Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

Przedstaw się :)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
169 odpowiedzi w tym temacie

#1
ABS

ABS
  • Unnamed

  • Grupa: Elite
  • Postów: 4152
  • Reputacja: 953
  • Gadu-Gadu 13142571
  • Nick steam: poldinhio
  • MiejscowośćBielsko - Biała / Dortmund

Jako iż ludzi na forum przybywa i w jakimś stopniu żyjemy ze sobą na codzień warto byłoby wiedzieć z kim mamy do czynienia :p
W takim właśnie celu powstał ten temat.
Niech każdy coś o sobie napisze co uważa za stosowne.


Temat proszę potraktować poważnie, każde nie stosowanie się do tematu będzie nagradzane warnem.
Dopuszczalny jest tylko jeden post każdego forumowicza w tym temacie, jeżeli chcecie coś zmienić w swoim poście po prostu go edytujcie


  • 0
Dołączona grafika

#2
DANY.

DANY.
  • Full Member

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 319
  • Reputacja: 64
  • Nick steam: DANY1951
  • Steam ID: 0:1:33243225
  • MiejscowośćLublin!
Danieel. 18 lat, woj. Lubelskie, mieszkam w malej miejscowosci Poniatowa. Ucze sie w miejsowej szkole , jestem na 3-ecim roku 4-letniego technikum na kierunku technik-informatyk Gram w pilke nozna 9 lat, i to jest moja pasja, druga pasja jest pasja do kibicowania. Jestem zadowolony i szczesliwy i pozdrawiam :p http://www.facebook....100001435584653 aato ja na facebooku jak by ktos chcial mnie zobaczec

Użytkownik DANY edytował ten post 17 kwiecień 2011 - 19:51

  • 0

#3
mike0131

mike0131
  • Wygnaniec

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 2129
  • Reputacja: 548
  • Nick steam: csmike0131
Cześć, jestem Michał, mam 19 lat lubię COD moda, ale nie znaczy to, że jest dziecko neo jak niektórzy już stwierdzili :p lubię emotkę :d :d :d Na forum trafiłem przez przypadek, a TaTa ABS bo to z nim miałem pierwszy kontakt dał mi jasno do zrozumienia, iż jest tu zajebiście :d i tak o to zostałem i zajmuję się porządkiem na COD :) truję też dupę H@ i Tech adminom gdy coś nie działa za to nie odpisują mi już :) :) :)

Użytkownik mike0131 edytował ten post 17 kwiecień 2011 - 19:53

  • 0
Dołączona grafika

#4
HITMAN

HITMAN
  • Supboy

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 1299
  • Reputacja: 335
  • Steam ID: 0:0:41534037
Siema :p Jestem Przemek, mam 13 lat i lubie grac w cs-a :d Pochodze z malesj wsi Szyk. Lezy w Woj.Malopolskim 50km na poludnie od KrK :d W Cs-a Gram 2-3 lata :d Z dluga przerwa :d http://nk.pl/#profil...lery/album/2/11 MOje zDj z NK:)
  • 0
Dołączona grafika

#5
ABS

ABS
  • Unnamed

  • Grupa: Elite
  • Postów: 4152
  • Reputacja: 953
  • Gadu-Gadu 13142571
  • Nick steam: poldinhio
  • MiejscowośćBielsko - Biała / Dortmund
Robert lat 24 zamieszkały w Dortmundzie. Rodzinne miasto To Bielsko Biała, żonaty, nie dzieciaty :p Obecnie uczę się w szkole językowej. Moje zainteresowania to sport, dobra książka i film :d Lubię w csa choć nie robię tego nałogowo ze względu na brak czasu, moją największa pasją jest granie w koszykówkę czego niestety teraz nie mogę robić ze względu na kontuzje więzadła krzyżowego :d
  • 0
Dołączona grafika

#6
Le0

Le0
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 51
  • Reputacja: 0
  • Gadu-Gadu 28804526
  • Nick steam: BlackBlackers | Le0
  • MiejscowośćJarosław
Damian Michno jestem z Podkarpacia z malego miasta Jarosław (mieszkam niedaleko Deagle on w Przeworsku) chodze obecnie do 1gim (nudyy) gram w cs'a plemiona to na kompie a tak pozatym lubie sport szczegolnie pilke nozna . na na forum trafilem bo chcialel zlozyc podanie o adma ale zostalem na dluzej bo jest z wami zajebisciee !!! zdjecia wam nie dam bo nie mam na fejsie ani na nk :p
  • 0
Dołączona grafika

#7
kitty

kitty
  • kici kici

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1515
  • Reputacja: 1199
  • Steam ID: 0:0:26289070
Ja mam na imię Kasia, mam 23 lata i mieszkam w stolicy naszego pięknego kraju. Lubię malować paznokcie i czytać książki (i wiele innych ciekawych i mniej ciekawych rzeczy). W samym środku moich zainteresować leży mój narzeczony, który również jest tu adminem na ffa :p i który to wciągnął mnie kilka lat temu w kanter strajka.
  • 0
Dołączona grafika

#8
Deagle

Deagle
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Elite
  • Postów: 1107
  • Reputacja: 38
  • Gadu-Gadu 4556556
Głupi ten kto to usunął, Daniel prawie 17 lat, zainteresowania militaria, snowboard, motoryzacja, żużel, koszykówka, gry, kobiety, jaranie z bonga, jaranie jointa, jaranie z lufki, jaranie z wiadra, jaranie skręta, jaranie z puszki, jaranie z zarówki. kitty, jesli pupcia z avataru prawdziwa to :p Le0 skad wiesz ze ja z Przeworska ? :d
  • 0
Dołączona grafika

#9
Spammer

Spammer
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1332
  • Reputacja: 341
A więc zacznę od tego, że jak wszyscy wiedzą jestem botem, co sugeruje nawet mój nick na forum. Zostałem stworzony i żyję w Szczytnie, a moi stwórcy nadali mi imię Adrian. Istnieję prawie 16 lat, chociaż na tyle nie wyglądam (o wiele starzej) i chyba się zachowuję jak troszkę starszy. Interesuję się robieniem niczego i to też robię. Czy tam raczej nie robię? Hmh...

Użytkownik Ketuael edytował ten post 04 listopad 2012 - 20:29

  • 0

#10
Mario

Mario
  • Moderator

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1840
  • Reputacja: 811
  • Nick steam: 43877535
  • Steam ID: 0:0:27055385
  • MiejscowośćLeszno
Mam na imię Mariusz lat 17 ( w tym roku 18 ), mieszkam w Lesznie ( Wielkopolska ). Uczę się w Technikum Ekonomiczno - Handlowym na kierunku ekonomista ( 2 rok ), już teraz wiem, że ten wybór to był wielki błąd, gdyż ten zawód mnie nie interesuje :p dodam, że nie cierpię się uczyć z przymusu, gdyż uważam, że system szkolnictwa jest bardzo zły i tracimy czas na wiele niepotrzebych zagadnień. Bardzo lubię sport, a w szczególności piłkę nożną, w którą staram się grać jak najczęściej :d Lubię też spędzać czas przed komputerem na n00bsach :d, co z resztą można łatwo zauważyć :d Uważam, że życie jest piękne jeśli się robi to co lubimy i co nam sprawia przyjemność. Powinniśmy się cieszyć z każdej choćby tej najmniejszej rzeczy :d A to mój link do profilu na facebooku, jarajcie się :) http://www.facebook....100001887356569
  • 0

#11
palmuś ;)

palmuś ;)
  • Support

  • Grupa: Elite
  • Postów: 2046
  • Reputacja: 560
  • Gadu-Gadu 8120575
  • Nick steam: rob3rtt
  • Steam ID: 0:1:22511520
  • MiejscowośćKraków
Witajcie n00bsiaki. Mam na imię Robert, lat 19 (w tym roku 20 ;O.. przesranie się czuje, bo już nie będę nastolatek :p((). Mieszkam kilometr od Krakowa w niedużej miejscowości Węgrzce :d. Razem z Hashem i nupem wpadliśmy na to, żeby stworzyć serwerownie n00bs.pl. Kiedyś biłem w cs'ie, niestety fascynacja skończyła się i aktualnie napieram w League of Legends i Call of Duty 4 Mutli :d Interesuje się sprzętem oraz oprogramowaniem komputerowym. Zbieram grosiki (1,2,5).. Słucham muzykę metalową, drum and bass i dubstep.. lubie również metalowe covery lady gagi, britney spirs i innych plastików, mam wtedy humorek :d. Chyba tyle :d A macie tu facebook http://www.facebook....100001605631914

Użytkownik palmuś ;) edytował ten post 17 kwiecień 2011 - 21:36

  • 0
Dołączona grafika

#12
Monikaa.

Monikaa.
  • Full Member

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 329
  • Reputacja: 45
  • Gadu-Gadu 21183932
  • MiejscowośćBydgoszcz
cześć :d Mam na imię Monika, mam 15 lat ( w końcu :d ) ,jestem z Bydgoszczy w csa gram od takiego o malutkiego, ponieważ brat mnie wciągnął, potem była przerwa, a gdy już byłam większa i wiedziałam jak się nazywa ta gra gdzie się strzela to zaczęłam sama grać :d i teraz jak pewnie większość zauważyła mam przerwę [ nie licząc deathruna :d ] ponieważ nie mam skilla i sie wpieniam :) a przerwa wynikłą z braku czasu i wielu zmian w zyciu :) Lubie spędzać czas z moją sektą, chociaż nie zawsze jest to często, a tak to siedze przed kompem, bo nikt na dwór nie chce iść, co ja poradze że mnie nie lubią. :) w wolnym czasie lubie też pograć na gitarce, posłuchac muzy, popisać, pogadać, nie zawsze jest z kim , ale cóż . :p dałabym fejsa, bo mam gdzieś zdanie innych na temat mojego wygladu, ale nie dam, bo nie mam nowego zdjecia jako dredzix. :) siem :)
  • 0
Nie będę tłumaczył się jak winny ktoś, co złego w tym, że kocham cię?

#13
loW.

loW.
  • Pomazaniec

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 2003
  • Reputacja: 531
Yo, mam na imię Krzysztof :p lat 18/19 :d Mieszkam koło Oświęcimia. W cs'a na steamie gram chyba od 3 lat z przerwami, pykam na nickach loW. & czopek & zwieracz. Można powiedzieć że uczęszczam do technikum informatycznego :d Uwielbiam wódkę i domówki :d Interesuję się webmasterką, gamehostingiem i po trochu z wszystkiego co związane z kompami.
  • 0

#14
czemuuuuu

czemuuuuu
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 21
  • Reputacja: 3
  • Nick steam: papasmerf12345
  • Miejscowośćstolica
to moze moja kolej... Radek 27 lat => ale staruch ze mnie. Obecnie od 7 lat mieszkam w warszawie gdzie pracuje i zyje. Od 4 lat zonaty, mam piekna 3 letnia coreczke ktora w tm roku idzie do przedszkola, a pochodze z Sierpca dlatego uwielbiam 4 paczki w kazdym rodzaju. Jak kogos interesuje to prawiam sporty: - biegi krotkodystansowe do sklepu po browary i z powrotem - podnoszenie ciezarow: piwo trzeba jakos przechylic - no i lubie pilke nozna: jakas fifa czy polstac sport. Mysle ze milo mi sie bedzie z wami gralo a skill przychodzi zawsze po czteropaczkach....

Użytkownik czemuuuuu edytował ten post 18 kwiecień 2011 - 05:04

  • 1
Dołączona grafika

#15
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin
Więc mam na imię Grzegorz mam 23/24 lata Gram w csa od ponad 4 lat Botem jestem w sumie no ale cóż ... Jestem ze Szczecina Uwielbiam grać w gałę i jestem maniakiem filmów :d Nie posiadam ani dzieci ani dziewczyny, żony czasem się nadarzy kochanka :p Stare dzieje ogólnie ... Jestem pracownikiem zmiany nocnej w sklepie dla firm jako wózkowy na przyjęciu towaru praca nie trudna ani nie ciężka lecz minusem są same nocki :d Dlatego często wieczorami mnie nie ma ale jak mam wolne to :d uhu sami wiecie http://n00bs.pl/publ...tyle_emoticons/default/:d.gif No co tu jeszcze ... hmmm... narazie tyle wam starczy ...
  • 0
Dołączona grafika

#16
Fabio

Fabio
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CSGO
  • Postów: 1742
  • Reputacja: 884
  • MiejscowośćKalisz
Cześć :p
Jestem Fabio, a na imię mam Fabian. Mieszkam w Kaliszu. Mam 16 lat. Zbytnio nie interesuję się sportem. W CS'a gram 1,5 roku. Na co dzień nie robie nic, poza grą w Counter Strike'a i siedzeniem na n00bs'ach http://n00bs.pl/publ...tyle_emoticons/default/smile.gif. Lubię grać w wiele gier i nie mam zamiaru wymieniać, od czasu do czasu pojeździć na rowerku i marnować wiele godzin przed kompem. :d :d :d
  • 0

kro15.gif


#17
ArO

ArO
  • Newbie

  • Grupa: Newbie
  • Postów: 1
  • Reputacja: 0
  • Gadu-Gadu 35206656
  • Nick steam: ArO
  • Miejscowośćsiecieborowice
Siema!!! Mam na imie Sylwek mam 14 lat chodze do gimnazjum nr.3 w Oławie. Lubie grac w cs"a zachencil mnie do tego mój 18-letni kuzyn. Lubie grać w piłke nożną, chodzic po mieście i grać w inne gry. POZDRAWIAM kolegów z bf2+ffa!!! ArO
  • 0
Dołączona grafika

#18
-SuBe*

-SuBe*
  • Full Member

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 147
  • Reputacja: 6
  • Gadu-Gadu 26254173
Siema ! Na imię mam Rafał, mam 16 lat ;)Mieszkam w Jedlcu - mała wieś przy najstarszym mieście w Polsce Kaliszu :p w cs'a gram 3 miesiące czego nie żałuję.. Lubię także sport szczególnie tenis stołowy i siatkówka :d Planuję dalsze życie w roli informatycznej :d pozdrawiam wszystkich n00bsów
  • 0
Dołączona grafika

#19
@dren@line

@dren@line
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 12
  • Reputacja: 0
  • MiejscowośćIława
Siema! Mam 15 lat. Nazywam sie Adrian, mieszkam w Iławie, woj. Warmińsko-Mazurskie. W Cs'a zacząłem grać jak miałem 9-10 lat. Aktualnie minęło od tego czasu 6 lat i w Cs grałem sporadycznie. Teraz chce powrócić do swojej dawnej formy. Lubie grać w Noge, uprawiam Sporty Wodne takie jak: Żeglarstwo i Windsurfing. Jeżdżę także na BMX'ie. Jestem ambitny.
  • 0
Dołączona grafika


Dołączona grafika

#20
Hashu

Hashu
  • Elite Member

  • Grupa: Elite
  • Postów: 1113
  • Reputacja: 109
  • Gadu-Gadu 5778877
  • MiejscowośćKraków
Witam All Jestem Jonathan 21lat i Gram Pod Nickiem Hashu Mieszkam w Krakowie Gram w Counter Strike Już 7+ Lat Od 3 Tak Poważnie a Wcześniej Tak Dla Zabawy Żeby Się Ogarnąć Prócz Grania Też Rysuje Już 20 Lat Mama Się Śmieje Że Urodziłem Się z Ołówkiem w Reku xD Ci Którzy Mnie Znają w Realu To Wiedzą Że Mam Hopla Na Punkcie CSa i Rysowania a Rysuje Praktycznie Swoją Wizję Świata i Innych Różnych Rzeczy Projektuje Tatuaże Oraz Malowidła Naścienne . Granie w CSa Daje Mi Pole Do Popisu Bo Można Się Dobrze Pobawić , Kiedy Coś Robię Daje z Siebie 110% a i Zapomniał Bym Kocham Placki Te Małe i Te Duże Te Skromniutkie i Te Hardcorowe Poprostu Kocham Placki Dlatego Za Każdym Razem Pytam Czy Lubisz Placki xD Ludzie Którzy Mnie Już Trochę Tu Znają i w Realu Widzą Że Mam MW Na To Co Kto w Jaki Sposób o Mnie Mówi i Co o Mnie Myśli Bo Po Co Mam Się Przejmować Kogoś Opinią Na Mój Temat Bo To Ty Tworzysz Swój Wizerunek a Nie Ktoś Inny . Uwielbiam Ludzi z Pasją Bo Ludzie z Pasją Są Zazwyczaj Otwarci Dobrze Się z Nimi Rozmawia i Jest o Czym Rozmawiać , Nie Przepadam Za Alkoholem %%% Są Złe !!! Nie Kibicuję Piłce Kopanej Nie Którzy Wiedzą Dlaczego Nie Kibicuje Piłce . Tylko Nasi FX Go Go Go !!! FX Go Go Go !!! FX Go Go Go !!!

Użytkownik Hashu edytował ten post 18 kwiecień 2011 - 21:48

  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych