Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

....


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
36 odpowiedzi w tym temacie

#21
evidence

evidence
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 1883
  • Reputacja: 2014
  • Nick steam: goofiozo_leffek
  • Steam ID: 0:0:24532294
  • MiejscowośćLublin
przeepraszam, ja mu dalem plusa za mordeczke ;d ja juz mowilem, ze racja lezy posrodku. i chyba nie ma sensu zajmowac sie tym kto ma racje, kto nie; kto jest winny a kto nie jest. to bezcelowe. przeciez nie po to tutaj jestesmy. mozemy sie nie lubic i nie trawic, ale musimy probowac razem zyc i czasme trzymac jezyk za zebami.
  • 2
Dołączona grafika
I believe, whatever doesn't kill you simply makes you... stranger

Większość ludzi, póki ma zamknięte usta, nie sprawia wrażenia głupków

#22
dgs*

dgs*
  • NAWET ZNANY GRACZ

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3931
  • Reputacja: 3134
  • Nick steam: dgsdgsdgs
nie no smaku... W temacie "masówka" napisałeś :

Możecie pisać że jestem gównem, prowokatorem, płaczkiem, możecie dać mnie na biały kolor zbanować usunąć co tylko chcecie ...


to teraz jak napisałem, że gówna to jeste esej o okropnym dgs*ie, który obraża biednych i ciemiężonych. Napisałem już, że to co napisałem i w ogóle moja osoba jest kontrowersyjna ale zasługujecie na te słowa. Ja bez powodu nie obrażam. Ty zebrałeś dużo osób i po prostu odrwóciliście sie od tej sieci plecami bo były problemy. Odszedłes do innej gdzie juz masz h@. Porozdawałes tamtym adminów. Jak to o was swiadczy w ogole? No i piszesz ze traktowales mnie jak kolege i mialem adma chociaz nie placilem.. Stary ok, ale pamietaj ze ja powiedzialem ze nie chce tego adma a Ty powiedziales ze mam go miec i a to jest subtelna różnica. Ja Ciebie traktuje jak kolege i pewnie ze gralismy razem wiele razy ale to juz jest Twoje 3 pozegnanie? Teraz piszesz ze jeszcze chcesz wracac? A to wszystko wyglada tak ze wracacie bo servery są ON. Jeszcze mi będziesz pisał, że jestem na poziomie parteru bo napisałem że ci co odchodzą to niech wypierdalają? Zasłużyliście wszyscy na te słowa i zamiast sie do tego przyznać to jeszcze będziecie się do mnie napinać teraz o to. Przepraszam wszystkich a w szczególności ciebie smaku że nie napisałem : cieszie sie że nie wspieracie sieci i odchodzicie kiedy ma ona problemy. To naprawde dobra decyzja i jestem z was dumny bo każdy powinien tak zrobic. Odchodzisz i wracasz co jakis czas a jak ktos powie prosto z mostu co o tym mysli to masz wielki problem. Twoja postawa zakrawa na śmieszność po prostu ;d Poza tym jak chcecie wracac to wypadałoby przeprosić...

Użytkownik dgs* edytował ten post 07 lipiec 2011 - 10:59

  • 2
Dołączona grafika

#23
Gibon

Gibon
  • Full Member

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 188
  • Reputacja: 4
  • MiejscowośćKraków / Nowa Huta
Dziwne rzeczy się tu wyrabiają ogarnijcie mózgi bo inaczej nic dobrego z tego nie wyniknie w sumie dgs ma racje albo się odchodzi albo się nie odchodzi a nie że przyjdziesz za 2 dni i napiszesz że nie mogłeś spać w nocy i że myślałeś o tym wszystkim i postanowiłeś wrócić oczywiście Lubię cię Evi ;d i nie mam nic do ciebie,dobrze że chcesz wrócić ale takie decyzje trzeba przemyśleć bo nie ma co skakać z kwiatka na kwiatek. Pozdrawiam wszystkich sztywnych skurr...
  • 1
Dołączona grafika

#24
PSVMXNE

PSVMXNE
  • egocentryk

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1777
  • Reputacja: 38
  • MiejscowośćKraków
Doggy mocne słowa. Ale prawdziwe.
  • 0
AESTHETICS

#25
palmuś ;)

palmuś ;)
  • Support

  • Grupa: Elite
  • Postów: 2046
  • Reputacja: 560
  • Gadu-Gadu 8120575
  • Nick steam: rob3rtt
  • Steam ID: 0:1:22511520
  • MiejscowośćKraków
mówiłem że okres ;d
  • 0
Dołączona grafika

#26
Slotki

Slotki
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 2942
  • Reputacja: 1773
  • Gadu-Gadu 3243973
  • Nick steam: slottki
  • MiejscowośćWrocław
To ja dodam jeszcze swoje 3 grosze ;d tak jak wspomniał evi nie należy teraz roztrząsać czyja to wina itp. bo to nie ma najmniejszego sensu ;( było minęło ważne jak jest teraz ;) i uważam że należy dążyć do tego aby takie sytuacje nie miały miejsca ;) każdy powie że to była nie do końca przemyślana decyzja i podjęta zbyt impulsywnie ;) jeżeli chodzi o to że kogoś to zabolało czy coś w tym stylu to sory ;( to by było na tyle resztę macie w 1 poście eviego :)
  • 1
Dołączona grafikaDołączona grafika

#27
ABS

ABS
  • Unnamed

  • Grupa: Elite
  • Postów: 4152
  • Reputacja: 953
  • Gadu-Gadu 13142571
  • Nick steam: poldinhio
  • MiejscowośćBielsko - Biała / Dortmund
muszę przyznać że niezmiernie się zdenerwowałem jak przeczytam temat "masówka" i nie dziwcie się nam bo jak dgs napisał wyżej było to nie fair z waszej strony, ale było minęło.. Niech każdy pozostawi swoje zdanie dla siebie, bo jak będziemy się napinać to nic dobrego z tego nie wyjdzie ;d "kiedy podchodzisz do skały widzisz w niej tylko jedność, czyli kamień lecz gdy na ten kamień spojrzysz jak na tysiące małych kamyków które latami składał deszcz, wiatr i słońce dojdziesz do wniosku że i ty z rzeczy małych coś wielkiego nie do przeniesienia zrobić możesz" Ten cytat towarzyszy mi w życiu już bardzo długi czas i zawsze napawa mnie optymizmem i wiarą w to, że to co sobie wymarzyłem ciężką pracą dojdzie do skutku. weźcie sobie ten cytat do serca i zbudujmy coś razem !
  • 4
Dołączona grafika

#28
aka luzer

aka luzer
  • Full Member

  • Grupa: Elite
  • Postów: 159
  • Reputacja: 16
@ABS To co napisałeś wzruszyło mnie ! ;(
Jesteście gównami że odeszliście, takie coś jak Wy to robicie powinny zostać w przeszłości w wieku 12 lat. Dgs ma 100% racji, dobrze robi że Wam ciśnie bo tak się ludzie nie robi. To jak tu o Was piszą nie równa się z tym że położyliście wała na serwerownie. To tylko słowa a Wasz czyn był rodem dla dzieciaków z podstawówki bijących się o łopatkę.

Powinniście się przyznać do błędu a nie teraz wyrzucać każdemu jaki to on zły nie jest.

Jeszce wiadome że doggy nazywa "gównami" pół świata, łącznie ze mną, ale kto by się tym przejmował skoro to tylko Doggy http://n00bs.pl/publ...tyle_emoticons/default/;d.gif Nie róbcie sobie jaj i zastanówcie się co robicie.

Użytkownik aka luzer edytował ten post 07 lipiec 2011 - 13:27

  • 2

#29
nup

nup
  • aj em nup!

  • Grupa: Administrator
  • Postów: 3080
  • Reputacja: 795
  • Gadu-Gadu 3572560
  • Nick steam: nup
  • MiejscowośćKraków
Ja Was rozumiem po części, bo byłem w podobnej sytuacji, jak odchodziłem z poprzedniej sieci aby stworzyć n00bs'y ;( nerwy puściły, z tym że u nas nie było pochopnej decyzji tylko wszystko było zaplanowane ;) I tam trochę z innej sytuacji my się rozeszli ;) Władza niestety była silniejsza od ludzi ;) Ja się tam cieszę że zmieniliście zdanie.. I mógłbym nawet o tym zapomnieć co się działo przez ostatnie 2 dni ;d Ale co Smak odjebał to chyba nigdy nie zapomnę ;( Zawiodłeś mnie na maxa że się w ogóle odwróciłeś i zacząłeś namawiać ludzi do odejścia. Tak już pisali wyżej, psuje się, to co nie którzy ludzie mają wyjebane i wolą się odwrócić :) Mniejsza z tym.. zobaczymy co pokaże czas.
  • 0

76561198005243763.pngAddFriend.png   

 

admin.gif

 

output_NjPC7s.gif


#30
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin

Zawiodłeś mnie na maxa że się w ogóle odwróciłeś i zacząłeś namawiać ludzi do odejścia.


Gówno wiesz ... cya
  • 0
Dołączona grafika

#31
xanat

xanat
  • Outsider

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 4294
  • Reputacja: 741
  • Nick steam: xontac
  • Steam ID: 0:1:14208782
No to jak gówno wiemy to może napisz coś od siebie? Bo skąd mamy niby wiedzieć jak wszystko działo się za naszymi plecami? ;d
  • 0

admin.gif


#32
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin
To niech mike wam powie on był neutralny a siedział na vt ... a zresztą ...
  • 0
Dołączona grafika

#33
xanat

xanat
  • Outsider

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 4294
  • Reputacja: 741
  • Nick steam: xontac
  • Steam ID: 0:1:14208782
Smak ;d nie pierdol głupot tylko pisz posta z wyjaśnieniami i będzie ok ;( się już nie obrażaj tylko działaj żeby było dobrze ;(
  • 0

admin.gif


#34
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin
Ale nie będzie dobrze ;d Cokolwiek bym nie napisał i tak w głębi duszy każdy by myślał że zmuszałem i zabierałem ludzi ... Może Ci z podziemia kiedyś napiszą jak było ;( Uwierz xanat że to co ja teraz napisze się nie liczy bo wkońcu byłem liderem ;( Więc myślisz że mam ochotę i siłę by przekonywać nie które osoby ?
  • 0
Dołączona grafika

#35
Fabio

Fabio
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CSGO
  • Postów: 1742
  • Reputacja: 884
  • MiejscowośćKalisz
Nie, nie, nie, nie! Jak jak i cała reszta która siedziała na VT podjęła taką decyzje, Smak kilka razy powtarzał że jeśli ktoś nie chce odejść to wyjść z VT i tyle, mówił że to nasz wybór i nikt nikomu nie będzie miał za złe w którą stronę się poszło. Nikogo nie zmuszał do odejścia.. To była nasza wspólna decyzja.

Użytkownik Fabio edytował ten post 07 lipiec 2011 - 16:10

  • 0

kro15.gif


#36
evidence

evidence
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 1883
  • Reputacja: 2014
  • Nick steam: goofiozo_leffek
  • Steam ID: 0:0:24532294
  • MiejscowośćLublin
Zamykam, jeżeli są jakiekolwiek problemy, pytania pisać na pw to otworzę temat.

  • 0
Dołączona grafika
I believe, whatever doesn't kill you simply makes you... stranger

Większość ludzi, póki ma zamknięte usta, nie sprawia wrażenia głupków

#37
Result

Result
  • Elite Member

  • Grupa: Elite
  • Postów: 271
  • Reputacja: 7
  • Gadu-Gadu 5559021
  • Nick steam: respn
  • MiejscowośćPrzemyśl
Pozwoliłem sobie otworzyć temat, bo chcę dodać swoje trzy grosze do tematu. Smaku myślę, że pamiętasz o czym rozmawialiśmy podczas próby Twojego ostatniego odejścia. W związku z tym iż postanowiłeś po raz kolejny zafundować nam pożegnanie i w mgnieniu oka wielki powrót ze skruchą mam zamiar traktować Cię jak powietrze, chyba że będzie to związane z funkcjonowaniem sieci. Nie dziwie się niektórym osobom, że używały ostrych słów pod Twoim adresem, bo mają dużo racji. Mimo swojego wieku zachowujesz się jak niedojrzały emocjonalnie gówniarz, albo próbujesz odejść przez sprawy osobiste, których nie powinieneś mieszać z siecią, albo tak jak miało to miejsce niedawno organizujesz potajemne spotkania niczym w argentyńskiej telenoweli, gdyby ktoś pojawił się tutaj po raz pierwszy i usłyszał o Twoich wyczynach pewnie poprosiłby Cię o dokument tożsamości potwierdzający Twój wiek. Kolejną sprawą, która mnie irytuje jest Twoje nagminne wypominanie czego Ty nie dokonałeś. Nie kwestionuje Twojej przydatności dla sieci, bo takowa była i niewątpliwie wiele dobrego tu zrobiłeś ale Smaku przydałoby Ci się trochę więcej skromności. Trzy osoby robią tu naprawdę sporo, wkładając w to wiele wysiłku, czasu i również pieniędzy, a nie widziałem, żeby ktokolwiek z nich wypominał, żalił się czy rywalizował kto zrobił więcej. To Twoja osobista sprawa, ale mam prawo mieć swoje zdanie i mieć je będę. Twoje sławne już pożegnania drażnią jeszcze kilka osób, mało tego osoba, która była tutaj od dawna, zdecydowała, że nie chce więcej brać udziału w tej szopce i przypuszczam, że szybko się tu nie pojawi. Btw. szybko dostałeś posadę H@ na innej serwerowni, gratulacje. Przeglądałem to forum i znalazłem nawet dział typu "Powitania/Pożegnania", z Tobą byłaby szansa, że owy dział odniósłby sukces i cieszyłby się największą popularnością. Powinieneś się cieszyć, że dostałeś kolejny kredyt zaufania i pełnisz tu jeszcze role "oceniatora", czy wykorzystasz szanse - czas pokaże.
  • 0
Dołączona grafika

Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych