Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

Zaniedowolenie


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
27 odpowiedzi w tym temacie

#21
Zryty

Zryty
  • n00bsofil

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 3136
  • Reputacja: 1273

no to już tutaj nie mówię o ZM którego ja też nie ogarniam

Spoko, też nie ogarniam :]
A co do multi admina to jak dla mnie głupi pomysł, bo admini zamiast kręcić swój wybierają lepszy serw. Jak już to ja bym nałożył opłaty za dodatkowych adminów (lub niedobrowolne darowizny)...
  • 0
.

#22
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin


Dla mnie takie regulaminy w ogóle nie powinny istnieć,



I Dalej nawet nie czytam ... Następna część regulaminu pójdzie się jebać chyba ... Niedługo powstanie taki chaos że ...



A zresztą MW :] Szkoda tylko że sprawy o które walczyła garstka ludzi pójdą w piach ...
  • 0
Dołączona grafika

#23
palmuś ;)

palmuś ;)
  • Support

  • Grupa: Elite
  • Postów: 2046
  • Reputacja: 560
  • Gadu-Gadu 8120575
  • Nick steam: rob3rtt
  • Steam ID: 0:1:22511520
  • MiejscowośćKraków
Chyba ja zrobiłem taki burdel z tym multi adminem, i to wszystko się zaczęło od tego że na codmodzie mało ludzi ma adma, a co 5ty gracz to czit.. Na razie tu gadamy o pierdołach, a te (prędzej) dual-adminy trzeba ogarnąć.. możemy zrobić tak jak na GC, że pokazywało na profilu rangę pod rangą.. i np. jak się ma adma na 2 serwerach to dać na profilu żeby się wyświetlały te 2'ie rangi. Ile osób już ma 2 serwery po opieką?
  • 0
Dołączona grafika

#24
godzik

godzik
  • ..:: GTW ::..

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3260
  • Reputacja: 2156
  • Gadu-Gadu 4503159
  • Nick steam: soulmaker14
  • Steam ID: 0:0:19407044
  • MiejscowośćTychy
Widzisz nup, to że łatwo ogarnąć zasady serwera nie oznacza jeszcze, że tyle wystarczy do bycia dobrym adminem, te kilka godzin na serwie spędzone być musi i zaopiniowane przez graczy, którzy danego delikwenta na serwerze widzieli.
  • 1

31339975d2c90487.jpg26396d5f21503862.jpg


#25
Fabio

Fabio
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CSGO
  • Postów: 1742
  • Reputacja: 884
  • MiejscowośćKalisz
Zastanówcie się jak to będzie wyglądać, wbija jakaś osoba na serwa, 3h przegrała, nikt jej tam nie zna. No i w końcu okazuje się że ona ma admina, co sobie mogą pomyśleć inni gracze? Odpowiedzcie sobie sami na pytanie.
  • 3

kro15.gif


#26
Tomasek

Tomasek
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 907
  • Reputacja: 647
  • Gadu-Gadu 10382991
  • Nick steam: Tomassek_xD^^
Ejj Fabio ma rację !!! Zastanówcie się !
  • 0

#27
Mario

Mario
  • Moderator

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1840
  • Reputacja: 811
  • Nick steam: 43877535
  • Steam ID: 0:0:27055385
  • MiejscowośćLeszno
Fabio no tak, jakby nup wszedł na Coda mogły by być pretensje :] A tak serio dla mnie liczy się cała serwerownia i mało mnie obchodzi co pomyśli sobie jakiś noname, który nawet nie jest zaresjestrowany na forum i nie wie co się dzieje.
  • 0

#28
nup

nup
  • aj em nup!

  • Grupa: Administrator
  • Postów: 3080
  • Reputacja: 795
  • Gadu-Gadu 3572560
  • Nick steam: nup
  • MiejscowośćKraków
Właśnie Fabio, tak samo jak ja wbije na Cod'a to tak pomyślą gracze no i co z tego ?:] Smaku a czy ja napisałem że chce znowu zmieniać regulamin ? bo chyba nie...
  • 0

76561198005243763.pngAddFriend.png   

 

admin.gif

 

output_NjPC7s.gif





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych