Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

Serwer DM


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
40 odpowiedzi w tym temacie

#1
Zryty

Zryty
  • n00bsofil

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 3136
  • Reputacja: 1273
Witajcie,
wystarczy spojrzeć na wykres ilości graczy na DM:
Dzień | Tydzień | Miesiąc
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

I już nasuwają się wnioski że ten serwer jest zbędny, chcieliście moda dm i teraz grać nie chcecie, trudno. Jeśli aktywność się nie poprawi w najbliższym czasie będę zmuszony wyłączyć ten serwer.

Następny w kolejce jest AIM/AWP:
Dzień | Tydzień | Miesiąc
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika
  • 2
.

#2
Soul.

Soul.
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 904
  • Reputacja: 92
  • Gadu-Gadu 210248
  • Nick steam: Soulus97
  • Steam ID: 0:0:45130436
Na dm zero zainteresowania więc , albo można wyłączyć , albo zmienić na inny mod ;) Z aim/awp , raz na jakiś czas wbije admin i kilka osób , ale tak to stoi pusty . Więc też można zmienić na inny mod , albo wyłączyć bo kasa w błoto leci .
  • 0

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika


#3
dgs*

dgs*
  • NAWET ZNANY GRACZ

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3931
  • Reputacja: 3134
  • Nick steam: dgsdgsdgs
jak była lista rankingowa to bylo mnostwo graczy a teraz jak juz cos trzeba wlasnymi silami zrobic to za ciezko dla tej spolecznosci. Chetnych do rozkrecania nie ma i nie bedzie - smutne ale prawdziwe. Takze decyzje o wylaczeniu jak najbardziej popieram.
  • 0
Dołączona grafika

#4
Zryty

Zryty
  • n00bsofil

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 3136
  • Reputacja: 1273
Zmianę na inny mod wykluczam, była zmiana z FFA na DM i widać co wyszło.
  • 0
.

#5
HITMAN

HITMAN
  • Supboy

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 1299
  • Reputacja: 335
  • Steam ID: 0:0:41534037
Hmm. A może tak za DeathMatch zrobimy 2 CoD'a ? :) Tylko tą starą wersję. :) Wg mnie byłoby to opłacalne, bo jak wiadomo pokemony nie śpią i zapełniają takie mody ;P Za aim/awp proponowałbym Only de_inferno ? :) Czemu nie. :) Jedna z najczęściej granych map, ciekawa, z ładnym wyglądem. :) Przemyślcie to. ;]

Użytkownik HITMAN edytował ten post 20 maj 2012 - 10:21

  • 0
Dołączona grafika

#6
Zryty

Zryty
  • n00bsofil

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 3136
  • Reputacja: 1273
Powiedziałem, że na zmianę modu nie macie co liczyć, bo i tak będzie stał pusty.
  • 0
.

#7
Fooch

Fooch
  • Full Member

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 263
  • Reputacja: 330
Mhmm to trzeba ruszyć dupska i zacząć kręcić za nim bedzie za późno , gdyż jeszcze są szanse , a nie gadać i płakać . :) Nawet 1 h - 2 h dziennie posiedzieć na serwerze to nie jest dużo , bo jak nie to nawet nie ma sensu płacić za pusty serwer. :whistling: Serwer stoją puste już pewien czas , a ja jakoś nie zauważyłam zainteresowania nimi przez opiekunów tych serwerów , może to nie tak ma wygladać ich fucha , ale po co opiekować się pustym serwerem. To jak opieka nad 18 - letnim dzieckiem. <_<

Użytkownik Fooch edytował ten post 20 maj 2012 - 10:40

  • 1
Dołączona grafikaDołączona grafika

#8
godzik

godzik
  • ..:: GTW ::..

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3260
  • Reputacja: 2156
  • Gadu-Gadu 4503159
  • Nick steam: soulmaker14
  • Steam ID: 0:0:19407044
  • MiejscowośćTychy
Opcja only_inferno jest ciekawa, w końcu dd2 mamy zapchany i to bez trudu.
  • 1

31339975d2c90487.jpg26396d5f21503862.jpg


#9
Gość_JoHHny_*

Gość_JoHHny_*
  • Grupa: Gość
Chyba wiadomą sytuacją jest to ,że w tej chwili sieć ma problemy finansowe ,dlatego jestem jak najbardziej za wyłączeniem DM i AIM/AWP. Gdy już się je wyłączy będzie można zastąpić dedyk jakimś tańszym i na pewno pomoże to ogarnąć sytuację finansową :)

#10
pszyczajony wonsz

pszyczajony wonsz
  • Full Member

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 249
  • Reputacja: 326
  • Gadu-Gadu 3484510
  • Nick steam: binczu
  • Steam ID: 0:0:8232070
  • MiejscowośćBielsko - Biala
Popieram opcje only inferno :)
  • 0
Dołączona grafika

#11
shiXe

shiXe
  • Tech Admin

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1318
  • Reputacja: 1150
  • MiejscowośćLeszno
Only de_inferno, to bardzo dobra opcja, bo ludzie też lubią tą mapę, zaraz po de_dust2, sam nieraz zagrałbym na czymś takim.
  • 0

#12
RnR9

RnR9
  • n00bs!

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 329
  • Reputacja: 229
  • Nick steam: rnr93
  • Steam ID: 0:0:32786487
  • MiejscowośćOlsztyn
Z aim/awp wcale nie jest aż tak źle. Zawsze jest z kim tam pograć, a jeśli jest pustka, to wystarczy wbić, odczekać z 5 minut i już ktoś dołącza.
  • 0

Dołączona grafika


#13
Soul.

Soul.
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 904
  • Reputacja: 92
  • Gadu-Gadu 210248
  • Nick steam: Soulus97
  • Steam ID: 0:0:45130436
Zryty , ale może lepiej zaryzykować i zrobić ankiete na jaki mod ludzie by chcieli zmienić dm lub aim/awp . Bo tak to się może sprawdzić :) Nie ryzykujesz - Nie zyskujesz.
  • 0

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika


#14
Zryty

Zryty
  • n00bsofil

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 3136
  • Reputacja: 1273
Soul, w ankiecie głosują wszyscy, a potem wszyscy mają w dupie mod który wybrali, tak było z DM tylu zwolenników było i nikt nie został. Jedyna opcja to taka, że znajdzie się servadmin, który ma kolegów lubiących danego moda i ma wizję, a ja będę miał jakiś % pewności, że to nie będzie kolejny serwer widmo.
  • 0
.

#15
Slotki

Slotki
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 2942
  • Reputacja: 1773
  • Gadu-Gadu 3243973
  • Nick steam: slottki
  • MiejscowośćWrocław
@godzik,wonsz,shiXe może i fajna opcja ale gwarantuję wam że i tak by stało puste :) bo nikt by tego nie kręcił teka jak teraz DMa :) najlepiej to wyłączyć w cholerę :)
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafika

#16
ptS.

ptS.
  • Full Member

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 215
  • Reputacja: 60
  • Gadu-Gadu 4645278
  • Nick steam: hanzyk1916
  • MiejscowośćWarszawa
a Wedlug mnie only de_inferno wypali , bo sam bym sie przerzucil na ten server bo dd2 juz sie znudzilo wiec jak coś ja moge w jakiś sposób pomóc ; >
  • 0

#17
kitty

kitty
  • kici kici

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1515
  • Reputacja: 1199
  • Steam ID: 0:0:26289070
wg mnie należało by się z tymi serwerami pożegnać chociaż na jakiś czas, póki sieć nie stanie na nogi. kto miałby się zajmować nowym serwerem skoro na pozostałych zostało adminów jak na lekarstwo...
  • 0
Dołączona grafika

#18
Slotki

Slotki
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 2942
  • Reputacja: 1773
  • Gadu-Gadu 3243973
  • Nick steam: slottki
  • MiejscowośćWrocław

bo sam bym sie przerzucil na ten server bo dd2 juz sie znudzilo wiec jak coś ja moge w jakiś sposób pomóc ; >


to samo mówiliście przy DM :d
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafika

#19
ptS.

ptS.
  • Full Member

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 215
  • Reputacja: 60
  • Gadu-Gadu 4645278
  • Nick steam: hanzyk1916
  • MiejscowośćWarszawa
Slotki , ja tak nie mówiłem ponieważ nie nawidze DM , a inferno jest moja akurat ulubioną mapą więc nawet jesli nie wierzysz to byś się przekonał że bym miał tam top1 online :d I chce wyrazić chęć pomocy , bo akurat only inferno + n00bs = cudo :d i chce mieć w tym jakis udział :DD:D:
  • 0

#20
Fooch

Fooch
  • Full Member

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 263
  • Reputacja: 330
Nie ma pieniędzy na opłacenie serwerów , bo ludzie dokładają ze swoich pieniędzy , ale dobra pchajmy się w większe gówno , ile czasu te serwery puste stały ? Nikt nawet się nie zainteresował ( DM ) , ale jak Zryty walnął temat , to tak zmieniajmy na kolejnego moda . :) ! A za miesiąc niech Zryty zmieni znowu na coś innego , bo przecież on to " lubi " .Tylu chętnych do pomocy , a adminować to nie ma komu , aby obejrzeć demka też ostatnio za bardzo dużo chętnych nie było. Z modami tematy powstawały i powstają , dalej jest to samo . Jakież to kurwa piękne . Denerwuje mnie już nawet niektórych gadanie na tym forum , że zrobią tak czy siak , gówno zrobicie i robicie , bo to jest widać z dnia na dzień co raz bardziej. Ja też mogę zacząć nabijać posty po " Judasza " i co mi z tego . Tak , wszystko zmieniajmy i niech nic nie będzie. Wczoraj to samo dział informacje , aby poinformować , ale co tam spamujmy póki można. Macie problemy z przyjęciem pewnych informacji to w ogóle ich nie przyjmujcie... Dopóki Evi nie wszedł i nie ogarnął to dalej jakaś debata szła. Nie wiem kto pousuwał te posty , ale pewnie Zryciak , albo Evi i dobrze , ale takie głupoty niektórzy już piszecie , że żyć nie umierać , ile osób miało admina dopóki nupek płacił , sporo . A teraz to już wielka afera , że ten ma , bo wpłacił. Siedziałam cicho na forum , bo myślałam , że tu są mądre osoby , które zachowują się odpowiednio jak na swój wiek , ale co innego sobą reprezentują. Jeden powie tak i wszyscy już są za nim ? Swojego zdania nie mają już ludzie , boja się cokolwiek powiedzieć ? Niektórzy twierdzą i twierdzić będą , że małolata i co ona może tam wiedzieć , ale wiem nawet więcej niż połowa tego forum. Powiedziałam to dla Zryciaka i powiem i tu ostatni raz . Na n00bs są wyjątkowi ludzie , szkoda by było to zmarnować. I wpłacę też , jak będę już mogła , bo nie mam zamiaru składać podania żadnego . Ale teksty osoby typu " ta sieć już długo nie pociągnie , góra 2 miechy " to ja pozdrawiam ten entuzjazm. Narzekacie na pewne osoby na forum , czas zacząć coś robić . A bo się nie chce , a bo to , bo tamto . W dupach się niektórym poprzewracało nieodwracalnie. I na tym zakończę , bo do niektórych i tak to nie przemówi.... @ DOWN 1. http://zapodaj.net/b...b9c7ed.png.html 2. http://zapodaj.net/d...2c56d4.png.html Nie gram ? Drogi chłopcze , nie wchodź ze mną na wojenną ścieżkę , dobrze Ci radzę . :) Spamuje na sb ? Od czasu do czasu napiszę , ale spam hahaahahahah . GL & HF

Użytkownik Fooch edytował ten post 20 maj 2012 - 16:36

  • 3
Dołączona grafikaDołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych