Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

tech admin zryty


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
51 odpowiedzi w tym temacie

#21
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin
nom a teraz wejdź do folderu wklej odpal csa, moze jeszcze odpal esp i daj view ...
  • 0
Dołączona grafika

#22
Fabio

Fabio
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CSGO
  • Postów: 1742
  • Reputacja: 884
  • MiejscowośćKalisz
Ja to bym ponowny test proponował :)
  • 1

kro15.gif


#23
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin
Zgadzam się z Fabiem ... Wieczorem dostaniesz ode mnie dema...
  • 1
Dołączona grafika

#24
Slotki

Slotki
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 2942
  • Reputacja: 1773
  • Gadu-Gadu 3243973
  • Nick steam: slottki
  • MiejscowośćWrocław
@ SmakU mi tam demo się ściąga max 30 sek :d @ Fabio nie nam o tym decydować :p a co do tematu to też chcę zobaczyć kto jeszcze dema ściągał bo to jest niemożliwe :) no chyba że przy tym drugim strzelał że czyste bo innej opcji to ja nie widzę :) albo demo było zbugowane jak z naszego HLTV :) i po ponownym oglądnięciu zbanowany tracił nick :) ale listę ściągających to wrzucić trzeba
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafika

#25
Zryty

Zryty
  • n00bsofil

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 3136
  • Reputacja: 1273

zaznacze ze kolega zryty 1 raz wrzucil demka do oceny wlasnie dla yahhooo


O dema poprosiłem smaka jakiś czas temu, ponieważ land czasem potrafi zniknąć, co się stało tym razem. Szablon był, a demek nie, land nie odpisywał, więc dałem mu te na czarną godzinę.
  • 0
.

#26
oTe

oTe
  • Elite Member

  • Grupa: Elite
  • Postów: 125
  • Reputacja: 38
  • Steam ID: 0:0:16282529
  • MiejscowośćJASTRZEBIE ZDROJ
zryty mi chodzi o to ze jako tech admin bierzesz sie juz za wszystko twoje decyzje zaczynaja byc bledne a yahooo i tak dostanie nowe demka zobaczymy czy twoj fighter ogarnie je teraz w 5 min : )
  • 0

#27
BaltiPro@pl.

BaltiPro@pl.
  • Admin

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 154
  • Reputacja: 63
  • Gadu-Gadu 2583403
  • Steam ID: 0:1:26956349
  • MiejscowośćKMP / Szczecin
Możliwe, że strzelał. Co prawda większość dem dawanych do oceny jest jedno czysty, a na drugim czit więc może strzelił. Pobranie dużo mu nie zajęło, ale jeśli je oglądał to niech da screena demek z folderu i na dodatek datę ich utworzenia. Co do samego zrytego i tego co robi moje zdanie jest takie. Jest za mało Moderatorów i ludzi którzy mogą podejmować decyzję o banowaniu itd. Praktycznie sam zryty coś robi. Za dużo roboty jak na jednego człowieka.
  • 0
Dołączona grafika

#28
Zryty

Zryty
  • n00bsofil

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 3136
  • Reputacja: 1273

zryty mi chodzi o to ze jako tech admin bierzesz sie juz za wszystko twoje decyzje zaczynaja byc bledne

Ja nie widzę żadnej błędnej...

a yahooo i tak dostanie nowe demka

Dostanie?? A to podobno ja podejmuję wszystkie decyzje... :whistling:
  • 0
.

#29
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin
No dostanie raczej ;) Nie sądzę by góra nie podjęła takiej decyzji, a dlaczego? Musiał ktoś mu w tym pomagać ... Nie będę palcami wskazywał ;) Ale jestem pewny w 100% że nie da rady tego ogarnąć w tak szybkim czasie ...
  • 0
Dołączona grafika

#30
ABS

ABS
  • Unnamed

  • Grupa: Elite
  • Postów: 4152
  • Reputacja: 953
  • Gadu-Gadu 13142571
  • Nick steam: poldinhio
  • MiejscowośćBielsko - Biała / Dortmund
Demek nie będzie nowych. Nikt nie miał dostępu do tych demek oprócz mnie i zrytego i jestem przekonany w 100%, że zryty nie podał odpowiedzi. Sprawa będzie rozpatrywana z yahoo indywidualnie.
  • 0
Dołączona grafika

#31
mike0131

mike0131
  • Wygnaniec

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 2129
  • Reputacja: 548
  • Nick steam: csmike0131
u mnie odpalenie demka to max 10s po ściągnięciu wraz z wypakowaniem więc Panowie miejcie to na uwadze, że nie każdy wrzuca je do folderu :)
  • 0
Dołączona grafika

#32
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin
o jejku ... Staram się nie denerwować ... Ale nawet jeśli zajmuje mu to 1 sek to ma 15 min na ogarniecie 2 dem z CZEGO 2 DEMO jest CZYSTE ...
  • 0
Dołączona grafika

#33
ABS

ABS
  • Unnamed

  • Grupa: Elite
  • Postów: 4152
  • Reputacja: 953
  • Gadu-Gadu 13142571
  • Nick steam: poldinhio
  • MiejscowośćBielsko - Biała / Dortmund
Yahoo wklei nam tutaj SS z datą utworzenia plików .dem wraz z rozpiską dema z czitem która zostanie przez smaka oceniona. Jeżeli czasy będą poprawne to Yahoo admina zatrzyma.
  • 0
Dołączona grafika

#34
Slotki

Slotki
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 2942
  • Reputacja: 1773
  • Gadu-Gadu 3243973
  • Nick steam: slottki
  • MiejscowośćWrocław
Ciężko mi to mówić ale zgadzam się ze smakiem :) nie ma możliwości oceny 2 dem w 15 min bez jaj no chyba że one trwały po 3 min ... albo był bug dema z HLTV który opisałem wyżej @ABS to nie ma sensu :p bo co to za problem rozpisać demo znając gościa?
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafika

#35
oTe

oTe
  • Elite Member

  • Grupa: Elite
  • Postów: 125
  • Reputacja: 38
  • Steam ID: 0:0:16282529
  • MiejscowośćJASTRZEBIE ZDROJ
nie ma mozliwosci zadnej oceny tych dem w 11 min jak pszyczajony wasz napisal a co dopiero dla bota z cod moda on znal odpowiedzi !!!!!!!!!!!!!

Użytkownik oTe edytował ten post 03 maj 2012 - 17:48

  • 0

#36
Zryty

Zryty
  • n00bsofil

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 3136
  • Reputacja: 1273
oTe, skąd wiesz że znał? Po prostu chcesz, żeby mnie się za to dostało, za dopisanie ci uwagi do postu... No ciekawy pomysł na rewanż :) Ale nie zapominaj, ABS jest tutaj administratorem i do jasnej anielki chyba ma coś tutaj do powiedzenia, czyż nie?

Dodano nowy post:
BTW. oTe, dziwne jest też to, że każdą wiadomość edytowałeś, czyżbyś nie był pewny tego o co nas oskarżasz i musisz zmieniać to co piszesz?
  • 0
.

#37
oTe

oTe
  • Elite Member

  • Grupa: Elite
  • Postów: 125
  • Reputacja: 38
  • Steam ID: 0:0:16282529
  • MiejscowośćJASTRZEBIE ZDROJ
hahahaahhaha atakuje mnie teraz przypominam ci ze temat jest o twojej osobie

Użytkownik oTe edytował ten post 03 maj 2012 - 18:10

  • 0

#38
ActivR.

ActivR.
  • Full Member

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 343
  • Reputacja: 65
  • Nick steam: star8851
  • MiejscowośćLublin
Jeżeli ktoś ma super neta to ściągnie oba dema i uruchomi po 1:30 min, na pierwszym demu może się ktoś wzorować w myśl "Aj tam może będzie czyste" a na drugim patrzy kto ma fajne staty, i jak mu się jedna akcja nie spodoba to obstawia tego gracza. Jednak to co napisałem zajmuje na moim kompie + jakaś tam wiedza w ocenianiu dem... :) zajmuje min. 15 minut. Jednak napisałem co ja o tym sądzę a yahoo mógł być szybszy odemnie dlatego nie jest pewne że ktoś mu pomógł. Ale raczej w to nie wierze :) .

Użytkownik DEPCZĘ PO PIĘTACH edytował ten post 03 maj 2012 - 18:14

  • 0

#39
palmuś ;)

palmuś ;)
  • Support

  • Grupa: Elite
  • Postów: 2046
  • Reputacja: 560
  • Gadu-Gadu 8120575
  • Nick steam: rob3rtt
  • Steam ID: 0:1:22511520
  • MiejscowośćKraków
ja nie mogę, oTe robisz z tematu "Trudne sprawy" czy "Ukrytą prawdę" ?? hahah nawet nie wiecie jak sie z tego tematu uśmiałem.. ;d mi swojego czasu jak grałem w csa to na łatwe demko zajmowało mi 2-3 min żeby wychwycić czita, a Wy tu jakąś parodie robicie.. te demka rzeczywiście były takie trudne że w 11 min nie da się ogarnąć??
  • 3
Dołączona grafika

#40
InTeRgO

InTeRgO
  • Full Member

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 219
  • Reputacja: 13
  • Nick steam: Cyber Marian
  • MiejscowośćRadzyń Podlaski
Rozpiska 1 demko.
2:14-wchodzi przed bsa patrzy na skrzynki delikatnie się odwraca potem nie widząc gracza zaczyna skanować, gdy wychodzi trochę dalej już go widzi ale zaraz zostaje całkiem zabity.
6:00-stanął potrwało kilka sekund zanim wyszedł wróg kiedy był blisko strzelił on wychylając się dostał w banie.Ja bym się wtedy nie zorientował to było podejrzane.
6:18-nie zatrzymując się i nie rozglądając czy ktoś z boku nie czyha na niego zobaczył na wh wroga na dole był blisko gdy jeszcze nie zobaczył zaczął strzelać full auto aż go zabił.Dziwne.
11:1-Wróg kampił na końcu domku ten zawrócił i przez scianę skanował (na dywanie) po chwili gdy już był obity wychylił się a wróg go zabił .
12:20-Idealnie patrzył po modelach gdy się wychylił zaczął strzelać.
18:39-zabił 1, 2 szedł cicho więc wychylił się i tak jakby wiedział, że tam jest zabił go.
Myślę, że to wystarczyłoby na zbanowanie gracza.
Nie oglądałem demek do końca tak chyba ze 4 pierwsze rundy.
2.nie byłem pewien, ale żaden nie wydawał się odpalony.
To moja pierwsza rozpiska więc proszę o wyrozumiałość.
Nikt mi w tym nie pomagał a tu macie ssy pobrania demek a 1(1) i 2(1) jest bo miałem jeszcze demka ze wcześniejszego mojego podania i nazywały się tak samo . http://imageshack.us/g/163/1dem.png/

Dodano nowy post:
Po tej pierwszej akcji wywnioskowałem, że jest odpalony ...

Użytkownik Yahoo edytował ten post 03 maj 2012 - 18:28

  • 0
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych