Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

Zakup klawiatury do 100zł


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1
BlonnDyN

BlonnDyN
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 96
  • Reputacja: 5
  • Gadu-Gadu 23423892
  • MiejscowośćCzęstochowa
Witam jako iż na klawiaturach się nie znam... Potrzebuje waszej pomocy Poszukuje klawiatury do 100zł jak napisałem wyżej w temacie z mocnymi klawiszami i zeby łatwo się wciskały i zeby nie były wklęsłe przyciski czekam na wasze propozycje ;)
  • 0
Dołączona grafika

#2
KERSH7

KERSH7
  • Full Member

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 137
  • Reputacja: 45
  • Nick steam: kreonafternoon9
  • Steam ID: 0:0:50897470
  • MiejscowośćKielce
http://allegro.pl/li...iatura+logitech
polecam ci klawiatury z LOGITECH :) sam ma a4tech lecz mój kuzyn ma LOGITECH bardzo fajna klawiatura bindów w ch** :) bardzo cicha, łatwo wciskają się guziki, i jest przede wszystkim bardzo dobra w usłudze ładnie na niej leży ręka i dobrze się wtedy napier... w cs'a lub pisze :)
lub http://allegro.pl/kl...2489327718.html lecz jest ona trochę głośna (ja ją mam :()

Użytkownik KERSH7 edytował ten post 28 lipiec 2012 - 23:29

  • 0

Dołączona grafika


#3
aNtin0vSKY

aNtin0vSKY
  • Full Member

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 252
  • Reputacja: 134
  • Nick steam: spartan6
  • Steam ID: 0:1:3908737
x4
  • 0

Dołączona grafika


#4
Karo0o

Karo0o
  • Admin

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 405
  • Reputacja: 313
  • Gadu-Gadu 4499492
  • MiejscowośćStalowa Wola
Mam ta 2 co podal KERSH7 i ja polecam, a glosnosc nie przeszkadza bo i tak mam sluchawki na uszach :)
  • 0
Ty! Tak ty! Zapraszam Cię na nasze SERWERY!
Dołączona grafika

#5
KERSH7

KERSH7
  • Full Member

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 137
  • Reputacja: 45
  • Nick steam: kreonafternoon9
  • Steam ID: 0:0:50897470
  • MiejscowośćKielce
Mi trochę przeszkadza głośność tych klawiszy bo jak w nocy gram wszystkich w domu obudzę ^^ ale tak polecam. A jeśli poszukujesz klawiatury tak specjalnie do cs polecam http://allegro.pl/ga...2496156104.html :)
  • 0

Dołączona grafika


#6
Karo0o

Karo0o
  • Admin

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 405
  • Reputacja: 313
  • Gadu-Gadu 4499492
  • MiejscowośćStalowa Wola
Tej klawaitury nie polecam, gralem u kolegi i gumowe klawisze ktore ulatwiaja znalezienie wcienosci tylko mnie wkuzaly a nie pomagaly. A co do @up to tak zle nie jest :) Jest troche glosna ale bez przesady. Jak ktos z rodziny gra a ja cos czytam w tym samym pokojuz to wtedy przyeszkadza ale jak jestes w innym pokoju to wogule juz nie slychac.
  • 0
Ty! Tak ty! Zapraszam Cię na nasze SERWERY!
Dołączona grafika

#7
turboo

turboo
  • Member

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 76
  • Reputacja: 9
dokładasz 20 zł i masz sidewindera x4
  • 0
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych