Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

Ranga


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
53 odpowiedzi w tym temacie

#1
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin
Witam Wpadłem tutaj około rok temu za czasów kiedy jeszcze były aktywne osoby które umarły na tym forum a były naprawdę zajebiści mowa tu o QQ, loW, nup, xanat... QQ z loW-em dbali o sprawy techniczne serwera naprawdę w bardzo szybkim tempem, nup zajmował się serverem grał był aktywny na forum i podejmował słuszne decyzję, xanat jego perełką w oku było forum nikt inny nie zasługuje na jego stołek... a teraz ... QQ odszedł, loW zniknął, nup umarł, xanat ma prywatne problemy więc jak narazie władzę posiadł ABS który dla mnie jest także wielkim człowiekiem, za loW-a i QQ wszedł splen i godzik jeden do forum 2 do serwerów .... Niestety splen nie ma czasu tak za bardzo dlatego stoją niektóre sprawy już od dłuższego czasu, nupa nikt nie zastąpił... Zmieniłem się wraz z forum ... Kto mnie pamięta to pamięta i sztama dla niego ... Jeszcze pare miesięcy temu murem stali za mną teraz plują ... Wina nie tylko leży po mojej stronie ... Od jakiegoś czasu nic nie robię przyznam to szczerze coś umarło we mnie, brak motywacji a może coś innego sam nie wiem ... Moim zdaniem nie zasługuję na tą rangę jaką mam .... Serv admin... Ciężko kiedyś się pracowało na niego tak jak na inne rangi ... Serv admin- opiekun danego servera ... Nawet nie gram ... Nie "pilnuje " adminów już ... patrze jak czasami się sypie wszystko .... Wiele forumowiczów czeka na taki post czeka na mój błąd... Nie poddaje się żeby nie było ... Nie odchodzę ... Będę z wami nadal ale nie chce już tej rangi ... Na taką rangę trzeba zasłużyć trzeba coś robić ... Będziecie mieć spokój bo skarg nie będzie, czepiania się itp ... Piszę ten temat dlatego że nikt mi tego nie chce zdjąć pisałem już do godzika nupa i ABS a ich odpowiedź była taka sama "nie" To nie jest ubolewanie nad sobą ani płacz tylko czuje się źle mając taką rangę a nic nie robiąc ... Proszę o zmianę rangi na Fiolet lub Niebieski ... Dziękuje i pozdrawiam SmakU
  • 0
Dołączona grafika

#2
Slotki

Slotki
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 2942
  • Reputacja: 1773
  • Gadu-Gadu 3243973
  • Nick steam: slottki
  • MiejscowośćWrocław
uważam że powinieneś to przemyśleć :d jeszcze kilka razy :d może się otrząśniesz :d a jak podejmiesz właściwą decyzję to się kontaktuj z nimi i wtedy powinni uszanować Twoją decyzję :d (przynajmniej tak mi się wydaje :d)
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafika

#3
godzik

godzik
  • ..:: GTW ::..

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3260
  • Reputacja: 2156
  • Gadu-Gadu 4503159
  • Nick steam: soulmaker14
  • Steam ID: 0:0:19407044
  • MiejscowośćTychy
On od tygodnia o niczym innym nie pisze :d
  • 1

31339975d2c90487.jpg26396d5f21503862.jpg


#4
Zryty

Zryty
  • n00bsofil

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 3136
  • Reputacja: 1273
Ja pie..ole, czy tu musisz mnie tak wk..wiać?? Najpierw walczysz o rangę, potem bronisz jej i teraz ci się już ku..a znudziła?? Weź mnie nie dobijaj człowieku... Czepiacie się, że szefowie sobie gdzieś poszli w pi.du, ale niestety czasem trzeba coś zrobić po za virtualnym światem! loW. niedługo wróci, w sumie pisał do mnie 2-3 dni temu, że będziemy "coś" robić w najbliższym czasie. reszta to inna sprawa, nie wiem i się nie wypowiadam. Ale ten "burdel" to świadczy o was, o waszym bezmózgowiu, sami nie potraficie nic zrobić, tylko jęczeć potraficie, że to jest źle a to nie dobrze. I jeszcze robicie aferę bo wam ku.wa ranga nie pasuje. Zróbcie coś a nie pie..olicie głupoty o tym jak wam źle i niedobrze, wielce ku.wa pokrzywdzeni... I to co teraz się dzieję bardzo dobrze opisuje ten kwartet ile on robił byście sobie mogli spokojnie napieprzać w CSa, oni robili a wy im jeszcze dopieprzaliście za to... Cieszcie się że jest jeszcze ABS, godzik, splendid i jeszcze kilku. Zróbcie coś sami by było "zajebiście"!
  • 2
.

#5
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin
Chyba nie zrozumiałeś tego posta ... A jak chcesz ponapinać to zapraszam na vt a nie robisz to pod publikę ...
  • 0
Dołączona grafika

#6
Zryty

Zryty
  • n00bsofil

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 3136
  • Reputacja: 1273
SmakU, nie piszę tylko na temat rangi, ale komentuje też twoje "spostrzeżenia". I przestań na wszystko odpowiadać "napinaniem", nie umiesz normalnie podyskutować? Tylko od razu "cho na VT", dokładnie jak w gimnazjum "chodź za szkołę"...

Użytkownik Zryty edytował ten post 14 wrzesień 2011 - 18:02

  • 1
.

#7
kitty

kitty
  • kici kici

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1515
  • Reputacja: 1199
  • Steam ID: 0:0:26289070

*
Popularny

I przestań na wszystko odpowiadać "napinaniem"

napisał ktoś kto zaczął swój post od

Ja pie..ole, czy tu musisz mnie tak wk..wiać?


i dalej

ale niestety czasem trzeba coś zrobić po za virtualnym światem!

i gdybyś czytał ze zrozumieniem, to byś wiedział, że o tym również Smaku pisze.


Ale ten "burdel" to świadczy o was, o waszym bezmózgowiu, sami nie potraficie nic zrobić, tylko jęczeć potraficie, że to jest źle a to nie dobrze.

To ja słucham propozycji, co mają zrobić użytkownicy bez uprawnień, żeby polepszyć działanie chociażby serwera, czy zrobić coś na forum? no słucham? hmm nie mogą? no właśnie, poza narzekaniem, graniem na serwerach i udzielaniem się na forum to zakres działań jest ograniczony.
  • 6
Dołączona grafika

#8
godzik

godzik
  • ..:: GTW ::..

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3260
  • Reputacja: 2156
  • Gadu-Gadu 4503159
  • Nick steam: soulmaker14
  • Steam ID: 0:0:19407044
  • MiejscowośćTychy
Zryty, ja Cię jeszcze polubię chyba, świat się kończy normalnie, najlepszy post jaki mógł zostać napisany. Forum i serwerów nie tworzą administratorzy, tylko użytkownicy i gracze. Od wszystkich zależy jak to będzie wyglądać :d @kitty, piszesz co mają zrobić użytkownicy bez jakichkolwiek praw. Otóż odpowiem Ci - pisać, pisać, pisać.... posty, propozycje, uwagi. Tylko każdy tutaj chce rządzić i przy każdorazowej zmianie rangi czyjejkolwiek (oza, ket, xanat itd.) zaczynają się narzekania, że dlaczego, że po co, nie róbcie tego bo mi się to nie podoba etc. Nikt nie szanuje decyzji adminów, nie darzy zaufaniem nowych (ABS, ja), ale co gorsza - nie dajecie zaufania nupowi. Tyle dla was zrobił, ale macie to głęboko najwyraźniej. Zanim zaczniecie oceniać co należy zmienić na forum, zacznijcie od siebie.
  • 0

31339975d2c90487.jpg26396d5f21503862.jpg


#9
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin
Godzik ale są pisane tematy ... które stoją już od bardzo dawna i nawet johhny przypominał o nich ... Może i dobry post ale nie na temat ... Bo widzę że mało osób go zrozumiało
  • 1
Dołączona grafika

#10
evidence

evidence
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 1883
  • Reputacja: 2014
  • Nick steam: goofiozo_leffek
  • Steam ID: 0:0:24532294
  • MiejscowośćLublin
zaraz, zaraz. ktos wspominal kiedys o kulturze? to po pierwsze. po drugie godzik, Ty nie widzisz czy tylko udajesz? serwery stoja puste, forum jest martwe poza spamem na SB. odwolania od banow? hahah. dobre sobie. forum umarlo juz dawno temu i nie ma sie ku lepszemu. i co to da ze wejdzie jakis nowy user skoro napisze 3 posty i juz go nie ma? bo co ma tu go trzymac? lagi na serwach? a jezeli SmakU mowi ze nie chce tej rangi to mu ja zabierzcie, i wcale sie nie dziwie bo to chlopak z ambicjami. i nie chce miec rangi za darmo, bo jak sie przyznal nic nie robi i kazdy to widzi. a godzik troche sam sobie zaprzeczasz. mowisz ze maja pisac, pisac i pisac. no to piszemy ze ktos na range nie zasluzyl, ze to nam sie nie podoba. tylko nic sie z tym nie dzieje. ja wiem ze kazdy ma swoje sprawy na glowie. ale kazdy przyzna ze to nie sa te same n00bsy co kiedys, jestesmy w stagnacji. brakuje twardej reki jaka byl xanat. splen? nie ma czasu na nic. a cs jest mniej wazny od pracy, takze dla mnie. i nie mow ze uzytkownicy i gracze tworza siec. to w takim razie po uj nam czerwoni i rozowi? badzmy wszyscy na fiolet, admini tez zbedni.
  • 1
Dołączona grafika
I believe, whatever doesn't kill you simply makes you... stranger

Większość ludzi, póki ma zamknięte usta, nie sprawia wrażenia głupków

#11
Zryty

Zryty
  • n00bsofil

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 3136
  • Reputacja: 1273

napisał ktoś kto zaczął swój post od
[...]
i gdybyś czytał ze zrozumieniem, to byś wiedział, że o tym również Smaku pisze.

Może i jestem ślepy ale smak, pisał że nic nie robi...

To ja słucham propozycji, co mają zrobić użytkownicy bez uprawnień, żeby polepszyć działanie chociażby serwera, czy zrobić coś na forum?

Jak napisał godzik: pisać, proponować, bo to oni najlepiej wiedzą czego brakuje na serwerze lub co trzeba poprawić. Pomijając to że uprawnienia też można nabyć, ale trzeba chcieć coś robić "dajcie nam człowieka a i robota się znajdzie".

Godzik ale są pisane tematy ... które stoją już od bardzo dawna i nawet johhny przypominał o nich ...

Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale chyba po poście Johnnego wszystko zostało poprawione... Hmmm... chyba mi się zdawało, nie?

serwery stoja puste, forum jest martwe

Kolejny argument co mogą zwykli zjadacze chleba...
  • 1
.

#12
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin
Zrozumcie ten post ... Czy ktoś zrozumiał mój post ? Czy tylko garstka ludzi ... A do tego co napisał evi.... ma racje coś umarło nie tylko we mnie ... Kiedyś to było coś ... Jak patrzyłem w amxbans to 2 strony z 1 dnia a teraz zdarza się tak że 1 ban na dzień max może z 5 ... Więc coś jest nie tak "Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale chyba po poście Johnnego wszystko zostało poprawione... Hmmm... chyba mi się zdawało, nie?" Zdaje Ci się :d

Użytkownik SmakU edytował ten post 14 wrzesień 2011 - 18:28

  • 0
Dołączona grafika

#13
Zryty

Zryty
  • n00bsofil

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 3136
  • Reputacja: 1273

Jak patrzyłem w amxbans to 2 strony z 1 dnia a teraz zdarza się tak że 1 ban na dzień max może z 5 ... Więc coś jest nie tak

Może czitów nie ma...

Co do listy to większość została poprawiona!
http://n00bs.pl/czer...dpost__p__71950
  • 1
.

#14
Spammer

Spammer
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1332
  • Reputacja: 341
Pragnę zauważyć, że ten temat jest tematem założonym przez smaka, w którym on sam krytykuje swoje podejście do sprawowania funkcji serv admina w ostatnim czasie i chce w końcu stracić swoją obecną rangę, bo do tej pory mimo starań mu się to nie udało. To tak w ramach wyjaśnienia, jakby ktoś nie zrozumiał. Przy okazji wspomniał coś, że "kiedyś było lepiej", ale dyskusja na temat co, kto, gdzie, jak i kiedy powinien robić dla "dobra" n00bs nie jest celem tego tematu :d

Użytkownik Ketuael edytował ten post 14 wrzesień 2011 - 18:37

  • 1

#15
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin

Może czitów nie ma...

Co do listy to większość została poprawiona!
http://n00bs.pl/czer...dpost__p__71950

Właśnie większość :d

No tak czitów nie ma :d o kurcze :d

Wogóle dlaczego posty które piszecie są nie na temat ?
  • 0
Dołączona grafika

#16
Gość_JoHHny_*

Gość_JoHHny_*
  • Grupa: Gość

*
Popularny

To i ja się wypowiem :d Zryty przestań pierdolić bo dużo osób chce zrobić coś dla sieci ale też dużo osób chciało ale zostali tak zjechani ,że im się odechciało Czerwoni także nie chcą dać innym,nie zaufanym osobą dostępu aby coś zrobili a znają się na tym. Masz racje napisałem post myślałem ,że to coś da i poza podaniami nic innego nie zostało zrobione na aim/awp i cod. Na cod rozumiem nie ma lowa wiec nie ma kto tego zrobić ale na aim? Miałem kiedyś ochotę być tam serv adminem kręcić go siedziałem tam po 5 h zapraszałem znajomych robiłem wszystko po czym serwer stał 5 dni wyłączony i poszło się wszystko jebać. Speldid? Jeżeli nie ma czasu na cs i serwery to po co on ma tego tech admina? Niech jego miejsce zajmie ktoś inny kto się zna na tym. Mam nadzieje ,że kiedyś wrócą czasy potęgi n00bs i będę w to wierzył do końca grania w cs. Więc tylko czekać. Co do smaka jeśli nie chce tej rangi to po co mu ją trzymacie. Ale z drugiej strony smaku żal mi ciebie ,że podejmujesz taką decyzje przypomnij sobie ile zrobiłeś dla n00bs! Takiej osobie należy się ta ranga

Użytkownik JoHHny edytował ten post 14 wrzesień 2011 - 18:43


#17
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin


Mam nadzieje ,że kiedyś wrócą czasy potęgi n00bs i będę w to wierzył do końca grania w cs.
Więc tylko czekać.


Piękne słowa ... Zajebisty post ... Ja także mam nadzieje że wrócą czasy POTĘGI n00bs i także będę czekał na tą chwile ...
  • 0
Dołączona grafika

#18
Zryty

Zryty
  • n00bsofil

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 3136
  • Reputacja: 1273

Pragnę zauważyć, że ten temat jest tematem założonym przez smaka, w którym on sam krytykuje swoje podejście do sprawowania funkcji serv admina

A ja krytykuję jego krytykę.
  • 1
.

#19
Spammer

Spammer
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1332
  • Reputacja: 341
Fakt, muszę przyznać Ci rację odnośnie pierwszej linijki Twojego pierwszego posta(postu?) w tym temacie, ale chcecie znowu go na siłę zatrzymywać? Jak tak bardzo chce, to niech przestanie być serv adminem, w końcu jak sam na pisał jak na razie to tylko kolor i nic więcej, bo nic nie robi (nie wiem czy robi, czy nie, więc nie oceniam, ale skoro tak twierdzi :d). Inną sprawą jest to, czy powinien zostać na swoim stanowisku, czy nie oraz to, czy sam zaraz po straceniu rangi nie będzie chciał jej odzyskać, ale tego chyba nie jesteśmy w stanie ocenić :d
  • 0

#20
Deagle

Deagle
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Elite
  • Postów: 1107
  • Reputacja: 38
  • Gadu-Gadu 4556556
Smaku, ty myslisz ze jestes tu najwazniejszy i ze kogos przejmie ze zmienisz kolor ? Mnie osobiscie to pierdoli :d Btw. nup umarl? ;o
  • 0
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych