Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

Hip-Hopowe cytaty

rap hip-hop Pezet Sokół Peja Chada Małpa Małolat O.S.T.R. Gandzior

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
52 odpowiedzi w tym temacie

#1
Mario

Mario
  • Moderator

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1840
  • Reputacja: 811
  • Nick steam: 43877535
  • Steam ID: 0:0:27055385
  • MiejscowośćLeszno

*
Popularny

Tak jak w temacie, dla wszystkich słuchaczy rapu, wypisujcie Wasze najlepsze teksty, które uważacie za dobre :) Może ja na początek dam parę: "Tylko mój Hip-Hop, umie pojąć to wszystko" Pezet "Dbaj o rodzinę, przyjaciół i kieszenie i jak masz taką samą kolejność to Cię cenię" Sokół "Możesz mieć na facebooku przyjaciół nawet milion, my mamy tutaj kilku, ale znaczą dla nas wszystko" Sokół
  • 5

#2
evidence

evidence
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 1883
  • Reputacja: 2014
  • Nick steam: goofiozo_leffek
  • Steam ID: 0:0:24532294
  • MiejscowośćLublin
"Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt. " ostr


"Te dupy były słodkie i piękne, a teraz nie jedna by zmieściła jeszcze do dupy futerał" ostr

Jak chcesz się z nami trzymać
to musisz być na poziomie
jak dziewczyna jest ładna i wogole atrakcyjna
to musi swoje atuty wykorzystywać
swoja atrakcyjność nie? ostr/galerianki


Pamiętasz te dziewczyny, były słodkie jak miód.
Dziś to materialistki co chcą Porsche i ch*j.

  • 2
Dołączona grafika
I believe, whatever doesn't kill you simply makes you... stranger

Większość ludzi, póki ma zamknięte usta, nie sprawia wrażenia głupków

#3
Qiu?

Qiu?
  • (.)(.)

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 749
  • Reputacja: 485
  • Gadu-Gadu 12685667
  • MiejscowośćKalisz
Pomagasz człowiekowi to i człowiek Ci pomaga!-HG

"Czasu cofnąć się nie da Dlaczego to wszystko musiało się tak pojebać? Wiem, mam trudny charakter, żałuję tego"-Buczer


[uwaga='Mario']Używaj normalnej czcionki.[/uwaga]
  • -1

Dołączona grafika


#4
Mario

Mario
  • Moderator

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1840
  • Reputacja: 811
  • Nick steam: 43877535
  • Steam ID: 0:0:27055385
  • MiejscowośćLeszno
No to nawiązując do "Sam to nazwij": "Wiele wymagam od siebie by się syn mnie nie wstydził" O.S.T.R.
  • 1

#5
Qiu?

Qiu?
  • (.)(.)

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 749
  • Reputacja: 485
  • Gadu-Gadu 12685667
  • MiejscowośćKalisz
"Ja jestem sobą, sobą, sobą na przekór wszystkim.Oni próbują sterować mym życiem dziwki,oni próbują narzucić mi swoją wolę.Jestem sobą, sobą, sobą resztę pierdole"-Buczer

"Czasem mam takie dni,że brzydzę się sam sobą."-Buczer

Użytkownik Pan Saleta (Bot:*) edytował ten post 06 luty 2012 - 20:43

  • 1

Dołączona grafika


#6
ABS

ABS
  • Unnamed

  • Grupa: Elite
  • Postów: 4152
  • Reputacja: 953
  • Gadu-Gadu 13142571
  • Nick steam: poldinhio
  • MiejscowośćBielsko - Biała / Dortmund
"w bloku szeregach, uliczna wiedza we krwi.. " " "krytykujesz mą muzykę choć słyszałeś ją przez chwile nie rozumiesz co mówię metafory są zawiłe" "czasami sił mi brakuje osłabienie mną steruje i wszystko rujnuje" dużo by pisać :) ogólnie dla mnie tylko old school typu wyp3, molesta, fenomen, vaco, peel motyw i wiele wiele innych o których większość z ludzi na forum pewnie nawet nie słyszała :p
  • 3
Dołączona grafika

#7
Mario

Mario
  • Moderator

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1840
  • Reputacja: 811
  • Nick steam: 43877535
  • Steam ID: 0:0:27055385
  • MiejscowośćLeszno
Również sobie cenię old school, szczególnie stare kawałki Pezeta z muzyki poważnej i klasycznej. Akurat ten drugi cytat znam :) Fenomen - Sensacja, stary kawałek, który pierwszy raz usłyszałem w filmie "Blokersi" :p "Czasem zrozumieć to wszystko jest tak trudno I ciężko sobie wmówić, że życie jest próbą Że ktoś ułożył ten plan precyzyjnie Kiedy odchodzą szybko Ci, którzy żyli tak niewinnie Co boli? To, że musisz tkwić bezczynnie Faktów niewoli, w wiecznym memento mori" Eldo "Ja przecież sam wciąż pytam Szukam sposobu, by kiedyś polecieć jak Ikar Na skrzydłach tej wolności I jeśli mam jak on spaść, to spadnę Ale szczęśliwy, bo żyłem naprawdę" Eldo
  • 1

#8
evidence

evidence
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 1883
  • Reputacja: 2014
  • Nick steam: goofiozo_leffek
  • Steam ID: 0:0:24532294
  • MiejscowośćLublin
Męczą, lub dają odpocząć - są twoje. Czasem ukojenie, czasem paranoje. Sny, nawet gdy są złe, to się budzisz... Możesz w nich kochać lub mordować ludzi. //wwo Mówiłaś mi, że mam się zmienić Lecz jak to zrobić gdy od lat sami jesteśmy w sobie uwięzieni Komu mam wierzyć, co nazwać zaufaniem? Czym jest honor, szacunek, duma, prawda ponad prawem Nasza wieża Babel, problemów himalaje Hipokryzja co nam żyć bez systemu nie daje //ostr Ile deszczu musi spaść by brat oczyścić ziemię? Ile wersów musisz znać by raz spojrzeć na siebie? Ile grzechów kusi nas by świat spełnił marzenie? Ile szczęścia może dać jedna chmura na niebie? /ostr Na ośce niejeden spał z heroiną Ale jeden tu by ćpać znęcał się nad rodziną Żywioł walki, patrz co robi z jutrem narkotyk A kiedyś gościu miał bity tłuste jak włosy Ty znasz te historie, zrozumieć je niełatwo Mój sąsiad syna zimą w gaciach wystawiał na balkon To skurwysynom alko rozpierdala mózgi Ten sąsiad już nie żyje i to też sprawa wódki /ostr
  • 1
Dołączona grafika
I believe, whatever doesn't kill you simply makes you... stranger

Większość ludzi, póki ma zamknięte usta, nie sprawia wrażenia głupków

#9
dgs*

dgs*
  • NAWET ZNANY GRACZ

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3931
  • Reputacja: 3134
  • Nick steam: dgsdgsdgs
musisz spróbować wybrać właściwą drogę ja ci w tym nie pomoge jedynie cos podpowiem musisz sprobowac wybrac wlasciwa droge nadac sens temu co robisz musisz wybrac to swiadomie musisz sprobowac wybrac wlasciwa droge umiesz robic cos dobrze wiedz ze rade dac mozesz a wiec zrob to... :)
  • 2
Dołączona grafika

#10
777MONEYMAKER

777MONEYMAKER
  • MEFEDRONOWY KAT


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 713
  • Reputacja: 760
  • Gadu-Gadu 1002026
  • Nick steam: mat4light
  • MiejscowośćoK. B-Stoku
" ...Bo nie mylili się tylko CI którzy nigdy nie żyli... " Rafi " ...Więc nie drwij, nie kpij, wierz mi słabi polegli za tymi co w tym utonęli idą następni..." Rafi " ...Żeby mieć prawo głosu, trzeba nauczyć się słuchać... " PMM " ...Rób to co robisz brat, świat jest dziki Nie pozwól żeby ktokolwiek mówił, że jesteś nikim Licz tylko na siebie jeśli umiesz liczyć Bo mimo upływu lat nadal żyjemy w dziczy... " SŁOŃ " ...Los to żart, ciągle wiatr wieje w twarz nigdy w plecy... " SOBOTA

Użytkownik .mTk ;x edytował ten post 07 luty 2012 - 11:30

  • 2

Prof. dr hab. inż. 777MONEYMAKER Delegat Virtus.pro

Główny konsultant ds. taktyki, recoila, aim'a i strzelania headow bezdotykowych

p.o MAGIC MAN'A wielokrotnie odznaczony za zasługi i poświęcenie MASTER/IDOL i POGROMCA

Zaprasza do otwartej dyskusji na temat: "Możliwe następstwa wywierania świadomego nacisku, w tym wysublimowane formy mobbingu i nękania przez reprezentantów drużyn E-sportowych"


#11
Mario

Mario
  • Moderator

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1840
  • Reputacja: 811
  • Nick steam: 43877535
  • Steam ID: 0:0:27055385
  • MiejscowośćLeszno
No evi ostatnio katowałem to "Mówiłaś mi" i do dzisiaj jeszcze słucham :) dgs, to teraz mi przypomniałeś te czasy jak stare kawałki Peji słuchałem, w sumie od tego zacząłem słuchać rapu :p "Rap nie zrobi Cię człowiekiem, jak życie Cię nie nauczy" O.S.T.R.
  • 0

#12
dgs*

dgs*
  • NAWET ZNANY GRACZ

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3931
  • Reputacja: 3134
  • Nick steam: dgsdgsdgs
w czwartek odebral temat pake nochala w tydzien to opierdala bo zapierdala! musial wszystko pociachac dokladna szala skala, w chuja nie wali, wszystko sie zgadza! :)
  • 1
Dołączona grafika

#13
evidence

evidence
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 1883
  • Reputacja: 2014
  • Nick steam: goofiozo_leffek
  • Steam ID: 0:0:24532294
  • MiejscowośćLublin
Mario ja mam fazę na ostrego juz od daaawna :) Najlepiej być abstynentem - trzymam się tego trendu Przynajmniej nie muszę po imprezie szukać zębów Jim Beam, gin, tonik, Cin&Cin, burbony Pięść, noga, twarz , brzuch - to wpierdol od ochrony Jeden buch od lolka i wiatr mnie unosi ponad dachy, kominy Prosić nie chcę o więcej - tylko uwolnij to miasto od biedy i przestępstw Te ulice moim sercem, spójrz na dzieciaki, na nich - zamiast kopać w piłkę biegają za dragami Nie mają nic, co mamy my, poza osiedlem Ja żyję w nim jak każdy, chcę kochać swoje miejsce... O grzechach daj zapomnieć, to przez to zło w miastach To wszystko śpij spokojnie, na każdego jest czas brat A naprawdę, można przy jego tekstach pozwolić sobie na chwilę refleksji...
  • 0
Dołączona grafika
I believe, whatever doesn't kill you simply makes you... stranger

Większość ludzi, póki ma zamknięte usta, nie sprawia wrażenia głupków

#14
1am

1am
  • Imagine the unimaginable

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 672
  • Reputacja: 930
  • Nick steam: emocjonalnycham
  • Miejscowośćdeep dark abyss
Patolog Skład: Mam tylko pięć a one lubią połyk w gardło. Bracie, znam takie, które robią mi za darmo. Mam w chuj ochoty, pokazuje moje chamstwo. Tu kurew pełno, kurew full. Wódy zdrój. Wchodzę na balet, opierdalam wódy szklanę. Zalane mordy na amen, mam wszystkiego czego chciałem. Najebany wracam nad ranem, pięć wypełnia kiermanę. Na kaca biorę dwa bro, bo inaczej nie wstanę. Jest piąteczka i ekipa już ćwiarteczka będzie pita. Patologia was przywita, zaraz będziem pili litra. Każdy tutaj wali z gwinta, kubków brak, a jak. Poczuj wódy smak,tak robimy tak. Alkoholik ze mnie wielki, już obcinam gdzie butelki. Szlafa szuka poniewierki, dziś przeprosi za usterki. I walimy hektobomby, ktoś dobiera się do trąby. To ta kurwa pierdolnięta liże faję jak najęta. Mam 5 złotych więc możliwości wachlarz. Będzie pita Starogardzka, Starogradzka lub Czerwona Kartka. Każdy pijany, obija się o ściany. Doo Nie wiem o co chodzi i już dawno mi nie szkodzi. Dobrze wchodzi ciepła wóda kiedy widzę twoje uda. Pokaż więcej, nie bądź skromna. Następna pita bomba. Ledwo trzymam się na nogach jak cała załoga. Patolog warszawski to dla trzeźwych przestroga.
  • -1

Dołączona grafika


#15
Mario

Mario
  • Moderator

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1840
  • Reputacja: 811
  • Nick steam: 43877535
  • Steam ID: 0:0:27055385
  • MiejscowośćLeszno
No Evi przede wszystkim O.S.T.R. ma zajebisty głos, chyba pierwszy raz mi Go kuzyn pokazał na freestyle jak coś tam nawinął o Dodzie :) Jeszcze dobry głos ma Sokół :p " I nawet jeśli czujesz się mistrzem w tej lidze, mistrzu wyluzuj! co najwyżej jesteś vice." Diox "Słyszałem od niej, że cieciu mi zazdrościsz, Twoja żona nie wyszła za Ciebie wyłącznie z miłości Bohater drugiego planu, tak wtedy Cię nazwała Nie wspomnę już Ty pało, że się przy tym rozbierała." Chada "Słowa zobowiązują, jak szacunek do braci Nie wybaczyłbym sobie, gdybym kiedyś Was stracił Jeśli kurwa zawiodę, jestem gotów zapłacić" Chada
  • 0

#16
dgs*

dgs*
  • NAWET ZNANY GRACZ

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3931
  • Reputacja: 3134
  • Nick steam: dgsdgsdgs
słyszysz to pianinko? wypierdalaj! gin stad! 2 machy 2 yamahy a ty simson emce zjem cie bede jak robinson a ta scena bedzie moja wyspa to nie wszystko znasz mnie? slyszlaes kurde blaszke? mozesz byc jedynie moim pietaszkiem czujesz? ja krzyzuje twoje plany wyluzowany jak na bok daszkiem kaszkiet ... :)
  • 1
Dołączona grafika

#17
Qiu?

Qiu?
  • (.)(.)

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 749
  • Reputacja: 485
  • Gadu-Gadu 12685667
  • MiejscowośćKalisz
" BO ŻYĆ GODNIE TO NIE ZNACZY NIE UPADAĆ, KAŻDY ROBI BŁĘDY WAŻNE JAK BĘDZIESZ WSTAWAĆ ! "-Młody M
  • 0

Dołączona grafika


#18
dgs*

dgs*
  • NAWET ZNANY GRACZ

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3931
  • Reputacja: 3134
  • Nick steam: dgsdgsdgs
bit za bitem towarzystwo zabite sluchaj pizdko zamknij kalapite rozum wytęż zrozum 8 liter zamknij ryj zamknij pysk zamknij cipe skoro rzekomo zegnam sie z koroną musiałem ją chyba mieć - wiadomo dzieki za pomoc to swietne promo to nie most za mna splonal to pomost ostatni gwizdek - zamknij pizde nie mam czasu musze robic biznes GDZIE JEST ONAR? RARARA! CZY KTOŚ WIDZIAŁ ONARA? :) :p ;d
  • 0
Dołączona grafika

#19
777MONEYMAKER

777MONEYMAKER
  • MEFEDRONOWY KAT


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 713
  • Reputacja: 760
  • Gadu-Gadu 1002026
  • Nick steam: mat4light
  • MiejscowośćoK. B-Stoku
"Jeśli się potkniesz musisz wstać gdy los cię dotkliwie kopnie nie możesz przestać grać w tą grę oddaj dwukrotnie Chodź nie zawszę mądre są w życiu wybory Stojąc przed nieznanym lądem mając doświadczeń bagaż spory Nie zjechać na boczne tory , przed ostatecznym sądem Nawet gdy życie dało fory nie płynąć z prądem" KACZOR
  • 1

Prof. dr hab. inż. 777MONEYMAKER Delegat Virtus.pro

Główny konsultant ds. taktyki, recoila, aim'a i strzelania headow bezdotykowych

p.o MAGIC MAN'A wielokrotnie odznaczony za zasługi i poświęcenie MASTER/IDOL i POGROMCA

Zaprasza do otwartej dyskusji na temat: "Możliwe następstwa wywierania świadomego nacisku, w tym wysublimowane formy mobbingu i nękania przez reprezentantów drużyn E-sportowych"


#20
Mario

Mario
  • Moderator

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1840
  • Reputacja: 811
  • Nick steam: 43877535
  • Steam ID: 0:0:27055385
  • MiejscowośćLeszno
"Wchodzę nago do kościoła, krzycząc "Chwalmy Pana!" Po czym rzucam na tacę odbezpieczony granat" Słoń "Jakiś frajer się nudzi i wymyśla absurdy W sumie ten świat jest piękny, tylko ludzie to kurwy" Chada " Czasem zrozumieć to wszystko jest tak trudno I ciężko sobie wmówić, że życie jest próbą Że ktoś ułożył ten plan precyzyjnie Kiedy odchodzą Ci, którzy żyli tak niewinnie " Eldo
  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: rap, hip-hop, Pezet, Sokół, Peja, Chada, Małpa, Małolat, O.S.T.R., Gandzior

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych