Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

Top 10 raperów

hip-hop rap Chada Eldo Pezet Peja Sokół top n00bs Małpa

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

#1
Mario

Mario
  • Moderator

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1840
  • Reputacja: 811
  • Nick steam: 43877535
  • Steam ID: 0:0:27055385
  • MiejscowośćLeszno

*
Popularny

Piszcie Wasze top10 raperów, mogą być zagraniczni, chociaż preferowałbym raczej polskich :d Możecie podać swoje top, w postaci samych artystów, ja się trochę rozpiszę :d Kolejność jest przypadkowa, chociaż może tak nie do końca :d 1.Pezet - jeden z pierwszych raperów, którego zacząłem słuchać i tak zostało do dzisiaj. Uwielbiam te kawałki, które tworzył z Noonem ( "Muzyka klasyczna", "Muzyka poważna" ), ale też z Onarem czy Małolatem miał bardzo dobre kawałki. Muzyka emocjonalna też trzyma jak dla mnie wysoki poziom i poznajemy Pezeta z nieco innej strony. Niedługo ma wyjść "Radio Pezet", jakoś póki co nie jestem do końca przekonany czy ta płyta do mnie trafi, ale poczekamy zobaczymy :d 2.Peja - następny z początku słuchania rapu. Pamiętam jak jeszcze słuchałem takich kawałków jak "Randori", "Właściwy wybór", "Koleny stracony dzień", " Co cię boli?", kawałki ponadczasowe, chociaż dawno ich nie słuchałem. Nadal jaram się ostatnią płytą "Reedukacją", która ma bardzo dużo świetnych kawałków, m.i. "Głoś Wielkopolski" na którym występują gościnnie tacy raperzy jak: Kubiszew, Gandzior, Kobra, Medi Top Glon, RY23, Paluch, Śliwa, polecam! 3.Eldo - raper, który ma kawałki z tak dużym przekazem i zawartą w nich mądrością, że to poezja XXI w. No, ale w końcu skończył studia z kierunkiem filozoficznym, więc samo to mówi za siebie. Jedne z najlepszych kawałków to: " Nie pytaj o nią", "Granice", "Twarze", "Plaża", "Pożycz mi płuca" i wiele innych, których nie będę tutaj już wymieniał. 4.Chada - jeszcze do niedawana nie wiedziałem za wiele o tym raperze, ale po ostatniej genialnej płytce "WGW", moja wiedza na jego temat znacznie się poszerzyła. Tworzy on kawałki ulicznego rapu, niedawno wyszedł z więzienia, po czym wydał wyżej wymienioną płytę, która po części opisuje jego życie, warto dodać, że kiedyś wypadł z 6 piętra, był kilka tygodni w śpiączce, ale jak widać, jakimś cudem wyszedł z tego. Kawałków z jego płyty, słucham codziennie. 5.Sokół - Ten raper ma genialny głos i ogólnie w moich oczach jest bardzo pozytywną postacią w polski m HIP-HOPie, gdziekolwiek Go nie widzę, jakoś od razu mi się buzia cieszy :d Kawałki ma świetne, te za czasów WWO, jak i te, które tworzy do dzisiaj czy to z Marysią Starostą, czy z chłopakami ( Juras, Koras ) z płyty "Pokój z widokiem na wojnę" 6.Kaczor - świetnie pasuje w takich kawałkach jak: "Ile dni", "Przyjaźń, duma, godność", "Szukając siebie", genialne teksty z przekazem. Bardzo dobrze też wypadł razem z Peją na płycie "Na serio". Mam nadzieję, że będzie tworzył nadal takie kawałki jak wyżej. 7.O.S.T.R. - obok Sokoła, kolejny raper z genialnym głosem, bardzo dobrze wypada we freestylach. Cenię Go za takie kawałki jak: "Kochana Polsko", "Echo miasta", "Sam to nazwij", "Tabasko" i wiele innych. Pisze bardzo mądry teksty, widać zna się na tym co robi. 8.PFK - tutaj pozwoliłem sobie wziąć cały skład ( Magik ś.p., Rahim, Fokus) , który każdy fan rapu, zapewne zna. Paktofonika tworzyła nieziemskie kawałki takie jak: "Chwile ulotne", "Nowiny", "Jestem bogiem", "Tak jak telewizor", "Rób co chcesz". Wielka szkoda, że zespół rozpadł się przez to co się wydarzyło 26 grudnia 2001 ( Magik wyskoczył z okna, nie przeżył ), bo myślę, że jakby tworzyli do dzisiaj byli by najlepszym składem w polskim HH, chociaż i tak zasłużyli sobie na to miano, za to co robili kiedyś. 9.Małpa - w sumie za wiele o nim nie wiem, ale ma 2 bardzo dobre kawałki, "Pozwól mi nie mówić nic", "Nie byłem nigdy". Z tym pierwszym kawałkiem często się utożsamiam, dlatego tak bardzo mi się podoba. Wystąpił gościnnie na płycie Pezeta " Dziś w moim mieście" w kawałku "Nagapiłem się", w którym wypadł bardzo dobrze, a sam kawałek to po prosu miazga. 10.Juras - raper, który jest zarazem kickboxerem i prowadzi swoją szkołę w Warszawie, za to Go szanuję. Płyta " Pokój z Widokiem na wojnę " jest genialna i ma motywujące kawałki: "Rób swoje", "Przyznam", ogólnie bardzo żałuję w takich momentach, że nie mieszkam w Warszawie, bo na pewno bym się zapisał do niego na treningi. Dużo jeszcze by się można było rozpisać i do tego jeszcze dodać paru bardzo dobrych reperów, ale pozostańmy przy tym co jest :d
  • 9

#2
777MONEYMAKER

777MONEYMAKER
  • MEFEDRONOWY KAT


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 713
  • Reputacja: 760
  • Gadu-Gadu 1002026
  • Nick steam: mat4light
  • MiejscowośćoK. B-Stoku
Ja nie będę się tak rozpisywał / kolejność przypadkowa Szkoda że tylko 10 bo dla mnie nie ma najlepszych i jest ich więcej niż 10-ciu :d I wciskam Kaczora buehehhehe jako 11 zawodnika :d DGE Słoń Sheller Ry23 Rafi Pih Sokół VNM Kosi Ero Kaczor
  • 4

Prof. dr hab. inż. 777MONEYMAKER Delegat Virtus.pro

Główny konsultant ds. taktyki, recoila, aim'a i strzelania headow bezdotykowych

p.o MAGIC MAN'A wielokrotnie odznaczony za zasługi i poświęcenie MASTER/IDOL i POGROMCA

Zaprasza do otwartej dyskusji na temat: "Możliwe następstwa wywierania świadomego nacisku, w tym wysublimowane formy mobbingu i nękania przez reprezentantów drużyn E-sportowych"


#3
dgs*

dgs*
  • NAWET ZNANY GRACZ

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3931
  • Reputacja: 3134
  • Nick steam: dgsdgsdgs
Method Man Guru Snoop Doggy Dogg! :d 2 pac Nas Abradab DGE Rychu Pe Pe SOLO :d Wilku! :d Sokół Jakis juz czas temu przeszla mi zajawka na rap ale to sa wykonawcy, ktorych zawsze chetnie slucham i uwazam ze reprezentuja godny styl. Dałem 5 zagranicznych i 5 Polskich :d
  • 2
Dołączona grafika

#4
freak

freak
  • MURZYN OLD SPIECE

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1684
  • Reputacja: 738
  • Gadu-Gadu 3962319
  • Nick steam: trackio
  • MiejscowośćSosnowiec
A moja kolejność nie będzie przypadkowa. : ) 1. OSTR 2. Waldemar Kasta 3. Sokół 4. Eldo 5. Diox 6. Hades 7. DGE (szkoda, że śpiewa o niczym, bo flow ma zajebisty :d) 8. Kaczor 9. Rafi 10. Ramona 23
  • 2
Dołączona grafika

#5
shizeR.

shizeR.
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 713
  • Reputacja: 203
  • Gadu-Gadu 3708891
  • Nick steam: baton002
  • MiejscowośćZwoleń
1.OSTR 2.Sokół 3.Pezet 4.Małolat 5.Małpa 6.DGE 7.Fokus 8.Eldo 9.Słoń 10.Grubson
  • 2

#6
1925

1925
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1194
  • Reputacja: 485
  • Nick steam: pirlo11406
  • MiejscowośćKALISZ WLKP
1.Sokół 2. Chada 3. Bonus RPK 4.Eldo 5.Kubiszew 6.sobota 7.Diox 8.Fokus 9.O.S.T.R 10.pezet :d
  • 2
Dołączona grafika

#7
Fooch

Fooch
  • Full Member

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 263
  • Reputacja: 330
1. Duże Pe 2. Peja 3. Pih 4. Rafi 5. Buka 6. Skor 7. Słoń 8. O.S.T.R 9. Eldo 10. SumaStyli A tam gdzieś z tyłu WuWunio, gdyby było 11, nie wyglądają jego piosenki na rap, ale.... :d

Użytkownik Fooch edytował ten post 11 luty 2012 - 09:01

  • 2
Dołączona grafikaDołączona grafika

#8
Bembika

Bembika
  • Newbie

  • Grupa: Newbie
  • Postów: 1
  • Reputacja: 2
1. Diox 2. Słoń 3. Chada 4. Tede 5. Eldo 6. Grubson 7. Ramona 23 8. Pih 9. DGE 10. Pezet
  • 2
Dołączona grafika

#9
Teeq

Teeq
  • Bejbe szajnnn oNNNNNNNNNNN !

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 469
  • Reputacja: 589
  • Steam ID: 0:1:18790357
  • MiejscowośćWrooclyn.
1. Hemp Gru 2. DDK RPK 3. OSTR 4. Peja 5. Chada 6. Słon 7. Sokoł 8. Paluch 9. Bezimienni 10. PFK
  • 2

Wybitne Kluby Sportowe, Tworzą Sztamy Wyjątkowe.

Dołączona grafika


#10
ABS

ABS
  • Unnamed

  • Grupa: Elite
  • Postów: 4152
  • Reputacja: 953
  • Gadu-Gadu 13142571
  • Nick steam: poldinhio
  • MiejscowośćBielsko - Biała / Dortmund
1 OSTR 2 Tedeef 3 Waldek Kasta 4 Sokół 5 Żółw 6 Peja 7 PiH 8 Łona 9 Grubson 10 pezet
  • 2
Dołączona grafika

#11
777MONEYMAKER

777MONEYMAKER
  • MEFEDRONOWY KAT


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 713
  • Reputacja: 760
  • Gadu-Gadu 1002026
  • Nick steam: mat4light
  • MiejscowośćoK. B-Stoku
Friku nie wierze ? DGE spiewa o niczym ? ;< To chyba nie sluchales zaklinacza deszczu albo poprostu za malo go sluchales ;/
  • 0

Prof. dr hab. inż. 777MONEYMAKER Delegat Virtus.pro

Główny konsultant ds. taktyki, recoila, aim'a i strzelania headow bezdotykowych

p.o MAGIC MAN'A wielokrotnie odznaczony za zasługi i poświęcenie MASTER/IDOL i POGROMCA

Zaprasza do otwartej dyskusji na temat: "Możliwe następstwa wywierania świadomego nacisku, w tym wysublimowane formy mobbingu i nękania przez reprezentantów drużyn E-sportowych"


#12
Kuki

Kuki
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 841
  • Reputacja: 675
  • Gadu-Gadu 11739141
  • Nick steam: kegel931
  • Steam ID: STEAM_1:1:34364374
  • MiejscowośćKwidzyn
1.EMINEM♥♥♥♥ 2.Hemp Gru 3.Sobota 4.DDK&RPK 5.Peja 6.Chada 7.Kaczor 8.Sokół 9.Pih 10.SAGE
  • 2

#13
LoV

LoV
  • Admin

  • Grupa: Member
  • Postów: 64
  • Reputacja: 25
  • Gadu-Gadu 40518755
  • Nick steam: lov16
  • Steam ID: 0:1:40036662
  • MiejscowośćKościerzyna
1 Chada. 2 PiH 3.Buczer 4. Eminem 5. Pezet 6 Paluch 7 slon 8 Sitek 9 Peja 10 Liroy
  • 1
Dołączona grafika

#14
Soul.

Soul.
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 904
  • Reputacja: 92
  • Gadu-Gadu 210248
  • Nick steam: Soulus97
  • Steam ID: 0:0:45130436
1.Molesta - Włodi , Wilku,Pelson,Vienio 2.Parias - Eldo,Włodi,Pelson 3.O.S.T.R 4. PFK 5. Sokół 6.Ero/Kosi 7.Pezet/Malolat 8.Peja 9.Solar/Białas - szkoda , że zjeba... tym dissem na eldo .. 10.Hemp Gru 11 . Dodam Mikey/Koral - Kumpel -Mikey nagrywa od kilku miesięcy :sex2: Nawet fajnie mu to idzie .
  • 1

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika


#15
HaRy.

HaRy.
  • Full Member

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 421
  • Reputacja: 352
  • Nick steam: lukasssss
  • Steam ID: 0:1:16286296
  • MiejscowośćToruń

Friku nie wierze ? DGE spiewa o niczym ? ;<
To chyba nie sluchales zaklinacza deszczu albo poprostu za malo go sluchales ;/


Właśnie Zaklinacz Deszczu jest jego najgorszą płytą

Ja dam losową kolejność, bo nie mogę sie zdecydować kto najlepszy

Ry23
Młody M
Miuosh
Gural (Do el polako)
Rafi
Ice Cube
Rahim
Małpa
Pezet
Sokół

Użytkownik HARY.1337 edytował ten post 04 kwiecień 2012 - 16:44

  • 1

admin.gif

 

76561197992838321.pngAddFriend.png


#16
Kapy_z

Kapy_z
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 67
  • Reputacja: 17
  • Gadu-Gadu 34296582
  • Nick steam: zawisza_wks_kapy
  • Steam ID: STEAM_0:1:43957608
  • MiejscowośćBydgoszcz
O.S.T.R FOKUS DUDEK RPK PEJA VNM SŁON PALUCH ...
  • 1

#17
RnR9

RnR9
  • n00bs!

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 329
  • Reputacja: 229
  • Nick steam: rnr93
  • Steam ID: 0:0:32786487
  • MiejscowośćOlsztyn
1. Peja2. Zeus3. O.S.T.R4. Sokół5. Pezet6. VNM7. Małolat8. Szad9. Pork10. GrubSon
  • 1

Dołączona grafika


#18
CZOLOWY L@NS3Rl

CZOLOWY L@NS3Rl
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 15
  • Reputacja: -3
Magik Fokus Rahim Vienio Pele Tede VNM Sokół Pono Eldo
  • 0
Dołączona grafika

#19
airB

airB
  • Newbie

  • Grupa: Newbie
  • Postów: 1
  • Reputacja: 0
  • Gadu-Gadu 40579045
  • Nick steam: sp4c3k33s
  • Steam ID: 0:1:2358468
Szad Nullo Waldek Kasta Kajman Sobota Kali Donguralesko Onar Pezet Małpa
  • 0
Dołączona grafika

#20
OzA

OzA
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 729
  • Reputacja: 346
  • Gadu-Gadu 8348660
  • Nick steam: alek5555
  • MiejscowośćSzczytno
1. 3W (piszę ich razem, ponieważ tworzą muzyczną jedność, ciężko byłoby wybrać z nich najlepszego.) 2. Diox. Jego Backstage urwało mi dupę z wrażenia. Kawałek ''Telefon'' jest nieziemski. 3. Słoń. Szkoła Wyrzutków do tej pory napier.ala u mnie w chacie, nie żałuję siana wydanego na tą płytę (50, preorder. Sama dostawa 20zł...) 4. Slim Thug. Ziomek jest przekozacki, jeden z lepszych z USA. 5. Sitek. Najlepsze flow w Polsce, kawałek z raponeshot z Buszem rozpi.rdala głośniki. 6. Sulin. Może i młody, ''kolorowy'', ale kawałki ma dobre. 7. Tede. Jego Note2, ostatnie dwa twory ''Mefistotedes'' i ''Upadłe anioły'' zamykają gęby hejterom (głównie ''fani'' Rycha Pei Parufki) i pokazują, że Tede nie jest noskillem. 8. Bonson. Pomimo wyszczekanej mordeczki kawałki ma porządne. 9. RY23. Magiczne Pióro porządny album, duży progres Ramony. 10. Chada. Czekam z niecierpliwością na ''Jeden z was'' ale czuję, że się zawiodę i znów usłyszę piosenki, jak to jest źle w więzieniu.
  • 0
Dołączona grafika





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: hip-hop, rap, Chada, Eldo, Pezet, Peja, Sokół, top, n00bs, Małpa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych