Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

....


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
36 odpowiedzi w tym temacie

#1
evidence

evidence
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 1883
  • Reputacja: 2014
  • Nick steam: goofiozo_leffek
  • Steam ID: 0:0:24532294
  • MiejscowośćLublin
witajcie. nie wiem jak nazwac ten temat, ani jak go zaczac. wrecz nie mam pomyslu. totalna pustka w glowie. wiekszosc ludzi wie co sie stalo, jakie byly powody naszej decyzji. stalo sie tak, jak sie stalo, czasu nie cofniemy. na poczatek chce napisac cos w swoim imieniu, chociaz wydaje mi sie ze reszta ludzi, ktorzy byli ze mna mnie poprze. wiem ze jestescie na nas wkurwieni, wcale sie Wam nie dziwie. podjelismy taka, a nie inna decyzje. moze troche zbyt pochopnie, ale czulismy sie troche niepotrzebni. wiekszosc spraw, zostala juz wyjasniona i unormowana. zapewne wina za taki stan rzeczy jak zwykle lezy posrodku. moglismy pisac tematy, wy tez. ale nie chodzi tu o to zeby szukac winnych, tylko zeby razem to przetrwac. mimo iz z tych osob jestem z wami najkrocej, to mam nadzieje ze w waszych oczach jestem osoba, ktora w jakis sposob przyczynila sie do rozwoju sieci. i mimo tego co sie stalo, chcialbym zeby nadal tak bylo. mozecie miec mnie za gowno, ktore odwrocilo sie plecami, gdy bylo zle, a teraz wraca. trudno, jakos to zniose, bo jest w tym ziarno prawdy. mam tez nadzieje, ze zmiany ktore nastapily w ciagu ostatnich 24 godzin bede progresywnie postepowac i sie nie zakoncza. sami wiecie ze jest duzo pracy. i chce w tym pomagac. mam juz kilka pomyslow, ktore podam w najblizszym czasie. oczywiscie o ile nadal bedziecie mnie potrzebowali. moze inaczej, o ile bedziecie chcieli zebym byl z Wami. po tym co sie stalo, nie zadam od Was uprawnien czy zadnej taryfy ulgowej. najnormalniej w swiecie na to nie zasluguje. mialem swoja szanse i chyba ja zmarnowalem. mowi sie trudno. moge byc zwyklym userem, wazne ze bede z Wami. szkoda by mi bylo zostawiac ten caly burdel ;d. chce dalej uczestniczyc w zyciu forum i serwerow, pomagac w jego rozwijaniu. mysle ze czesc osob juz mnie w miare dobrze poznala i wie ze mimo wszystko moge byc przydatny. ale oczywiscie decyzja nalezy do Was. jezeli bedziecie chcieli abym z Wami wspolpracowal - swietnie. jezeli nie - zrozumiem to, pograze sie w niebycie i odejde ze spuszczonym wzrokiem. co do calosci(wszystkich osob ktore byly ze mna), nie chce zebyscie traktowali nas jak wyrzutkow. moze inaczej - zeby traktowac kazdego inaczej. razem podjelismy ta decyzje i razem poniesiemy konsekwencje. nikt z nas nie jest winny mniej lub bardziej. wszyscy po rowno. to chyba tyle. teraz wszystko jest w waszych rekach....
  • 0
Dołączona grafika
I believe, whatever doesn't kill you simply makes you... stranger

Większość ludzi, póki ma zamknięte usta, nie sprawia wrażenia głupków

#2
xanat

xanat
  • Outsider

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 4294
  • Reputacja: 741
  • Nick steam: xontac
  • Steam ID: 0:1:14208782
dobra decyzja ;d
  • 0

admin.gif


#3
ABS

ABS
  • Unnamed

  • Grupa: Elite
  • Postów: 4152
  • Reputacja: 953
  • Gadu-Gadu 13142571
  • Nick steam: poldinhio
  • MiejscowośćBielsko - Biała / Dortmund
evidence witaj z powrotem. Muszę przyznać że cieszę się z Twojej decyzji i z wyboru n00bs! jeszcze raz WITAJ !
  • 0
Dołączona grafika

#4
kicia-ruchawka

kicia-ruchawka
  • Elite Member

  • Grupa: Elite
  • Postów: 418
  • Reputacja: 144
  • Gadu-Gadu 3644941
mooocnee aż mi łezka pociekła, dobrze chociaż że sie opamietaliscie i wracacie ;d
  • 0
Dołączona grafika

#5
Legatus

Legatus
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 78
  • Reputacja: -3
  • Gadu-Gadu 1896952
  • Steam ID: STEAM_1:1:30762273
  • MiejscowośćNibylandia
Hmm ja już nie wiem co o tym myśleć, ważne ze jesteście z nami. dziękuje i witam was.
  • 0
Dołączona grafika

#6
DANY.

DANY.
  • Full Member

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 319
  • Reputacja: 64
  • Nick steam: DANY1951
  • Steam ID: 0:1:33243225
  • MiejscowośćLublin!
Tak jest! To jest TO! ;d
  • 0

#7
mike0131

mike0131
  • Wygnaniec

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 2129
  • Reputacja: 548
  • Nick steam: csmike0131
No co tu dużo mówić ;d Cieszę się i Witajcie z powrotem ;( Myślę, że nic nie zaważy na anszej dalszej współpracy ;(
  • 0
Dołączona grafika

#8
Tomasek

Tomasek
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 907
  • Reputacja: 647
  • Gadu-Gadu 10382991
  • Nick steam: Tomassek_xD^^
Powiem jednym słowem ^^Witajcie^^ ;d

Nudziło mi się bez was na TP ;(

Użytkownik Tomasek edytował ten post 06 lipiec 2011 - 20:01

  • 0

#9
freak

freak
  • MURZYN OLD SPIECE

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1684
  • Reputacja: 738
  • Gadu-Gadu 3962319
  • Nick steam: trackio
  • MiejscowośćSosnowiec
Cieszę się, że akurat Ty postanowiłeś wrócić, chociaż nie wiem o co chodzi bo mnie tu nie było ostatnio http://n00bs.pl/publ...tyle_emoticons/default/;d.gif
  • 0
Dołączona grafika

#10
Mario

Mario
  • Moderator

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1840
  • Reputacja: 811
  • Nick steam: 43877535
  • Steam ID: 0:0:27055385
  • MiejscowośćLeszno
Wy w ogóle gdzieś odeszliście ? ;d
  • 0

#11
shizeR.

shizeR.
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 713
  • Reputacja: 203
  • Gadu-Gadu 3708891
  • Nick steam: baton002
  • MiejscowośćZwoleń
Noo nie słyszałeś o bigfrags? ;d Zacofany człowiek ;(
  • 0

#12
Gość_JoHHny_*

Gość_JoHHny_*
  • Grupa: Gość
Cieszę się i witajcie z powrotem kotki

#13
Mario

Mario
  • Moderator

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1840
  • Reputacja: 811
  • Nick steam: 43877535
  • Steam ID: 0:0:27055385
  • MiejscowośćLeszno
ShizeR w tej wypowiedzi chodziło, że ja już o tym zapomniałem ;d Cieszę się, że wróciliście.

Użytkownik Mario FarteN.? edytował ten post 06 lipiec 2011 - 20:12

  • 0

#14
mike0131

mike0131
  • Wygnaniec

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 2129
  • Reputacja: 548
  • Nick steam: csmike0131
shizeR. nie ogarnął ;d ale Mario podłączam się pod Twojego posta ;(
  • 0
Dołączona grafika

#15
PSVMXNE

PSVMXNE
  • egocentryk

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1777
  • Reputacja: 38
  • MiejscowośćKraków
Mimo to że mnie wyjątkowo nie lubisz to witaj spowrotem ;d Jestem niezmiernie zadowolony ;( Chciałbym jeszcze wiedzieć kto dokładnie wraca?
  • 1
AESTHETICS

#16
Szlachetna półkrew

Szlachetna półkrew
  • Elite

  • Grupa: n00bsomaniak
  • Postów: 1272
  • Reputacja: 118
Krótko i na temat dobra decyzja WITAJCIE W DOMU ;d
  • 0
Dołączona grafika

#17
dgs*

dgs*
  • NAWET ZNANY GRACZ

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3931
  • Reputacja: 3134
  • Nick steam: dgsdgsdgs
evi kurwa mordeczko gadalismy na steam i mowilem Ci ze zatesknisz. Po chuj zes odjebal maniane z gownami? mowilem , doradzalem odjebales i po chuj zebys nastepnego dnia napisal ten post? eeeehhhh... ;d

Użytkownik dgs* edytował ten post 06 lipiec 2011 - 21:37

  • 2
Dołączona grafika

#18
aka luzer

aka luzer
  • Full Member

  • Grupa: Elite
  • Postów: 159
  • Reputacja: 16
A już bym z Tobą nigdy mixa nie zagrał gównie http://n00bs.pl/publ...tyle_emoticons/default/;d.gif Ale nie wiem co to w ogóle jest http://n00bs.pl/publ...tyle_emoticons/default/;(.gif Te wszystkie posty ludzi typu : "odchodzimy", "wracamy", "teśknimy" i wszelkie sprawy związane z uczuciami odnośnie forum są strasznie zabawne ;( Ale jak wróciłeś to niech już będzie.
  • 2

#19
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin

Po chuj zes odjebal maniane z gownami?


Heh ;) Obrażaj mnie dalej bo za mało ;d

Dodano nowy post:
A i pragne dodać że nie obraziłeś tylko mnie ale też resztę którzy poszli razem z evim a wy jeszcze mu klaszczecie i dajecie + ;(

Jeszcze przemyślę sprawę ze swoim powrotem ... Bo jak tak ma być że dgs obraża prawie każdego kto go wkurzy i rzuca tekstami typu jesteś taki i owaki i KAŻDY TO POWIE i nie mówcie że tak nie jest to ja podziękuje ;( Srałeś się o oTego a teraz moim zdaniem jesteś na poziomie parteru ... nie parteru a raczej piwnicy wiem że moje zdanie się dla Ciebie teraz nie liczy w końcu jestem gównem tylko nie zapominaj że to gówno siedziało z Tobą na vt wiele razy nawet po mixie czy tam tak by pogadać WIELE razy, nie zapominaj że z to gówno Ci admina przedłużało mimo że nie płaciłeś bo wiadomo nie zawsze się ma flotę, nie zapominaj że to gówno trzymało się Twojego zdania i zawsze by stanęło po Twojej stronie, nie zapominaj że z tym gównem rozkręcałeś TP, nie zapominaj też że to gówno traktowało Cię jak zajebistego kolegę...

Tyle na ten temat.
  • 1
Dołączona grafika

#20
xanat

xanat
  • Outsider

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 4294
  • Reputacja: 741
  • Nick steam: xontac
  • Steam ID: 0:1:14208782

a wy jeszcze mu klaszczecie i dajecie + ;(

no np evi mu dał plusa ;d Bo dsg ma trochę racji ale tak jak ktoś inny, szybko się denerwuje ;( jak widać niektórzy to potrafią zrozumieć i wrzucić na luz.
  • 0

admin.gif





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych