Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

Przedstaw się :)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
169 odpowiedzi w tym temacie

#161
ProMaxi

ProMaxi
  • Newbie

  • Grupa: Newbie
  • Postów: 3
  • Reputacja: 1
  • MiejscowośćDukla
Siemka,mam na imię Wojtek i mam 15 lat.Interesuję się sportem i e-sportem.Zacząłem grać w cs'a jak miałem 9 lat.Pokazał mi go brat i bardzo mi się spodobał.Gram do dziś i mam nadzieję,że nadal będę grać.Mieszkam w Dukli na Podkarpaciu.
  • 1
Dołączona grafika

#162
_Malutka_

_Malutka_
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 19
  • Reputacja: 24
  • Gadu-Gadu 6356931
  • Nick steam: _Malutka_
  • Steam ID: 0:0:45246616
  • MiejscowośćLodz
Hej haj helooou. Niektórzy może mnie jeszcze pamiętają , gdyż jestem tu od czerwca 2011r. Alee po wyjeździe do Egiptu zupełnie zapomniałam o tej sieci , a ip jakos mi sie zgubilo ;( Szukając dzisiaj serwera na którym można by pograc trafilam na N00bs. Na pierwszy rzut oka " przeciez ja go znam " i od razu sobie przypomnialam , że mam tu konto i kiedyś bylam tuu noobsiakiem :wub: :wub: Kontynuuję swoją dalszą przygodę z serwerownią :wub: Może sie jeszcze raz przedstawie :smiech: Gosia , lat 16. Zamieszkuje Łodz ;P W wolnym czasie wychodze ze znajomymi , słucham muzyki i jestem miłą i sympatyczną osobą . ;P A więc jeszcze raz Dzien Dobry , mam nadzieje , że się na mnie nie gniewacie ( Ci co mnie choć troszkę pamietaja) ; *
  • 1
Dołączona grafika

#163
Johny Cash

Johny Cash
  • Newbie

  • Grupa: Newbie
  • Postów: 1
  • Reputacja: 1
  • Nick steam: klaaas007
  • Steam ID: 0:0:22629208
  • MiejscowośćRzeszów
Ema jestem Irek mam 16 lat mieszkam w Rzeszowie, pasjonuje się sportami zimowymi. Jestem także kibicem, a mój ukochany klub to Stal Rzeszów.
  • 1
Dołączona grafika

#164
Kuki

Kuki
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 841
  • Reputacja: 675
  • Gadu-Gadu 11739141
  • Nick steam: kegel931
  • Steam ID: STEAM_1:1:34364374
  • MiejscowośćKwidzyn
Witamy i Zapraszamy Do Gry Na Serwerach U Udzielania Się W Zyciu Forum! :)
  • 0

#165
Zryty

Zryty
  • n00bsofil

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 3136
  • Reputacja: 1273
@up: zaczynasz jak Hashu :d
  • 0
.

#166
Never

Never
  • Newbie

  • Grupa: Newbie
  • Postów: 8
  • Reputacja: 2
Temat prawie zapomniany to trzeba go wznowić :)

Nie mam talentu do opisywania czegokolwiek lub kogokolwiek, a więc również samego siebie ;P Moją wizytówką będzie to!

Ogólnie to cześć! (prawie bym zapomniał)

Imię: Sebastian
Wiek: w maju 18 :)
Zamieszkanie: Bydgoszcz
Zainteresowania: Rzeczy związane z informatyką, w sumie ciupam wszystkie po kolei, zamiast skupić się na jednej rzeczy (haha). Piszę mniej skomplikowane pluginy (doświadczenie mam zdobyte przez hardcorową edycję starego COD MOD'a).
Zawód: jeszcze nie mam, ale kształcę się w kierunku technik informatyk :)
Jak tu trafiłem i od kiedy o Was wiem: Hmmm... Jakiś czas temu poznałem shiXe, a dopiero przed kilkoma dniami dowiedziałem się w sumie przypadkiem w czasie rozmowy o tej sieci :d
Ile gram w cs: Hmm, jak miałem jakieś 11-12 lat to zacząłem pykać w to gówienko ^^
Steam: Posiadam, CS kupiony ładnie w empiku za całe 50 zł w 2008r. => Steam 2k8 (nie chwalę się)
Stan cywilny: Kawaler ^^
Co chce u Was osiągnąć?: W sumie to nic, bo świetnie sobie radzicie. Z początku myślałem, że może przydam się jako skrypciarz do pisania pluginów, ale okazało się, iż takie osoby już na tym forum są, no i ogarniają pewnie lepiej PAWNA ode mnie :) Myślałem również by pełnić funkcje wspomagającą przy serwerach, lecz od tego też macie ludzie heh. Wychodzi, że powinienem starać się jedynie o admina i póki co to starczy.
  • 1
Dołączona grafika

#167
xanat

xanat
  • Outsider

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 4294
  • Reputacja: 741
  • Nick steam: xontac
  • Steam ID: 0:1:14208782
Witamy ;) zawsze przyda się jakaś pomoc bez względu na to czy mamy kogoś na jakimś stanowisku czy nie ;)
  • 0

admin.gif


#168
jamjestpan

jamjestpan
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 10
  • Reputacja: 0
  • MiejscowośćBRK
Siemka! Jestem Grzegorz mam 15 lat mieszkam w pięknej miejscowości o nazwie Brzoskwinia nieopodal Krakowa lubie słuchać reggae grać w cs-a i jezdzić na rolkach. Grywam najcześciej na Cod bo tam jestem dobry ale pomalutku zaczynam grać na ffa i only dd2. Bless!
  • 0
Dołączona grafika

#169
GLD

GLD
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 33
  • Reputacja: -4
  • Gadu-Gadu 26064962
  • Nick steam: francziszek :>
  • Steam ID: 0:0:39467743
  • MiejscowośćKraków

Siemka!

Jestem Grzegorz mam 15 lat mieszkam w pięknej miejscowości o nazwie Brzoskwinia nieopodal Krakowa lubie słuchać reggae grać w cs-a i jezdzić na rolkach. Grywam najcześciej na Cod bo tam jestem dobry ale pomalutku zaczynam grać na ffa i only dd2.

Bless!


Mam znajomego w Brzoskwini :).
  • 0
Dołączona grafika

#170
jamjestpan

jamjestpan
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 10
  • Reputacja: 0
  • MiejscowośćBRK

Mam znajomego w Brzoskwini :).

a kogo?
  • 0
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych