Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

Seriale


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
54 odpowiedzi w tym temacie

#1
xanat

xanat
  • Outsider

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 4294
  • Reputacja: 741
  • Nick steam: xontac
  • Steam ID: 0:1:14208782
Temat, w którym możemy się podzielić tym jakie seriale oglądasz lub oglądałeś, co warto polecić a czego lepiej nie oglądać.

Oglądałem:
- Prison Break
- Roswell - kiedy to było http://www.n00bs.pl/...tyle_emoticons/default/tongue.gif
- Knight Rider 2008 - kontynuacja dawnego serialu "Nieustraszony" - szkoda że tylko nakręcili 1 serię
- Bestia
- Journeyman
- Monk - jak puszczą na tvn to się będzie oglądać http://www.n00bs.pl/...tyle_emoticons/default/splash2.gif

Oglądam:
- Dexter - we wrześniu 5 seria http://www.n00bs.pl/...tyle_emoticons/default/splash2.gif
- Smallville - stanąłem w połowie dziewiątej serii, trzeba poczekać aż się trochę odcinków nazbiera http://www.n00bs.pl/...tyle_emoticons/default/splash2.gif
- House - na bieżąco co tydzień
- Lost - zacząłem niedawno oglądać, aktualnie rozpoczynam drugą serię, polecam http://www.n00bs.pl/...tyle_emoticons/default/splash2.gif
- Kości - czasem się obejrzy w tv
  • 0

admin.gif


#2
Pawianek

Pawianek
  • Elite Member

  • Grupa: Elite
  • Postów: 253
  • Reputacja: 9
  • MiejscowośćPoznań
Oglądałem: - Skazany na śmierć - przestałem po długim oczekiwaniu w TV, aż nadadzą kolejną serię - Lost - przestałem oglądać po tym jak stwierdziłem, że wszystko jest za bardzo naciągane - Gotowe na wszystko - świetny serial, niedługo do niego wrócę! Oglądam: - House
  • 0
<p class='bbc_center'><em class='bbc'>Nie ma to jak sobie zapalić po dobrym seksie</em> - pomyślał Bogdan włączając piec do kremacji. </p>

#3
Deagle

Deagle
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Elite
  • Postów: 1107
  • Reputacja: 38
  • Gadu-Gadu 4556556
Oglądałem
Skazany na smierc

Oglądam
Pacific - zajebisty, polecam na HBO
Jim wie lepiej ( na comedy central)
Hoży Doktorzy ( z błedami specjalnie http://www.n00bs.pl/...tyle_emoticons/default/biggrin.gif Tez comedy central)
South park, dzięki kr75q ;]

Użytkownik Deagle edytował ten post 03 maj 2010 - 22:31

  • 0
Dołączona grafika

#4
andrzej aka krzak

andrzej aka krzak
  • Bot

  • Grupa: Elite
  • Postów: 2673
  • Reputacja: 1018
  • Gadu-Gadu 6856708
  • MiejscowośćInternety
[cenzura]

Użytkownik kr75q edytował ten post 22 maj 2010 - 08:01

  • 0

Pn5h0uT.png


#5
godzik

godzik
  • ..:: GTW ::..

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3260
  • Reputacja: 2156
  • Gadu-Gadu 4503159
  • Nick steam: soulmaker14
  • Steam ID: 0:0:19407044
  • MiejscowośćTychy
Godne polecenia:
- MacGyver
- Drużyna A
- Airwolf
- Niestraszony (zarówno ten stary jak i ten z 2008)
- Przyjaciele
- ostatecznie jeszcze House przejdzie, ale on dalej leci, więc nie liczę http://www.n00bs.pl/...tyle_emoticons/default/tongue.gif

Napisałem seriale których wszystkie serie były dobre, więc warto je oglądać.

Aha, z animowanych to na pewno:
- Generał Daimos
- Kapitan Tsubasa
- South Park

;]
  • 0

31339975d2c90487.jpg26396d5f21503862.jpg


#6
ABS

ABS
  • Unnamed

  • Grupa: Elite
  • Postów: 4152
  • Reputacja: 953
  • Gadu-Gadu 13142571
  • Nick steam: poldinhio
  • MiejscowośćBielsko - Biała / Dortmund
oglądałem
Klan
Złotopolskich
Moda na sukces
żadnego z tych seriali nie polecam http://www.n00bs.pl/...tyle_emoticons/default/biggrin.gif nie moja wina ze w tv nic nie było ;]

moje ulubione to
South Park - nie trzeba przedstawiać
Family Guy - ZAJEBISTY!!
Scrubs - ogień serial komediowy o lekarzach ;]
  • 0
Dołączona grafika

#7
dgs*

dgs*
  • NAWET ZNANY GRACZ

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3931
  • Reputacja: 3134
  • Nick steam: dgsdgsdgs
hmm ja mogę polecić south park, family guy, hoży doktorzy, dr.house , drużyna A , Nieustraszony i Słoneczny Patrol :d
  • 0
Dołączona grafika

#8
kitty

kitty
  • kici kici

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1515
  • Reputacja: 1199
  • Steam ID: 0:0:26289070
Bardzo ciekawie zapowiadającym się, nowym serialem ze stajni HBO jest "Gra o tron", wyszły dopiero dwa odcinki i już wiem, że będę śledzic dalej. Dla fanów fantastyki w sam raz. No i z niecierpliwością czekam do czerwca na 4 serię "True Blood".
  • 0
Dołączona grafika

#9
nup

nup
  • aj em nup!

  • Grupa: Administrator
  • Postów: 3080
  • Reputacja: 795
  • Gadu-Gadu 3572560
  • Nick steam: nup
  • MiejscowośćKraków
O właśnie dzisiaj w robocie kumple opowiadali właśnie o tym serialu "Gra o tron" dokładnie te same wrażenie :) czyli serial może być ciekawy :)
  • 0

76561198005243763.pngAddFriend.png   

 

admin.gif

 

output_NjPC7s.gif


#10
evidence

evidence
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 1883
  • Reputacja: 2014
  • Nick steam: goofiozo_leffek
  • Steam ID: 0:0:24532294
  • MiejscowośćLublin
kitty jeśli oglądałaś true blood to polecam moonlight albo the vampire diaries. Świetne seriale, jeżeli któs lubi taką tematykę. Godne polecenia: - supernatural - californication - spartacus Gods of the Arena, Blood and sand. Naprawdę polecam. Wciągają
  • 0
Dołączona grafika
I believe, whatever doesn't kill you simply makes you... stranger

Większość ludzi, póki ma zamknięte usta, nie sprawia wrażenia głupków

#11
mike0131

mike0131
  • Wygnaniec

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 2129
  • Reputacja: 548
  • Nick steam: csmike0131
Oglądnąłem: House- 6 sezonów Supernatural Weeds Sons of Anarchy Chuck - 3 sezony może 4 nie pamiętam Skazany na Śmierć Knight Rider 2008
  • 0
Dołączona grafika

#12
andrzej aka krzak

andrzej aka krzak
  • Bot

  • Grupa: Elite
  • Postów: 2673
  • Reputacja: 1018
  • Gadu-Gadu 6856708
  • MiejscowośćInternety
Chciałem kupić książkę Gra o Tron ale oczywiście w empiku gówno jest jak zawsze. A serial pewnie długi będzie bo książek wiele :*
  • 0

Pn5h0uT.png


#13
quak.

quak.
  • Full Member

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 440
  • Reputacja: 1
  • Nick steam: mjojeq
  • Steam ID: 0:0:34088455
  • MiejscowośćIwierzyce
Oglądałem: Supernatural House Nash Bridges Wszystkie godne polecenia :*
  • 0
Dołączona grafika

#14
Rogu

Rogu
  • Newbie

  • Grupa: Newbie
  • Postów: 8
  • Reputacja: 1
  • Gadu-Gadu 11123051
  • Nick steam: masterxxo
Tak samo jak quak :d Chciałbym do tego dodać jeszcze Stargate:Universe, Gra o Tron i NUMB3RS (Wzór) :d
  • 0
Dołączona grafika

#15
andrzej aka krzak

andrzej aka krzak
  • Bot

  • Grupa: Elite
  • Postów: 2673
  • Reputacja: 1018
  • Gadu-Gadu 6856708
  • MiejscowośćInternety
Ja chciałbym jeszcze dorzucić Dwóch i pół. Jeden z najlepszych seriali komediowych moim zdaniem ;d
  • 1

Pn5h0uT.png


#16
ABS

ABS
  • Unnamed

  • Grupa: Elite
  • Postów: 4152
  • Reputacja: 953
  • Gadu-Gadu 13142571
  • Nick steam: poldinhio
  • MiejscowośćBielsko - Biała / Dortmund
prawda krzak, ale nie zapominaj również o scrubs ;d
  • 0
Dołączona grafika

#17
Zryty

Zryty
  • n00bsofil

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 3136
  • Reputacja: 1273
No to teraz moja lista przebojów :d IT Crowd / Technicy-Magicy (fajny, szczególnie pierwsze dwa odcinki) How I met you mother? / Jak poznałem waszą matke? (czekam na kolejną serie :d ) That's 70 show / Różowe lata 70-te (pierwsze sezony fajnie, potem już się nudzi) Scrubs / Hoży doktorzy (pierwsze sezony spoko, później nudne, ale za to 5 i 6 sezon wymiata) CSI:MI The Benny Hill Show The Penguins of Madagascar / Pingwiny z Madagaskaru (Najlepszy jak dla mnie to był pilot - misja świąteczna) Walker, Texas Ranger / Strażnik Teksasu Police Squad in Color (Na tym została oparta Naga Broń) Knight Rider / Nieustraszony (1982) Knight Rider / Nieustraszony (2008) (Wiele niezgodności, z jednej strony nawiązują, że bohater jest synem tego kolesia z roku 1982, a później robią remake wcześniejszego serialu. Miło się ogląda ale się już nie chce do tego wracać) Monty Python's Flying Circus / Latający Cyrk Monty Pythona (ich humor nie zawsze był jak dla mnie zabawny, ale ogółem podobał mi się) Halo Hans (2007) (kilka odcinków nie przypadło mi do gustu, ale reszta fajna) Zorro (1957) MacGyver The Pink Panter (animka) (genialny był też inspector, który swego czasu leciał po panterce, ale jego znaleźć nie mogłem) Johnny Bravo (W dużych ilościach się nudzi, ale jak się ogląda odcinek na dzień to ujdzie) Boso przez świat (w sumie jak serial) Janosik Robin Hood (2006) (ciekawy, dobrze że robin zginął w ostatnim odcinku, bo nie będzie robienia nowych serii na siłę) Renegade / Renegat (Obejrzałem tylko pilot, oczywiście siedząc ze słownikiem, ale fajnie się zapowiadał) A-team / Drużyna A (No i jak można zapomnieć o Hannibalu, Buźce, B.A., Murdocku szczególnie ten ostatni był genialny w tym serialu)
  • 1
.

#18
Kuki

Kuki
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 841
  • Reputacja: 675
  • Gadu-Gadu 11739141
  • Nick steam: kegel931
  • Steam ID: STEAM_1:1:34364374
  • MiejscowośćKwidzyn
Z seriali Najwiekszy moj faworyt to DR. HOUSE! :d mam troche gadzetow z jego wizerunkiem (kubki, koszulki 3, flage, 2 ksiazki , i 6 serii oryginal) xD :d
  • 0

#19
dgs*

dgs*
  • NAWET ZNANY GRACZ

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3931
  • Reputacja: 3134
  • Nick steam: dgsdgsdgs
- two and half men - king of queens - alfabet mafii
  • 0
Dołączona grafika

#20
Teeq

Teeq
  • Bejbe szajnnn oNNNNNNNNNNN !

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 469
  • Reputacja: 589
  • Steam ID: 0:1:18790357
  • MiejscowośćWrooclyn.
- Pierwsza miłosc :) - Skazany na śmierc - Kości - CSI NY i MI - House
  • 0

Wybitne Kluby Sportowe, Tworzą Sztamy Wyjątkowe.

Dołączona grafika





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych