Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

1AM - hax ?!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
70 odpowiedzi w tym temacie

#41
PSVMXNE

PSVMXNE
  • egocentryk

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1777
  • Reputacja: 38
  • MiejscowośćKraków
Jeśli się mogę wtrącić - CO TU SIE .... DZIEJE ?!
SA na SA sie pluje za przeproszeniem, wrzuca drugiego na BLa...
1amm pokazywał mi to wszystko kiedyś na steamie, i te "tekstury hd" to nic nadzwyczajnego, tylko wyblakłe kolory które nie obciążałyby słabego sprzętu.
Inna sprawa że większość graczy gra na 16bit.
Jeśli jego oskarżacie o WH to ciekawe co ma padasz ;)

Zobacze demko wieczorem ;)

[uwaga='evi']kultura[/uwaga]
  • 1
AESTHETICS

#42
1am

1am
  • Imagine the unimaginable

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 672
  • Reputacja: 930
  • Nick steam: emocjonalnycham
  • Miejscowośćdeep dark abyss
Prezes - widzę czytanie ze zrozumieniem nie jest Twoją najmocniejszą stroną, tak więc trochę to wyprostuje. Zacznijmy od tego że nie wyżalam się że nie mam kasy, po prostu nie mam zamiaru przeznaczać jej na bądź co bądź głupią grę. Mogę mieć cash na coś innego ale nie widzę potrzeby tyrania na słuchawki do CS'a. Jeśli gra jest dla Ciebie całym życiem i posiadanie sprzętu za 850+zł czyni Cię pro gamerem to spoko, tkwij dalej w takim przekonaniu bo ja prawdę mówiąc mam to gdzieś. Kolejna sprawa to to że albo źle czytasz albo masz zbyt małe pojęcie o tej grze, jeśli już chcesz się wypowiadać na taki temat to chociaż rób to porządnie. Nigdzie nie było napisane że grzebałem w CFG, a uwierz że gdybym pogrzebał to ten Twój cały sprzęt nie dał by Ci nic, ponieważ nawet nie byłbyś w stanie mnie trafić. Idąc dalej z tym tematem piszesz o WH, tylko nie wiem czy jesteś tego świadom że moje modyfikacje nie wprowadzają żadnych zmian do silnika gry, jedynie zmieniają wygląd, za to wh/esp bezpośrednio dokonuje zmian w silniku gry dzięki czemu uzyskujesz efekt jakiego żadną podmianką ani komendą nie byłbyś w stanie uzyskać. Szlag mnie trafia jeśli ktoś nie rozumie sedna całej sprawy i postów i pisze mi takie głupoty. Nauczcie się w końcu rozgraniczać grę i życie, bo widzę że niektórzy czują się tak dotknięci jakby ich dziewczyna rzuciła. I jeszcze co do koleżanki, zapewniam Cię że ona jak i ja nie potrzebujemy ani dobrego sprzętu ani kasy na dobry sprzęt, bo zwyczajnie nam to nie potrzebne. Jeśli grasz w tą grę dłużej niż rok to niech trochę logiki odezwie się w Twoim postrzeganiu sprawy, o to tylko proszę. Nie bierz tego nazbyt do siebie ale moje nerwy są mocno poszarpane ze względu na potrzebę tłumaczenia każdemu z osobna meritum sprawy... ;)
  • 1

Dołączona grafika


#43
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin
Jak wy na tym demku widzieliście tylko 2 dziwne akcję i te przez smoga tylko to widzę że jesteście strasznie słabi i nie macie pojęcia o haxach ;) I możecie sobie płakać że bl to gówno wisi mi to bo tu jest temat o demku i o 1amm a nie o bl ;) Więc pisanie nie na temat koledzy ;)
  • 0
Dołączona grafika

#44
Cat-i

Cat-i
  • Full Member

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 114
  • Reputacja: 136
  • Nick steam: Cat-i
opadają mi ręce na co niektóre tu osoby ,szkoda mi czasu na taki burdel :/ bardzo lubie tu pewne osoby i tego ta sytuacja nie zmieni , ale zachowaniem swoim tylko pokazaliscie jakimi osobami jestescie i ludzie zewnątrz czytajac te wypowiedzi sie lapia za glowe ... bo co ja moge wiedziec tu na temat was? w sumie nic... ale czytajac jak Admin na Admina jedzie to juz nie mowiac o tym ze lekceważącym tonem ma daleko w d... co inni pisza i uwaza ze wszystko wie najlepiej . Świadczy o tym jak bardzo jest nieodpowiedzialny w roli admina. Prezes - a ze sie tak spytam , ki h cie interesuje na jakim sprzęcie gram? bo wydaje mi sie ze chcial bys mi nowy sprawić . A tak sie sklada ze jest 100 wazniejszych rzeczy na ktore przeznaczam swoje ciezko zarobione pieniadze ... niz komputer tylko po to by udowodnic takim ułomom jak ty ze INTERNET czy GRY to nie najwazniejsze rzeczy w zyciu i trzeba zdjąc te klapeczki z oczu bo chyba zycia na "codzien" nie znasz ... PS.-smaku - skoro ty taki znawca to czemu juz 2 raz wrzucasz kolegę od siebie zamiast siedzieć na dupie na serwerze i lapac prawdziwych hakerow ktorzy uprzykrzają gre kazdemu userowi?? czemu takich ludzi nie wrzucasz na bl? odpowiedz jest prosta ;) bo jesli znasz taka osobe to bardzo zazdrosisz takiej gry ... nie mozesz przebolec ani zrozumiec jak to sie dzieje ... ;) i czym predzej próbujesz zaszkodzić .

Użytkownik Cat-i edytował ten post 14 listopad 2011 - 18:31

  • 0
Dołączona grafika

#45
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin
hahahhahahahahha wrzuciłem koło 120 haxów na bla z tej sieci ;) Więc chyba coś Ci nie wyszło ;)
  • 0
Dołączona grafika

#46
Cat-i

Cat-i
  • Full Member

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 114
  • Reputacja: 136
  • Nick steam: Cat-i
tylko szkoda ze jak siedze czesto na serwie to brakuje admina ktory by ogarna to hałastrę .... a skoro wrzuciles nawet 10000 haxow na bl to juz powinienes pojecie miec na ten temat i skoro podejrzewasz o cos kogos od siebie to na jednym demku ktore wdług ciebie jest podejrzane nie powinienes się opierac , i uzbierac ich co najmniej 3 i porównać a i spytac o zdanie innych .Dlatego uwazam ze nie masz o tym zielonego pojecia... tyle na temat. ;) ps. z bogiem ... ide grac na swoim złomie ktorego mam od komuni i jeszcze mi komornik go nie zabral xD piss love i dont worry be happy ...

Użytkownik Cat-i edytował ten post 14 listopad 2011 - 18:49

  • 0
Dołączona grafika

#47
evidence

evidence
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 1883
  • Reputacja: 2014
  • Nick steam: goofiozo_leffek
  • Steam ID: 0:0:24532294
  • MiejscowośćLublin
ja powiem jedno. za duży burdel, za dużo napiny jest w tym temacie. kończę bezowocne dywagacje
  • 0
Dołączona grafika
I believe, whatever doesn't kill you simply makes you... stranger

Większość ludzi, póki ma zamknięte usta, nie sprawia wrażenia głupków

#48
evidence

evidence
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 1883
  • Reputacja: 2014
  • Nick steam: goofiozo_leffek
  • Steam ID: 0:0:24532294
  • MiejscowośćLublin
Dołączona grafika Zamykam, jeżeli są jakiekolwiek problemy, pytania pisać na pw to otworzę temat.

  • 0
Dołączona grafika
I believe, whatever doesn't kill you simply makes you... stranger

Większość ludzi, póki ma zamknięte usta, nie sprawia wrażenia głupków

#49
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin
http://www.blacklist...<br /> <br /> Napisałem odwołanie i poprosiłem o innego sędziego mianowicie analizatora, jeśli ktoś go nie zna polecam poczytać o tym panu w google lub w CyberSporcie

Temat otwieram
  • 1
Dołączona grafika

#50
nup

nup
  • aj em nup!

  • Grupa: Administrator
  • Postów: 3080
  • Reputacja: 795
  • Gadu-Gadu 3572560
  • Nick steam: nup
  • MiejscowośćKraków
A Co Cie Smaku do tego nakłoniło ?
  • 0

76561198005243763.pngAddFriend.png   

 

admin.gif

 

output_NjPC7s.gif


#51
ABS

ABS
  • Unnamed

  • Grupa: Elite
  • Postów: 4152
  • Reputacja: 953
  • Gadu-Gadu 13142571
  • Nick steam: poldinhio
  • MiejscowośćBielsko - Biała / Dortmund
coś czuje, że z tego odwołania i tak nic nie będzie :)
  • 0
Dołączona grafika

#52
Soul.

Soul.
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 904
  • Reputacja: 92
  • Gadu-Gadu 210248
  • Nick steam: Soulus97
  • Steam ID: 0:0:45130436
Oo nie spodziewałem się , że smaku odwoła to ; D
  • 0

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika


#53
HITMAN

HITMAN
  • Supboy

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 1299
  • Reputacja: 335
  • Steam ID: 0:0:41534037
i powtarza sie sytuacje z oTe ..... :) cóż.. miejmy nadzieje ze werdykt bd przychylny cziterowi :)
  • 1
Dołączona grafika

#54
Fabio

Fabio
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CSGO
  • Postów: 1742
  • Reputacja: 884
  • MiejscowośćKalisz
myślę, że zrobił to tylko po to, żeby 1am został zbanowany dwukrotnie, na dodatek przez dobrego sędzie. Może chciał nam udowodnić :)
  • 1

kro15.gif


#55
Zryty

Zryty
  • n00bsofil

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 3136
  • Reputacja: 1273
Co chciał to tylko on wie, ta dyskusja już była prowadzona i chyba nie ma sensu powtarzać tego, gdy będzie werdykt będziemy dyskutować...
  • 0
.

#56
Zryty

Zryty
  • n00bsofil

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 3136
  • Reputacja: 1273
Dołączona grafika Zamykam, jeżeli są jakiekolwiek problemy, pytania pisać na pw to otworzę temat.

  • 0
.

#57
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin
Ogólnie typ jest najlepszym oceniatorem dem :) Pracuję dla ESL i takie tam ... Teraz również pracuje dla BL i dzięki niemu są wielkie zmiany ... Chce sprawdzić coś bo sumienie mi nie daje spokoju dlatego wybrałem jego na sędzie co z tego będzie już nie wnikam... i nic nikomu nie chce udowadniać :)
  • 3
Dołączona grafika

#58
Slotki

Slotki
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 2942
  • Reputacja: 1773
  • Gadu-Gadu 3243973
  • Nick steam: slottki
  • MiejscowośćWrocław
to to dobrze :) to się okaże wszystko w najbliższym czasie :)
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafika

#59
ABS

ABS
  • Unnamed

  • Grupa: Elite
  • Postów: 4152
  • Reputacja: 953
  • Gadu-Gadu 13142571
  • Nick steam: poldinhio
  • MiejscowośćBielsko - Biała / Dortmund
muszę powiedzieć, że śledzę odwołanie złożone przez smaka w sprawie 1amm i muszę stwierdzić, że bardzo nie podoba mi się zachowanie osób które usuwają posty 1amm nie naruszające w ogóle regulaminu, z brakiem wulgaryzmów tylko z normalnym bronieniem się. Jestem zawiedziony postawą ludzi pracujących tam chcących na siłę pogrążyć 1amm :)
  • 0
Dołączona grafika

#60
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin
Nie wiem nie wnikam ale ja nie widzę bronienia się tam 1amm :) Wytłumaczył 1 i później zaczął napinać i znów piszę to samo wytłumaczenie więc jaki jest sens trzymania 10 tłumaczeń tego samego ?
  • 0
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych