Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

Reklama n00bs :)

reklama n00bs serwery ranking

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1
1am

1am
  • Imagine the unimaginable

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 672
  • Reputacja: 930
  • Nick steam: emocjonalnycham
  • Miejscowośćdeep dark abyss

*
Popularny

Ok, ostatnio ogarnąłem że sieci serwerów reklamują się w rankingu Cssetti.pl. Nie wiem na ile dobre to jest, ale dodanie serwera nic nie kosztuje.Proszę bardzo oto link http://cssetti.pl/se...86.83.177:27046Możecie głosować na serwer + musi ktoś jeszcze dokonać weryfikacji właściciela, ale to już pogadam z evim np./editDodałem za 10zł do jakiejś "dynamicznej listy" promowania serwerów/edit2Dzięki temu dziś, oraz dzięki mojej obecności, Hitka i supportowi od Zrytego od godziny 12 ciągle są ludzie na serwerze, najmniej ok. 5 osób. Poza tym ciągle ok. 10, momentami podchodzi pod full. Można? Można :)/edit3Poszedłem spać, przebudziłem się, włączam monitor, odświeżam a tu 2 osoby na serwie, o prawie 6 nad ranem. No cóż moi mili, wygląda na to że jesteśmy na dobrej drodze, oby tylko tak pozostało. Miejmy nadzieję że n00bs powstanie z popiołów i rozwinie skrzydła. :)
  • 6

Dołączona grafika






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: reklama, n00bs, serwery, ranking

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych