Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

BADANIE "JĘZYK COUNTER-STRIKE'A"


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
32 odpowiedzi w tym temacie

#21
Spammer

Spammer
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1332
  • Reputacja: 341
1.Imię oraz nick

Adrian, Ketuael / Forever Alone / Bot / -.-

2.wiek oraz staż gry w cs'a

16, 6

3.ulubione 5 słów w cs'ie + wyjaśnienie dlaczego te

kałach - bo stworzony w Rosji, a Rosja to dobra rzecz :d

jasne - lubię bezpodstawne oskarżenia o czity/płacz

(jakieś) info(?) - tak po prostu

fart - bo fart to dobra rzecz

inferno - nazwa mojej ulubionej mapy

4.ulubione 5 wyrażeń/zwrotów w csie + wyjaśnienie dlaczego te

micro 16+ - bo nie lubię diakona :)

jebany fart - płaczków też lubię

kucaj dalej (+wyzwisko) - napinka dobra rzecz

Włącz głowę/ogarnij interp itd. - pUacz mode on!

Ogólny zwrot o położeniu wroga - bo dobre info nie jest złe

5.jakie słowa zwroty są według Ciebie najbardziej popularne i dlaczego?

Te, co wyżej wymieniłem, ludzie lubią narzekać i zwalać winę na innych.

6.czy język tej gry może być używany w życiu codziennym tak/nie i dlaczego?

Niektóre słowa jak najbardziej nawet wśród osób, które w CSa nie grają, zawsze to jakieś "urozmaicenie" języka

Użytkownik Ketuael edytował ten post 30 maj 2011 - 21:42

  • 0

#22
Doczu

Doczu
  • Newbie

  • Grupa: Newbie
  • Postów: 5
  • Reputacja: 1
1. imię oraz nick: Michał, Doczu 2. wiek i staż: 20, staż ok. 2 lat 3. ulubione 5 słów w cs'ie: paka (na...) - słowo dające nadzieję na wygraną banan - pocieszne :) bot - pojazd z nowicjuszy bania - czyli stary, dobry headshot napinacz - frajer kozaczący przez mikro lub klawę 4. ulubione 5 wyrażeń/zwrotów w csie + wyjaśnienie dlaczego te: banan wszyscy - bo na bananie jest najzabawniej! ogarnij się - do osób którym coś słabo poszło jeb z dzidy! - przez głupi filmik :d na pełnej kurwie! - rashowy atak pierdolony fartuch! - jak już nerwy puszczają :d 5. jakie słowa zwroty są według Ciebie najbardziej popularne i dlaczego? ogólnie to każdy zwrot (nie tylko przeze mnie napisany) jest popularny. Wszystko zależy od osoby, która je używa. No i na dodatek są sezonowe powiedzonka, zdobywające popularność i po jakimś czasie gasnące i znikające. 6. czy język tej gry może być używany w życiu codziennym tak/nie i dlaczego? Może być, tylko nie każdy może zrozumieć o co chodzi. No i są sytuacje, w których nie warto rzucać takimi tekstami.
  • 1
Dołączona grafika

#23
O--->Cinek<---O

O--->Cinek<---O
  • Newbie

  • Grupa: Newbie
  • Postów: 5
  • Reputacja: 1
  • MiejscowośćWrocław
1.Imię oraz nick Marcin, O--->Cinek<---O 2.wiek oraz staż gry w cs'a 24, 2 3.ulubione 5 słów w cs'ie + wyjaśnienie dlaczego te Paka - bo najczęściej używane Gala - j/w. Dzięki - jak mi ktoś ściągnie wroga zza pleców to lubię podziękować AK47 - ulubiona broń tłumik - bo lubię tak z tłumiczkiem przysolić po cichutku w główkę 4.ulubione 5 wyrażeń/zwrotów w csie + wyjaśnienie dlaczego te - mam tu pakę - no chyba jasne ;) - cover me ! - albo właśnie kładę, albo rozbrajam - satysfakcja jest :) - need backup - bo wtedy jest adrenalinka - Team, fall back ! - bo po co się pchać na siłę na wroga jak można mu położyć paczkę po cichu za plecami - SMARUJ DŻEMOREM SŁOTKI ! - splendid do słotkiego po akcji na dd2 :d (ze słotkim się znamy) 5.jakie słowa zwroty są według Ciebie najbardziej popularne i dlaczego? - paka - bo bez przerwy ktoś krzyczy paka, bo admin się denerwuje, że nie wykonuje celu mapy, bo bo bo... - długa - bo wszyscy wiedzą gdzie na dd2 jest długa :d 6.czy język tej gry może być używany w życiu codziennym tak/nie i dlaczego? - no ba ! Nawet do mamuśki wołam need backup, jak jej potrzebuję ^^
  • 1
Dołączona grafika

#24
loW.

loW.
  • Pomazaniec

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 2003
  • Reputacja: 531
1.Imię oraz nick
Krzysiek / loW./czopek
2.wiek oraz staż gry w cs'a
19 / 4/5 lat z przerwami
3.ulubione 5 słów w cs'ie + wyjaśnienie dlaczego te
kurwa ! - sposób na wyrzucenie z siebie wkurwienia http://n00bs.pl/publ...tyle_emoticons/default/:d.gif
zamykaj - to chyba jasne http://n00bs.pl/publ...tyle_emoticons/default/:).gif
kultura ! - lubie jak nie ma syfu http://n00bs.pl/publ...tyle_emoticons/default/:d.gif
mleko - chuja widze
życie
4.ulubione 5 wyrażeń/zwrotów w csie
banan wszyscy ! - najlepsze hasło na dd2
paka ! - gdy nie dociera
affirmative/rogerzdech
i tak zginiesz
ni chuja

5.jakie słowa zwroty są według Ciebie najbardziej popularne i dlaczego?
paka, wiekszosc pojęć typu( dluga, gala, roman), cziter !, esl ?, grozisz mi ?
6.czy język tej gry może być używany w życiu codziennym tak/nie i dlaczego?
Myślę że tak, sam czasami używam niektórych zwrotów.
  • 1

#25
Zryty

Zryty
  • n00bsofil

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 3136
  • Reputacja: 1273
1.Imię oraz nick: Krzysiek, zryty
2.wiek oraz staż gry w cs'a: 17, znikomy :)
3.ulubione 5 słów w cs'ie + wyjaśnienie dlaczego te:
n00by - promowanie sieci :)
4.ulubione 5 wyrażeń/zwrotów w csie + wyjaśnienie dlaczego te
przestań grać i chodź na gadu! - najczęściej po to wpadam na cs'a :)
5.jakie słowa zwroty są według Ciebie najbardziej popularne i dlaczego?
podkładaj pake itp - nie wszyscy ogarniają
przekleństwa - bo nie każdy umie grać http://n00bs.pl/publ...tyle_emoticons/default/:).gif
6.czy język tej gry może być używany w życiu codziennym tak/nie i dlaczego?
jeśli ktoś codziennie żyje w świecie de_dust to tak :)
przy komunikacji z innymi osobami które grają w cs można się dogadać, ale osobiście uważam że NIE powinno się używać tego języka poza grą
  • 1
.

#26
Fabio

Fabio
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CSGO
  • Postów: 1742
  • Reputacja: 884
  • MiejscowośćKalisz
1.Imię oraz nick Fabian, Fabio. 2.wiek oraz staż gry w cs'a: 2,5 roku. 3.ulubione 5 słów w cs'ie + wyjaśnienie dlaczego te: Kultura! - Nie lubie przekleństw, Leżeć - wiadomo :>, Nie blocz - fajnie brzmi, Morda - żeby dzieci bez mutacji były cicho, Jestem PRO - Bo lubie sam siebie okłamywać :> 4.ulubione 5 wyrażeń/zwrotów w csie + wyjaśnienie dlaczego te: Paka! - Gdy TT zwiedza mape, Gala/Długa/A/B itd. - Przydatne informacje o pozycji wroga. Nie mam więcej :> 5.jakie słowa zwroty są według Ciebie najbardziej popularne i dlaczego? Leżeć, Nie blocz, Paka, Gala, Długa, dlatego że najczęściej je słysze na dd2 :> 6.czy język tej gry może być używany w życiu codziennym tak/nie i dlaczego? Z kumplami można pogadać, ale z kimś kto nie grał w cs'a raczej nie, mało kto się połapie. :>
  • 1

kro15.gif


#27
evidence

evidence
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 1883
  • Reputacja: 2014
  • Nick steam: goofiozo_leffek
  • Steam ID: 0:0:24532294
  • MiejscowośćLublin
1.Łukasz, evidence 2.22, 3 lata 3. hmmmm - cziter (bo lubie jak dzieci placza) - paka (czasem ludzie nie wiedza co to jest) - lezec (nie trzeba tlumaczyc) - gala (no zawsze gala wbijam) - gównixy (wszystko przez dgs :)) 4. - wbijamy na pelnej (przyjemne dla ucha i ciekawie sie zapowiada) - on ma wh/aima (zwlaszcza jak diakon placze :)) - awp srodek (to znaczy z daleka od srodka :)) - rash off (najpiekniejszy widok na TP :)) - info od Boga (kolejny placz dzieci) 5. headshot, wlacz glowe, cziter (chyba kazdy uzywal i uzywac bedzie :)) 6. moze byc uzywany, ale wg. mnie nie powinien. zreszta nasza mowa stala sie strasznie uboga wiec nie trzeba tego zjawiska jeszcze bardziej poglebiac. PS. loW a gdzie jest banan na d2? :)

Użytkownik evidence edytował ten post 31 maj 2011 - 13:34

  • 1
Dołączona grafika
I believe, whatever doesn't kill you simply makes you... stranger

Większość ludzi, póki ma zamknięte usta, nie sprawia wrażenia głupków

#28
shizeR.

shizeR.
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 713
  • Reputacja: 203
  • Gadu-Gadu 3708891
  • Nick steam: baton002
  • MiejscowośćZwoleń
1.Imię oraz nick
Jarek , shizeR
2.wiek oraz staż gry w cs'a
14 , 4 lata
3.ulubione 5 słów w cs'ie + wyjaśnienie dlaczego te
paka (lepsze niż bomba i fajnie brzmi :))
banan (de_inferno, fajna nazwa http://n00bs.pl/publ...tyle_emoticons/default/:).gif)
najs (po prostu ładnie :))
mleko (jakoś lepiej brzmi niż flesh)
opór (przydatne słowo, dobrze brzmi, motywuje :))
4.ulubione 5 wyrażeń/zwrotów w csie + wyjaśnienie dlaczego te
kładź pakę (zadowolenie z czystego bsa :))
wbijać na pełnej (motywuje do ostrego czyszczenia bsa :))
gram AWP (przydatne info dla drużyny :))
pomocy na B (zazwyczaj potrzebuje tam pomocy :))
HE środek (oznaka że enemy atakuje środkiem :))
5.jakie słowa zwroty są według Ciebie najbardziej popularne i dlaczego?
myślę że: najs (po udanej akcji dość często spotykane :)) , paka na B awka środek (dobre info nie jest złe :))
6.czy język tej gry może być używany w życiu codziennym tak/nie i dlaczego?
Myślę że raczej nie. Gra to gra i myślę że ma tak pozostać, a nie mieszać się z życiem codziennym :)
  • 1

#29
freak

freak
  • MURZYN OLD SPIECE

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1684
  • Reputacja: 738
  • Gadu-Gadu 3962319
  • Nick steam: trackio
  • MiejscowośćSosnowiec
1.Imię oraz nick Kuba, freak, kerSHOW, GIACOMO CASANOVA 2.wiek oraz staż gry w cs'a 17/4.5 3.ulubione 5 słów w cs'ie + wyjaśnienie dlaczego te granat -> bo fajnie lata paka -> bo są 3 fragi :) spierdalaj -> bo często to mówie kiedy gram bot -> jak wyżej na pełnej -> bo lubie wbijać na pełnej :) 4.ulubione 5 wyrażeń/zwrotów w csie + wyjaśnienie dlaczego te idź na boty pograć -> bo mówię to często do utrudniających gre ludzi B na pełnej! -> bo często tak wbijamy Z DZIDY -> bo mi sie podoba B B B B B wszyscy -> często się zdarza ciota -> jak wyżej 5.jakie słowa zwroty są według Ciebie najbardziej popularne i dlaczego? Najbardziej popularne zwroty to zazwyczaj przekleństwa, nazwy broni, nazewnictwo map, dlaczego? Dlatego, że taki jest język Kantera i gracze się nim porozumiewają. :) 6.czy język tej gry może być używany w życiu codziennym tak/nie i dlaczego? Myślę, że nie do końca, ponieważ nie każde zwroty mają odpowiedniki w prawdziwym świecie. Bo jak powiem, chodźmy na "gniazdo" to nie będzie to dla wszystkich zrozumiałe :)
  • 1
Dołączona grafika

#30
andrzej aka krzak

andrzej aka krzak
  • Bot

  • Grupa: Elite
  • Postów: 2673
  • Reputacja: 1018
  • Gadu-Gadu 6856708
  • MiejscowośćInternety
1.Imię oraz nick
Krystian, kr75q
2.wiek oraz staż gry w cs'a
18, hmm będzie tak z 4,5 lat z ogromnymi przerwami
3.ulubione 5 słów w cs'ie + wyjaśnienie dlaczego te
hmm godlike, first blood, holy shit, ultrakill, headshot - kojarzą mi się z dźwiękami, które fajnie brzmią i ogólnie fajnie być godlike :)
4.ulubione 5 wyrażeń/zwrotów w csie + wyjaśnienie dlaczego te
kur** mać, ja pier***, ch** nie gram, bot, banan wszyscy - jestem słabym graczem więc często przeklinałem żeby się wyładować ( przykro mi z tego powodu i staram się ograniczać ), bot - niektórzy tym obrażają, a ja używam tego słówka z czułością, np dgs Ty bociaku :), banan wszyscy - budzi pozytywne emocje
5.jakie słowa zwroty są według Ciebie najbardziej popularne i dlaczego?
oczywiście przekleństwa, na drugim miejscu ale fart, bezgłowie, bot, lama, pier*** cheater - przekleństwa wiadomo, ale fart, bezgłowie itp. - często różni gracze zwłaszcza Ci co myślą, że są pro najeżdżają na innych chyba tylko po to żeby się lepiej poczuć czy coś.. nie wiem :), bot, lama - tak po prostu....
6.czy język tej gry może być używany w życiu codziennym tak/nie i dlaczego?
przekleństwa i tak są używane :) a co do innych zwrotów to raczej byłbym negatywnie nastawiony do tego pomysłu, chodzę do informatyka i słyszę za często zwroty z gier i mi się niedobrze robi od tego... np. mam takiego agenta, który zamiast normalnie odpowiedzieć rzuci tylko wiązankę: omg, lol, ale czit i to by było na tyle... dbać o język kur** wasza mać! :)
  • 0

Pn5h0uT.png


#31
Gość_JoHHny_*

Gość_JoHHny_*
  • Grupa: Gość
1.Imię oraz nick:
Daniel,JoHHny
2.wiek oraz staż gry w cs'a:
16,około 3 lata
3.ulubione 5 słów w cs'ie + wyjaśnienie dlaczego te:
-Siema pałko słotki // Ach ta gra na TP
-J:Mały!Mały!Mały! Fast! R:Ja idę na duży bo mam dużego :/ // Nie ma to jak info :)
-KURWA PADŁEM CO ZA PION // Jak mnie zabiją
-Uwaga mleko! GDZIE?! // Gra na dd2
-Admin on ma CZITY!! // Noby płaczące
4.ulubione 5 wyrażeń/zwrotów w csie + wyjaśnienie dlaczego te:
-Najs kurwa // Gdy ktoś coś zrobi źle xD
-Rudy cwelu nie blocz // Wiadomka
-Ty pionie! // Wiadomka
-Użyj mózgu // Gdy jakiś neokids gra na serwerze
5.jakie słowa zwroty są według Ciebie najbardziej popularne i dlaczego?
Lubie placki!,Nie blocz cwelu! itd. Lubie placki hmm. każdy tak mówi ale nie wiadomo dla czego :) Nie blocz cwelu wiadomka :)
6.czy język tej gry może być używany w życiu codziennym tak/nie i dlaczego?
Tak

#32
dgs*

dgs*
  • NAWET ZNANY GRACZ

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3931
  • Reputacja: 3134
  • Nick steam: dgsdgsdgs
uzbierało się 30 ankiet w 2 dni! Bardzo dziękuje wszystkim, którzy wypełnili badanie! naprawde bardzo mi pomogliście! :) temat można zamknąć :)

Użytkownik dgs* edytował ten post 01 czerwiec 2011 - 09:34

  • 0
Dołączona grafika

#33
xanat

xanat
  • Outsider

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 4294
  • Reputacja: 741
  • Nick steam: xontac
  • Steam ID: 0:1:14208782
Zamykam, jeżeli są jakiekolwiek problemy, pytania pisać na pw to otworzę temat.

  • 0

admin.gif





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych