Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

Domowa siłownia


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
39 odpowiedzi w tym temacie

#1
andrzej aka krzak

andrzej aka krzak
  • Bot

  • Grupa: Elite
  • Postów: 2673
  • Reputacja: 1018
  • Gadu-Gadu 6856708
  • MiejscowośćInternety
Chciałbym zacząć trochę ćwiczyć i nie wiem czy kupić sobie jakiś sprzęt do domu czy zacząć chodzić na siłownię. Nie będę ukrywał, ze wolałbym robić to w domu :) Jaki sprzęt polecacie dla żółtodzioba ? Jakie są mniej więcej jego koszty ? ;>
  • 0

Pn5h0uT.png


#2
Deagle

Deagle
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Elite
  • Postów: 1107
  • Reputacja: 38
  • Gadu-Gadu 4556556
Chodzi ci zeby schudnąć, rzeźbe brzucha, rąk? :) Co mam ci powiedziec zebys wszystko kupil? Moze chcesz kondyche itd napisz cos wiecej http://www.n00bs.pl/...tyle_emoticons/default/smile.gif
  • 0
Dołączona grafika

#3
andrzej aka krzak

andrzej aka krzak
  • Bot

  • Grupa: Elite
  • Postów: 2673
  • Reputacja: 1018
  • Gadu-Gadu 6856708
  • MiejscowośćInternety
Na początek schudnąć i przy okazji kondycję poćwiczyć :)
  • 0

Pn5h0uT.png


#4
Deagle

Deagle
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Elite
  • Postów: 1107
  • Reputacja: 38
  • Gadu-Gadu 4556556
To polecam kupic sobie skakanke (25 zł :), taka dobra) Nauczyc się skakac to bardzo prosto, na kodycje chyba najlepsze cwiczenie, stosowane przez zawodowców i bardzo dobrze odchudza, spala góry kalorii. Na kondycje tez dobry jest worek treningowy. Dobry kosztuje od 150-400 zł + zawieszenie jakies 20 zł, no i oczywiscie musisz kupic rękawice albo owijki, ale polecam rekawice bo po owijkach to mi czasami rece krwawią http://www.n00bs.pl/...tyle_emoticons/default/biggrin.gif Hmm do schudniecia jeszcze dobre cwiczenia, bez siłowni, typu brzuszki czy krokodylki, jak chcesz moge ci zdjęcia potem wkleic z takiej gazety jak ją znajde oczywiscie :) No i rowerek, albo jakaś bierznia ale ceny nie znam :)

Użytkownik Deagle edytował ten post 13 czerwiec 2010 - 10:22

  • 0
Dołączona grafika

#5
xanat

xanat
  • Outsider

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 4294
  • Reputacja: 741
  • Nick steam: xontac
  • Steam ID: 0:1:14208782
a ile ważysz i ile masz wzrostu? :)
  • 0

admin.gif


#6
andrzej aka krzak

andrzej aka krzak
  • Bot

  • Grupa: Elite
  • Postów: 2673
  • Reputacja: 1018
  • Gadu-Gadu 6856708
  • MiejscowośćInternety
Nie powiem Ci :)
  • 0

Pn5h0uT.png


#7
xanat

xanat
  • Outsider

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 4294
  • Reputacja: 741
  • Nick steam: xontac
  • Steam ID: 0:1:14208782
nie ma się czego wstydzić :)
  • 0

admin.gif


#8
ABS

ABS
  • Unnamed

  • Grupa: Elite
  • Postów: 4152
  • Reputacja: 953
  • Gadu-Gadu 13142571
  • Nick steam: poldinhio
  • MiejscowośćBielsko - Biała / Dortmund
153 cm i 110kg..człowiek kula :) lepiej idź na odsysanie tłuszczu http://www.n00bs.pl/...tyle_emoticons/default/biggrin.gif

Użytkownik ABS edytował ten post 13 czerwiec 2010 - 10:36

  • 0
Dołączona grafika

#9
Deagle

Deagle
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Elite
  • Postów: 1107
  • Reputacja: 38
  • Gadu-Gadu 4556556
To jest niewazne do początkowego treningu :)
  • 0
Dołączona grafika

#10
TurbO'

TurbO'
  • noBody cares

  • Grupa: Elite
  • Postów: 595
  • Reputacja: 136
  • Gadu-Gadu 3574685
  • Nick steam: deliveryboy11
  • MiejscowośćLublin
Najlepiej pójść na siłownie, bo jest motywacja, zapłaciłeś to masz zapierdalać. A w domku to taki rowerek,atlasik to będzie wieszakiem na ubrania. :)
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafika

#11
xanat

xanat
  • Outsider

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 4294
  • Reputacja: 741
  • Nick steam: xontac
  • Steam ID: 0:1:14208782
Deagle ale się o to zapytałem tylko z czystej ciekawości a nie do ustalania treningu :)
  • 0

admin.gif


#12
Deagle

Deagle
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Elite
  • Postów: 1107
  • Reputacja: 38
  • Gadu-Gadu 4556556
Oka, kr75q sam jestes idiota :)
  • 0
Dołączona grafika

#13
TurbO'

TurbO'
  • noBody cares

  • Grupa: Elite
  • Postów: 595
  • Reputacja: 136
  • Gadu-Gadu 3574685
  • Nick steam: deliveryboy11
  • MiejscowośćLublin
Btw. Deagle, nowa bieznia ok 1500-2000 zł

Dodano nowy post:
A tak na poważnie to z Ali możesz schudnąć 2 razy więcej.
Również polecam Slim Coffe oraz medytację.
:)

Użytkownik TurbO' edytował ten post 13 czerwiec 2010 - 11:08

  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafika

#14
dgs*

dgs*
  • NAWET ZNANY GRACZ

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3931
  • Reputacja: 3134
  • Nick steam: dgsdgsdgs
więc krs jezeli chcesz schudnac i przy okazji zrobic troche suchego miecha to :
1. dieta
2. duzo cwiczen aerobowych : plywanie , bieganie , rower , koszykowka , pilka nozna .
3. jezeli chcesz cwiczyc w domu to kup sobie hantle i gryf i jakies sensowne obciążenie
4. na poczatek poleciłbym ci trening full body workout 2 -3 razy w tygodniu http://www.n00bs.pl/...tyle_emoticons/default/smile.gif
5. wejdz na sfd.pl i kfd.pl - fajne fora na ktorych jest masa przydatnych informacji
6. pozdro & pocwicz :)
  • 0
Dołączona grafika

#15
Enzo

Enzo
  • Elite Member

  • Grupa: Elite
  • Postów: 117
  • Reputacja: 2
  • Gadu-Gadu 6173675
  • MiejscowośćRożenek
Ja mam sztangę z obciążeniem 90 kg + gryf 180 czyli jak ma mój wzrost (180 cm) i wagę (72 kg) to idealnie. Do tego codziennie rano i wieczorem po 50 brzuszków, pompek i przysiadów. No i biegam.
  • 0

#16
777MONEYMAKER

777MONEYMAKER
  • MEFEDRONOWY KAT


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 713
  • Reputacja: 760
  • Gadu-Gadu 1002026
  • Nick steam: mat4light
  • MiejscowośćoK. B-Stoku
Ta 90minut biegania za pilka + raz w tygodniu trening z 90-120minut to mozna biegac z jezykiem na brodzie :)
  • 0

Prof. dr hab. inż. 777MONEYMAKER Delegat Virtus.pro

Główny konsultant ds. taktyki, recoila, aim'a i strzelania headow bezdotykowych

p.o MAGIC MAN'A wielokrotnie odznaczony za zasługi i poświęcenie MASTER/IDOL i POGROMCA

Zaprasza do otwartej dyskusji na temat: "Możliwe następstwa wywierania świadomego nacisku, w tym wysublimowane formy mobbingu i nękania przez reprezentantów drużyn E-sportowych"


#17
dgs*

dgs*
  • NAWET ZNANY GRACZ

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3931
  • Reputacja: 3134
  • Nick steam: dgsdgsdgs
[quote]Ja mam sztangę z obciążeniem 90 kg + gryf 180 czyli jak ma mój wzrost (180 cm) i wagę (72 kg) to idealnie.[/quote]
WTF ? :)

edit: proponuje używać tagu [quote] do cytowania czyjejś wypowiedzi http://www.n00bs.pl/...tyle_emoticons/default/splash2.gif /xanat
  • 0
Dołączona grafika

#18
Voojitsu

Voojitsu
  • Elite Member

  • Grupa: Elite
  • Postów: 879
  • Reputacja: 663
  • Gadu-Gadu 34306445
  • Nick steam: Voojitsu
  • MiejscowośćBIELSKO-BIAŁA
kr75q nie słuchaj ich bo cie wykończą finansowo Na początek masz nadwagę pij dużo wody mineralnej niegazowanej nie żryj tyle a w każdym bądź razie nie tak abyś był syty (nie mógł się ruszać) jedz gotowane mięso z kurczaka jest chude i ma dużo białka a jak ci mało to kup sobie czyste białko i wpierdalaj 3 razy dziennie ja mam o smaku waniliowym ( zwalcza tkankę tłuszczową i wzmacnia mięśnie) ale są różne smaki ogranicz pieczywo i jedz tylko ciemne razowe woda pomoże ci skurczyć żołądek i wypocić toksyny . Nie kupuj żądnego sprzętu ani nie zapisuj się na razie na siłkę najpierw zwalcz zakwasy bo jedyne co masz sprawne pewnie to palce od gry w CS i to nie wszystkie brzuszki od 50 do 100 dziennie ile dasz rady nogi połóż na czymś na wysokości około 30cm i rób brzuszki dociągając głowę do pasa nie podnosząc całego kręgosłupa bo go nadwyrężysz rób to tak po 10 serji codziennie rano i nie przesadzi na początek ( 30 DZIENNIE PRZEZ 5 DNI CI WYSTARCZY PÓŹNIEJ ZWIĘKSZAJ) Spaceruj możesz też truchtać ale nie biegaj na początek bo się nabawisz kontuzji mięśnia piszczela ( objawia się bólem podczas chodzenia i opuchlizną długo się leczy ) pamiętaj żeby się rozciągnąć i rozgrzać przed bieganiem i truchtem (NA POCZĄTEK CO DRUGI DZIEŃ 4 KILOMETRY SZYB KIEGO MARSZU CI WYSTARCZY DOBRZE CIĘ WYPOCI A TO WZMOCNI TWÓJ ORGANIZM AHA WEŹ SOBIE WODĘ NA WYPRAWĘ NO I STARAJ SIĘ NIE ZATRZYMYWAĆ JEŚLI TO MOŻLIWE) Codziennie rano się gimnastykuj i rozciągaj zminimalizujesz zakwasy w miesiąc może szybciej i będziesz mógł pokazać klasę na siłowni i NIEMA CZEGO SIĘ WSTYDZIĆ BO TO NIE JEST WSTYD ŻE CHCESZ COŚ Z SOBĄ ZROBIĆ a jak już trochę poćwiczysz to może będziesz miał taką łapkę jak szanowny pan VOO 44cm w bicepsie i 117cm w klatce (bez koksu jak to nup mi wpiera bo jemu chyba się wydaje że tylko tak się da do czegoś dojść) masz tu motywatora

Użytkownik Voojitsu edytował ten post 13 czerwiec 2010 - 19:12

  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#19
xanat

xanat
  • Outsider

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 4294
  • Reputacja: 741
  • Nick steam: xontac
  • Steam ID: 0:1:14208782
Właśnie przy okazji mam pytanie, bo wszyscy mówią żeby pić mineralną niegazowaną. Jaka jest różnica pomiędzy nimi, że niegazowana jest lepsza? :)
  • 0

admin.gif


#20
Voojitsu

Voojitsu
  • Elite Member

  • Grupa: Elite
  • Postów: 879
  • Reputacja: 663
  • Gadu-Gadu 34306445
  • Nick steam: Voojitsu
  • MiejscowośćBIELSKO-BIAŁA
a taka że gazowana zawiera CO2 gaz który powoduje rozciąganie żołądka po za tym ten gaz jest niezdrowy dla organizmu nie wiem też jak u innych ale w moim przypadku działa nasennie :) i nie chce i się po tym ćwiczyć aha a jak pijesz to gówno na siłce to może ci się robić niedobrze bo pełny żołądek plus wysiłek to nie jest dobry pomysł
  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych