Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

Tak to jest "puacz"


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
77 odpowiedzi w tym temacie

#1
PSVMXNE

PSVMXNE
  • egocentryk

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1777
  • Reputacja: 38
  • MiejscowośćKraków
Otóż wiedziałem, że wszystko się tak potoczy, wszystko było przemyślane od początku... ABS nie chciał mi oddać uprawnień po powrocie, ale udało mi się "wygrać" więc musiał znaleźć inny sposób, więc za każdym razem kiedy były spiny, kickał/banował tylko mnie, nie wspominam już o całej reszcie adminów, którzy mieli wszystko w dupie.. Mam już dość prowokacji na serwerach i na forum, i obrywania za coś czego nie zrobiłem, mam dość wyzywania bez możliwości odpowiedzi, mam dość takiego grania, kiedy po każdym zabiciu jest "gówno, gówno, gówno". Odebraliście mi uprawnienia za moimi plecami, za to, że Slotki prowokował mnie, nie pierwszy już raz, za to, że bez przerwy ktoś miał jakieś debilne fazy, i za to, że coś wam się po prostu nie podobało. Dziękuję tym, dzięki, którym gra na tych serwerach była przyjemnością, a osobą, które mają coś do mnie mówie - pocałujcie mnie w dupe. Dziękuję w szczególności Smakowi, za czas, który poświęcił i był na każdy mój (jak wy to nazywacie) płacz o czita, dziękuję nupowi za to, że mnie tu wprowadził (poniekąd ;d), i dziękuję jeszcze takim osobom jak: Fabio Kuki evidence padasz? shiXe NoExpGoSex godzik Pro?Boszcz Rasputin degjepjes Przepraszam Hashu, że o tobie zapomniałem ;) i pare tam innych osób. Żegnam, może kiedyś wrócę, może nie. PRZED PRZECZYTANIEM ZAOPATRZ SIĘ W SILNE LEKI PSYCHOTROPOWE BĄDŹ SKONSULTUJ SIĘ Z PSYCHIATRĄ, GDYŻ TEN TEKST MOŻE DOKONAĆ USZCZERBKU NA ZDROWIU. Temat ten u 95% użytkowników zostanie uznany za płacz, ale osoby, które wiedzą o co chodzi, zrozumieją mnie. ELO !

Użytkownik Diakon edytował ten post 01 luty 2012 - 21:50

  • 2
AESTHETICS

#2
Zryty

Zryty
  • n00bsofil

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 3136
  • Reputacja: 1273
Dobrze wszyscy wiedza jak sie zachowujesz i to nie bylo tylko teraz, jak dostales admina na GG nie pokazales kultury, ale mialem wazniejsze zajecia i przymknalem oko, ale potem sie to powtarzalo i wcale sie nie dziwie ze tak to sie skonczylo. Brakuje ci kultury osobistej, a to jest wymagane przy adminie.
  • 0
.

#3
Karo0o

Karo0o
  • Admin

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 405
  • Reputacja: 313
  • Gadu-Gadu 4499492
  • MiejscowośćStalowa Wola
Dziś na gg też ledwie wszedł juz wyklinal ostrzełem go to zaczoł pysować. Teeq jest swiatkiem i jak bedzie hltv to pokaze dowód. Ogarnij zachowanie to każdy bedzie sie do ciebie zwracał normalnie. Ty decydujesz jak ludzie sie do ciebie zwracaja!
  • 0
Ty! Tak ty! Zapraszam Cię na nasze SERWERY!
Dołączona grafika

#4
Qiu?

Qiu?
  • (.)(.)

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 749
  • Reputacja: 485
  • Gadu-Gadu 12685667
  • MiejscowośćKalisz
Masz dość prowokacji na serwerach? Problem w tym że to ty często prowokujesz...
  • -1

Dołączona grafika


#5
777MONEYMAKER

777MONEYMAKER
  • MEFEDRONOWY KAT


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 713
  • Reputacja: 760
  • Gadu-Gadu 1002026
  • Nick steam: mat4light
  • MiejscowośćoK. B-Stoku
Nie wiem o co chodzi, nie wiem co odwalales, nie wiem czym zawiniles ale powiem jedno ze ludzie ktorzy tak Cie cisneli i nie trawili mieli jakis powod. Ja raz sie przekonalem grajac na TP jakim jestes cwaniakiem i wyszczekanym dzieckiem i mi to wystarczy ... Dziekuje dobranoc
  • 0

Prof. dr hab. inż. 777MONEYMAKER Delegat Virtus.pro

Główny konsultant ds. taktyki, recoila, aim'a i strzelania headow bezdotykowych

p.o MAGIC MAN'A wielokrotnie odznaczony za zasługi i poświęcenie MASTER/IDOL i POGROMCA

Zaprasza do otwartej dyskusji na temat: "Możliwe następstwa wywierania świadomego nacisku, w tym wysublimowane formy mobbingu i nękania przez reprezentantów drużyn E-sportowych"


#6
Slotki

Slotki
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 2942
  • Reputacja: 1773
  • Gadu-Gadu 3243973
  • Nick steam: slottki
  • MiejscowośćWrocław
prowokacji ;) ;d

w logach było widać te moje prowokacje :) weź ogarnij się dzieciaku :d

powiem krótko NARA
  • -1
Dołączona grafikaDołączona grafika

#7
Mario

Mario
  • Moderator

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1840
  • Reputacja: 811
  • Nick steam: 43877535
  • Steam ID: 0:0:27055385
  • MiejscowośćLeszno
Po prostu już na samych początku pokazałeś się ze złej strony i tak już zostało, nikt po prostu nie miał i raczej nadal nie ma do Ciebie szacunku. W tym momencie nie wiem jak jest, bo nie gram, ale sądzę, że jeszcze nie do końca umiesz się zachować, a szkoda.
  • 0

#8
PaN PrObLeM

PaN PrObLeM
  • Admin DD2

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 711
  • Reputacja: 330
o mój boże diakon znowu płacze . Tak dzieci właśnie się zachowują . Ty natomiast prowokujesz do wszystkiego a potem robisz każdemu na złość tak się nie robi . Tak jak @up Kultura Panie kolego . a idź sobie nikt cię nie broni i żebyś potem nie płakał że chcesz wrócić do n00bsiaków . Papa
  • -1

#9
Qiu?

Qiu?
  • (.)(.)

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 749
  • Reputacja: 485
  • Gadu-Gadu 12685667
  • MiejscowośćKalisz
Nie oczekuj szacunku od kogoś,komu szacunku nie podarowałeś ;d
  • 3

Dołączona grafika


#10
freak

freak
  • MURZYN OLD SPIECE

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1684
  • Reputacja: 738
  • Gadu-Gadu 3962319
  • Nick steam: trackio
  • MiejscowośćSosnowiec
To chyba problem z Tobą, nie z innymi skoro akurat do Ciebie każdy coś ma. ;d
  • 0
Dołączona grafika

#11
ABS

ABS
  • Unnamed

  • Grupa: Elite
  • Postów: 4152
  • Reputacja: 953
  • Gadu-Gadu 13142571
  • Nick steam: poldinhio
  • MiejscowośćBielsko - Biała / Dortmund
dobranoc Diakonie ;d Mam nadzieje, że wrócisz do nas już niebawem. Tak, to jest ironia ;)
  • 0
Dołączona grafika

#12
dgs*

dgs*
  • NAWET ZNANY GRACZ

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3931
  • Reputacja: 3134
  • Nick steam: dgsdgsdgs
Dobrze wiem, że diakon ma swoje za uszami ale też mogliście czasem przymknąć oko a nie ciągle go wyzywać/ ośmieszać itp. itd. bo to dla niego był młyn na wodę przeciez ;) Może się to wydać dziwne ale kiedy ja adminowałem to był grzeczny a jak już rozrabiał to raczej niewinnie ;d Trochę nudno będzie bez niego :d
  • 4
Dołączona grafika

#13
mike0131

mike0131
  • Wygnaniec

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 2129
  • Reputacja: 548
  • Nick steam: csmike0131
dgs ma racje....
  • 0
Dołączona grafika

#14
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin
Bym napisał dużo na ten temat bo wiem nawet aż za dużo i komentować tego nie będę bo nie chce działać na szkodę sieci co obiecałem nupowi ... Może to wejdzie w serca nie którym: Widzę wszystko mimo że nie jestem na serwerze, widać to wszędzie na demkach i na forum... Pewnego dnia pewne osoby przekroczą granice, a wtedy będzie temat i nieciekawe konsekwencję ... Trzymaj się Diakon ;d
  • 2
Dołączona grafika

#15
kicia-ruchawka

kicia-ruchawka
  • Elite Member

  • Grupa: Elite
  • Postów: 418
  • Reputacja: 144
  • Gadu-Gadu 3644941
ja też uwazam ze dgs ma racje ;d
  • 0
Dołączona grafika

#16
nup

nup
  • aj em nup!

  • Grupa: Administrator
  • Postów: 3080
  • Reputacja: 795
  • Gadu-Gadu 3572560
  • Nick steam: nup
  • MiejscowośćKraków

Pewnego dnia pewne osoby przekroczą granice


Nikt nic nie przekroczy póki ja tu jestem ;d
Dobranoc Diakonie.
  • 0

76561198005243763.pngAddFriend.png   

 

admin.gif

 

output_NjPC7s.gif


#17
palmuś ;)

palmuś ;)
  • Support

  • Grupa: Elite
  • Postów: 2046
  • Reputacja: 560
  • Gadu-Gadu 8120575
  • Nick steam: rob3rtt
  • Steam ID: 0:1:22511520
  • MiejscowośćKraków
Podpisuje się pod słowami dgsa... To że mial zły start w sieci, nie znaczy że ma być tępiony do końca... tak samo jest w życiu realnym.. trafi się jakiś osioł ofiarny a potem wszyscy uważają go za debila i po nim jeżdzą jak chcą. Żal mi takich ludzi.. (przeważnie takimi ludzmi jest dresidło którego niebrakuje tu na forum). Nie każdy potrafi się bronić. Nie którzy chcą poprostu spokoju, skupienia lub chilloutu.. . Jeśli chodzi o pewnien rodzaj zachowania, to trzeba dać takiej osobie czas, lub poprostu zwrócić uwagę na spokojnie.. ale skoro prowokują się 2 osoby nawzajem to potem wychodzi z tego burda i takie są rezulataty jak teraz widzimy.
  • 0
Dołączona grafika

#18
nup

nup
  • aj em nup!

  • Grupa: Administrator
  • Postów: 3080
  • Reputacja: 795
  • Gadu-Gadu 3572560
  • Nick steam: nup
  • MiejscowośćKraków
Poniekąd racja, bo przez jakiś czas był spokój ;d
Ale po tym co zobaczyłem ostatnio, a dokładniej logi które dał mike to aż się przeraziłem :d

Dodano nowy post:
A tak dla Twojej wiadomości Szymonie to ja zabrałem uprawnienia a nie ABS ;)
  • 0

76561198005243763.pngAddFriend.png   

 

admin.gif

 

output_NjPC7s.gif


#19
Slotki

Slotki
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 2942
  • Reputacja: 1773
  • Gadu-Gadu 3243973
  • Nick steam: slottki
  • MiejscowośćWrocław
Palma on nie był do końca tępiony ;) po prostu znów zaczynał odpier*** tak jak było na początku :d miał kilka normalnych miesięcy :) ale poczuł się chyba nietykalny ;d
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafika

#20
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin
Palma napisał to perfekcyjnie ;d A slotki potwierdził "nie do końca był tępiony" ale był i to było widać jak pewnego dnia zobaczyłem demko to brak słów panowie ... A odpier... bo agresja budzi agresje ;)
  • 0
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych