Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

Zaniedowolenie


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
27 odpowiedzi w tym temacie

#1
Szlachetna półkrew

Szlachetna półkrew
  • Elite

  • Grupa: n00bsomaniak
  • Postów: 1272
  • Reputacja: 118
Witam wszystkich n00bsiaków w ostatnim czasie w życie serwerowni weszła zmiana typu mozliwosci uzyksania admina na wielu serwerach i w zwiazku z tym pewnym osoba sie to nie podobało i zaczynały sie pewne napiny a chyba wszyscy chcemy tego uniknac wypowiedzcie sie w tym temacie jak wy to widzicie i co wam sie nie podoba w nowych zmianach i jak chcelibyscie to zmienic i jak rowniez co chcelibyscie zmienic :d pozdrawiam Lama :d
  • 4
Dołączona grafika

#2
kitty

kitty
  • kici kici

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1515
  • Reputacja: 1199
  • Steam ID: 0:0:26289070
mi osobiście multi admin nie przeszkadza, o ile ktoś ma czas i chęci na latanie po dwóch serwerach. większa ilość zaufanych osób na stanowisku admina na pewno nie zmieni nic na gorsze, a wręcz przeciwnie. a chodzi o to, żeby grało się przyjemniej (czyli bez cziterstwa).
  • 0
Dołączona grafika

#3
PaN PrObLeM

PaN PrObLeM
  • Admin DD2

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 711
  • Reputacja: 330
Hmm zmienić , co do tego mam nie wiele do powiedzenia . Ogólnie to jest wszystko okay, wszyscy mili , dobrzy
natomiast co do serwerów, nie można by było zmienić więcej slotów w COD, wtedy każdy by mógł grać , chociaż tak do 21 :d wtedy będę ucieszony .

  • 0

#4
ABS

ABS
  • Unnamed

  • Grupa: Elite
  • Postów: 4152
  • Reputacja: 953
  • Gadu-Gadu 13142571
  • Nick steam: poldinhio
  • MiejscowośćBielsko - Biała / Dortmund
ja osobiście nie wiem co poniektórym to przeszkadza. Zawsze kiedyś tak było że osoby miały adminów na paru serwerach i było dobrze, a teraz walka straszna bo ktoś nie ogarnie 2 serwerów albo ,że zaniedba drugi.. im więcej adminów tym większe możliwości zastępstwa na innych serwerach przez inne osoby.
  • 0
Dołączona grafika

#5
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin
Jeszcze 4 dni temu było wszystko ok :d Nagle powstał temat o skasowanie z regulaminu "admin na 1 serwerze" ... Wiedziałem co za tym idzie mnóstwo podań lecz dużo osób było za i mówiło że nie będzie czegoś takiego ... po 3 dniach zrobiło się tyle podań ile tematów w offtopie ... Co lepsze mimo zasad że trzeba mieć tyle i tyle godzin przegranych na serwerze podania niektórych osób zostały zaakceptowane :) Po 2 wyszły spiny pomiędzy np splenditem a Fabiem... Oczywiście ja także musiałem walnąć swoje 3 grosze do sprawy co spowodowało małą spine z ABS i nupem ... I to nie jest zazdrość o której wspomniał w moim statusie ABS ... Wiadomo adminów nigdy nie jest za dużo ale podania np johhnego na 3 server to przesada lekka i po primo ... Mam admina na 4 serverach z czego gram na 2 a na 2 tworze wsparcie ... Ale przyjmijmy fakt że mam np na 2 serwerach admina ... Czasami mi jest trudno utrzymać aktywność na 2 serwerach naraz i zawsze jest tak że częsciej gram na jednym co za tym idzie zaniedbanie drugiego więc nie wiem czy skasowanie tej zasady było dobrym pomysłem ... :d Tyle na ten temat
  • 1
Dołączona grafika

#6
godzik

godzik
  • ..:: GTW ::..

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3260
  • Reputacja: 2156
  • Gadu-Gadu 4503159
  • Nick steam: soulmaker14
  • Steam ID: 0:0:19407044
  • MiejscowośćTychy
Generalnie pomysł z adminami na kilku serwerach nie jest zły, ale pamiętajcie jaki teraz jest okres - wakacyjny. Wynika z tego oczywiście, że uczniowie mają wolne, studenci mają wolne i ogólnie wszyscy jesteśmy weseli, ale czy tak samo będzie przez wrzesień/październik? Posypią się skargi, że admini mają zaniżoną aktywność, bo zwyczajnie nie wyrabiają, nie są w stanie pogodzić życia prywatnego i pilnowania 2-3 serwerów. Dlatego właśnie apel do adminów serwerów by baczniej dobierali w tym okresie tych multiadminów, a samych zgłaszających się o to by myśleli, że okres wakacyjny nie trwa cały rok i za miesiąc mogą nie mieć tyle czasu co teraz.
  • 3

31339975d2c90487.jpg26396d5f21503862.jpg


#7
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin
BRAWO godfather :] Wkońcu ... Szkoda że tak mało to ludzi widzi co właśnie napisałeś ... )

Użytkownik SmakU edytował ten post 06 sierpień 2011 - 10:54

  • 0
Dołączona grafika

#8
godzik

godzik
  • ..:: GTW ::..

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3260
  • Reputacja: 2156
  • Gadu-Gadu 4503159
  • Nick steam: soulmaker14
  • Steam ID: 0:0:19407044
  • MiejscowośćTychy
Tak swoją drogą to fajne słowo "zaniedowolenie" xD
  • 0

31339975d2c90487.jpg26396d5f21503862.jpg


#9
veQ

veQ
  • Full Member

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 154
  • Reputacja: 52
  • Gadu-Gadu na co komu?
  • Nick steam: klubers
  • Steam ID: 0:1:22680835
  • Miejscowośćzza kompa
wlasciwie miec pare adminow na paru serverach to nie problem wlasnie jak godfather napisal ma sie wolne......... wakacje koncza sie za 26 dni i wtedy Ci ludzie beda dalej grac tyle ile graja na serverze? [jednym] nie mysle juz o multi -.- admina mozna dostac a jeszcze latwiej jest go stracic, a opcja zloze podanie i bede mial na multi bo ktos zlozy i mojego nie wezma bo bedzie full czy cos... ile razy mowilo sie o odpowiedzialnosci ze trzeba to bedzie wziac to na klate... nie mowie ze wszyscy sie nie nadaja.. bron boze bo mi nie pomoze... sa ludzie ktorzy znajda czas na ogarnianie ale nie bedzie to 100% osob spinki to chyba element zazdrosci.. albo [on ma admina na TP na chu* mu na dd2, ja tu jestem i wystarczy :]] nie wiem :] dobrze napisane czerwoni musza zaczac myslec o tym, wakacje zaraz sie skoncza -.- nawet ja nie jestem happy..
  • 1

Dołączona grafika


#10
ABS

ABS
  • Unnamed

  • Grupa: Elite
  • Postów: 4152
  • Reputacja: 953
  • Gadu-Gadu 13142571
  • Nick steam: poldinhio
  • MiejscowośćBielsko - Biała / Dortmund
z tego co pamiętam to właśnie podczas roku szkolnego była większa aktywność ludzi jak i na forum jak i na serwerach :]
  • 0
Dołączona grafika

#11
Mario

Mario
  • Moderator

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1840
  • Reputacja: 811
  • Nick steam: 43877535
  • Steam ID: 0:0:27055385
  • MiejscowośćLeszno
Ogólnie jestem zadowolony, że jest dużo adminów, bo duże prawdopodobieństwo, że zawsze ktoś będzie, żebym mógł do niego napisać o tym, że jest cheater poprzez steama bądź SB. Dlatego cieszy mnie zniesienie póki co tej zasady, no ale jak to będzie dalej się rozwijało to zweryfikuje czas :]
  • 0

#12
Fabio

Fabio
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CSGO
  • Postów: 1742
  • Reputacja: 884
  • MiejscowośćKalisz
Ja powiem tak. Niektórym osobom naprawdę coś się pojebało w główkach, bo ktoś taki jak splendid pisze podanie na dd2 gdzie ma przegrane ledwo 5h i co? Może się okazać że jak jeszcze trochę tam pogra, to zda sobie sprawe, że wcale nie podoba mu sie serwer i atmosfera na nim panująca, więc zrezygnuje z admina. A jeśli podanie pisze ktoś, kto ma już przypuśćmy to 50 godzinek, to oznacza że serwer mu sie podoba i skoro przegrał tam tyle to będzie grał dalej. Ale najlepsi to i tak jesteście Wy. :] Bo w każdym podaniu praktycznie, nieważne czy ktoś ma 2 godziny, czy 10, jesteście na tak, i sądzę że kierujecie się tylko tym, że dana osoba już jest z nami jakiś czas i wszyscy ją znają. Niestety, zapominacie o zasadach i regulaminie. I to jest największa głupota. Ja nie wypowiem się już w żadnym 'podwójnym' podaniu, bo to jest po prostu śmiech. :]
  • 4

kro15.gif


#13
kitty

kitty
  • kici kici

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1515
  • Reputacja: 1199
  • Steam ID: 0:0:26289070
a wiesz czemu tak jest? bo do tej pory i tak nie zwracano dokładnej uwagi na ustalone zasady i często je omijano, wszyscy się do tego przyzwyczaili. i tak, ludzie pisząc "tak" kierują się osobistą sympatią, bo jeśli się kogoś zna, i lubi i wiesz, że ktoś się nadaje, to jesteś na tak. proste. i nie wiem skąd takie wielkie oburzenie, jakby posiadanie admina to była funkcja dożywotnia i w ogóle sprawa życia i śmierci. danie komuś praw, albo ich odebranie to kwestia minuty. a na serwerze jest różnica między ilością adminów na poziomie 5 a 10. lepiej dać prawa komuś zaufanemu. a jak nie wyrobi na dwóch to trudno,straci admina, płakać ktoś przez to będzie? tragedia się stanie?

Użytkownik kitty edytował ten post 06 sierpień 2011 - 13:03

  • 4
Dołączona grafika

#14
nup

nup
  • aj em nup!

  • Grupa: Administrator
  • Postów: 3080
  • Reputacja: 795
  • Gadu-Gadu 3572560
  • Nick steam: nup
  • MiejscowośćKraków
Ilość przegranych osób na serwerze to też dla mnie kpina jakaś :]
Dla mnie takie regulaminy w ogóle nie powinny istnieć,
chyba że dla nowych ludzi którzy grają na jednym serwerze, to wtedy się zgodzę..
ale nie dla osób które bardzo dobrze znamy i które mają przegrane nawet po 100 godzin na jednym z naszych serwerów ;x

możecie się na mnie teraz rzucić za to co napisałem :]
ja krytykę przyjmę na klatę nawet tą najgorszą :]

a zmiana regulaminu to był mój i loW'a pomysł, chociaż ja o tym już dawno myślałem
z wypowiedzią Fartena zgadzam się w 100 % :]

Dodano nowy post:
Aha, wypowiedź kitty też mi się podoba :]
Dramatyzujecie jak by admin to był nie wiadomo kto,
można go zabrać przecież w kilka sekund jak delikwent będzie stwarzał problemy...
Admin to tylko admin, a Wy zachowujecie się jak by Kaczkę mianowali na prezydenta po raz kolejny :]
  • 1

76561198005243763.pngAddFriend.png   

 

admin.gif

 

output_NjPC7s.gif


#15
godzik

godzik
  • ..:: GTW ::..

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3260
  • Reputacja: 2156
  • Gadu-Gadu 4503159
  • Nick steam: soulmaker14
  • Steam ID: 0:0:19407044
  • MiejscowośćTychy
Nie do końca tak jest, że można od ręki komuś zabrać admina. Jak "władzę" dostaną osoby niekompetentne, to odbije się to na wizerunku serwera. Wejdzie paru dobrych graczy po raz pierwszy, zobaczą, że admin jest do d... i przekażą znajomym, że nie warto tu zaglądać. Rozumiem, że sama funkcja to pic na wodę, jakiegoś szczególnego prestiżu nie ma, ale nie oznacza to, że można ot tak dodawać i usuwać adminów. @up nup, ale jak Cię mam walnąć skoro mieszkasz dobre 150 km dalej? Nie opłaca się do auta wsiadać :] Zgodzę się jednak, że skoro ktoś już gra na naszych serwerach długo i ma admina na jednym z serwerów to raczej jest świadom tego co robi chcąc być adminem na drugim serwerze. No i osoby, które go adminem mianują też wiedzą, że nada się na drugi serwer i nie zrezygnuje po 2 tygodniach. Taką mam nadzieję.
  • 0

31339975d2c90487.jpg26396d5f21503862.jpg


#16
kitty

kitty
  • kici kici

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1515
  • Reputacja: 1199
  • Steam ID: 0:0:26289070
ehh nie o to chodzi, że nie ma prestiżu bla bla bla bo ma owszem i admin ma dawać przykład swoim zachowaniem bla bla bla mi chodzi o sytuację przyznawania multi admina osobom, które już tu adminują/adminowały i wszyscy dobrze wiemy, że te osoby się nadają i głupot nie robią. jeśli przychodzi tu ktoś po funkcję po raz pierwszy, wszyscy jesteśmy dużo bardziej ostrożni w osądach i poprzeczkę stawiamy wyżej.

Użytkownik kitty edytował ten post 06 sierpień 2011 - 14:21

  • 1
Dołączona grafika

#17
nup

nup
  • aj em nup!

  • Grupa: Administrator
  • Postów: 3080
  • Reputacja: 795
  • Gadu-Gadu 3572560
  • Nick steam: nup
  • MiejscowośćKraków
Godzik ja tutaj nie mówię żeby admina dawać każdemu lepszemu, bo osobie którą mało znam na pewno nie dam od tak...
no chyba że złoży podanie na serwerze na którym nie gram i dostanie dobre opinie od adminów tego serwera i stałych graczy, to zmienia wtedy postać rzeczy.




mi chodzi o sytuację przyznawania multi admina osobom, które już tu adminują/adminowały i wszyscy dobrze wiemy, że te osoby się nadają i głupot nie robią.
jeśli przychodzi tu ktoś po funkcję po raz pierwszy, wszyscy jesteśmy dużo bardziej ostrożni w osądach i poprzeczkę stawiamy wyżej.


Dokładnie :]
dlatego teraz regulamin trochę nie ma sensu...
osoba która posiada admina na drugim serwerze i sprawuje się b.dobrze, złoży podanie na drugim serwerze a tam będą ją blokować godziny przegrane :]
dla mnie to się mija z celem
  • 1

76561198005243763.pngAddFriend.png   

 

admin.gif

 

output_NjPC7s.gif


#18
Euforia

Euforia
  • Full Member

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 260
  • Reputacja: 192
  • Nick steam: eufooria
  • Steam ID: 0:0:42512333
  • MiejscowośćWarszawa / Zamość
Na wstępie chciałbym powiedzieć że w 100% zgadzam się z wypowiedzą Fabia. Może skopiuje mój post z innego topicu o podobnej tematyce gdyż nie doczekałem się żadnego odzewu co do mojego wypowiedzi: Chodzi mi tu o to w jaki sposób zostają rozpatrywane podania o adminów, mianowicie głosuje w nich zazwyczaj grupa ludzi, najczęściej adminów / graczy z innych serwerów, którzy nie mają z danym serwerem nic wspólnego co więcej nawet na nim nie grają i kierują się chyba wyłącznie tak jak to kitty ujęła 'sympatią' do danej osoby bo przykładowo znają ją z forum z reala czy też grali razem na innym serwerze. Czy to ma być kurwa obiektywna ocena? Przecież to się zupełnie mija z celem.. Ja osobiście nie wypowiadam się w podaniach o admina na innych serwerach typu TP czy dd2 z prostej przyczyny - nie gram tam. Moim zdaniem w podaniach o adminów na poszczególnych serwerach w pierwszej kolejności powinny być brane pod uwagę głosy adminów oraz graczy danego serwera i końcowa decyzja powinna należeć do moderatorów / administracji forum która to ocenia osobę składającą podanie na podstawie obserwacji zachowania na forum. Możecie mnie zlinczować za to co tu naskrobałem ale czasami nie rozumiem polityki tego forum.. @nup Zgadzam się z Tobą nupku ale tylko połowicznie. Weźmy za przykład serwer DD2 i COD. To że ktoś dobrze się sprawuje jako admin serwera DD2 nie oznacza że tak samo będzie na CODzie po powiedzmy 4 czy 5 przegranych na nim godzinach.. Każdy serwer jest na swój sposób specyficzny i rządzi sie własnymi prawami. Jeśli już zgodziliście się na tego multi-admina to przynajmniej wyżej postawcie poprzeczkę.

Użytkownik Euforia edytował ten post 06 sierpień 2011 - 16:08

  • 0
Dołączona grafika

#19
godzik

godzik
  • ..:: GTW ::..

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3260
  • Reputacja: 2156
  • Gadu-Gadu 4503159
  • Nick steam: soulmaker14
  • Steam ID: 0:0:19407044
  • MiejscowośćTychy

To że ktoś dobrze się sprawuje jako admin serwera DD2 nie oznacza że tak samo będzie na CODzie po powiedzmy 4 czy 5 przegranych na nim godzinach.. Każdy serwer jest na swój sposób specyficzny i rządzi sie własnymi prawami. Jeśli już zgodziliście się na tego multi-admina to przynajmniej wyżej postawcie poprzeczkę.

I to jest sedno problemu. Nie trudno znaleźć admina serwera DD2 czy TP, bo każdy z nas wie jakimi prawami rządzi się CS i jakie są jego ogólne założenia. Mnie na przykład część osób zna, ale kto normalny dałby mi admina na serwerze ZM jak grałem tam raptem 1h i chyba nigdy nie zrozumiem idei i zasad tego serwera? :]
  • 0

31339975d2c90487.jpg26396d5f21503862.jpg


#20
nup

nup
  • aj em nup!

  • Grupa: Administrator
  • Postów: 3080
  • Reputacja: 795
  • Gadu-Gadu 3572560
  • Nick steam: nup
  • MiejscowośćKraków
No faktycznie nie pomyślałem o tym :] no to już tutaj nie mówię o ZM którego ja też nie ogarniam, ale takiego COD'a łatwo ogarnąć :]
  • 0

76561198005243763.pngAddFriend.png   

 

admin.gif

 

output_NjPC7s.gif





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych