chodzi o to, aby się wzajemnie zrozumieć, używamy więc tych słów, które zrozumie nasz rozmówca.

Użytkownik kitty edytował ten post 30 maj 2011 - 09:46

  • 1
Dołączona grafika

#8
TurbO'

TurbO'
  • noBody cares

  • Grupa: Elite
  • Postów: 595
  • Reputacja: 136
  • Gadu-Gadu 3574685
  • Nick steam: deliveryboy11
  • MiejscowośćLublin
1.Imię oraz nick: Kamil TurbO' 2.wiek oraz staż gry w cs'a: wiek 15/ staż 1,5 roku 3.ulubione 5 słów w cs'ie + wyjaśnienie dlaczego te:Gala - lubie dawac to info, bo fajnie sie wymawia; paka-to prawie wygrana runda!; najsowo-lubie chwalic moich hajtów :); środek- info prawie uniwersalne; nakurwiamy- zagrzewa do walki :d 4.ulubione 5 wyrażeń/zwrotów w csie + wyjaśnienie dlaczego te: Banan wszyscy-pobudza team do działania, bezgłowie-obelga,gdy przegramy,bo nie moglismy trafic przeciwnika, nsowe gówno-obelga rzucana w strone uzytkowników nielegalnej kopii gry, nie bac sie, słabi są!-zagrzewa do rashu/walki 5.jakie słowa zwroty są według Ciebie najbardziej popularne i dlaczego? HS! - no wiadomo, mleko- tez wiadomo, wiedział- płacz; "nick grzacza" WH!; odpaleniec - gracz używający wspomagaczy 6.czy język tej gry może być używany w życiu codziennym tak/nie i dlaczego? Nie :d To jest taki żargon który moim zdaniem uzywa sie tylko w grze ^^
  • 1
Dołączona grafikaDołączona grafika

#9
ABS

ABS
  • Unnamed

  • Grupa: Elite
  • Postów: 4152
  • Reputacja: 953
  • Gadu-Gadu 13142571
  • Nick steam: poldinhio
  • MiejscowośćBielsko - Biała / Dortmund
1.Imię oraz nick - Robert, 24 2.wiek oraz staż gry w cs'a - 1.5 roku 3.ulubione 5 słów w cs'ie + wyjaśnienie dlaczego te : kurwa - słowo wyraża emocje które ukazują się gdy nam nie idzie. gównix - określenie osoby która lami bądz jest nie lubiana, bot- określenie osoby lamiącej i nie umiejącej grać 4.ulubione 5 wyrażeń/zwrotów w csie + wyjaśnienie dlaczego te: ogarnij się - gdy mwoi9my te słowa oczekujemy poprawy od osoby do której te słowa zostały skierowane, włącz głowę - nie trzeba wyjaśniać 5.jakie słowa zwroty są według Ciebie najbardziej popularne i dlaczego? : bot dlaczego? krótko zwięźle i na temat 6.czy język tej gry może być używany w życiu codziennym tak/nie i dlaczego? : moze być używany, dlaczeo? bo niektóre wyrażenia można użyć w życiu codziennym choć może nie kazdy zroumie o co nam do końca chodzi
  • 1
Dołączona grafika

#10
Mario

Mario
  • Moderator

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1840
  • Reputacja: 811
  • Nick steam: 43877535
  • Steam ID: 0:0:27055385
  • MiejscowośćLeszno
1.Imię oraz nick: Mariusz, nick FarteN.? 2.wiek oraz staż gry w cs'a: 17 lat, 2 lata. 3.ulubione 5 słów w cs'ie + wyjaśnienie dlaczego te: Monsterkill - na serwerze fajnie to słychać, Nice - po ładnej akcji fajnie to usłyszeć, Awka - lubię tą broń, Head - dobry head nie jest zły, Steam - gdy odpalam jestem nakręcony :) 4.ulubione 5 wyrażeń/zwrotów w csie + wyjaśnienie dlaczego te: Paka na B - Mam pakę i jest dobrze kurwa !, Nie masz głowy - gdy ktoś Ci mówi, że nie masz głowy, a interp masz 0.01, Masz radar - co niektórzy Go nie używają, a jest dość ważny w grze, wyłącz to - gdy ktoś Ci mówi, że masz cheaty, a Ty traktujesz to jako komplement, Dawać na B - lecimy na B i napierdalamy :d 5.jakie słowa zwroty są według Ciebie najbardziej popularne i dlaczego? Nice, n1 - często w komentarzach po dobrej akcji, BOT - na osobę, króra słabo gra, cheater - wiadomo, gracze nie grający czysto, często pisanie w sayu "on ma cheaty" 6.czy język tej gry może być używany w życiu codziennym tak/nie i dlaczego? Co niektóre słowa można by, ale są i też takie których raczej nie powinno się używać, bo powiedz do kogoś Ty gownixie :d
  • 1

#11
Oluś

Oluś
  • Elite Member

  • Grupa: Elite
  • Postów: 413
  • Reputacja: 160
  • Gadu-Gadu Już nie używam
  • Nick steam: Aleksandra ❤️
  • Steam ID: STEAM_0 : 0 : 31696998
  • MiejscowośćZwoleń
1.Imię oraz nick
Aleksandra , Oluś
2.wiek oraz staż gry w cs'a
18lat , z przerwami
3.ulubione 5 słów w cs'ie + wyjaśnienie dlaczego te
fuck, aaa uciekaaac, gala, zgon, resp a czemu? bo lubie :)
4.ulubione 5 wyrażeń/zwrotów w csie + wyjaśnienie dlaczego te
gala, paka dół, zgon, środek, dluuugaa , bo tak jakoś
5.jakie słowa zwroty są według Ciebie najbardziej popularne i dlaczego?
kurwa Ty (no i tu rozne obrazenia drugiego gracza) ! ,kultura , info , bo jak gram, to słyszy sie nie raz te zwroty
6.czy język tej gry może być używany w życiu codziennym tak/nie i dlaczego?
niektore tak a nie ktore nie... wyzwiska nie, poniewaz nie kazdy lubi byc obrazany a normalne slowa czemu nie : )

Użytkownik Oluś edytował ten post 30 maj 2011 - 15:18

  • 1
Dołączona grafika

#12
Sylvester Alone

Sylvester Alone
  • Tylko przyszłość się liczy

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 694
  • Reputacja: 323
  • Gadu-Gadu 31156984
  • Nick steam: DiFReNT
  • Steam ID: 0:0:40308022
  • MiejscowośćHajnówka
1.Imię oraz nick: Łukasz "DiFReNT^^" Hajduczenia 2.wiek oraz staż gry w cs'a: 13/Prawie 2 3.ulubione 5 słów w cs'ie + wyjaśnienie dlaczego te: Monster Kill - Fajny Dźwięk, Head Shot - Fajny Odgłos, Bot - Lubie to, Kur** - Czasem jest fajne wypowiedziane, God Like - Zwłaszcza na ruskich serverach jak mówi to kobieta 4.ulubione 5 wyrażeń/zwrotów w csie + wyjaśnienie dlaczego te: Na pełnej kurwie - Fajny Tekst, Nakurwiam salto - Fajny Tekst, Wbijam na pałę - Fajny Tekst, Weź nie blocz frajerze - HaHaHa 5.jakie słowa zwroty są według Ciebie najbardziej popularne i dlaczego? Jaki noob - nooby są wszędzie i to zapewne dlatego 6.czy język tej gry może być używany w życiu codziennym tak/nie i dlaczego? Raczej nie, starsza pokolenia się do niego nie przyzwyczają lecz nowe może...
  • 1
Dołączona grafika
Żeby grać dobrze musisz być wszędzie, bo gdy jesteś wszędzie nie ma cie nigdzie

#13
Lq.

Lq.
  • Full Member

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 108
  • Reputacja: 85
  • Gadu-Gadu 18857312
  • Nick steam: lookazzz
  • Steam ID: 0:0:26835921
  • MiejscowośćRzeszów
1.Imię oraz nick Łukasz, Lq 2.wiek oraz staż gry w cs'a 22, 10 3.ulubione 5 słów w cs'ie + wyjaśnienie dlaczego te skill - bo lubie go miewac, afk - bo lubie ich zabijac, najs - bo lubie jak mnie ktos chwali :), dogi - bo to friends i fajny piesek :d, awp - bo to najlepsa moja bron 4.ulubione 5 wyrażeń/zwrotów w csie + wyjaśnienie dlaczego te luqi nie raszuj, luqi nie skracaj, luqi na ch.. ich sprawdzasz na BL, luqi zostaw cos - bo lubie wk... wszystkich dookola 5.jakie słowa zwroty są według Ciebie najbardziej popularne i dlaczego? luqi - bo to ja 6.czy język tej gry może być używany w życiu codziennym tak/nie i dlaczego? nie..bo...snieg
  • 1
Dołączona grafika

#14
aka luzer

aka luzer
  • Full Member

  • Grupa: Elite
  • Postów: 159
  • Reputacja: 16
1.Imię oraz nick: Kamil aka luzer 2.wiek oraz staż gry w cs'a: 20 - 8 lat 3.ulubione 5 słów w cs'ie + wyjaśnienie dlaczego te: głowa, blaszak, przebudówka, kurnik, długa - wpadają w ucho 4.ulubione 5 wyrażeń/zwrotów w csie + wyjaśnienie dlaczego te: odpaleniec, odpał, cziter, monster kill, multi-kill - fajne brzmienie 5.jakie słowa zwroty są według Ciebie najbardziej popularne i dlaczego? nie mam takich, ale przekleństwa - najczęściej używane 6.czy język tej gry może być używany w życiu codziennym tak/nie i dlaczego? Nie - za dużo wyzwisk.
  • 1

#15
Slotki

Slotki
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 2942
  • Reputacja: 1773
  • Gadu-Gadu 3243973
  • Nick steam: slottki
  • MiejscowośćWrocław
1. Mateusz, WSS Slotki 2. 23, pół roku 3. Kurwa - odreagowanie , Nasze - pewna wygrana , Nice - po udanej akcji , pocha - nie wiem czemu lubię :d , paka - tak po prostu :d 4. Oporowo - jak dostajemy po dupie, włącz ciało- to akurat mnie śmieszy, plantuj kurwa-jak ktoś zwiedza zamiast grać, dajcie info- to lubię gadać, co za bot - czasem trzeba 5. wyłącz to - bo ktoś nie ogarnia i często płacze jak go biją, dawaj na B - pewna wygrana ^^ , bot - mówi samo za siebie ;) 6 poniekąd można używać chodź większość ludzi i tak nie zrozumie o co chodzi :)
  • 1
Dołączona grafikaDołączona grafika

#16
dsn

dsn
  • Full Member


  • Grupa: Oczekujący
  • Postów: 239
  • Reputacja: 140
  • Nick steam: nikepk
  • Steam ID: 0:0:21039635
  • MiejscowośćJastrzębie Zdrój
1. Paweł - deet0x 2. 17 - 3,5 roku 3. mały (ulubione miejsce), KUR ! (lubie jak ktoś się wkur/spina), yy..mleko (bo mleko), długa (już czuje fragi), cziter (bo lubie dawac bany:D) 4. ns (nice shoot), cu (do zobaczenia), nq (nara), gg (good game), hs (headshoot) 5. info, ogar, opor, dzisiaj ?, sraczka 6. możliwe ale na pewno nie wszystkie.
"it's now all on zonic."

#17
palmuś ;)

palmuś ;)
  • Support

  • Grupa: Elite
  • Postów: 2046
  • Reputacja: 560
  • Gadu-Gadu 8120575
  • Nick steam: rob3rtt
  • Steam ID: 0:1:22511520
  • MiejscowośćKraków
1. Robert, Palma.
2. 19, około 4,5 roku samego napierdalania (aktualnie przerwa).
3. dynia, info, awp, kładaj pake, rash - bo to co najlepsze :d
4. jeb z dzidy, loł, ja jebe, cheater jebany, nub - bo nic innego mi nie przychodzi do głowy..
5. n00bs.pl - bo sieć, n00b - bo członek sieci, cs - bo taki nałóg.
6. Tak, nie raz z Hashem czy nupem szliśmy ulicą i mówimy że to "długa" albo "banan" xD.

ps. ta ankieta nie zajęła mi 5 min, musiałem sobie przypomnieć co to jest cs http://n00bs.pl/publ...tyle_emoticons/default/:).gif

Użytkownik palmuś ;) edytował ten post 30 maj 2011 - 20:37

  • 1
Dołączona grafika

#18
Monikaa.

Monikaa.
  • Full Member

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 329
  • Reputacja: 45
  • Gadu-Gadu 21183932
  • MiejscowośćBydgoszcz
1.Imię oraz nick
Monikaa.
2.wiek oraz staż gry w cs'a
wiek; 15. ~10 xd
3.ulubione 5 słów w cs'ie + wyjaśnienie dlaczego te
lama , bot - bo lubie sie wyzywać i zaczynać .
fak . - bo to takie slitasne.
najs - bo najsowo.
banan - chcialam napisac ze lubie banany ale wy tu zboczeni jestescie. bo banany są żółte.

4.ulubione 5 wyrażeń/zwrotów w csie + wyjaśnienie dlaczego te
' no kładź tą pakę! ' - wiadomooo
' dobreee mlekoooo ' . - mniam
' długa idą ' - lubie to mówić tak obojętnie i napierdzielać każdego po kolei.
' co za lamus . ' - to zazwyczaj mówie do siebie .
' użyj mózgu . ' - do początkujących <3

5.jakie słowa zwroty są według Ciebie najbardziej popularne i dlaczego?
nie jestem na topie -,-
banan wszyscy? jeszcze aktualne ? bo jest fajne.


6.czy język tej gry może być używany w życiu codziennym tak/nie i dlaczego?
oczywiście
' dobreee mlekooo '
' lamus, bot ' - często używam, nikt nigdy nie wie o co mi chodzi.
' użyj mózgu ' - na codzień.
' co za lamus ' - też .
' najs ' - na codzień.
  • 1
Nie będę tłumaczył się jak winny ktoś, co złego w tym, że kocham cię?

#19
Voojitsu

Voojitsu
  • Elite Member

  • Grupa: Elite
  • Postów: 879
  • Reputacja: 663
  • Gadu-Gadu 34306445
  • Nick steam: Voojitsu
  • MiejscowośćBIELSKO-BIAŁA
1.Imię oraz nick

- Marcin Voojitsu

2.wiek oraz staż gry w cs'a

- ponad 1 rok 25lat

3.ulubione 5 słów w cs'ie + wyjaśnienie dlaczego te
mam wyjebane- mówię to gdy mam wyjebane :d,
Roger that -kiedy sam wiesz nie będę tłumaczył
kurwa jego mać jebana - jak rośnie mi agresja i to jedyne słowa pozwalające mi się wyładować

4.ulubione 5 wyrażeń/zwrotów w csie + wyjaśnienie dlaczego te
mam plecak z kanapkami -jak mam pakę ,
włącz musk - jak ktoś nie myśli co robi,
ogarnij się - jak mu źle idzie,
z dzidy go - jak do kogoś nawala z m4

5.jakie słowa zwroty są według Ciebie najbardziej popularne i dlaczego?
lubie placki- kultowy zwrot na n00bsach dlaczego? Nikt tego nie wie ale wszyscy lubią placki:)

6.czy język tej gry może być używany w życiu codziennym tak/nie i dlaczego?

nie powinien ale jest co dal nas społeczeństwa polskiego jest ujmą .Dlaczego ? BO zaczyna się era skrótów takich jak lol czy żal i strasznie mnie to wkurwia a wszystko zaczęło się od pisanie SMS w komórkach ale to inny temat :)

Użytkownik Voojitsu edytował ten post 30 maj 2011 - 20:46

  • 2
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#20
PSVMXNE

PSVMXNE
  • egocentryk

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1777
  • Reputacja: 38
  • MiejscowośćKraków
1.Imię oraz nick: Szymon, Diakon
2.wiek oraz staż gry w cs'a: 14 -.- Gram 4 lata
3.ulubione 5 słów w cs'ie + wyjaśnienie dlaczego te :
Kretyn, Idiota, Frajer - Lubie bluzgać xD
Bloker - Jak ktoś bloczy ^^
Nah - Jakoś tak :)
4.ulubione 5 wyrażeń/zwrotów w csie + wyjaśnienie dlaczego te
Banan wszyscy - Bo dobre info nie jest złe
Długa Długa Długaaaaaaa *Dead* - To co wyżej :d
Nie blocz chu*u - standard
Strzelaj do Polaka - Czarny Czwartek
Siema Hashu - Jak sie gra na TP xD
5.jakie słowa zwroty są według Ciebie najbardziej popularne i dlaczego?
Lamus,bot,gównix itp. - Ludzie lubią bluzgać, albo myślą że są śmieszni jak używają lamusowatych wordów -.-
6.czy język tej gry może być używany w życiu codziennym tak/nie i dlaczego?
Taaak !
Nie blocz - Wiadome
Dobre mleko - To co monikaa http://n00bs.pl/publ...tyle_emoticons/default/:d.gif
Na boisku xD


Licze na ---
  • 2
AESTHETICS




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych