Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

Serwer DM


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
40 odpowiedzi w tym temacie

#21
Soul.

Soul.
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 904
  • Reputacja: 92
  • Gadu-Gadu 210248
  • Nick steam: Soulus97
  • Steam ID: 0:0:45130436

Nie ma pieniędzy na opłacenie serwerów , bo ludzie dokładają ze swoich pieniędzy , ale dobra pchajmy się w większe gówno , ile czasu te serwery puste stały ? Nikt nawet się nie zainteresował ( DM ) , ale jak Zryty walnął temat , to tak zmieniajmy na kolejnego moda . :) ! A za miesiąc niech Zryty zmieni znowu na coś innego , bo przecież on to " lubi " .Tylu chętnych do pomocy , a adminować to nie ma komu , aby obejrzeć demka też ostatnio za bardzo dużo chętnych nie było. Z modami tematy powstawały i powstają , dalej jest to samo . Jakież to kurwa piękne . Denerwuje mnie już nawet niektórych gadanie na tym forum , że zrobią tak czy siak , gówno zrobicie i robicie , bo to jest widać z dnia na dzień co raz bardziej. Ja też mogę zacząć nabijać posty po " Judasza " i co mi z tego . Tak , wszystko zmieniajmy i niech nic nie będzie.


Dobra zacznijmy od tego , że ja widzę tylko jak ty na forum siedzisz i spamujesz na sb , albo coś . Na serwerach widziałem cie w mojej karierze n00bsów może 3,4 razy . Jak taki pewny/pewna jesteś to może rusz dupe i ty zacznij kręcić i zobaczymy jak to jest łatwo rozkręcić 1 serwer . Ja w tej chwili nie mam komputera bo mi się zepsuł i nie będę miał przez około 1 miesiąc . Serwery stoją puste , bo takie osoby jak ty wymądrzają sie na forum i wypisują czego one nie robią , kim oni nie są , ale jak już piszą żeby rozkręcić serwer , albo nawet z własnej chęci wejśc na ten serwer i rozkręcać żeby kilka osób to nie , bo po co . Tylu chętnych do pomocy ? No pojawiła/pojawił się wielki i wymądrza się , że on najwięcej rozkręca i siedzi na serwerach .

"Denerwuje mnie już nawet niektórych gadanie na tym forum , że zrobią tak czy siak , gówno zrobicie i robicie , bo to jest widać z dnia na dzień co raz bardziej. Ja też mogę zacząć nabijać posty po " Judasza " i co mi z tego . Tak , wszystko zmieniajmy i niech nic nie będzie"

Śmieszna/y jesteś , dobrze napisałeś/aś denerwujące jest to , że takie osoby gadają że zrobią to i to , ale tak na prawde to gówno zrobicią , a ty w tej grupie jesteś . A co do zmian to na dm czy aim/awp byłeś/aś kiedyś ? Wątpie , więc skąd możesz wiedzieć czy zmiana będzie na dobre czy nie ? Kończe to , cześć .

@Mario

Odpisałem tylko , bo nie jestem tego samego zdania :)

Użytkownik Soul edytował ten post 20 maj 2012 - 16:59

  • -3

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika


#22
godzik

godzik
  • ..:: GTW ::..

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3260
  • Reputacja: 2156
  • Gadu-Gadu 4503159
  • Nick steam: soulmaker14
  • Steam ID: 0:0:19407044
  • MiejscowośćTychy
@up Jak Ty już coś powiesz... http://stats.n00bs.p...layer.php?id=63 Niestety, ale są osoby na tym forum, które mają rację i są to właściwie wszyscy, bo w każdej wypowiedzi coś dobrego można znaleźć. W gruncie rzeczy kombinowaliśmy do tej pory z jakimiś modami, jednym odpowiadają - innym nie. Jedynym sensownym krokiem naprzód, jeśli chcesz mieć kilka serwerów (sieć sprawia wrażenie rozbudowanej), jest zrobienie serwera only_inferno. Mapa, którą każdy zna, grono osób lubi, a tworząc serwer bliźniaczy do dd2 można ustawić przekierowanie i szybko się zapełni, bo nasz onlydd2 ostatnimi czasy szaleje aktywnością :)
  • 2

31339975d2c90487.jpg26396d5f21503862.jpg


#23
Mario

Mario
  • Moderator

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1840
  • Reputacja: 811
  • Nick steam: 43877535
  • Steam ID: 0:0:27055385
  • MiejscowośćLeszno
[uwaga='Mario']Soul skończ już te Twoje wszelkie uwagi, bo już zaczynasz tutaj wszystkich wkurzać...[/uwaga]
  • 1

#24
Zryty

Zryty
  • n00bsofil

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 3136
  • Reputacja: 1273
Godzik, prędzej coś pokroju DeathRun się pojawi niż jakieś only.
  • 0
.

#25
ActivR.

ActivR.
  • Full Member

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 343
  • Reputacja: 65
  • Nick steam: star8851
  • MiejscowośćLublin
@Soul To chyba za często nie grasz, ja ją na tp widzę niemal codziennie.
  • 1

#26
ffffffff

ffffffff
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 630
  • Reputacja: 212

Na serwerach widziałem cie w mojej karierze n00bsów może 3,4 razy .

Oj mylisz się kolego ;) Ja ją widzę codziennie. I może troche szacunku do kobiet ;)?
Pomyliłem się, miałe dać minusa <_<

TAK, TAK DEATHRUN! :d


@DOWN
Ja już mam 10zł, tera łapie chwile by dać <_<

Użytkownik kezcesujtow edytował ten post 20 maj 2012 - 19:02

  • 0

Dołączona grafika


#27
evidence

evidence
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 1883
  • Reputacja: 2014
  • Nick steam: goofiozo_leffek
  • Steam ID: 0:0:24532294
  • MiejscowośćLublin
Wam się w dupach poprzewracało. Tylu chętnych do nowego serwera i do adminowania? Właśnie widąć, zostało 14? aktywnych adminów którzy zechcieli zapłacić 10!!!!!!!! (słownie dziesięć) złotych. Pokazać wam temat o DM? Ilu miał entuzjastów i kto go będzie kręcił? Pokazać i narobić wstydu? Błagam Was nie pogrążajcie się bo kązdy kolejny post typu: "z tym będzie inaczej" pokazuje albo wasze luzackie podejście albo wodę zamiast móżgu
  • 0
Dołączona grafika
I believe, whatever doesn't kill you simply makes you... stranger

Większość ludzi, póki ma zamknięte usta, nie sprawia wrażenia głupków

#28
ptS.

ptS.
  • Full Member

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 215
  • Reputacja: 60
  • Gadu-Gadu 4645278
  • Nick steam: hanzyk1916
  • MiejscowośćWarszawa
Nie wiem gadacie takie głupoty , ja np nie trawie serwerów Typu DR, wiec bym na niego nie wszedł. Ja Mogę zoobowiązać się SPRóBOWAĆ rozkrecić only_inferno (jeśli by cośtakiego powstało) ecz podkreslam ze SPROBOWAC (polatac na forach , na serverach , dac w steam , w gg , na fb i takie tam , zaprosić znajomych) nie gwarantuje ze bedzie non stop pelne , lecz chce coś zrobić:d Akurat nie wiem przypadł mi strasznie do gustu te inferno , i chce by powstalo a zarazem chce miec w tym swój udział. Więć jakby co , Prosze Pisać pomoge rozreklamować i na pewno bede tam top online.
  • 3

#29
godzik

godzik
  • ..:: GTW ::..

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3260
  • Reputacja: 2156
  • Gadu-Gadu 4503159
  • Nick steam: soulmaker14
  • Steam ID: 0:0:19407044
  • MiejscowośćTychy
Ja ostatnio znowu zaczynam latać po naszych serwerach, więc jak będę przy CSie to równiez mogę po nim ganiać :) mnie tam nie przeszkadza nawet 1vs1 na normalnej mapię, a tak jak pisałem, przy przekierowaniu z dd2 może coś z tego być.
  • 0

31339975d2c90487.jpg26396d5f21503862.jpg


#30
dgs*

dgs*
  • NAWET ZNANY GRACZ

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3931
  • Reputacja: 3134
  • Nick steam: dgsdgsdgs
najpierw proponuję jednak rozkręcić TP zamiast od razu rozmyślać nad przekierowaniem z d2 na inny server :)
  • 0
Dołączona grafika

#31
godzik

godzik
  • ..:: GTW ::..

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3260
  • Reputacja: 2156
  • Gadu-Gadu 4503159
  • Nick steam: soulmaker14
  • Steam ID: 0:0:19407044
  • MiejscowośćTychy
Ja grywam na TP jak tylko siadam do CSa :) Trochę lipa jest jak od czitów wyzywają i wychodzą, więc moja sugestia: grajmy słabiej na naszych serwerach :d wtedy nie odstraszymy całego NS'owego świata ^^
  • 0

31339975d2c90487.jpg26396d5f21503862.jpg


#32
splendidwOw

splendidwOw
  • Opiekun serwera DM

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 558
  • Reputacja: 511
  • Gadu-Gadu 6010224
  • Nick steam: simplyc
  • Steam ID: Steam_ID: 0:0:3686373
  • MiejscowośćLublin
mialem na swojej serwerowni 3 serwery DM i wszystkie byly pelne... wystarczy dobra reklama, wrzucenie botow do ilosci 6-8 na serwer zeby jaj ktos wejdzie mogl postrzelac nawet z botami.... i odpowiedni spam do znajomych na steamie :d lub na gg (mam 400 kontaktow z csa 1.5 :d ) i bedzie dzialal.... skoro i tak placicie za dedyka bez sensu jest likwidowanie serwera bo SA mial go w dupie... jak chcecie to moge wam pomoc z serwerem DM bo obecnie mam duzo czasu i bym to ogarnal ;P dajcie mi miesiac i mam nadzieje ze bedzie ok ;P
  • 3
Dołączona grafika

#33
d7.

d7.
  • Admin DD2

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 437
  • Reputacja: 227
Co Ty możesz splendiii :d... Nie no żartuję :). Dopisuje się do splendida. Myślę że we dwójkę możemy coś zdziałać tym bardziej że ja również mam teraz sporo wolnego czasu. Co do serwera DM...o ile się orientuje jest to serwer only hs. Nie można by było go zmienić na normalnego dm'a ??? Sądzę że to by pomogło. Na only hs spada popularność co moża zaobserwować chociażby na Zakładzie karnym gdzie zawsze było pełno ludzi. Ewentualnie można zrobić DM only awp/pistol i też by było git bo jest ich dość mało :).
  • 1
Dołączona grafika

#34
dgs*

dgs*
  • NAWET ZNANY GRACZ

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3931
  • Reputacja: 3134
  • Nick steam: dgsdgsdgs
od razu przepraszam za spam ale :*

Trochę lipa jest jak od czitów wyzywają i wychodzą



http://4.bp.blogspot...em-oryginal.png

[warn='Zryty']Oszczędź sobie wsadzanie tej mordy... BTW. większej nie było?[/warn]
  • 0
Dołączona grafika

#35
Zryty

Zryty
  • n00bsofil

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 3136
  • Reputacja: 1273
Splen, mniej serwerów - mniejszy dedyk, więc redukcja kosztów może być...
  • 0
.

#36
Fabio

Fabio
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CSGO
  • Postów: 1742
  • Reputacja: 884
  • MiejscowośćKalisz
Jak już tak bardzo chcecie, to zróbcie sobie multi moda, każdy będzie zadowolony :>
  • 0

kro15.gif


#37
splendidwOw

splendidwOw
  • Opiekun serwera DM

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 558
  • Reputacja: 511
  • Gadu-Gadu 6010224
  • Nick steam: simplyc
  • Steam ID: Steam_ID: 0:0:3686373
  • MiejscowośćLublin
nie no ok jesli chcecie mniejszego dedyka i mniej placic to spoko ;P mowie tylko ze serwerem DM moge sie zajac jakby co ;P ale oczywiscie z wlotem na ftp bo nie chcialbym Ciebie np non stop katowac zebys cos zmienil ;P ale wasza decyzja :d
  • 0
Dołączona grafika

#38
pszyczajony wonsz

pszyczajony wonsz
  • Full Member

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 249
  • Reputacja: 326
  • Gadu-Gadu 3484510
  • Nick steam: binczu
  • Steam ID: 0:0:8232070
  • MiejscowośćBielsko - Biala
Wg. mnie drugi taki serwer ja dd2 z mapa inferno to dobry pomysł, jeszcze jak by ustawić przekierowywanie z dd2 to ludzi by nie brakowało, DM można wywalić a z aim zrobić only inferno, jak nie spróbujemy to nie zobaczymy.
  • 1
Dołączona grafika

#39
Gość_JoHHny_*

Gość_JoHHny_*
  • Grupa: Gość
Jeżeli już to bym przerobił Odd2 na Only dust2 i inferno. Jeżeli wywalimy te 2 serwery AIM/AWP ,DM na pewno znikną problemy finansowe w jakimś stopniu. Jeżeli już to bym jeszcze zamienił AIM/AWP na jakiś serwer pokroju deathrun.

#40
Zryty

Zryty
  • n00bsofil

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 3136
  • Reputacja: 1273
Serwer DM zostaje pod opieką splendida, proszę do niego kierować wszelkie uwagi i życzenia dot. tego modu.
  • 1
.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych