Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

Przedstaw się :)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
169 odpowiedzi w tym temacie

#21
Oluś

Oluś
  • Elite Member

  • Grupa: Elite
  • Postów: 413
  • Reputacja: 160
  • Gadu-Gadu Już nie używam
  • Nick steam: Aleksandra ❤️
  • Steam ID: STEAM_0 : 0 : 31696998
  • MiejscowośćZwoleń
a ja się nie będę rozpisywać ; d Ola, lat 18 (w tym roku 19) mieszkam w Zwoleniu a w cs-a wciągnął mnie brat ; )
  • 0
Dołączona grafika

#22
PSVMXNE

PSVMXNE
  • egocentryk

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1777
  • Reputacja: 38
  • MiejscowośćKraków
Siemanko! Roondel jestem bo tak na mnie mówią :d
Imię choć jest mało ważne brzmi Szymon http://n00bs.pl/publ...tyle_emoticons/default/:d.gif
Gram w csa, siedze na forum, kocham Snookera, Siatkówkę oraz piłkę kopaną :d
Mieszkam w Krakowie Huta/Pradnik i jest zajefajnie.
MW na to co ludzie o mnie myślą a szczególnie o moim głosie przez mc i w realu...
No co mam 14 (prawie 15) lat i sie z tego ciesze :d
  • 0
AESTHETICS

#23
Tomasek

Tomasek
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 907
  • Reputacja: 647
  • Gadu-Gadu 10382991
  • Nick steam: Tomassek_xD^^
Noo to jestem Tomek :) Mam jeszcze 16 lat xD Mieszkam w małej miejscowości koło Mielca( woj. podkarpackie ). Jestem w pierwszej klasie technikum. W cs-a gram 3 lata:D I love COD-MOD :) z przerwami :) Nie gram nałogowo że muszę tylko z chęci bo to mnie kręci :) n00bs.pl poznałem w marcu tego roku... Żałuję że tak późno:( Ale bardzo mi się tu podoba. Interesuje się także piłką nożna jak i siatkówka... Nooo i to by było na tyle :) :)
  • 0

#24
sahumirotu

sahumirotu
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 15
  • Reputacja: 0
  • Gadu-Gadu 8706664
  • MiejscowośćOpole
Szacunek Kłania się Wam Billy The Kid znany również jako Grzegorz. Mam 18 lat mieszkam w Lewinie Brzeskim (okolice Opola), chodzę do Technikum ekonomicznego w Opolu. W CS'agram z 6 lat (amatorsko) bywało się na wieluuuu serverach ( na tym mam nadzieję zostać najdłużej ). Interesuję się sztukami walki ( trenuje Wing chun - styl w Kung fu ). Jeśli ktoś kiedykolwiek miał by ochotę na browara a był by w okolicach Opola dajcie znać :>
  • 0
Dołączona grafika

#25
Gibon

Gibon
  • Full Member

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 188
  • Reputacja: 4
  • MiejscowośćKraków / Nowa Huta
Siemanko all widze ze nie ma tutaj jeszcze mnie. Tak ze zacznijmy. Imie.Damian nazwisko nie istotne lat 23 pochodze z krakowa dokladnie nowa huta w csa nawalam od 1 gimnazjum v1.5 czyli jakies 9lat moze wiecej. W zyciu prywatnym interesuje sie melangami zarabianiem pieniedzy no i co chwile nowe patenty na omijanie prawa co nie zawsze sie oczywiscie udaje.tak samo jak hashu uwielbiam placki tyle ze wole tylko te grube,chmiel jest na codzien tylko dodatkiem do plackow nic wiecej bo przeciez alkohol to zlo vody nie pijam w ogole po tym to dopiero mam KORBE haha.Co jeszcze lubie dobre kino fajne dziewczyny,jesli chodzi o imprezy to preferuje domowki rynek juz mi zbrzydl.sport kiedys interesowalem sie polska pilka nozna ale teraz to juz przeszlosc nie warto na taki chlam tracic czas.od pewnego czasu zaczynam sie ostro interesowac kick boxingiem dla tego chyba podejme sie treningow po swietach.Cele na przyszlosc kupe hajsu moze jakas zona moze jakies dziecko nie wiecej niz jedno.To chyba tyle.Pozdro
  • 0
Dołączona grafika

#26
Usz4t

Usz4t
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 53
  • Reputacja: 0
  • Gadu-Gadu 1943656
  • Nick steam: gabi213osw
  • Miejscowośćlodz
Chcieliście mnie poznać no to założyłem ten temat chyba dobrym miejscu abyście mogli mnie poznać i popytać o co tylko chcecie Mam na Imię Rafał Jestem z łodzi mam 18 lat skocze we wrześniu -,- Pracuje wiec nie zawsze mogę być na cs bo 12 godzin w pracy to już czasami nie chce się wchodzić na csa bo wole iść spać ^^ Lubie Siatkówkę Piłkę Nożna i Csa xD
  • 0
Dołączona grafika

#27
andrzej aka krzak

andrzej aka krzak
  • Bot

  • Grupa: Elite
  • Postów: 2673
  • Reputacja: 1018
  • Gadu-Gadu 6856708
  • MiejscowośćInternety
imię: Krystian wiek: 18 płeć: męska stan cywilny: kawaler dzieci: brak obecnie uczeń 3 klasy technikum informatycznego zainteresowania: książka, film, muzyka, czasami lubię zagrać w jakąś gierkę o mnie: notoryczna maruda i narzekacz, leniem czuć na kilometr, lubię spać, niedoszły informatyk
  • 0

Pn5h0uT.png


#28
splendidwOw

splendidwOw
  • Opiekun serwera DM

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 558
  • Reputacja: 511
  • Gadu-Gadu 6010224
  • Nick steam: simplyc
  • Steam ID: Steam_ID: 0:0:3686373
  • MiejscowośćLublin
A wiec jak wszyscy to wszyscy :d Mam na imie Jarek mieszkam w Lublinie mam 24 lata i gram w csa hmmmm? od wersji 1.1 ? troche czasu juz minelo. na poczatku amatorsko pozniej gdy na 1.5 ruszyl proXion rank troszeczke zaczalem sie starac az wyladowalem w troche lepszych klanach, zalozylem z Kogim moje dziecko [#PM], wystapilem w reprezentacji woj. lubelskiego w esl i skonczyla sie przygoda z 1.5 poniewaz proXion padl ^^ pozniej przeszedlem na 1.6 pogralem troche, przez csa rozstalem sie z dziewczyna i zrobilem sobie ponad roczna przerwe ^^ teraz wrocilem do gry na zabytkowym laptopie z 20 fpsami :d na codzien pracuje ( razem z evidencem pracujemy jako przedstawiciele handlowi w Philip Morris czyli fajki marlboro itp ) studiuje i uwielbiam siatkowke :] kiedys trenowalem pilke nozna az do kontuzji obecnie amatorsko siatkowka ^^ baaardzo lubie %%% imprezy grille kobiety itp :d chyba jak kazdy :] link do fb http://www.facebook....100001613008168 btw Haszu macie dobre dupeczki w krakowie :)
  • 0
Dołączona grafika

#29
Inna^^

Inna^^
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 26
  • Reputacja: 0
  • Gadu-Gadu 10736062
  • Nick steam: Inna^^
  • Steam ID: 0:0:40423134
  • MiejscowośćPoznań
Witam wszystkich ^^ Juz mowie z gory ze jestem dziewczyna ... Moje imie to Marika mieszkam w województwie Wielkopolskim ^^ Gram na dd2 i awp przeważnie pod nickiem Inna^^ Pozdrawiam ^^
  • 0
Dołączona grafika

#30
TwK

TwK
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 43
  • Reputacja: 0
  • Gadu-Gadu 8007648
  • MiejscowośćPoznań
No więc tak, mam na imię Paweł. Pochodzę z Pniew, mam 15 lat. Do moich zainteresowań należą Basketball, Streetball, Informatyka, Grafika, Webdesign, Muzyka. Gram w cs'a od przedszkola ^^, głównie na TP, FFA, DD2Only, Aim/Awp i niekiedy na JailBreak'ach.
  • 0
Dołączona grafika

#31
poz!om

poz!om
  • Member

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 65
  • Reputacja: 31
  • Nick steam: poziom69
  • MiejscowośćŁomża
Witam,gram w cs od ponad 7 lat, zaczynałem na platformie 1.5. Od 6 lat męczę się z kitty i chyba już tak zostanie (droga męczennika). Nazywam się Przemek mam 26 lat, pracuje jako informatyk i grafik. Interesuje się koszykówką i lubię chodzic na siłownie. Uwielbiam ztuningowane samochody i wypinające tyłek dziewczyny :-@ (kitty pewnie mnie zabije). CS to moja odskocznia od rzeczywistości.Pozdrawiam.

Użytkownik poz!om edytował ten post 14 maj 2011 - 12:08

  • 0
Dołączona grafika

#32
Papa

Papa
  • Newbie

  • Grupa: Newbie
  • Postów: 5
  • Reputacja: 0
  • Gadu-Gadu 10900705
  • Nick steam: Promocja94ino
  • MiejscowośćInowrocław
Cześć :)Jestem Adam mieszkam w Inowrocławiu (kujawsko-pomorskie) mam 17 lat chodze do ZSZ mechanizacji samochodowej :* jako elektro-mechanik (1 rok) :( gram w cs 4-5 lat z tego 3 lata steam był teraz posiadam nowe konto ponieważ tamte sprzedałem myśląc że nie powróce do cs xD;) Interesuje mnie głównie kobiety i Cieżarówki cs to tak dla zabawy :) Zazwyczaj gram TP nieraz może CoD-mod ale głównie mixy esl :)
  • 0
Dołączona grafika

#33
Kazul

Kazul
  • Full Member

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 202
  • Reputacja: 52
  • Gadu-Gadu ANTY-ARENA !
  • Nick steam: ANTY-ARENA !
  • MiejscowośćKrakówwwwwww
Siema.Na forum jestem od kilku dni i chce sie przedstawic.Nazywam Sie Maks jestem z krakowa:).W cs gram okolo 1rok i 5miesiecy.Moje hobby to piłka nozna.Jestem uczciwy i przyjacielski :)
  • 0
Dołączona grafika

#34
dgs*

dgs*
  • NAWET ZNANY GRACZ

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3931
  • Reputacja: 3134
  • Nick steam: dgsdgsdgs
nazywam sie Michal i jestem tutaj znany :d w csa 1.6 juz gram niecale 2 lata i dalej jestem botkiem ale staram sie doskonalic moje umiejetnosci. Bardzo lubie grac mixy. Moje ulubione mapy to pociągi inferno i nuke. Lubie glocka, usp i ak 47. W ogóle nie umiem strzelac z broni snajperskich. Interesuje mnie muzyka elektroniczna (rózne style) , kulturystyka , piłka nożna , podróże , czasem lubie obejrzec fajny film, lubie gotowac, czasem lubie pojsc na jakis fajny festival muzyczny np. ILNY. Obecnie studiuję. W przyszłości raczej wyjade z Polski do Holandii, ponieważ bardzo dobrze się tam czuję :d
  • 0
Dołączona grafika

#35
NeMo

NeMo
  • Full Member

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 154
  • Reputacja: 24
  • Gadu-Gadu 9783579
  • Nick steam: kufeel
  • Steam ID: 0:1:17185574
  • MiejscowośćGdańsk
Witam http://n00bs.pl/publ...tyle_emoticons/default/:d.gif
jestem Piotr mam 20 lat skąńczylem technikum elektroniczne lubie wszystkie odmniany piłki od siatkowki, piłke nożną , koczykówki i tenisa stołowego nawet rugby xD. Zaczynam właśnie prace jako konwojent tymczasowo http://n00bs.pl/publ...tyle_emoticons/default/:d.gif lubie rowniez wypic sobie jakiegos browarka na wieczór jak i w weekend jakąs impre ogarnać :d zapraszam do Gdańska moza sie cos oganie http://n00bs.pl/publ...tyle_emoticons/default/:d.gif

Pzdr. dla YO tzw. SmakU ktorego znam od czasow "NS" kilka juz latek :)


http://demotywatory.pl/3104301/CS-1.6

Użytkownik NeMo edytował ten post 25 maj 2011 - 19:45

  • 0
Dołączona grafika

#36
Cybork

Cybork
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 54
  • Reputacja: 8
  • MiejscowośćDębica
Siema ;) Jestem Patryk, mam 14 lat, żyje w Dębicy (woj. podkarpackie). W CS`a gram od 4 miesiecy a od 3 mies. jestem na n00bsach ;) Gram na Codzie pod nickiem Cybork Lubie piłke nożna, kolarstwo i wgl. wszystkie sporty ;) Slucham muzyki klubowej To tyle Nq ;)

Użytkownik Cybork edytował ten post 07 czerwiec 2011 - 18:32

  • 0
Dołączona grafika

#37
Smerfetka

Smerfetka
  • Newbie

  • Grupa: Newbie
  • Postów: 1
  • Reputacja: 1
  • Gadu-Gadu 34913551
  • Nick steam: brak
  • MiejscowośćRadomyśl Wielki
witam Mam na imie Anna mam 24 lata,jestem 2 raz mezatka,ale bede sie rozwodzic,mam synka co ma 3 latka i ma na imie Jan,pochhodz z Gdanska ale mieszkam na podkarpaciu od 4 lat bo wyszlam za maz,obecnie zajmuje sie domem i dzieckiem. Moja historia z csem zaczela sie 6 lat temu,brat mnie zarazil pasja do csa,jestem fanatyczka csa i lubie grac w csa. Moimi zaintresowaniami sa:muzyka rock,slucham tez boysow. Polubilam wasz srwerek TP i ludzi tam grajacyc,jest tam mila atomosfera. Mysle ze to tyle o sobie narie.
  • 1
Dołączona grafika

#38
Qiu?

Qiu?
  • (.)(.)

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 749
  • Reputacja: 485
  • Gadu-Gadu 12685667
  • MiejscowośćKalisz

*
Popularny

Elo, jestem Mateusz mam 16 lat i mieszkam w Kaliszu. Jestem przyjacielem Fabia. W cs'a gram pół roku+. Interesuję się piłką nożną i siatką. Oprócz gry w cs'a na co dzień nie robię nic. Na n00bs, mam już przegranych trochę godzin pod nickiem SALETA (119h COD, 20h Only de_dust2.)


Przepraszam, że się wtąrące.. muszę powiedzieć że nasz kolega saleta jest 1000 użytkownikiem forum!

chcesz mu pogratulować za plusuj, ale nie pisz zbędnych komentarzy ;) // ABS

  • 8

Dołączona grafika


#39
_Malutka_

_Malutka_
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 19
  • Reputacja: 24
  • Gadu-Gadu 6356931
  • Nick steam: _Malutka_
  • Steam ID: 0:0:45246616
  • MiejscowośćLodz
No czesc. http://n00bs.pl/publ...tyle_emoticons/default/:).gif Jestem Gosia i pochodze z Lodzi :)
Haah glowna atrakcja. Tak wiec jestem dziewczynka http://n00bs.pl/publ...tyle_emoticons/default/:).gif
Mam 15 lat i gram w cs dla zabawy, czasami lubie popykac http://n00bs.pl/publ...tyle_emoticons/default/:).gif
Niebieskie oczy, ciemne blond wlosy.. Z reszta prosze bardzo http://www.fotka.pl/profil/Replayx3
Hmm.. z Muzyki to raczej rap i reggae :)
A czym sie interesuje?
1.Deska
2.Deens ; p
3.Chlopaki


No jak cos to pytac , pisac i co tam chcecie. ; D

Użytkownik `Malutka`15 edytował ten post 18 czerwiec 2011 - 22:37

  • 0
Dołączona grafika

#40
1925

1925
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1194
  • Reputacja: 485
  • Nick steam: pirlo11406
  • MiejscowośćKALISZ WLKP
Siema
co tu mówić mam na imię Cyprian Wiem imię głupie:d 16 lat mieszkam w Kalisz WLKP jak fabio :) niestety się nie znamy ale to ulegnie zmianie;D
Interesuje mnie motoryzacja,piłka nożna,Painbal-- , Lubie też siedzieć z kumplami na osiedlu i gadać itp http://n00bs.pl/publ...tyle_emoticons/default/:).gif i co tu pisać też lubię słuchać na full muzyki gdy nie ma rodziców http://n00bs.pl/publ...tyle_emoticons/default/:).gif przy wieeelkim basie w cs gram kolo 3-4 lata steam mam od 2 lat na ns dużo grałem i postanowiłem zakupić Steam :)
Obecnie niczym się nie zajmuję tylko dziewczyną :) i oczywiscie dużo przesiaduję na n00bs.pl :)
Kurde dużo ludzi z kalisza xD :)
pozdro
  • 0
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych