Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

n00bsiakowe modele

szpan hitman morda n00bs markowo

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Modele (9 użytkowników oddało głos)

Jesteś za tym ,aby wprowadzić n00bsowe modele na serwer?

  1. Tak (3 głosów [33.33%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 33.33%

  2. Nie (6 głosów [66.67%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 66.67%

  3. Nie mam zdania (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

Specjalne ubranie dla VIPa?

  1. Tak (3 głosów [33.33%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 33.33%

  2. Nie (6 głosów [66.67%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 66.67%

  3. Nie mam zdania (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

Głosuj

#1
JoHHny

JoHHny
  • Donator



  • Grupa: Moderator
  • Postów: 343
  • Reputacja: 22

Cześć i czołem ;)

 

Dawno dawno temu gdy jeszcze do hitmana mówiło się morda ,a na naszej ukochanej sieci było kilka serwerów było wiele pomysłów stworzenia własnych modeli i wrzucenia ich na serwer. Z tego co pamiętam to turbo stworzył kilka takich modeli. A co się z tymi modelami stało to pewnie nawet najstarsze ludy tego nie wiedzą. 

Proponuje zatem ,aby stworzyć nowe modele na potrzeby naszego serwera. Myślę ,że w naszej społeczności mamy wiele utalentowanych osób ,które mogą je stworzyć. Z tego co pamiętam nupiasty deklarował się ,że stworzenie takich modeli jest bardzo łatwe. 

Dla ścisłości mowa tutaj o modelach takich jak sweterek z logiem n00bs, rękawice czy coś w tym stylu ;) Jeśli pomysł przejdzie to można pomyśleć o specjalnym ubraniu VIP. 

Oczywiście dołączam ankietę . 

 

Pozdrawiam


  • 0

#2
HITMAN

HITMAN
  • Supboy

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 1299
  • Reputacja: 335
  • Steam ID: 0:0:41534037

Stary, po pierwsze ogarnij słowa jakich używasz do przypomnienia starszych dziejów, po drugie, wątpię żeby komukolwiek chwilowo chciało się tego podjąć. Jak chcesz dodać ubranie VIP'a to wystarczy pobrać paczkę z internetu. Ale imo zbędny plugin.

 

PS. Zmień tagi :)


  • 0
Dołączona grafika

#3
JoHHny

JoHHny
  • Donator



  • Grupa: Moderator
  • Postów: 343
  • Reputacja: 22

Tu chodzi właśnie o specjalne ubranie n00bsowe ,a nie jakieś tam z internetu ;) Wierze ,że jesteśmy w stanie stworzyć coś swojego ,a nie iść na łatwize.


  • 0

#4
nup

nup
  • aj em nup!

  • Grupa: Administrator
  • Postów: 3080
  • Reputacja: 795
  • Gadu-Gadu 3572560
  • Nick steam: nup
  • MiejscowośćKraków

Jeszcze nic nie jest dopracowane tak jak powinno być, a Ty się takimi pierdołami przejmujesz :d są dużo ważniejsze sprawy do ogarnięcia na serwerze niż modele, to można zrobić kiedy indziej


  • 0

76561198005243763.pngAddFriend.png   

 

admin.gif

 

output_NjPC7s.gif


#5
Królowa

Królowa
  • Profesjonalistka!

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 214
  • Reputacja: 32
  • Gadu-Gadu 44368540
  • Nick steam: Królowa
  • Steam ID: 0:0:1279113
  • MiejscowośćZielona Góra

zgadzam sie z powyższymi wypowiedziami :d 


  • 0

NIE DBAM, CO MYŚLISZ O MNIE, CO JEST CI NIE WYGODNE, JEBIE ZDANIA POSTRONNE, TO ZAPAMIĘTAJ

 

ŻE MÓWISZ DO MNIE ZIOMIE, GDY W ŚRODKU CIŚNIESZ PO MNIE, SŁODKIE SŁÓWKA PIERDOLĘĘ... =D


#6
.flexingod

.flexingod
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 20
  • Reputacja: 1
  • Miejscowośćchiraq

Na nie, ubranie dla Vipa jeszcze ujdzie, ale inne specjalne modele to syf, 1.6 classic najlepszy bez żadnych głupich podmianek itp.


  • 0

#7
JoHHny

JoHHny
  • Donator



  • Grupa: Moderator
  • Postów: 343
  • Reputacja: 22
information.png Pomysł został ODRZUCONY.

Jeżeli są jakiekolwiek problemy, pytania pisać na pw to otworzę temat

  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: szpan, hitman morda, n00bs, markowo

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych