Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

1AM - hax ?!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
70 odpowiedzi w tym temacie

#1
1am

1am
  • Imagine the unimaginable

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 672
  • Reputacja: 930
  • Nick steam: emocjonalnycham
  • Miejscowośćdeep dark abyss
Witam, Początkowo miałem zamiar napisać ten temat w miejscu gdzie zwykli userzy nie będą mieli możliwości wypowiedzenia się, ani zobaczenia o co chodzi lecz zmieniłem zdanie. Przybliżę niektórym może całą sytuację która miała miejsce po wczorajszym mixie. Podczas grania mixa miałem kilka "dziwnych" według Smaka akcji które w 100% zakwalifikowały mnie do rangi "odpaleńca", lecz nie mogę się z tym zgodzić ani przemilczeć z uwagi na samego siebie. http://www.blacklist...1:19984447.html Tutaj wyżej podałem link do mojego podania na BL które zafundował mi Smaku. Oczywiście nie widzę sensu w odwoływaniu się ponieważ już raz kiedyś musiałem przez to tracić nerwy, wtedy odbanowanie mnie zajęło jakieś 2tyg. Druga rzecz to to kto będzie moje demo oceniał: Smaku - który już wyrobił sobie zdanie, bo przecież nie może się mylić, QbC: sędzia główny, nie wart dla mnie nawet złamanego grosza (doskonale pamiętam jak poprzednim razem mnie oceniał), i znając moje szczęście pewnie będzie jeszcze stanley, czy staley: kolejny wykwalifikowany pogromca haxów. :d Także patrząc na moje poprzednie doświadczenia z portalem BL, nie mam najmniejszego zamiaru znowu użerać się z nimi, bo nie ma to najmniejszego sensu. Tam wszyscy i tak wiedzą lepiej. :d Oczywiście można powiedzieć że nie grałem uczciwie, chociaż nie gramy w żadnej lidze i nie obowiązują restrykcje co do modeli i innych rzeczy. :d Więc, dlaczego nie grałem uczciwie? Pierwsza rzecz to to że od 2 dni grałem sobie na 16-bitach, takie dziwne uczucie że gra chodzi płynniej sprawiło że sobie tak to zostawiłem, bynajmniej do tego trefnego mixa :) Kolejna rzecz to moje tekstury map, wszystkie są HQ, z wyjątkiem dd2 które mam High FPS, jest to gładka mapa a ściany są jednolitego koloru, dużo łatwiej jest zareagować widząc kogoś na tle takiej ściany :) Trzecia rzecz to moje modele graczy, ESL TV - czerwone i niebieskie bluzy graczy, w pewnym stopniu to ułatwia grę :) No i ostatnie to mój soundhack który kiedyś dawałem nawet na forum, ostatnia jeszcze bardziej podniosłem głośność dźwięków chodzenia o jakieś 10-15 dB ;) Więc, czy na pewno nie jestem w stanie słyszeć tego na co kto inny może być głuchy ... ;) Dodatkowo mam do powiedzenia jedynie to że kiepsko zapatruje się na dalszą współpracę z kimś kto przejawia zero zaufania i przy 1 lepszej okazji, bez żadnych rozmów ani niczego innego, wrzuca mnie na BL. Samo to że wspólnie robimy coś dla forum powinno mieć jakieś znaczenie. Niestety nie mam zamiaru się kłócić i na siłę udowadniać swoich racji jeśli ktoś "wie lepiej". Póki co nie rezygnuję ze swojej rangi ani z uczestniczenia w życiu forum. Póki co ... bo tak jak już wspomniałem dalsza współpraca po tej sytuacji nie zapowiada się kolorowo. ;)
  • 0

Dołączona grafika


#2
Spammer

Spammer
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1332
  • Reputacja: 341
Aż tak się zastanawiam, czy to kolejny temat "dla jaj", czy tym razem to coś "poważnego"? :d I'm lost..
  • 0

#3
ABS

ABS
  • Unnamed

  • Grupa: Elite
  • Postów: 4152
  • Reputacja: 953
  • Gadu-Gadu 13142571
  • Nick steam: poldinhio
  • MiejscowośćBielsko - Biała / Dortmund
Za samo używanie własnego haxa jak dla mnie powinny być wyciągnięte konsekwencje. Valve stworzyło grę i jej ustawienie i każda modyfikacja powinna być karana. Granie na 16 bitach przez SA też nie dobrze świadczy. Czekamy na wypowiedzi, a decyzja co dalej zostanie niebawem podjęta i na pewno przedstawiona na forum publicznym
  • 0
Dołączona grafika

#4
Mario

Mario
  • Moderator

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1840
  • Reputacja: 811
  • Nick steam: 43877535
  • Steam ID: 0:0:27055385
  • MiejscowośćLeszno
Ja powiem tak, wierzę, że nie jesteś odpalony, ale nie lubię jak ktoś gra z ustawieniami innymi niź nakazuje ESL :d Oczywiście, wiem, że nie grałeś akurat w żadnej lidze, tylko po prostu tak mam i już :d lubię jak wszysycy mają równe szanse bez względu czy gra odbywa się na zwykłym publicznym serwerze czy też odbywa się mecz ESL-owy :) A SmakU no cóż miał prawo mieć jakieś podejrzenia i mógł Cię wrzucić na BL, tylko, że pamiętam jak jeszcze anti wrzucił Detoxa na BL i nie był tym zachwycony zbytnio, a teraz sam wrzucił kogoś z naszych :d Więc już nie wiem co o tym myśleć :)
  • 0

#5
kitty

kitty
  • kici kici

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1515
  • Reputacja: 1199
  • Steam ID: 0:0:26289070
Jestem pewna, że 80% graczy używa 16bit i innych takich udogodnień (w tym różnych skryptów itp.), podmianki dziwnych modeli. 1amm miał chociaż odwagę się przyznać, chociaż to nie zmienia faktu, że tak być nie powinno. Ale w odpalenie nie wierze. Gra świetnie i tylko to można mu zarzucić.
  • 0
Dołączona grafika

#6
Cat-i

Cat-i
  • Full Member

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 114
  • Reputacja: 136
  • Nick steam: Cat-i
Moze nie jestem u was za dlugo i wiem ze temat ten byl poruszany na podwórku adminow - ale skoro trafilo to na bl to temat powinien byc publiczny.. wkoncu tto nie ban na serwerze. ale mniejsza z tym . Ja wyrazam swoje zdanie w tym temacie tylko i wylacznie z oceny ogolnej .... Więc tak - po 1 zachowanie pana "Smaka" adekwatnego do sytuacji - gracie mixy miedzy soba , na swoim podwórku jesli podejrzewasz admina o co kolwiek to sprawdza sie to z 3 razy zanim wyciaga sie takie wnioski a nie bo złoil ci dupe i lecisz z placzem bo czegos nie rozumiesz. Mi tez czasem tak idzie ze az siebie zadzwiiam i czesto luck mnie opuszcza ... po 2 JAKI ADMIN NA 2 ADMINA LECI BEZPOSREDNIO do BL - skoro ma tu taka funkcje to nie bez powodu . Ale z tego co widzialam to juz podobno to nie 1 taka sytuacja tutaj ... I tu juz mniejsza o to czy ktos jest winny czy nie - bo tego nie bede nigdy pewna chodz widzialam na wlasne oczy jak gra ... ale zachowanie takiego admina jest dla mnie smieszne i chociazby przez takie zachowanie stracilam ochote inwestowania w te forum - w te serwery . Bo w swojej karierze mialam wiele takich serwerow i wiem ze nic dobrego to nie wróży ... wiec powodzenia ale ja tez zmieniam miejsce gry . I na przyszłosc ogarnijcie sie troche zamiast dzialac impulsywnie. A co do ustawien ESL-owych to co ma piernik do wiatraka ??? skoro bylo by cos zakazane to by nie bylo umieszczane na serwerach z "modelami , dzwiekami itd.." FFA to nie Esl - tu gra ma sprawiac frajde wiec czemu mam nie latac z rozowym aka ktory zamiast dziwieku strzalu ma pierdniecie a ja latam w rozowym polo a przeciwnikow mam za teletubisow ? To tylko gra i nie zyskuje z tego nic oprocz zajebistej zabawy . JEsli chodzi o Mixy to tez jak nazwa mowi .. rozgrywka for fun ... ehhh ja tez gram na 16 bitach bo moj laptop by nie wydoil grafiki w 32 bitach i co tez mnie dasz na bl ... ? nie bo jestem tak czy siak noobem ..
  • 1
Dołączona grafika

#7
Fabio

Fabio
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CSGO
  • Postów: 1742
  • Reputacja: 884
  • MiejscowośćKalisz
A ja napiszę tak. Nie mów, że grałeś tak cały czas na odd2? Gdy grałem z Tobą, sądziłem, że masz po prostu takiego skilla, ale nie, że grasz na high fps. Ułatwiałeś sobie grę, co nie jest sprawiedliwe i powinieneś za to otrzymać jakąś karę. I otrzymałeś, w postaci podejrzenia na bl'u. Ja na Twoim miejscu, wytłumaczyłbym im wszystko. Każdy uczy się na błędach. A Smaku każdego wrzuciłby na BL'a, pewnie nawet nupa, gdyby coś mu się nie spodobało. :d Nie podoba mi się ani to, że jesteś na bl'u przez Smaka, ani to, że "oszukiwałeś".
  • 0

kro15.gif


#8
Cat-i

Cat-i
  • Full Member

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 114
  • Reputacja: 136
  • Nick steam: Cat-i
Fabio - a czemu mial by byc karany za to ze chcial by gra chodzila plynnie ? bo mowisz teraz o ustawieniach ktore kazdy z nas moze "LEGALNIE" ustawic , ?
  • 0
Dołączona grafika

#9
Fabio

Fabio
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CSGO
  • Postów: 1742
  • Reputacja: 884
  • MiejscowośćKalisz
Cati, nie chodzi mi tu o 16 bitów, bo to mi wsio, tylko o reszte. A skoro reszte map ma w HQ, a dd2 high fps, to chyba coś nie halo? Po co ta płynność tylko na jednej mapie?
  • 0

kro15.gif


#10
1am

1am
  • Imagine the unimaginable

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 672
  • Reputacja: 930
  • Nick steam: emocjonalnycham
  • Miejscowośćdeep dark abyss
Nie grałem tak zawsze, kiedy ostatnio była u mnie Cati miałem wszystko normalne, włącznie z modelami, teksturami i miałem 32-bity. :d Co do kary, nie powinienem jej otrzymać bo gdyby coś było zabronione to byłoby zablokowane, VALVE dało możliwość modyfikowania gry, a zakazane jest to jedynie w ligach, gdzie każdy musi grać równo. Na ffa i na mixach każdy gra jak chce, a Ci którzy cokolwiek mają inaczej zazwyczaj nie chcą się przyznać, bo po co. :d Ja się przyznałem po to żeby było wiadome dlaczego m.in mogłem tak grać, co wcale nie znaczy że daje mi to super umiejętności, bo tak na prawdę to wszystko co opisałem to nic w porównaniu z tym co człowiek potrafi i czego się nauczył przez te wszystkie lata.
  • 1

Dołączona grafika


#11
ABS

ABS
  • Unnamed

  • Grupa: Elite
  • Postów: 4152
  • Reputacja: 953
  • Gadu-Gadu 13142571
  • Nick steam: poldinhio
  • MiejscowośćBielsko - Biała / Dortmund

No i ostatnie to mój soundhack który kiedyś dawałem nawet na forum, ostatnia jeszcze bardziej podniosłem głośność dźwięków chodzenia o jakieś 10-15 dB :d Więc, czy na pewno nie jestem w stanie słyszeć tego na co kto inny może być głuchy ... :d


To jest największy problem z tej całej sytuacji.
  • 0
Dołączona grafika

#12
Fabio

Fabio
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CSGO
  • Postów: 1742
  • Reputacja: 884
  • MiejscowośćKalisz
Teraz to robicie sobie jaja? Valve zakazuje zmian w configu? NIE! To dlaczego wcześniej rzucaliście się z mordą na oTego, który niby miał coś w configu, a teraz bronicie 1am? Dobra, ja kończę tą dyskusję. Ułatwianie gry? Pfff, bez jaj, dla mnie porażka.
  • 1

kro15.gif


#13
1am

1am
  • Imagine the unimaginable

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 672
  • Reputacja: 930
  • Nick steam: emocjonalnycham
  • Miejscowośćdeep dark abyss
To nie jest problem, tylko umiejętność radzenia sobie z przeciwnościami. To samo co ja usłyszy ktoś kto ma słuchawki za 500zł albo i więcej. Tylko po co mam tyle wydawać skoro mogę osiągnąć to w inny sposób. Z resztą nic z tego co podałem nie zalicza się ani do haxów, ani do skryptów więc to czy jest legalne czy nie, to już indywidualna opinia :d Fabio, ja w swoim configu mam wszystko jak należy, poza tym moje zmiany nie powodują tego że trudniej mnie trafić, albo że ja mam łatwiej żeby strzelić komuś głowę, bądź mniejszy rozrzut poprzez modyfikację netcodu :d
  • 0

Dołączona grafika


#14
Fabio

Fabio
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CSGO
  • Postów: 1742
  • Reputacja: 884
  • MiejscowośćKalisz
Ale ja nie mówię, że to są cheaty, tylko, że grając tak, byłeś niesprawiedliwy w stosunku do innych osób i to jest bardzo nie fair. :d Nie wiem jak to tłumaczyć jeszcze...
  • 0

kro15.gif


#15
OzA

OzA
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 729
  • Reputacja: 346
  • Gadu-Gadu 8348660
  • Nick steam: alek5555
  • MiejscowośćSzczytno
Wiesz 1amm, według mnie nie czitowałeś, jestem prawie pewny, ale twoje argumenty są bezsensu. Raz grasz sobie tak, raz sobie grasz tak. Jaki to ma cel? A odnośnie modyfikowania gry, chciałbym zauważyć, że wymiana modeli nie jest jeszcze czynem karalnym, rozumiem, ale na hooya zmieniać głośność biegu? To tak samo jak sobie zrobić haxa, na którym widzisz wrogów na radarze, no daj spokój. I jeszcze jedna sugestia, wallhack to też modyfikacja gry.
  • 0
Dołączona grafika

#16
Cat-i

Cat-i
  • Full Member

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 114
  • Reputacja: 136
  • Nick steam: Cat-i
Fabio - ok. ostatnio sie wqruwial ze cos przestawil w karcie graf czy w monitorze i wqurwila go gra bo oczojebne kolory wyskoczyly mu na scianach , A ze gramy na onlly DD2 to tylko tam zmienil te modele .... A w sumie ja nie bede sie wiecej wypowiadac w tym temacie bo i tak co mialam powiedziec to powiedzialam :d z bogiem .... :d MaQ - a rozrozniasz zmiany w grze (modele , dzwieki , wyglad ) a zmiany w scryptach gry ? bo za zmiane w skryptach gry typu - widocznosc przeciwnikow na radarze czy WH - to juz Valve wylapuje predzej niz ci sie wydaje ...

Użytkownik Cat-i edytował ten post 13 listopad 2011 - 23:01

  • 0
Dołączona grafika

#17
Slotki

Slotki
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 2942
  • Reputacja: 1773
  • Gadu-Gadu 3243973
  • Nick steam: slottki
  • MiejscowośćWrocław
@Fabio oglądnij najpierw demo :d a co do tematu to czysty poza dwoma "akcjami" 16 bitowymi :d więc wg mnie nie powinien tam trafiać :) i nie wiem o jakiej karze wy chcecie rozmawiać :d bo widać że gra nie od dziś i używa przy tym mózgu (co mnie dziwi :) ) :)
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafika

#18
1am

1am
  • Imagine the unimaginable

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 672
  • Reputacja: 930
  • Nick steam: emocjonalnycham
  • Miejscowośćdeep dark abyss
Mam słuchawki marki słuchawki za 20zł i nie mam pieniędzy na takie za 500zł, a jeśli komuś tatuś i mamusia sprawią kompa za 5tys i ma więcej sprzętu niż talentu to też mogę powiedzieć że to nie fair .. :d Zapewniam Cię że nie słyszę niczego czego ktoś inny nie jest w stanie usłyszeć :d Słyszę przez to to co każdy, tylko głośniej bo nie mam tyle kasy żeby wydać na sprzęt do CS'a więcej niż to warte :d
  • 3

Dołączona grafika


#19
OzA

OzA
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 729
  • Reputacja: 346
  • Gadu-Gadu 8348660
  • Nick steam: alek5555
  • MiejscowośćSzczytno
1amm i tu jest problem. Bo sprzęt to 1/10 tego, co pokazujesz w grze, nie więcej.
  • 0
Dołączona grafika

#20
Cat-i

Cat-i
  • Full Member

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 114
  • Reputacja: 136
  • Nick steam: Cat-i
a tak swoja droga to ile osob z was ogladalo demko ? :d O nie zgodze sie z toba Maq - bo po 1 - mam kiepske sluchawki i czesto slysze na mixach tekst typu - co ty nie slyszalas ich ? jak widzisz na moim awatarze sa to sluchawki do skypa a nie grania ... po 2 myszka ktora spelnia 2 funkcje klika i lata po moim pokoju jak sie wqurwie . i klawiatura ktora jest tak plastikowa ze wcisnienie dobrego klawisza graniczy z cudem . Wiec nie pitol mi ze sprzet to 1./10 bo nie wiesz co mowisz :d a gram dluzej do ciebei w te gowno xD i wiem co mowie .... Nie mowiac o wnetrznosciach mojego złomka bo to tez do sprzetu sie zalicza .. skill wysiada przy takich mozliwosciach.....

Użytkownik Cat-i edytował ten post 13 listopad 2011 - 23:06

  • 0
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych