Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

telefon

450 telefon android

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
27 odpowiedzi w tym temacie

#1
InTeRgO

InTeRgO
  • Full Member

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 219
  • Reputacja: 13
  • Nick steam: Cyber Marian
  • MiejscowośćRadzyń Podlaski
Więc tak zamierzam zakupić telefon do 450-500 zł czekam na wasze propozycje najlepiej jakby miał androida.Zastanawiam się nad xperią X8 albo nad nokią 500 . Pozdrawiam i Z góry dzięki.
  • 0
Dołączona grafika

#2
Fabio

Fabio
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CSGO
  • Postów: 1742
  • Reputacja: 884
  • MiejscowośćKalisz
Nokia 500 pracuje na symbianie "Bella", bodajże. Seria, od sony, czyli tzw. Xperia, to gówno, szczególnie X8. Jedynym rozsądnym wyborem w tym przypadku, będzie Samsung Galaxy Mini 2. Wyświetlacz HVGA, 512MB RAM, procesor z możliwością podkręcenia do 1.1GHz(ARMv 7). Którego można spokojnie kupić do 500zł. Jakbyś chciał więcej info, na temat sprawowania się smartfona, pisz z saletą, ostatnio kupił ten model. Takie upomnienie na przyszłość, jeżeli z systemem operacyjnym, to już nie telefon, a smartphone.
  • 1

kro15.gif


#3
godzik

godzik
  • ..:: GTW ::..

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3260
  • Reputacja: 2156
  • Gadu-Gadu 4503159
  • Nick steam: soulmaker14
  • Steam ID: 0:0:19407044
  • MiejscowośćTychy
No ja was proszę, co widzicie w tych Samsungach? Jak telefonu używacie pół roku, rok - można go teoretycznie brać, ale jeśli ktoś chce dobry telefon na dłużej to z pewnością nie Samsungi.
  • 1

31339975d2c90487.jpg26396d5f21503862.jpg


#4
Fabio

Fabio
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CSGO
  • Postów: 1742
  • Reputacja: 884
  • MiejscowośćKalisz
Najlepiej sprzedające się Smartphone'y w Europie, to właśnie Samsungi, coś dziwne podług Twojej teorii, godzik. Na rynku nie ma akurat nic innego wartego uwagi, niż telefony Samsunga, przy których schować nawet mogą się iphony, ale swoje przekonania wywnioskowałeś pewnie, od kolegów, którzy rzucają nimi po ścianach, twierdząc, że się "szybko psują" :). Świat się zmienia, trzeba iść do przodu, a Wasza przewspaniała Nokia, zamyka hale produkcyjne, bo już wszyscy o niej zapomnieli :(
  • 1

kro15.gif


#5
godzik

godzik
  • ..:: GTW ::..

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3260
  • Reputacja: 2156
  • Gadu-Gadu 4503159
  • Nick steam: soulmaker14
  • Steam ID: 0:0:19407044
  • MiejscowośćTychy

telefony Samsunga, przy których schować nawet mogą się iphony,

O matko, teraz chyba nie pisałeś poważnie? :d

Słuchaj, dobrze się sprzedają, ale jak napisałem - głównie kupują je ludzie, którzy co roku wymieniają telefon, albo mają ich po kilka w ciągu roku. Samsung nigdy nie grzeszył trwałością zarówno wykonania jak i oprogramowania, więc nie widzę powodu by wydawać na niego niemałe pieniądze. Wspomniany iPhone leży poza skalą normalnych smartfonów, nie ma tu czego porównywać, chyba że szukasz zabawki, tylko że do tego są przenośne konsole :)

Telefon wybierasz po systemie. Ja lubię symbiana, więc kolejny telefon to też będzie Nokia, ktoś woli androida, czyli bierze Sony, cała filozofia :)

Jeśli szukasz zabawek, a nie telefonu - z całą stanowczością bierz Samsunga ^^
  • 1

31339975d2c90487.jpg26396d5f21503862.jpg


#6
Fabio

Fabio
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CSGO
  • Postów: 1742
  • Reputacja: 884
  • MiejscowośćKalisz
Ktoś woli Androida, ten wybierze Samsunga, bo Sony, nie prezentuje nic wartego uwagi :). Chcesz zabawki, kup sobie lokomotywę na baterie :) Poza tym, Symbian? Proszę Cie, najgorszy system operacyjny, jakiś kiedykolwiek ujrzał światło dziennie, już "Windows Phone", zaklasyfikowałbym wyżej :).
  • 1

kro15.gif


#7
godzik

godzik
  • ..:: GTW ::..

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3260
  • Reputacja: 2156
  • Gadu-Gadu 4503159
  • Nick steam: soulmaker14
  • Steam ID: 0:0:19407044
  • MiejscowośćTychy
Tylko powiedz mi pod jakim względem symbian jest taki zły? Bo dalej nie rozumiem opinii na jego temat.
  • 1

31339975d2c90487.jpg26396d5f21503862.jpg


#8
Fabio

Fabio
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CSGO
  • Postów: 1742
  • Reputacja: 884
  • MiejscowośćKalisz
To tak jak ja, nigdy nie rozumiałem opinii, na temat Samsunga :) Dlaczego jest zły? Bo jego pierwsze wersje, były zerowej wartości, niedopracowane. Twórcy chcieli się wesprzeć nowymi wersjami, jednakże nic nie zmieni jego przeszłości, a chyba każdy wie, jak wyglądały pierwsze wersje, tego czegoś. Większość, myśląc symbian, ma przed oczami ten "pierwszy syf", który lagował i restartował telefon, nie nadał się w ogóle do codziennej pracy. Jeżeli start był fatalny, nie myślę nawet, bym miał czego szukać w nowszych wersjach.
  • 1

kro15.gif


#9
godzik

godzik
  • ..:: GTW ::..

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3260
  • Reputacja: 2156
  • Gadu-Gadu 4503159
  • Nick steam: soulmaker14
  • Steam ID: 0:0:19407044
  • MiejscowośćTychy
Skoro masz takie podejście do tematu to skąd opinia o Samsungu? Symbiany zawsze były dobre, ale nie były przesadzone jak Androidy. Android to system "przyszłościowo", czytaj: zabawka. Dużo pierdów na niego, a jak przychodzi pora na popracowanie z komórką to jest tak samo funkcjonalny jak Symbian. Mówisz, że Symbian miał fatalny start. Miałeś jakieś Samsungi sprzed ery tych wszystkich Galaxy i takich tam dobrze wykreowanych? Tego nawet komórką nazwać nie można było, więc proszę Cię...
  • 1

31339975d2c90487.jpg26396d5f21503862.jpg


#10
Fabio

Fabio
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CSGO
  • Postów: 1742
  • Reputacja: 884
  • MiejscowośćKalisz
Niestety, samsungi sprzed tej jak to nazwałeś "ery" galaxy, nie posiadały systemu operacyjnego. Pierwszym smartphone Samsunga z androidem, był Galaxy I7500. Symbian, stanął pod swoją nazwą, już na samym początku i nie oferował niczego dobrego. Ponadto, żadna firma poza Nokią, nie oferuje już ów systemu, a nawet nowe jej modele wyposażone są w Windows Phone. OS znika. Android, wszedł na rynek, około 2009 roku, zaoferował dużo i nadal zaskakuje, tak jak wspomniałeś, jest to system "przyszłościowy" :). Myślę, że jeżeli wszystko będzie szło nadal jak dotychczas, swojego czasu, będzie to najlepszy system operacyjny, szczególnie, że wywodzi się do linuxa :).
  • 1

kro15.gif


#11
aNtin0vSKY

aNtin0vSKY
  • Full Member

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 252
  • Reputacja: 134
  • Nick steam: spartan6
  • Steam ID: 0:1:3908737
nowa lumia fajnie wyglada :d
  • 1

Dołączona grafika


#12
1925

1925
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1194
  • Reputacja: 485
  • Nick steam: pirlo11406
  • MiejscowośćKALISZ WLKP
Szajsung to gowno ... Noki 500 nie bierz bo szybko bateria pada.bierz soniaka:)
  • 1
Dołączona grafika

#13
HaRy.

HaRy.
  • Full Member

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 421
  • Reputacja: 352
  • Nick steam: lukasssss
  • Steam ID: 0:1:16286296
  • MiejscowośćToruń
Mam Samsunga Galaxy Pro i musze powiedzieć, że jest zajebisty. Xperia to syf mój kumpel ma i szczerze mówiąć dupy nie urywa, poza tym laguje przy dużej ilości zapełnionego miejsca na karcie pamięci.
  • 0

admin.gif

 

76561197992838321.pngAddFriend.png


#14
freak

freak
  • MURZYN OLD SPIECE

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1684
  • Reputacja: 738
  • Gadu-Gadu 3962319
  • Nick steam: trackio
  • MiejscowośćSosnowiec
Około 3 miesiące temu i ja sondowałem rynek smartphonów wzdłuż i wszerz i ja zgodzę się z Fabiem. Symbian to gówno, dlaczego? Hm, może dlatego, że pracują na nim tylko Nokie? I to te słabe i stare.. Również sama firma Nokii nie jest warta polecenia. Owszem, stare telefony Nokii jak 3310 mogły służyć nie tylko za telefon, ale i za młotek, piłke, whatever.. Tyle, że jeśli chodzi o smartphony to Nokia jest o lata świetlne za Sony Mobile, a za Samsungiem i Apple o kwadryliony pizdylionów lat świetlnych. Ktoś kiedyś powiedział coś bardzo mądrego.. Na systemie operacyjnym Nokii nie możesz mieć tego co ma Android, ale Android może mieć to co Nokia - WSZYSTKO. Ok. 3 miesiące temu ja i mój szwagier kupiliśmy sobie po smartphonie z najwyższej możliwej półki: Ja wziąłem Samsunga Galaxy S 2, a on iPhona 4s. Jakie moje wnioski? iPhone to jak dla mnie gówno, wiele rzeczy mi się tam nie podoba, wszystko jest o wiele trudniejsze niż w Samsungu, którego po kilku minutach zabawy umiał obsługiwać mój dziadek. Dodatkowo iPhone 4s to dokładnie to samo co S2, a nawet mniej, tyle, że za nadgryzione jabłuszko płaci się 500 złotych :o. Więc stoję murem za słowami Fabia, który powiedział, że Samsung prześcignął Apple'a w dziedzinie smartphonów A Tobie, Yahoo polecam jak najbardziej też Samsunga Galaxy Mini 2
  • 1
Dołączona grafika

#15
InTeRgO

InTeRgO
  • Full Member

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 219
  • Reputacja: 13
  • Nick steam: Cyber Marian
  • MiejscowośćRadzyń Podlaski
Spoko i dzięki za pomoc sam zastanawiałem się nad samsungiem ale nie byłem do niego przekonany do tej pory sam miałem nokie i symbian to nie takie zuo jak wam się wydaje.
  • 0
Dołączona grafika

#16
Karo0o

Karo0o
  • Admin

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 405
  • Reputacja: 313
  • Gadu-Gadu 4499492
  • MiejscowośćStalowa Wola
Cos odemni. Czemu symbian jest do dupy? Poniewaz jedyny procudent telefonu ktory go uzywał wlasnie z niego rezygnuje. Po drugie nie ktorym moze sie wydawac ze jest do dupy poniewaz nie jest tak przejzysty i intuicyjny jak inne systemy ale o gustach sie nie dyskutuje. Jeden woli banany inny arbuzy. Koniec o systemach, nie bierz samsunga mini 2, za te sama cene masz lepszy telefon, a mianowicie SE live with walkman. Moja siostra bo, bawie sie nim kiedy chce i polecam, nawet porownywalem te dwa tel (SE i Samsung) poniewaz moj kolega ma samsunga i SE wypadl owiele lepiej. Jednak jak masz troche kasy zeby dolozyc to polecam ci SE xperia arc s, aparat jest fenomenalny jak na smartfona, poza tym 1,5 procesor, wyswietlacz wspierany silnikiem bravia. Koledzy wyzej sa w wielkim bledzie uwazajac ze smartfony od sony sa do dupy.
  • 1
Ty! Tak ty! Zapraszam Cię na nasze SERWERY!
Dołączona grafika

#17
splendidwOw

splendidwOw
  • Opiekun serwera DM

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 558
  • Reputacja: 511
  • Gadu-Gadu 6010224
  • Nick steam: simplyc
  • Steam ID: Steam_ID: 0:0:3686373
  • MiejscowośćLublin
polecam sony xperia s ;P mega telefon
  • 1
Dołączona grafika

#18
Karo0o

Karo0o
  • Admin

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 405
  • Reputacja: 313
  • Gadu-Gadu 4499492
  • MiejscowośćStalowa Wola
mialem go kupowal ale w plusie w abonamecie byl za +700 zl i ostatecznie zadowolilem sie SE xperia arc s.
  • 1
Ty! Tak ty! Zapraszam Cię na nasze SERWERY!
Dołączona grafika

#19
godzik

godzik
  • ..:: GTW ::..

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3260
  • Reputacja: 2156
  • Gadu-Gadu 4503159
  • Nick steam: soulmaker14
  • Steam ID: 0:0:19407044
  • MiejscowośćTychy
Aha, jakby Cię tak tknęło to SE Xperia x10 mini pro jest... do dupy :d Wszystkie osoby, które znam i mają ten telefon (w tym siostra) chcą się go pozbyć. Po prostu to jest niewypał tej firmy, wiesza się, muli etc. etc.
  • 1

31339975d2c90487.jpg26396d5f21503862.jpg


#20
Karo0o

Karo0o
  • Admin

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 405
  • Reputacja: 313
  • Gadu-Gadu 4499492
  • MiejscowośćStalowa Wola
No dobra, jeden. Wiec czemu mowisz ze wszystkie SE sa do dupy? Moj kolega w klasie ma x10 mini pro i jakos nie marudzi.
  • 1
Ty! Tak ty! Zapraszam Cię na nasze SERWERY!
Dołączona grafika





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: 450, telefon, android

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych