Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

1AM - hax ?!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
70 odpowiedzi w tym temacie

#21
1am

1am
  • Imagine the unimaginable

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 672
  • Reputacja: 930
  • Nick steam: emocjonalnycham
  • Miejscowośćdeep dark abyss
Oj maQ, maQ .. Ja wiem o tym że sprzęt nie jest ważny, uwierz że nawet grając bez dźwięku, nie słysząc nic Cati dziwiła się skąd wiem że ktoś gdzieś tam będzie .. :d Ogranie, przeczucie, fart czy skill, wszystko trzeba brać pod uwagę. :d
  • 0

Dołączona grafika


#22
Fabio

Fabio
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CSGO
  • Postów: 1742
  • Reputacja: 884
  • MiejscowośćKalisz
Dziwne, że ja też mam słuchawki za 30zł, myszke z dupy(biedronka 12zł) kompa to już w ogóle z dupy, a gram na 32 bitach, bez żadnych podmian modeli, i daje sobie radę. :d
  • 0

kro15.gif


#23
Slotki

Slotki
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 2942
  • Reputacja: 1773
  • Gadu-Gadu 3243973
  • Nick steam: slottki
  • MiejscowośćWrocław

a tak swoja droga to ile osob z was ogladalo demko ? :d


zając życie mało :d ja tam je widziałem :d
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafika

#24
1am

1am
  • Imagine the unimaginable

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 672
  • Reputacja: 930
  • Nick steam: emocjonalnycham
  • Miejscowośćdeep dark abyss
Ta gra nie jest, nie była i nigdy nie będzie dla mnie wszystkim. :d Gdybym grał w lidze, a przynajmniej raz grałem (i grałem wtedy uczciwie), to na pewno niczego bym nie podmieniał z uwagi na to że coś jest zabronione. :d Natomiast jeśli gram na FFA, czy mixa gdzie nie mogę być pewny że każdy gra uczciwie to dlaczego mam sobie nie pozwolić na to żeby się trochę pobawić. :d Autorzy wszystkich podmian i modyfikacji zrobili to po to żeby urozmaicić grę, a nie po to żeby inni mieli lepiej, a inni gorzej :) Ja nie czuję się lepszy, ja się po prostu bawię w CS'a a nie żyje nim. :)
  • 0

Dołączona grafika


#25
Cat-i

Cat-i
  • Full Member

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 114
  • Reputacja: 136
  • Nick steam: Cat-i
no i jeszcze jedno - jak by nie potrafil grac to te wszystkie ulatwienia i tak by mu nic nie daly , bo ja tez bym sobie to wszystko pozmieniała a bym pro gamerem nie zostala bo nie ogarniam tak xD

Użytkownik Cat-i edytował ten post 13 listopad 2011 - 23:19

  • 1
Dołączona grafika

#26
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin
A ja powiem tak :d Nie będę czytał tego syfu u góry bo szkoda mi czasu :d To co napisałeś to śmiech :) Dostałeś linka od nupa z bla albo sam siebie znalazłeś nie interesuję mnie to :) Najśmieszniejsze że od razu po tym zaczelśmy gadać i dobrze wiedziałeś za co Cię podejrzewałem :) Niestety nie napisałeś mi o tym że masz 16 bitów czy tam modele z esl nawet słowem się nie odezwałeś a teraz ładnie się wybroniłeś mówiąc że całkiem nie dawno zacząłeś grać bla bla bla ;) loW i nup oczywiście z klapkami na oczach dali Ci tak jakby UB ale szkoda że nie widzą demek za jakie oni akcje bana dają ;) Ty jakbyś był zwykłym userem na tej sieci już dawno z takim demkiem byś miał bana i nie było by gadania ;) Zdanie nie zmienię oglądaliśmy to demko w 3 osoby by nie popełnić ani jednego najmniejszego błędu, skreślaliśmy akcję które są WYKONALNE i mi tego wyszła strona zeszytu ;) I powiem tak niczym Cię wrzuciłem gadałem z paroma osobami i każdy powiedział jedno zero litości ;) Więc dalej się tłumacz tymi bajkami które zajęły Ci cały dzień by je napisać ;) btw. Kończę oceniać demka na tej sieci bo przecież zdaniem czerwonych jestem w tym słaby ;) I nie nie jest to kolejny płacz :d
  • 0
Dołączona grafika

#27
1am

1am
  • Imagine the unimaginable

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 672
  • Reputacja: 930
  • Nick steam: emocjonalnycham
  • Miejscowośćdeep dark abyss
Jednak powstrzymam się od komentarza, bo było by w tym za dużo ironii i sarkazmu. Jedno określenie pasuje za to idealnie: 'śmiech na sali'. :d
  • 0

Dołączona grafika


#28
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin
Czytam takie testy przynajmniej 2 razy dziennie więc ... :d

Kończę tą bezsensowną dyskusję

cya.

Dodano nowy post:
A i jeszcze jedno :d

http://www.youtube.com/watch?v=KZxyLBzsQ_o
  • 0
Dołączona grafika

#29
1am

1am
  • Imagine the unimaginable

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 672
  • Reputacja: 930
  • Nick steam: emocjonalnycham
  • Miejscowośćdeep dark abyss
Jednak coś napiszę, wiesz co jest tu jedynie śmiechem, to jak podchodzisz do sprawy. Co by zmieniło to jakbym napisał Ci to co napisałem tutaj, a jeszcze wcześniej mówiłem to samo shiXe dziś, skoro podjąłeś decyzję i tak czy siak mnie wrzuciłeś? Uznałem że tłumaczenie czegokolwiek Tobie jest tak samo bezsensowne jak odwoływanie się na bl. Pisałem już wyżej i mówiłem nie raz czym dla mnie jest blacklista, może miało to sens jakiś czas temu, lata wstecz, ale teraz nie ma to żadnego, nawet najmniejszego sensu. Uważasz że zbawisz świat, albo że bl zbawi świat CS'a od oszustw? Nic, ani nikt tego nie zrobi bo ludzie którzy tworzą cheaty będą zawsze o krok do przodu. Ale nie o to tu chodzi, chodzi bardziej o to kto ocenia te dema, kiedyś już to pisałem do kogoś i napiszę po raz kolejny, uważasz że Ty, czy ktokolwiek inny potrafi ocenić mnie sprawiedliwie? Żeby to zrobić musiałbyś podczas trwania tamtego mixa stać za moimi plecami i widzieć na własne oczy cały przebieg gry. Mówiąc szczerze jesteś w stanie mi udowodnić tyle co nic, możesz przekonać do tego kogoś innego, ktoś inny może ocenić moje demo, ale prawda jest taka że obojętnie kto za przeproszeniem może mi gówno udowodnić na podstawie dema. ../public/style_emoticons/default/smile.png Dlatego tak jak do tej pory, mam te zarzuty gdzieś tak jak od samego początku. Jeszcze co do blacklisty, obecnie z 7 na 10 osób powie Ci to samo co ja: 'uważam że bl to gówno'. Więc brnij dalej w to, ocal świat od haxów i poczuj się strażnikiem teksasu i niech Ci ten pasek lansu rośnie wraz z każdym złapanym winnym czy niewinnym graczem. ../public/style_emoticons/default/smile.png Nie chce mi się dalej brnąć w ten temat bo do niczego to nie prowadzi. Na całe szczęście takich ludzi jak Ty jest mało, bo gdyby było więcej żadna sieć ani forum nie miałaby prawa bytu. I niech Cię to nie zastanawia, bo dobrze wiesz jak to wygląda. Gdybyś był trochę mądrzejszy poczekałbyś ze swoją decyzją bądź co bądź głupią na to co powie reszta, nie to że masz się kogoś słuchać, ale dobrze by było posłuchać opinii osób w których gronie pracujesz na forum czyż nie? Bo tak samo ten mix był grany w gronie ludzi z forum. Więc zanim uogólniłeś swój pogląd trzeba było najpierw zastanowić się 3, a może i nawet 4 razy nad tym czy warto i co to zmieni. Bo w zasadzie nie zmieniło niczego na dobre, ale może Ty czujesz się z tym lepiej, w końcu jesteś wielkim sędzią z BL'a i Twoje słowo w sprawie dema jest prawie jak ręka boga. No i ostatnia rzecz czy na prawdę myślisz że obchodzi mnie Twoje zdanie i tych 'paru osób'? Odpowiedź jest bardzo prosta smaku, tak na prawdę nic ono dla mnie nie znaczy. :d Jedyne co jest dla mnie zabawne to fakt iż pogrążasz samego siebie swoją impulsywnością i tym że działasz zanim coś przemyślisz. Następnym razem pomyśl 10 razy ... wybacz zapomniałem, nie będzie następnego razu. Hehe :d



I wybacz ale nie przepadam za grubsonem, ani reggae :d
  • 0

Dołączona grafika


#30
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin
Jakby Cię nie obchodziło to byś nie pisał takich wypocin :d :d Wiem jedno: Nie pograsz sobie przy mnie :d Możesz bić ale nie przy mnie :)
  • 0
Dołączona grafika

#31
1am

1am
  • Imagine the unimaginable

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 672
  • Reputacja: 930
  • Nick steam: emocjonalnycham
  • Miejscowośćdeep dark abyss
Teraz to się dopiero uśmiałem, widzę że zakończę noc zabawnym akcentem :d Widzisz, to co dla mnie nie stanowi wysiłku, dla Ciebie jest już wypocinami. Dlatego więc uważam że dalsza dyskusja tu z Tobą jest poniżej mojego poziomu, chociaż wcale mnie to nie dziwi :d A co do tego że sobie przy Tobie nie pogram, mylisz się mój drogi kolego, nawet jeszcze nie wiesz jak bardzo hehe :d
  • 0

Dołączona grafika


#32
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin
Tylko pamiętaj nie spal f9 :d To się zdziwisz :d Do niezobaczenia na serwerze :d
  • 1
Dołączona grafika

#33
evidence

evidence
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 1883
  • Reputacja: 2014
  • Nick steam: goofiozo_leffek
  • Steam ID: 0:0:24532294
  • MiejscowośćLublin
proszę o spokój i zakończenie dyskusji! W przeciwnym wypadku warn.
  • 1
Dołączona grafika
I believe, whatever doesn't kill you simply makes you... stranger

Większość ludzi, póki ma zamknięte usta, nie sprawia wrażenia głupków

#34
1am

1am
  • Imagine the unimaginable

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 672
  • Reputacja: 930
  • Nick steam: emocjonalnycham
  • Miejscowośćdeep dark abyss
Nie spalić F9? Teraz to chyba sam nie wiesz o czym mówisz :d I nie musisz mnie ostrzegać, nie możesz zrobić mi nic co by w jakikolwiek sposób mnie 'dotknęło' obaj dobrze o tym wiemy :d Koniec dyskusji. :d
  • 1

Dołączona grafika


#35
777MONEYMAKER

777MONEYMAKER
  • MEFEDRONOWY KAT


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 713
  • Reputacja: 760
  • Gadu-Gadu 1002026
  • Nick steam: mat4light
  • MiejscowośćoK. B-Stoku
Eshuehueheuheuhue Seeeeeeeeeeeeeesjaaaaaaaaaaa w choooooooooooooooooooooj ;DDD Fabio wspominasz oTego tyle ze on mial skrypty ktore mu dawaly prawie zerowego recoila ;) a z takim skryptem nawet boty by zabijaly ;) A i zgadzam sie z 1amm co do bl poniewaz mam to samo zdanie Wystarczy ze sobie przypomne kumpla ktory grajac troche czasu zostal wrzucony na bl'a ... hmmm tylko teraz pytanie nachodzi za co ? a wiec odp jest prosta za to ze wiedzial i slyszal wiecej niz inni gracz placzacy na servie ;) Nie pisal odwolania bo mial na to "wyjebane" jak on to ujal bo i tak pewnie by to nic nie dalo i przez takie gowno skonczyl normalne granie w csa bo teraz to tylko sporadycznie sobie pogrywa Jak to first ujal kazdego mozna posadzic ale nic nie mozna udowodnic bo nie zlapiesz nikogo za reke mozna sie tylko domyslac akurat ja na przykladzie kumpla wiem jak oni tam oceniaja ludzi i sam szczerze nie chcialbym tam trafic w przyszlosci o ile wroce do konkretnej gry Dziękuję dObRaNoC ;)

Użytkownik .mTk ;x edytował ten post 14 listopad 2011 - 09:59

  • 0

Prof. dr hab. inż. 777MONEYMAKER Delegat Virtus.pro

Główny konsultant ds. taktyki, recoila, aim'a i strzelania headow bezdotykowych

p.o MAGIC MAN'A wielokrotnie odznaczony za zasługi i poświęcenie MASTER/IDOL i POGROMCA

Zaprasza do otwartej dyskusji na temat: "Możliwe następstwa wywierania świadomego nacisku, w tym wysublimowane formy mobbingu i nękania przez reprezentantów drużyn E-sportowych"


#36
Zryty

Zryty
  • n00bsofil

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 3136
  • Reputacja: 1273

btw. Kończę oceniać demka na tej sieci bo przecież zdaniem czerwonych jestem w tym słaby ;)

Nawet mnie nie denerwuj ! Wlasnorecznie cie udusze ;)!

Dodane przez: evi
ekhm

  • 1
.

#37
1925

1925
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1194
  • Reputacja: 485
  • Nick steam: pirlo11406
  • MiejscowośćKALISZ WLKP
To jest śmieszne o co się kłucicie 16-bit ... to po co zrobili tam 16bit? zeby raczej na tym tez grac? Grałem kiedyś z 1amm i nie wierze żeby był odpaleńcem a ty smaku spuść z tonu bo przeginasz , dwie akcje byly dziwne ale to na 16-bit , nic sie nie dziwie ;) Ale żeby płakać o modele ... Rozumiem skrypty pozmieniać albo coś. A ty zryty nie przeklinaj teraz powinien należeć sie warn , mnie tak warnowali ...
  • 0
Dołączona grafika

#38
Gość_JoHHny_*

Gość_JoHHny_*
  • Grupa: Gość
Demko oglądałem i mam wątpliwości.
Na akcjach na pewno widać ,że jest 16 BIT ale co dalej?
Mam za małe doświadczenie aby ocenić to demko niestety.

Mam parę pytań co do tego tematu i postów użytkowników.
1.Fabio i inni przyczepiacie się do tego ,że używa s-hacka.
Chciałbym teraz fabio od ciebie uzyskać odp dlaczego?
Ten temat nie został usunięty http://n00bs.pl/s-ha...-me-t20635.html?
Jakoś wtedy ci nie przeszkadzał ten temat dając mu plusa i pisząc posta "o, to, to! Dobre,dzięki"?
Więc dlaczego się teraz o to czepiasz? Rozumiem jedną osobę lubisz bardziej drugą mniej ale to co wy teraz piszecie jest dla mnie po prostu ŚMIESZNE.

2.16 bit
Osoba która stworzyła cs dodała taką opcje jak 16 bit po to żeby osoby które mają słabsze komputery mogły grać w tą grę bez lagów i innych rzeczy.
Dlatego śmieszą mnie wasze posty w których piszecie ,że za samo 16 bit powinna być kara. ;)

3.Zachowanie m.in Smaka
Smaku wiesz ,że bardzo cię lubię ale dla mnie przesadzasz z tym BL.
Nie podoba mi się to ,że wrzucasz na BL kogoś z tej sieci z którym pracujesz i jest kimś w tej sieci nie mając 100% pewności.
Już raz popełniłeś taki błąd z wrzuceniem na BL oTego.Przez swoją głupotę potem żałowałeś.

Wierzę,że 1amm nic nie miał.Nie chciałbym żeby ta cała sytuacja wpłynęła negatywnie na sieć.
Pozdrawiam

Użytkownik JoHHny edytował ten post 14 listopad 2011 - 14:02


#39
Fabio

Fabio
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CSGO
  • Postów: 1742
  • Reputacja: 884
  • MiejscowośćKalisz
Johhny, tak, grałem na tym, tydzień, żeby zobaczyć co i jak, ale w końcu uznałem, że jest to zbyt duże ułatwienie, a także i zbyt duża niesprawiedliwość w stosunku do innych i pozbyłem się tego. ;) A co do tematu, to nie ja go usuwałem. Aha i jeszcze coś, sam jesteś śmieszny, mało wiesz, a dużo gadasz. ;)
  • 0

kro15.gif


#40
Prezes

Prezes
  • Member

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 75
  • Reputacja: 30
1am - poczytalem te smieci i moge Ci tylko jedno powiedziec. Nie masz kasy na sprzet i grasz na byle czym. To rusz dupe i poszukaj sobie pracy. Zarób sobie i kup sobie cos konkretnego a nie sie wyzalasz ze "nie mam kasy" Jesli nie chcesz to przestań marudzic albo przestan grac w ta gre. Ja sobie sobie kupilem sluchawki za 500zl myszke za 250 i podkladki za ponad 100 i jakos na BLu nie jestem a Smaku tez mnie wiele razy obserwował i nie stwierdzil u mnie wallhacka. Jak juz tak szukasz oszczednosci ze kopiesz w configu i zmieniasz sobie standardowe ustawienia GRY bo to FFA czy mix to jak ktos napisał modyfikujesz gre. Wiec ja sobie tez odpale WH bo to tez modyfikacja i bede Cie bic z drugiego końca mapy. A jak bedziesz sapać to Ci powiem ze nic sie nie stało bo sobie lekko zmodyfikowałem gre zeby mi sie lepiej grało. HAHAHAHA ja parodia. nic do Ciebie nie mam bo Cie tam lubie ale jak masz tak grac jak Cie ocenili na tym demku to bana pownieneś miec bo kazdy chce grac rowno bez oszukiwania. U mnie po zaisntalowaniu gry jedyne co zmieniłem to modele i cl_dynamiccrosair czy jakos tak. I nie szukam dziury w calym bo zmiana na 16 bit i do tego komendy na smoka to praktycznie dymu nie ma wiec widac czysto i mozna bic rowno same głowy. Juz nie wspomne o ratach czy cl_lw i cl_lc . Pozdrawiam i jak kolezance tez brakuje dobrego sprzetu to napiszcie list do Tuska albo sie wezie za robote. Ciao.
  • 0
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych