Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

tech admin zryty


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
51 odpowiedzi w tym temacie

#1
oTe

oTe
  • Elite Member

  • Grupa: Elite
  • Postów: 125
  • Reputacja: 38
  • Steam ID: 0:0:16282529
  • MiejscowośćJASTRZEBIE ZDROJ
ogolnie cenie cie za to co robisz ale oststnie dni pokazaly mianowicie to : http://n00bs.pl/admi...ml/page__st__20 powinien miec admina http://n00bs.pl/cheater-x-t34459.html techniczny admin bawi sie w administaratora forum i uczy czegos na czym sie niezna moja wypowiedz byla skierowana do administracji ktora nadzoruje dzialania adminow nie do ciebie ogolnie zamykasz tematy i na koniec to za co powionienes beknac http://n00bs.pl/admi...hoo-t34728.html teraz tak prosze zobaczyc sobie date wrzucenia dem i odpowiedzi na nie na sciagniecie dem rozpakowanie ocena odpalenie gry i wszystko inne nie mial prawa sie zmiescic w ciagu tych minut wniosek jest taki wrzuciles dema i dales mu odpowiedzi on tego nawet nie sciagal po 2 sadze ze jestescie kumplami/rodzina mieszkacie blisko siebie wszystko bylo ustawione :)
  • 0

#2
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin
http://n00bs.pl/tema...<br /> <br /> why close ?
  • 0
Dołączona grafika

#3
Soul.

Soul.
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 904
  • Reputacja: 92
  • Gadu-Gadu 210248
  • Nick steam: Soulus97
  • Steam ID: 0:0:45130436
Co do tego 1 wzial napisal , zeby napisac moim zdaniem dobrze zrobil , po 2 nie rozumiem zryty jest czesto na forum to chyba ma prawo napisać takie coś , żeby nikt nie spamował . Ale do 3 to jest bardzo dziwne .. Sam sciagam , wsadzam do folderu i odpalam w csie z 10minut , a na ocene 30 minut nie wystarczy .. Cos do tego z adminem yachoo mi dziwnie pachnie . @ Smaku Miesiąc nikt sie nie odzywał , to dlaczego miało być otwarte ?? I jeszcze okłamywał z ss'em.

Użytkownik Soul edytował ten post 03 maj 2012 - 14:50

  • 0

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika


#4
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin
Miesiac to administracja olewała temat ;P
  • 1
Dołączona grafika

#5
Zryty

Zryty
  • n00bsofil

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 3136
  • Reputacja: 1273
1. GLD - Nie powinien, to nie strzelnica.

2. [Cheater]x - To nie temat na spam, w każdym temacie masz jakiś problem i tam żadnej oceny dema nie było...

3. Nie dałem mu odpowiedzi.

Rozmowa ze steam:
Dołączona grafika

4. Temat bana zamknięty przez brak zainteresowania osoby zbanowanej, dema upadły. Po za tym screen nie nasz więc jakieś kombinowanie.
  • 0
.

#6
ABS

ABS
  • Unnamed

  • Grupa: Elite
  • Postów: 4152
  • Reputacja: 953
  • Gadu-Gadu 13142571
  • Nick steam: poldinhio
  • MiejscowośćBielsko - Biała / Dortmund
Sam bym to podanie odrzucił ze względy na olanie sprawy i po prostu strzały które jakimś cudem mu się udały ;] co do testu yahoo wątpię żeby zryty coś kombinował :)
  • 0
Dołączona grafika

#7
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin
Brak zainteresowania osoby zbanowanej ? Weź mnie nie rozśmieszaj :d Dał wszytsko do wzoru i czekał może ? hmmm ? A jak w innych tematach jest zainteresowanie to jest pisanie żeby nie spamował i grzecznie czekał ... Poprostu został zamknięty temat ponieważ ktoś spartolił sprawę i bądźmy szczerzy ale innego wyjścia nie było jak zrobienie czegoś takiego jak "ban zostaje" Jeśli chodzi o Yahoo i jego admina sprawdze to ile to zajmuje mniej więcej ;) Może za łatwe dema dałem ale to już nie moja wina ;)
  • 0
Dołączona grafika

#8
Zryty

Zryty
  • n00bsofil

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 3136
  • Reputacja: 1273
Jak ten koleś się zgłosi po ub to mu go dam w drodze wyjątku i tyle, nie róbcie problemu tam gdzie go nie ma...
  • 0
.

#9
oTe

oTe
  • Elite Member

  • Grupa: Elite
  • Postów: 125
  • Reputacja: 38
  • Steam ID: 0:0:16282529
  • MiejscowośćJASTRZEBIE ZDROJ
w 16 minut koles zna odpowiedz zanim dales mu linka do dem zanim sciagnol obejrzal juz ci pisal ze wie dla mnie dalej to jest ustawione...tymardziej ze to cod mod bot ten screen tez jest ustawiony info mu dales inaczej

Użytkownik oTe edytował ten post 03 maj 2012 - 15:09

  • 0

#10
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin
Dziwnie to wygląda ogólnie ... miał 11 min od dostania linku samo bawienie się w ściąganie i danie w folder zajmuje 1 min do 1:30 min czyli wychodzi na to że miał 5 min na demo ... ogólnie jest to nie możliwe szczególnie kiedy 2 demo było czyste ... Ktoś mu pomagał na 100% ale to nie był Zryty ...
  • 0
Dołączona grafika

#11
oTe

oTe
  • Elite Member

  • Grupa: Elite
  • Postów: 125
  • Reputacja: 38
  • Steam ID: 0:0:16282529
  • MiejscowośćJASTRZEBIE ZDROJ
dla mnie jest to bankowo ustawione sprzedal mu odpowiedzi

Użytkownik oTe edytował ten post 03 maj 2012 - 15:16

  • 0

#12
ABS

ABS
  • Unnamed

  • Grupa: Elite
  • Postów: 4152
  • Reputacja: 953
  • Gadu-Gadu 13142571
  • Nick steam: poldinhio
  • MiejscowośćBielsko - Biała / Dortmund
Zryty poprosimy o wyciąg z konta xD Nie no panowie nie przesadzajmy. jestem pewny, ze zryty nie podał mu odpowiedzi. Muszę jednak przyznać ze ciekawi mnie jak yahoo podał tak szybko poprawne rozwiazanie i nie pozostaje nic innego jak go o to zapytać :]
  • 0
Dołączona grafika

#13
oTe

oTe
  • Elite Member

  • Grupa: Elite
  • Postów: 125
  • Reputacja: 38
  • Steam ID: 0:0:16282529
  • MiejscowośćJASTRZEBIE ZDROJ
podal mu poprawne odpowiedzi bo sie znaja mieszkaja blisko siebie i kolega chcial miec admina na codzie zryty mu to umorzliwil wiecej nie mam nic dodania wnioski sobie wyciagnijcie sami ja juz koncze a i zaznacze ze kolega zryty 1 raz wrzucil demka do oceny wlasnie dla yahhooo

Użytkownik oTe edytował ten post 03 maj 2012 - 15:25

  • 0

#14
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin
A ja poproszę jeśli się da oczywiście kto prócz Yahoo ściągał dema ;)
  • 0
Dołączona grafika

#15
Zryty

Zryty
  • n00bsofil

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 3136
  • Reputacja: 1273
oTe, przestań szukać na mnie czegoś za wszelką cenę, bo twoje oskarżenie jest bez sensu! Gość miał cały czas odpalonego csa nie jest wykluczone, że już wcześniej te demka zaczął oglądać, bo napisałem około 5 minut później, a chyba yahoo był na forum. Wyciągu nie będzie bo to speedyshare, ja nie mam łącza na wrzucenie dem. I skończ pisać że to mój kolega czy blisko mieszkamy, bo gościa tylko z gry kojarzę, jeszcze kiedy byłem elite pamiętam jak u lowa premium kupował i nic więcej, ostatnio ninje kupił i dopiero rozmawiać zaczęliśmy, głównie o stanie CODa.
  • 0
.

#16
ABS

ABS
  • Unnamed

  • Grupa: Elite
  • Postów: 4152
  • Reputacja: 953
  • Gadu-Gadu 13142571
  • Nick steam: poldinhio
  • MiejscowośćBielsko - Biała / Dortmund
ja je przepakowywałem bo w nazwach dem były rozwiązania. zmianiełem nazwy na 1.dem i 2.dem po czym je oddałem zrytemu wyuploudowane :]
  • 0
Dołączona grafika

#17
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin
nawet jęśli yahoo klika co 5 sek odswierz nie był w stanie ogarnac 2 dem w 14 min.... sciagniecie z spydy zajmuje wiecej jeszcze ... wiec kto mu pomagał ?
  • 0
Dołączona grafika

#18
Zryty

Zryty
  • n00bsofil

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 3136
  • Reputacja: 1273
na moim 512 pobranie zajęło 45 sekund.
  • 0
.

#19
Fabio

Fabio
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CSGO
  • Postów: 1742
  • Reputacja: 884
  • MiejscowośćKalisz
Dobry będzie admin z kogoś kto demka ocenia w 10 minut. Od razu mu na bl'u sędzie dać, bo rzadko się taki talent trafia :p
  • 0

kro15.gif


#20
pszyczajony wonsz

pszyczajony wonsz
  • Full Member

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 249
  • Reputacja: 326
  • Gadu-Gadu 3484510
  • Nick steam: binczu
  • Steam ID: 0:0:8232070
  • MiejscowośćBielsko - Biala
9:41 Zryty wyslal mu demka - Yahoo napisal; ze sprawdzi 9:52 Yahoo podaje rozwiazanie na forum 11minut - nowy rekord fuck yeah
  • 0
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych