Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

Podróże


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1
dgs*

dgs*
  • NAWET ZNANY GRACZ

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3931
  • Reputacja: 3134
  • Nick steam: dgsdgsdgs
W sumie podróże ukulturalniają nas w pewien sposób, więc zamieszczam temat w tym dziale. Wiem ze wielu z uzytkownikow forum ma za soba jakies wyjazdy za granice. Chcialbym wiec zebysmy podzielil sie wrazeniami z miejsc w ktorych bylismy. Mowiac scislej mam na mysli miasta. Jezeli macie ochote to prosze o napisanie wrazen z pobytu oraz miejsc w tych miastach , ktore naprawde warto odwiedzic!
Moze ja zaczne bo mam w miare swieze wspomnienia z pobytu w Amsterdamie.

AMSTERDAM : cóż architektura tego miasta jest niezwykła. Zupełnie inna niż nasza polska a liczne kanaliki sprawiają ze starowka ktora jest ogromna wyglada naprawde jak z bajki. Miejsca , w ktorych ja bylem i na pewno moge polecic kazdemu aby je odwiedzil to : Coffeshopy - wiadomo o co chodzi. Naprawde kazdy kofik ma swoj niepowtarzalny klimat jezeli ktos jest entuzjastą ganji to obowiazkowo powinien odwiedzic. Jest ich naprawde mnostwo ale najfajniejszy w ktorym bylem to chyba "Pink". Red light district - bez zbednych komentarzy ten widok jest naprawde niesamowity , kobietki piekne i nocny klimat jest nie do opisania. Mozna nacieszyc oko ale tez oczywiscie skorzystac z uslug. Cena to ok 50 euro. Muzeum sexu (wstep 5 euro)- hehe strasznie fajnie zrobione i nie ma w nim nudy. Fajne wystawy i pelno smiesznych exponatow ale mozna tez znalezc fajne rzeczy historyczne np. kamasutre na kafelkach z chin z XVI wieku . Muzeum Marihuany (wstep4 euro)- to juz mniej porywające ale mozna zobaczyc ze ganja to nie tylko blanty ale rowniez przemysl i kulutra. Fajne exponaty np. buty nike wykonane w calosci z konopii albo starożytne ogromne fajki wodne. W tych miejscach ja bylem i naprawde bylo fajnie. Chcialem jeszcze odwiedzic Dangerous Dungeon - takie jakby lochy gdzie sie wchodzi i aktorzy odgrywaja straszne scenki z udzialem uczestnikow! np. przywiazuja cie do krzesla i nagle z ciemnosci wychodzi kat i niby ma ci obciac reke itp. ale zabraklo mi czasu i tez niestety pieniedzy. Rijks Museum - muzeum narodowe. Kolejka była strasznie długa.. no i jeszcze Van Gogh museum - nie jestem jakims entuzjasta sztuki malarskiej ale mijalem to muzeum, niestety kolejka byla odstraszajaca jak w Rijks museum. To tyle z moich przezyc w Amsterdamie. Jedyne co moge dodac od siebie to to ze zakochalem sie w tym miescie i z pewnoscia tam wroce!
  • 1
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych