Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

Tak to jest "puacz"


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
77 odpowiedzi w tym temacie

#61
nup

nup
  • aj em nup!

  • Grupa: Administrator
  • Postów: 3080
  • Reputacja: 795
  • Gadu-Gadu 3572560
  • Nick steam: nup
  • MiejscowośćKraków
Hahaha i kto tu zaczął :* Gość się Ciebie tylko na początku kulturalnie spytaj ile masz lat, a Ty go zacząłeś cisnąć, i przy okazji jego matkę ;) Wcale mu się nie dziwie że tak Ci napisał ;)
  • 0

76561198005243763.pngAddFriend.png   

 

admin.gif

 

output_NjPC7s.gif


#62
1925

1925
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1194
  • Reputacja: 485
  • Nick steam: pirlo11406
  • MiejscowośćKALISZ WLKP
Niestety ;)
  • 0
Dołączona grafika

#63
isentor

isentor
  • Justin!

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 576
  • Reputacja: 140
  • Gadu-Gadu 7571007
  • Nick steam: isentor
  • Steam ID: 0:0:1802182
Oni obaj się za gardła wzięli.. jeden drugiemu i wina leży wg mnie po obu stronach
  • 0
Dołączona grafika

#64
andrzej aka krzak

andrzej aka krzak
  • Bot

  • Grupa: Elite
  • Postów: 2673
  • Reputacja: 1018
  • Gadu-Gadu 6856708
  • MiejscowośćInternety
Nup nie możesz zadzwonić do ciotki żeby ogarnęła trolla w domu ? ;)
  • 1

Pn5h0uT.png


#65
PSVMXNE

PSVMXNE
  • egocentryk

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1777
  • Reputacja: 38
  • MiejscowośćKraków
To będzie mój ostatni post w tym temacie, jeśli tak bardzo chcecie się mnie pozbyć. To, że wy macie jakieś dziwne te logi, nie jest moją winą bo na nich dziwnie nie widać tego co się działo. isentor może potwierdzić co się działo wcześniej, i jak wyzywał cały serwer. Ja nie mam zamiaru użerać się z administracją, która na siłe chce mnie pogrążyć. Tak więc róbcie co chcecie, ale ja nie będę czuł się winny, i nie mam zamiaru przyznawać się, że to moja wina... Mam nadzieje, że ktoś tu jeszcze ma reszte rozumu, żeby sprawdzić wcześniejsze logi. Pozdrawiam i elo.
  • -2
AESTHETICS

#66
777MONEYMAKER

777MONEYMAKER
  • MEFEDRONOWY KAT


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 713
  • Reputacja: 760
  • Gadu-Gadu 1002026
  • Nick steam: mat4light
  • MiejscowośćoK. B-Stoku
I ze to niby ja ROZ************LAM system ;) muahahaahahhah <333
  • 0

Prof. dr hab. inż. 777MONEYMAKER Delegat Virtus.pro

Główny konsultant ds. taktyki, recoila, aim'a i strzelania headow bezdotykowych

p.o MAGIC MAN'A wielokrotnie odznaczony za zasługi i poświęcenie MASTER/IDOL i POGROMCA

Zaprasza do otwartej dyskusji na temat: "Możliwe następstwa wywierania świadomego nacisku, w tym wysublimowane formy mobbingu i nękania przez reprezentantów drużyn E-sportowych"


#67
LiMb0

LiMb0
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 79
  • Reputacja: 43
  • Gadu-Gadu 7883833
  • Nick steam: N.o.X
  • Steam ID: 0:0:34845266
  • MiejscowośćKraków
Trochę to przypomina takie kłótnie dzieci w podstawówce, że jeden przytyka drugiemu, i na jego musi stanąć. Ktoś wyżej napisał, że Diakon ma tyle lat ile ma i jest młody co za tym idzie ma swoje "fazy" i jest to zrozumiałe, jednak złe zachowania należy karać. Więc jeśli obraża powinien dostać bana na 1h czy ile tam macie w regulaminie i sprawa wyjaśniona. Diakon doskonale rozumie swoje zachowanie i dobrze się bawi wprowadzając zamęt wśród osób po 20 , a wy dajecie się wciągać w jego grę ;) Może to nie jest jakaś odkrywcza rada, ale bądźcie obiektywni i konsekwentni w pilnowaniu, a nie będzie takich sytuacji.
  • 1
Dołączona grafika

#68
Slotki

Slotki
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 2942
  • Reputacja: 1773
  • Gadu-Gadu 3243973
  • Nick steam: slottki
  • MiejscowośćWrocław
@diakon jak na siłę pogrążyć? skoro są logi z serwera i jest wszystko widoczne ;) już nie rób z siebie męczennika ;) tylko trzymaj język za zębami :*
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafika

#69
1925

1925
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1194
  • Reputacja: 485
  • Nick steam: pirlo11406
  • MiejscowośćKALISZ WLKP
To są logi z wczoraj hm godzina 17:28 i to są z tej godziny logi , a nie teraz płaczesz że wyzywał on wszystkich , i żebyśmy sprawdzili inne logi , teraz ty jesteś tu na celowniku bo mamy te logi , a nie tamte.
  • 0
Dołączona grafika

#70
Mario

Mario
  • Moderator

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1840
  • Reputacja: 811
  • Nick steam: 43877535
  • Steam ID: 0:0:27055385
  • MiejscowośćLeszno
Ja dodam, że coraz bardziej zaczynasz mnie denerwować i nie umiesz uszanować krytyki, a Twoje zachowanie jest poniżej niej. Takie pisanie "To jest mój ostatni post w tym temacie" jak dla mnie jest dziecinne i do tego dowodem, że już brak Ci argumentów co dowodzi Twojej winy. Radzę Ci się ogarnąć.
  • 1

#71
evidence

evidence
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 1883
  • Reputacja: 2014
  • Nick steam: goofiozo_leffek
  • Steam ID: 0:0:24532294
  • MiejscowośćLublin
a ja dodam ze jeszcze raz zobacze bluzgi ze strony diakona to mu perma sprzedam, EOT
  • 2
Dołączona grafika
I believe, whatever doesn't kill you simply makes you... stranger

Większość ludzi, póki ma zamknięte usta, nie sprawia wrażenia głupków

#72
Gość_JoHHny_*

Gość_JoHHny_*
  • Grupa: Gość
Nup co zrobiłeś podrobiłeś logi aby wina poszła na diakona... Ten cały świat się uwziął na diakona przecież on jest NIE WINNY! Nup ogarnij sie i nie podrabiaj logów ;) ;)

#73
Tomasek

Tomasek
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 907
  • Reputacja: 647
  • Gadu-Gadu 10382991
  • Nick steam: Tomassek_xD^^
Mtk to spokojny człowiek przy nim jest xD
  • 0

#74
Szlachetna półkrew

Szlachetna półkrew
  • Elite

  • Grupa: n00bsomaniak
  • Postów: 1272
  • Reputacja: 118
diakon tak jak słotki pisał są logi to prosze cię nie rób z siebie ofiary i z łaski swojej nie pisz że nie czujesz się winny i wszyscye wiemy że łatwo cię sprowokować
  • 0
Dołączona grafika

#75
Zryty

Zryty
  • n00bsofil

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 3136
  • Reputacja: 1273
Mogę wam udowodnić autentyczność logów i wkleić z całego dnia jeśli jest taka potrzeba i od razu mówię, że nie będą one na korzyść zainteresowanego...
  • 0
.

#76
HITMAN

HITMAN
  • Supboy

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 1299
  • Reputacja: 335
  • Steam ID: 0:0:41534037
@ Zryty wklejaj :* @ evi. a ja Ci będę błogosławił na wieki wieków amen :* hah ;) @ temat. Diakon Ty byś się wkońcu ogarnął i zaczął reprezentowaĆ jakiś poziom sobą. :* I nie chodzi mi tu o poziom chodnika, bo staĆ Cię, ale wg mnie uważasz, że jeśli Twój kuzyn ma tu h@ to Ci wszystko wolno. :* Dziękuję . ;)
  • 0
Dołączona grafika

#77
1925

1925
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1194
  • Reputacja: 485
  • Nick steam: pirlo11406
  • MiejscowośćKALISZ WLKP
są to prawidłowe logi. dostałem je od nupa i je prześwietliłem do momentu jak diakon nie uciek z serwera ;-)
  • 0
Dołączona grafika

#78
evidence

evidence
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 1883
  • Reputacja: 2014
  • Nick steam: goofiozo_leffek
  • Steam ID: 0:0:24532294
  • MiejscowośćLublin
Dołączona grafika Zamykam, jeżeli są jakiekolwiek problemy, pytania pisać na pw to otworzę temat.

  • 0
Dołączona grafika
I believe, whatever doesn't kill you simply makes you... stranger

Większość ludzi, póki ma zamknięte usta, nie sprawia wrażenia głupków




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych