Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

"Żale Keta", czyli co mi się tu nie podoba


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
49 odpowiedzi w tym temacie

#41
evidence

evidence
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 1883
  • Reputacja: 2014
  • Nick steam: goofiozo_leffek
  • Steam ID: 0:0:24532294
  • MiejscowośćLublin
Dobra, bo widzę, że jest bardzo dużo szumu. Czy ktoś z obecnych, życzy sobie zdegradowania kogoś z aktualnego stanowiska? Pytajmy wprost, bo każdy tego się domaga.
  • 0
Dołączona grafika
I believe, whatever doesn't kill you simply makes you... stranger

Większość ludzi, póki ma zamknięte usta, nie sprawia wrażenia głupków

#42
godzik

godzik
  • ..:: GTW ::..

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3260
  • Reputacja: 2156
  • Gadu-Gadu 4503159
  • Nick steam: soulmaker14
  • Steam ID: 0:0:19407044
  • MiejscowośćTychy
No niestety, wyszło jak wyszło, ale jest już dobrze, wszyscy się zgodzili.

@Zryty, wiesz, że jesteś traktowany nieco inaczej ze względu na loW.'a i przede wszystkim na fakt, że serwer GG jest Twój, ale stonuj nieco z wypowiedziami typu:

Jednak argument "ułatwi komunikację między servadminami a administracją" mało mnie przekonuje (pomijając fakt, że servADMINI to chyba też jakaś część administracji, co nie?), ponieważ jeśli coś chcę od loWa to do niego piszę, nie będę czekał godzinami, aż to przejdzie przez 8 pośredników, a jeśli chcę coś od innego admina to PW.

Ja rozumiem, że jesteście kolegami, ale nie jesteś w tej sieci najważniejszą osobą i nie zawsze sprawy związane z serwerem GG będą priorytetowe, stąd też właśnie SmakU wybrany został, by wprowadzić hierarchię w pomysłach i problemach serwerów, dzięki czemu loW. będzie miał więcej czasu dla siebie. Bo teraz raczej nie ma go w nadmiarze.
  • 0

31339975d2c90487.jpg26396d5f21503862.jpg


#43
Spammer

Spammer
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1332
  • Reputacja: 341

Czy ktoś z obecnych, życzy sobie zdegradowania kogoś z aktualnego stanowiska?


Jeżeli o mnie chodzi to: "Pisałem ten temat głównie z myślą o przyszłości, co powinno zostać zmienione w naszym zachowaniu (czyli "zacząć od nowa" i poprawić to, co jest robione źle zarówno przez zwykłych użytkowników, jak i tych "u góry", chociaż jak wiadomo głównie chodzi mi tu o zachowanie eviego ../public/style_emoticons/default/:p.gif) w dniu jutrzejszym, a nie odwracać coś, co zostało już zrobione.".
  • 0

#44
Zryty

Zryty
  • n00bsofil

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 3136
  • Reputacja: 1273

Ja rozumiem, że jesteście kolegami, ale nie jesteś w tej sieci najważniejszą osobą i nie zawsze sprawy związane z serwerem GG będą priorytetowe


Nie uważam się za najważniejszą osobę, ale prędzej się dogadam osobiście i tu nie chodzi tylko o lowa, nawet o ciebie godzik, bo pośrednicy często przekręcają wyrazy i wszystko traci sens, po za tym jest zapominane zazwyczaj. I czytaj uważnie, bo ja to odniosłem do siebie i ja nie mam spraw pośrednich, albo pilne, albo totalnie błahe, dlatego MNIE to nie przekonuje.
  • 0
.

#45
ABS

ABS
  • Unnamed

  • Grupa: Elite
  • Postów: 4152
  • Reputacja: 953
  • Gadu-Gadu 13142571
  • Nick steam: poldinhio
  • MiejscowośćBielsko - Biała / Dortmund
tutaj nie chodzi o pośredników. Smaka pozycja jest po to żeby ogarniać całość i podawać ja loW.'wi na tacy by ten nie musiał szuakać po forum co jest do zrobienia. To na pewno ułatwi mu pracę i zaoszczędzi cenny czas którego jak napisał godzik loW. nie ma za dużo. Oczywiście możecie załatwiać sprawy bezpośrednio z loW.'em jeżeli macie taką chęć. Generalnie smakU będzie trzymał to wszystko w kupie :p
  • 0
Dołączona grafika

#46
1am

1am
  • Imagine the unimaginable

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 672
  • Reputacja: 930
  • Nick steam: emocjonalnycham
  • Miejscowośćdeep dark abyss
Ok, przeczytałem całość, co ja osobiście mogę tu dodać.. :d Nie jestem tu na tyle długo żeby mieć zastrzeżenia co do ludzi, problemy z niektórymi osobami czy też kłócić się o różnego typu sytuacje. :) Tak na prawdę nie ma dla mnie na forum osoby której mógłbym nie lubić, pod względem swoich spostrzeżeń jak i sugestii innych :) Kurde, o zachowaniu nie mam zamiaru się rozpisywać, tak samo wchodzić w spór co powinno zostać dane do wiadomości dla innych a co nie :) Powiem jedynie na podstawie własnych doświadczeń że złoty środek tkwi w tym żeby obowiązywała hierarchia ale tylko taka która różni zwykłego admina od h@, a nie wywyższa jednego człowieka ponad drugiego .. ;) Jesteśmy równi, mamy takie same prawa, obowiązki i każdy ma swoje życie prawda ? :) Na pewno każdy ma swoje prywatne problemy które są dużo ważniejsze od tego co się dzieje na forum, kto kogo zbluzgał, kto czego nie powiedział etc. :d Wszystko idzie do przodu, a wyciąganie niewygodnych faktów z przeszłości, irytowanie się tym co kto zrobił tak na prawdę niczego nie zmienia :d A kluczem do rozwiązania wszystkich problemów jest akceptacja, zrozumienie i brak jakiegokolwiek wywyższania się jeśli mówić o tym kto jest lepszym człowiekiem :d Każdy zasługuję na to żeby robił to co robi, każdy kto popełni błąd lub się pomyli zasługuje na drugą szansę i każdy powinien traktować drugiego człowieka którego spotyka na forum jak kogoś kogo spotyka na ulicy, jak kolegę czy przyjaciela z krwi i kości :) Bez żadnych spin o byle co, bluzgania się i patrzenia na innych z góry :) Tworzymy jedną, niepowtarzalną sieć serwerów :) "Tworzymy", miejcie to wszyscy na uwadze :) I to tyle :d Jeśli pisałem bez sensu, choć mam nadzieję że nie, to nie wińcie mnie ponieważ ciężko mi myśleć o czymkolwiek innym gdyż miałem zbyt zajebisty dzień :p
  • 3

Dołączona grafika


#47
dgs*

dgs*
  • NAWET ZNANY GRACZ

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3931
  • Reputacja: 3134
  • Nick steam: dgsdgsdgs
przeczytalem wszystko i w sumie to nic ciekawego tu nie napisaliscie :p 1. ket otrzymales range pisarza za plecami innych pisarzy a czepiasz sie ze ciebie i innych stawia sie przed faktami dokonanymi. 2. jak mod zamyka temat to wystarczy napisac raport i wtedy zostaje on ponownie otwarty :d 3. zachowania poszczegolnych uzytkownikow nie bede komentowal bo sie juz do was wszystkich zdazylem przyzwyczaic i akceptuje was :) 4. warny dla uzytkownikow oraz bany czasowe sa zazwyczaj odpowiednio rozdawane. Co bys wiecej chcial zeby wszyscy permy podostawali? 5. ciesze sie ze administracja czesto podejmuje decyzje bez bezposredniego konsultowania sie z uzytkownikami bo tak jest po prostu lepiej, prosciej i nie macie okazji spamowac. 6. administracja to ludzie znajacy uzytkownikow i ufam im. Wybieraja dobre osoby na serv adminow i tworzenie tematow do wyrazania sprzeciwow mija sie z celem. 7. grzes jest podjarany nowa/stara ranga i jest ok :) 8. ogolnie jezeli chodzi o rangi na forum to godzik namieszal ale mysle ze to ogarnie 9. brakuje tu xanata!

Użytkownik dgs* edytował ten post 28 październik 2011 - 12:23

  • 3
Dołączona grafika

#48
Spammer

Spammer
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1332
  • Reputacja: 341

1. ket otrzymales range pisarza za plecami innych pisarzy a czepiasz sie ze ciebie i innych stawia sie przed faktami dokonanymi.


Dostałem tą rangę w 99% dlatego, że krzaku o to "prosił" ABSa i kogoś tam, więc daruj sobie taki komentarz, poza tym
ABS - "czym, że ta decyzja różni się od np decyzji w której dostałem kolor czerwony? albo gdy ty ket dostawałeś zieleń?"
Ja - "ABSynt, właśnie niczym się nie różnią i one też powinny być przy szerszej grupie ludzi"
Czytanie ze zrozumieniem się kłania :d

10. brakuje tu xanata!


Gdyby xanat tu był to taki temat na 99% by nie powstał bo nie miałby po co :)

Reszty nawet nie mam sił już komentować, odpowiem na to emotką, która "wyraża więcej niż 1000 słów" - :p

Użytkownik Ketuael edytował ten post 23 październik 2011 - 22:50

  • 0

#49
dgs*

dgs*
  • NAWET ZNANY GRACZ

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3931
  • Reputacja: 3134
  • Nick steam: dgsdgsdgs
EDIT KJERWA : Ket uwazam ze masz racje. Moze nie we wszystkim co napisales ale na pewno niektore sprawy powinny byc troche inaczej ogarniane. Takze przyznaje sie do swojego bledu. Nie zauwazalem wczesniej pewnych spraw. Pewnie dlatego ze hmm... nie dotyczy mnie mnostwo spraw takich jak np. skladanie podan o admina czy jakies sprawy organizacyjne serverow dd2, cod, gg. Od odejscia xanata wiele rzeczy jest chaotycznie organizowanych a smaku i godzik wg mnie nie zawsze podejmuja odpowiednie decyzje/ dzialania ktore z zalozenia maja pomagac a tak naprawde dzialaja na niekorzysc uzytkonikow forum oraz graczy na serverach.

Użytkownik dgs* edytował ten post 28 październik 2011 - 12:23

  • 0
Dołączona grafika

#50
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin
Mnie w to nie mieszaj ^^ Nie jestem czerwonym to po 1 po 2 nigdy nie podjąłem decyzji sam :d
  • 0
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych