Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

telefon

450 telefon android

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
27 odpowiedzi w tym temacie

#21
InTeRgO

InTeRgO
  • Full Member

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 219
  • Reputacja: 13
  • Nick steam: Cyber Marian
  • MiejscowośćRadzyń Podlaski
To już jestem w kropce bo miałem brać samsunga mini :d A nie zamierzam dać 1000 zł na telefon te 500 zł to tak już max bo nie stoję zbyt dobrze finansowo a kupuję z powodu, że stary się zepsuł i chce by ten telefon potrzymał mi kilka lat.
  • 0
Dołączona grafika

#22
freak

freak
  • MURZYN OLD SPIECE

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1684
  • Reputacja: 738
  • Gadu-Gadu 3962319
  • Nick steam: trackio
  • MiejscowośćSosnowiec
Jak chcesz telefon na kilka lat to kup faktycznie telefon, a nie smartphona.
  • 1
Dołączona grafika

#23
Karo0o

Karo0o
  • Admin

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 405
  • Reputacja: 313
  • Gadu-Gadu 4499492
  • MiejscowośćStalowa Wola
Tu sie nie zgodze, moj Lg gt540 wytrzymaloscia porownywalny jest z nokia 3310. Jezdze duzo na rowerze tyle razy co przejechal kilka metrow po kamykach, wpadl w bloto, piach. Pewnego razu pojechalem sie przejechac, a ja jezdze taz ze skrecam tam gdzie mi sie podoba. Pojezdze tak ze 2/3 h i jak trzeba wracac to nie mam pojecia gdzie jestem, wiec uzywam nawigacji. Bylem 50 km od mojego miasta i zaczela sie burza z piorunami i gradem. Grad byl wielkosci gum kulek, jak w domu sciagnolem koszulke do mialem pelno okraglych siniakow jak bym w paintball gral. Przez cala droge uzywalem telefonu jako nawigacji, w domu wyciagnolem baterie polozylem na noc w reczniki i do tej pory telefon dziala, uzywal bym go nadal ale skonczyla mi sie umowa i wziolem nowy. Zalezy od telefonu, nie kazdy smartfon szybko sie rozleci. A co do tel 400-500 zl to lepszym wyborem jest SE live with walkman. Lepszy procesor, lepszy aparat, lepsza nakladka (nakladka od sony jest uwazana za jedna z najlepszych). Jak poczytasz na google w ten cenie SE live with walkman to najlepszy wybor.
  • 1
Ty! Tak ty! Zapraszam Cię na nasze SERWERY!
Dołączona grafika

#24
InTeRgO

InTeRgO
  • Full Member

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 219
  • Reputacja: 13
  • Nick steam: Cyber Marian
  • MiejscowośćRadzyń Podlaski
Tak jak patrzyłem to za 500 zł znajde używke pochodze po komisach może coś znajde ew. w lombardzie.
  • 0
Dołączona grafika

#25
Karo0o

Karo0o
  • Admin

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 405
  • Reputacja: 313
  • Gadu-Gadu 4499492
  • MiejscowośćStalowa Wola
ew. pojawil sie nowy telefon Lg L5, mniej wiecej to co ma samsung mini2 + wiekszy wyswietlacz, android 4.0
  • 1
Ty! Tak ty! Zapraszam Cię na nasze SERWERY!
Dołączona grafika

#26
InTeRgO

InTeRgO
  • Full Member

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 219
  • Reputacja: 13
  • Nick steam: Cyber Marian
  • MiejscowośćRadzyń Podlaski
Kupuje szajsunga close ;d
  • 0
Dołączona grafika

#27
Mario

Mario
  • Moderator

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1840
  • Reputacja: 811
  • Nick steam: 43877535
  • Steam ID: 0:0:27055385
  • MiejscowośćLeszno
Dołączona grafika Zamykam, jeżeli są jakiekolwiek problemy, pytania pisać na pw to otworzę temat.

  • 0

#28
Mario

Mario
  • Moderator

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1840
  • Reputacja: 811
  • Nick steam: 43877535
  • Steam ID: 0:0:27055385
  • MiejscowośćLeszno

Automatyczna wiadomość

Ten temat został przeniesiony z forum:

HydeparkOfftop

do:

HydeparkSprzęt.


  • 1





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: 450, telefon, android

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych