Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

Książki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
52 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Książki (36 użytkowników oddało głos)

Czytasz książki?

  1. Głosowano Tak (14 głosów [38.89%])

    Procent z głosów: 38.89%

  2. Czasami (6 głosów [16.67%])

    Procent z głosów: 16.67%

  3. Nie (5 głosów [13.89%])

    Procent z głosów: 13.89%

  4. Głosowano A co to jest książka? (11 głosów [30.56%])

    Procent z głosów: 30.56%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#21
xanat

xanat
  • Outsider

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 4294
  • Reputacja: 741
  • Nick steam: xontac
  • Steam ID: 0:1:14208782
Polecam "Aleja Potępienia", "Wehikuł czasu" i "Wojna światów" ;d
  • 0

admin.gif


#22
andrzej aka krzak

andrzej aka krzak
  • Bot

  • Grupa: Elite
  • Postów: 2673
  • Reputacja: 1018
  • Gadu-Gadu 6856708
  • MiejscowośćInternety
hmm i sądzisz, że ktoś to przeczyta przed Twoją maturą i Ci opowie ? http://n00bs.pl/publ...tyle_emoticons/default/;d.gif
  • 0

Pn5h0uT.png


#23
xanat

xanat
  • Outsider

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 4294
  • Reputacja: 741
  • Nick steam: xontac
  • Steam ID: 0:1:14208782
Już dwie pierwsze przeczytane a trzecia w trakcie http://n00bs.pl/publ...tyle_emoticons/default/;d.gif
  • 0

admin.gif


#24
andrzej aka krzak

andrzej aka krzak
  • Bot

  • Grupa: Elite
  • Postów: 2673
  • Reputacja: 1018
  • Gadu-Gadu 6856708
  • MiejscowośćInternety
odpowiedni moment sobie wybrałeś http://n00bs.pl/publ...tyle_emoticons/default/;d.gif nie ma co ;d
  • 0

Pn5h0uT.png


#25
xanat

xanat
  • Outsider

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 4294
  • Reputacja: 741
  • Nick steam: xontac
  • Steam ID: 0:1:14208782
Czemu? http://n00bs.pl/publ...tyle_emoticons/default/;d.gif prezentacje mam dopiero 23 maja ;d
  • 0

admin.gif


#26
andrzej aka krzak

andrzej aka krzak
  • Bot

  • Grupa: Elite
  • Postów: 2673
  • Reputacja: 1018
  • Gadu-Gadu 6856708
  • MiejscowośćInternety
hmm ciekawe ciekawe http://n00bs.pl/publ...tyle_emoticons/default/;d.gif a masz już gotową ? http://n00bs.pl/publ...tyle_emoticons/default/;d.gif
  • 0

Pn5h0uT.png


#27
xanat

xanat
  • Outsider

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 4294
  • Reputacja: 741
  • Nick steam: xontac
  • Steam ID: 0:1:14208782
Mniej więcej http://n00bs.pl/publ...tyle_emoticons/default/;d.gif
  • 0

admin.gif


#28
andrzej aka krzak

andrzej aka krzak
  • Bot

  • Grupa: Elite
  • Postów: 2673
  • Reputacja: 1018
  • Gadu-Gadu 6856708
  • MiejscowośćInternety
podeślij mi na gg jak skończysz http://n00bs.pl/publ...tyle_emoticons/default/;d.gif
  • 0

Pn5h0uT.png


#29
Rogu

Rogu
  • Newbie

  • Grupa: Newbie
  • Postów: 8
  • Reputacja: 1
  • Gadu-Gadu 11123051
  • Nick steam: masterxxo
A więc polecam: -Eragon, Najstarszy i Brisingr, Christofera Paoliniego - Miała to być trylogia ale podobno jest już czwarta część :d -Władca Pierścieni, Dzieci Hurina, J.R.R Tolkiena i Slimarion (chociaż tego ostatniego nie czytałem ) -Trylogia czarnego maga, Trudi Canavan -Wiedźmin Andrzeja Sapkowskiego (prawdopodobnie najlepsza saga polskiego pisarza) -Harry Potter J.K Rowling ale to tylko niektóre części jak np. Kamień filozoficzny, Więzień Azkabanu, Zakon Feniksa, Książe Półkrwi i Insygnia Śmierci
  • 0
Dołączona grafika

#30
kitty

kitty
  • kici kici

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1515
  • Reputacja: 1199
  • Steam ID: 0:0:26289070
po co polecac książkę, której się nie czytało? akurat Silmarillion to taka pozycja raczej stricte dla fanów historii Śródziemia, bo nagromadzenie dat, zdarzeń i imion raczej nie przypadnie każdemu do gustu.
  • 0
Dołączona grafika

#31
evidence

evidence
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 1883
  • Reputacja: 2014
  • Nick steam: goofiozo_leffek
  • Steam ID: 0:0:24532294
  • MiejscowośćLublin
a ja od siebie dodam ksiażki Dana Browna. przeczytalem wszystkie i sa naprawde swietne. szczegolnie anioły i demony
  • 0
Dołączona grafika
I believe, whatever doesn't kill you simply makes you... stranger

Większość ludzi, póki ma zamknięte usta, nie sprawia wrażenia głupków

#32
Shinigami

Shinigami
  • Newbie

  • Grupa: Newbie
  • Postów: 6
  • Reputacja: 1
  • Nick steam: Cortez_Chavez
W ankiecie zaznaczyłem opcję "Czasami", choć wahałem się nad "Tak", ale uświadomiłem sobie, że kiedyś czytałem częściej niż teraz, teraz aż nasuwa się zdanie "Praca i inne obowiązki zabierają mi czas, który kiedyś bym poświęcił na przeczytanie dobrej książki.", ale to nie będzie do końca prawda. W końcu skoro mam czas na pisanie na forum, granie w CS'a, przesiadywanie przy komputerze wieczorami, mając wolne weekendy od pracy, miałbym też czas na książkę, gdyby mi się chciało (oczywiście do tego wszystkiego nie dodaję zamiany spotkań ze znajomi na czytanie, bo takiej zamiany bym na pewno nie zastosował). Ostatnio jednak czytałem fajną książkę z gatunku horror, a mianowicie "Infekcja" Scotta Siglera, którą polecam, bo naprawdę bardzo szybko się ją czyta, bo tak bardzo wciąga (chociaż nie mogę obiecać, że każdego tak wciągnie jak mnie). Jeżeli chodzi o książki które bardzo lubię i które na zawsze zostaną w mej pamięci, a nawet do których od czasu do czasu wrócę, muszę wymienić sagę o Wiedźminie A.Sapkowskiego, a także dzieła J.R.R.Tolkiena.
  • 0
Dołączona grafika

#33
Szlachetna półkrew

Szlachetna półkrew
  • Elite

  • Grupa: n00bsomaniak
  • Postów: 1272
  • Reputacja: 118
dobra ksiazka jest world of warcraft albo asssins creed jak ktos lubi fantastyke ;)
  • 0
Dołączona grafika

#34
Shinigami

Shinigami
  • Newbie

  • Grupa: Newbie
  • Postów: 6
  • Reputacja: 1
  • Nick steam: Cortez_Chavez

dobra ksiazka jest world of warcraft albo asssins creed jak ktos lubi fantastyke ;)

Zazwyczaj książki napisane na podstawie gry, czytają ludzie którzy w nie grali i którym spodobała się dana gra. Co prawda grałem w Assassin Creed i jedynie w Warcraft 3, ale nie kusi mnie na tyle chęć przeczytania książek o których wspomniałeś, bym miał je zakupić. Chyba że jakimś cudem rzucą mi się te tytuły w bibliotece, to wtedy jak najbardziej z ciekawości bym po nie sięgnął. A właśnie przeważnie, gdy chcę coś przeczytać, to wybieram coś z gatunku fantasy bądź horror.
  • 0
Dołączona grafika

#35
kitty

kitty
  • kici kici

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1515
  • Reputacja: 1199
  • Steam ID: 0:0:26289070
Ja ostatnio wpadłam jak śliwka w kompot-zaczynając czytać sagę "Pieśń Lodu i Ognia". Zachęcona popularnością świetnego serialu "Gra o Tron", nakręconego właśnie na podstawie pierwszego tomu sięgnęłam po książkę. Jestem teraz na czwartym tomie i już teraz się martwię co zrobię jak skończę ostatni wydany i będę czekać rok na kolejny, aż mam gęsią skórkę na samą myśl ;] w czytanie wkręciłam już swoją mamę i też tylko siedzi z nosem w książce, a wieczorami obowiązkowo musi obejrzeć odcinek serialu. Więc jeśli ktoś lubi fantastykę szczerze polecam! Pozycja absolutnie obowiązkowa!
  • 0
Dołączona grafika

#36
Makintoch

Makintoch
  • Newbie

  • Grupa: Newbie
  • Postów: 3
  • Reputacja: 0
  • Nick steam: MAKINTOCH
  • MiejscowośćPień
nie przepadam za czytaniem ale jeśli trzeba to czytam lektury szkolne no i czasami jakieś inne
  • 0
Dołączona grafika

#37
Szlachetna półkrew

Szlachetna półkrew
  • Elite

  • Grupa: n00bsomaniak
  • Postów: 1272
  • Reputacja: 118
bardzo dobre książki ma
Stephen King bardzo plecam
  • 0
Dołączona grafika

#38
Hadi

Hadi
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 64
  • Reputacja: 49
  • Gadu-Gadu tylko dla wtajemniczonych :p
  • MiejscowośćPiła
kiedyś w ogóle nie czytałem książek (w szkole tylko 1 przeczytałem), teraz czasami czytam w pracy jak jest totalny luz bo w końcu ile można patrzeć w monitor :p
  • 0
Dołączona grafika

#39
xanat

xanat
  • Outsider

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 4294
  • Reputacja: 741
  • Nick steam: xontac
  • Steam ID: 0:1:14208782

Odświeżę temat, bo na urlopie wziąłem się czytanie i w jeden dzień wypożyczyłem 8 książek :d

 

W poprzednim tygodniu przeczytałem trylogię: "Igrzyska Śmierci", "W pierścieniu Ognia" oraz "Kosogłos" autorstwa Suzanne Collins.

Spoiler

 

Teraz czytam "Córka Żywiołu" oraz "Cień Żywiołu" autorstwa Leigh Fallon. Trochę romansidło bo nie wiedziałem co do końca biorę z półki biblioteki, ale nawet wciąga ;)

Spoiler

 

Następnie w kolejce będę musiał przeczytać trylogię "Niezgodna", "Zbuntowana", "Wierna" autorstwa Veronicy Roth. Widziałem film na podstawie pierwsze części i postanowiłem sprawdzić jak jest przedstawiona w książce i jakie będą następne części ;)

 

Kiedyś czytałem książkę "Nie mów nikomu" Autorstwa Harlana Cobena i bardzo przypadła mi do gustu swoją nieprzewidywalnością i charakterem ;) Dlatego tez mam już wypożyczoną książkę "Bez pożegnania" jego autorstwa i zobaczymy jak mnie zaskoczy ;)

 

Polecam również serie książek Gene Brewera "K-Pax", "Na promieniu Światła", "Światy Prota", "K-PAX IV". Na podstawie pierwszej części powstał film.

Spoiler

 

TO chyba na razie tyle napisze jak przeczytam co wymieniłem wyżej ;)


  • 0

admin.gif


#40
HITMAN

HITMAN
  • Supboy

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 1299
  • Reputacja: 335
  • Steam ID: 0:0:41534037

Dużo dobrych recenzji zbiera książka 50 Twarzy Greya, także polecam przeczytać. ;)


  • 0
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych