Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

Hip-Hopowe cytaty

rap hip-hop Pezet Sokół Peja Chada Małpa Małolat O.S.T.R. Gandzior

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
52 odpowiedzi w tym temacie

#21
777MONEYMAKER

777MONEYMAKER
  • MEFEDRONOWY KAT


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 713
  • Reputacja: 760
  • Gadu-Gadu 1002026
  • Nick steam: mat4light
  • MiejscowośćoK. B-Stoku
Cytat ktory ostatnio mi utkwil w pamieci :d "Życie jest kurwa piękne, to nieśmiertelny banał" Sokół
  • 2

Prof. dr hab. inż. 777MONEYMAKER Delegat Virtus.pro

Główny konsultant ds. taktyki, recoila, aim'a i strzelania headow bezdotykowych

p.o MAGIC MAN'A wielokrotnie odznaczony za zasługi i poświęcenie MASTER/IDOL i POGROMCA

Zaprasza do otwartej dyskusji na temat: "Możliwe następstwa wywierania świadomego nacisku, w tym wysublimowane formy mobbingu i nękania przez reprezentantów drużyn E-sportowych"


#22
Mario

Mario
  • Moderator

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1840
  • Reputacja: 811
  • Nick steam: 43877535
  • Steam ID: 0:0:27055385
  • MiejscowośćLeszno
"Wchodzę nago do kościoła krzycząc "chwalmy Pana" Po czym rzucam na tacę odbezpieczony granat" Słoń Gdyby wielkość genitaliów była zależna od rapu To ja swojego kutasa woziłbym na paleciaku" Słoń
  • 0

#23
1925

1925
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1194
  • Reputacja: 485
  • Nick steam: pirlo11406
  • MiejscowośćKALISZ WLKP
"Jebać wszystkich tych,którzy sieją ferment, na osiedlach i przez jebany internet autorów afer, plotek i toksyn prowokatorów, zer które nie mają dosyć" "Dzięki tobie to podłe życie nabiera sensu Masz tu prosto ode mnie nuty pokryte prawdą W cztery oczy te słowa dawno przeszły przez gardło Karuzela mych pragnień zatrzymała się w miejscu Dziś mam Ciebie, nic więcej nie potrzeba już sercu" "' w sumie ten świat jest piękny tylko ludzie to kurwy " "Ludzie są cudowni, więc ciepło myślę o nich I tylko lekarzowi chętnie bym dopierdolił..."

Użytkownik Evo edytował ten post 31 marzec 2012 - 21:53

  • 1
Dołączona grafika

#24
Teeq

Teeq
  • Bejbe szajnnn oNNNNNNNNNNN !

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 469
  • Reputacja: 589
  • Steam ID: 0:1:18790357
  • MiejscowośćWrooclyn.
"Wytrzyma przyjaźń bo zwyczajnie jest prawdziwa" "Dres, dres, dres, dzień jak co dzień w to odziany, przemierzam osiedla, jak zwykle ujarany." "Wyszło jak wyszło masz pretensję? To do siebie." "Rób swoje i nie patrz sie na innych, jak ci coś nie wyjdzie to nie szukaj winnych" "Jak śmiesz burzyć coś co kto zbudował sercem, chuj Ci w dupe za zachowanie frajerskie" "DTKJ ?"
  • 1

Wybitne Kluby Sportowe, Tworzą Sztamy Wyjątkowe.

Dołączona grafika


#25
Maniek

Maniek
  • Elite Member

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 253
  • Reputacja: 146
''-Chce smoka..
-Co się mówi?
-Przepraszam
-Mówi się błagam o przebaczenie
-Błagam Cię o przebaczenie...
-Dlatego nie lubię szmat... Jesteście gotowe zrobić wszystko
-Nie jestem szmatą...
-Nie?
-Nie...
-A wiesz, czym się różni szmata od kobiety? Tym, że kobieta się szanuje...''
/paktofnika
''Świat schodzi na psy
Razem z nim ty
Wierzysz mi?
Policzone są twoje dni''
  • 2

#26
1925

1925
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1194
  • Reputacja: 485
  • Nick steam: pirlo11406
  • MiejscowośćKALISZ WLKP
"nigdy nie dziel znajomych na biednych i bogatych , bo nikt nie ma wpływu na to , z jakiej pochodzi chaty "
  • 0
Dołączona grafika

#27
HaRy.

HaRy.
  • Full Member

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 421
  • Reputacja: 352
  • Nick steam: lukasssss
  • Steam ID: 0:1:16286296
  • MiejscowośćToruń
"Dziś każdy kumaty wie, że trzeba wbijać w te rapy chujowe i mdłe." - RY23 "Więc już przestań.. Jeśli świat to jezioro to ty grasz tu leszcza." - RY23 "Płyną chwile,Niby inne a takie same,wisi księżyc gdzieś ponad ulicami na nich ludzie omotani niby inni a tacy sami" - Gural "Na najwyższej wieży Nie znajdziesz księżniczki wśród miękkich pierzyn Ale w zwykłym bloku mająca tak jak ty niewielkie lokum I mająca ten błysk w oku." RY23 "Kiedyś zmierzałem do szczęścia, dziś nie wiem sam, gdzie biegnę. Bo niebo jest już chyba zbyt odległe." - Miuosh "Myśl o tych co odeszli, dbaj o tych co żyją. Jedna miłość,wspólny cel jest napędową siłą" - Słoń "Panie proszę dodaj mi odwagi abym mógł zmieniać to z czym nie umiem sobie radzić" - Młody M "Bo żyć godnie to nie znaczy nie upadać. Każdy robi błędy, ważne jak będziesz wstawać" - Młody M
  • 0

admin.gif

 

76561197992838321.pngAddFriend.png


#28
CZOLOWY L@NS3Rl

CZOLOWY L@NS3Rl
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 15
  • Reputacja: -3
Skąd ty możesz wiedzieć jakie mam horyzonty Znasz doskonale, patrzenia kąty me? Masz jakieś ale? Masz jakieś wąty? Te? Co powiedziałeś? Nie zrozumiałem cię, idź do ortodonty Fokus
  • 0
Dołączona grafika

#29
1925

1925
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1194
  • Reputacja: 485
  • Nick steam: pirlo11406
  • MiejscowośćKALISZ WLKP
"
' Za miłością pościg za szczęściem pościg,
potrzebujemy tego w największej ilości..'"

  • 0
Dołączona grafika

#30
HaRy.

HaRy.
  • Full Member

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 421
  • Reputacja: 352
  • Nick steam: lukasssss
  • Steam ID: 0:1:16286296
  • MiejscowośćToruń
"Czekam dzisiaj nie na cud lecz na sos od dłużnika Wiszę ja, wiszą mi i tak koło się zamyka." Ero "Fame nie zmienia ciebie, zmienia tych co mieli skakać w ogień." Sitek "Brat powiedz, co masz z życia Ja mam parę ran nie do zszycia Bo jak byłem fair dla nich ,mnie chcieli za to kiwać" Sitek

Użytkownik HARY.1337 edytował ten post 11 czerwiec 2012 - 12:35

  • 0

admin.gif

 

76561197992838321.pngAddFriend.png


#31
1925

1925
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1194
  • Reputacja: 485
  • Nick steam: pirlo11406
  • MiejscowośćKALISZ WLKP
"Pamiętam dobre chwile, teraz stare czasy, Wstawałem uśmiechnięty dziś przeklinam pech sto razy,"
  • 0
Dołączona grafika

#32
HaRy.

HaRy.
  • Full Member

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 421
  • Reputacja: 352
  • Nick steam: lukasssss
  • Steam ID: 0:1:16286296
  • MiejscowośćToruń
"Już dawno bym upadł gdyby nie muzyka, zniszczona psychika przez kogo nie pytaj, ej zacząłem tu, na tym podwórku piłka, bloki, kumple" - Sitek

Użytkownik HARY.1337 edytował ten post 22 czerwiec 2012 - 19:28

  • 0

admin.gif

 

76561197992838321.pngAddFriend.png


#33
freq'u

freq'u
  • Member

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 189
  • Reputacja: 98
  • Nick steam: eazyshizz
  • Steam ID: 0:1:4934840
"Musisz mieć charyzmę jak Scar face nosić jej bliznę Być bezlitosnym, by wejść w ten biznes Jak Tony Montana gotów, gdy biją na alarm Musisz być jak taran i hordy Hannibala Musisz wierzyć w to co robisz, mierzyć wysoko jak Coby Mieć swoje lobby, to nie tylko hobby Musisz znać to od podszewki, synku Musisz znać te twarde prawa rynku I musisz w chuj się najebać, a potem musisz to sprzedać Mieć respekt salut ave jak Cezar Musisz grać sam, nawet gdy urwie się hejnał Wśród aleji gwiazd wciąż omijać ścierwa Musisz wiedzieć z kim przystajesz tu gdzie co drugi grajek za hit na listach opierdala faje Musisz znać te gęby, sa ich rzędy, w kurwe ich za błędy To o nas chodzą legendy!" - Waldemar Kasta
  • 1

#34
HaRy.

HaRy.
  • Full Member

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 421
  • Reputacja: 352
  • Nick steam: lukasssss
  • Steam ID: 0:1:16286296
  • MiejscowośćToruń
"Po pierwsze kurwa, mnie nie znasz! Nie masz pojęcia kim jestem, i jaki drzemie we mnie potencjał powiesz o hejtach? TO ZAPAMIĘTAJ! Że ten kto ich nie ma, nigdy nie ruszy się z miejsca!" B.R.O
  • 2

admin.gif

 

76561197992838321.pngAddFriend.png


#35
1am

1am
  • Imagine the unimaginable

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 672
  • Reputacja: 930
  • Nick steam: emocjonalnycham
  • Miejscowośćdeep dark abyss
"Myślę pozytywnie, lekarz kazał myśleć pozytywnie Myślę pozytywnie, nic mnie nie wkurwi dzisiaj Idę, po prostu idę, spacer to dobry zwyczaj Wdech i kurwa wydech, i do dziesięciu zliczam Tlen rzekomo uspokaja, więc się nim upajam Śmiech to zdrowie, więc chodzę z uśmiechem na mordzie jak pajac Wiem, mam myśleć dobrze i tak się też nastrajać Chęć całkiem mnie ogarnia, jebana chęć działania Pozytywne hasła na kartkach mam na ścianach Życie jest kurwa piękne, to nieśmiertelny banał Nie przeklinam wcale i nie czuję agresji Powtarzam sobie mantrę i nie odczuwam presji Jestem wyciszony i całkiem pozbawiony nerwów Ta noga skacze mi wyłącznie z muzycznych kurwa względów Ludzie są cudowni, więc ciepło myślę o nich I tylko lekarzowi chętnie bym dopierdolił..." - Sokół "Commando zamiast zbawić świat, zrujnował Kalifornie Rambo uciekł przed śmiercią, ale nie przed botoxem. Pamiętasz z Panem Kleksem, przygody w kosmosie? Spójrz, jebany dzisiaj wciska kredyty na procent." - O.S.T.R "Ja zamiast śmierdzieć groszem, wolałbym pachnieć milionami Tak między nami nie chcę mieć beefu z banknotami Są ze mną jest super, gdy ich nie ma jestem w dupie Bo choćbym miał wielkie plany za marzenia nic nie kupię" - Ero "Rap bez Ero jest jak bladź z wenerą może co najwyżej ssać, bo stać ją na mniej niż zero Gram libero i dbam o swoich słuchaczy hejterom sram do paszcz ich zdanie dla mnie nic nie znaczy Powstaje klasyk jak zawsze gdy biorę majka i to nie bajka czysty uliczny styl jak szajka I się nie chwalę tym, scenę podpalę rymem a Ty zamiast się stresować lepiej odpal pecynę" - Ero again "Wszystkie teorie spiskowe, Majowie mówią wyraźnie, Że coś się zacznie w 2012, Że wydarzenia te odmienią cały świat, Tak ziemia się przygotowuje na drugi Zip Skład" - Pono
  • 2

Dołączona grafika


#36
HaRy.

HaRy.
  • Full Member

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 421
  • Reputacja: 352
  • Nick steam: lukasssss
  • Steam ID: 0:1:16286296
  • MiejscowośćToruń
"Gdybym mógł cofnąć czas, nie zmieniłbym położenia Nadal grałbym rap, do dnia, aż wchłonie mnie ziemia" Diox "Patrz nam po oczach Widzisz czerwone białka ? To było na melanżu, to było na melanżach Nie kumasz pojebańcu ? No to wypisz mi mandat I tak nie zapłacę, macie mele w kanapkach Jak z kumplem cwelem odjeżdżacie spod McDrive'a" Hades
  • 0

admin.gif

 

76561197992838321.pngAddFriend.png


#37
1925

1925
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1194
  • Reputacja: 485
  • Nick steam: pirlo11406
  • MiejscowośćKALISZ WLKP
"

Jedni nas kochają, drudzy nienawidzą ,
Czysto nas nie znając oceniają po tym co widzą,
Szydzą , drwią , Pierdolą głupoty"

  • 0
Dołączona grafika

#38
Voojitsu

Voojitsu
  • Elite Member

  • Grupa: Elite
  • Postów: 879
  • Reputacja: 663
  • Gadu-Gadu 34306445
  • Nick steam: Voojitsu
  • MiejscowośćBIELSKO-BIAŁA
to nie jest cytat tylko mądry wywiad z L na tema marysi
  • 1
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#39
HaRy.

HaRy.
  • Full Member

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 421
  • Reputacja: 352
  • Nick steam: lukasssss
  • Steam ID: 0:1:16286296
  • MiejscowośćToruń
Mój syf jest jak chłód przez nieszczelne okna Przez tyle lat zdążyłem wiele poznać Są sprawy, których nie kupi żadna forsa Chce tylko prawdę, nawet jeśli ma być gorzka Ludzie odchodzą bez "Do widzenia" Mówią wszędzie dobrze, ale tam gdzie nas nie ma Jeśli o nic nie walczysz, za życia jesteś martwy Kto jest kto? Rozwiązanie zagadki (tak jest!) Znów palisz blanty i na wszystko wyjebka Co się martwisz i tak pójdziemy do piekła Presja finansowa, to samo ciągle Czego ludzie nie zrobią za pieprzone pieniądze? Jak ta ze wsi studentka, pół studentka Za stówę góra, dół po antenie leci szczęka Bo życie w dużym mieście to nie pierdolony wersal Smog dusi, znowu coś w tobie pęka Buszu! Skurwysynu jest żywym dowodem Jeśli coś na prawdę chcesz osiągnąć to możesz Dla wielu wóda co dzień jest anestezjologiem W pieprzonym letargu stoją nad własnym grobem/ I pieprze twe wyssane z palca problemy Kiedy odwiedzam w szpitalu ziomka po chemii Życie, które znam jest dziwką twardą Z liścia bije w twarz jak rasowy alfons
  • 0

admin.gif

 

76561197992838321.pngAddFriend.png


#40
godzik

godzik
  • ..:: GTW ::..

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3260
  • Reputacja: 2156
  • Gadu-Gadu 4503159
  • Nick steam: soulmaker14
  • Steam ID: 0:0:19407044
  • MiejscowośćTychy
Coś z nowszych, czyli KaeN: "Czasem myślę że stoje na placu sam! Że coraz więcej każdy chce, ale nie wiele każdy dał!" "Nie bój się ,wykorzystać tej szansy, którą dał Tobie los,schowaj żal, zadaj cios, Wierze, że każdy jest czegoś warty, Gdy u bram stoi zło, murem stań , unieś głos" I nieśmiertelny tekst, nieraz taki adekwatny do sytuacji: "ile, ile ja bym dał, byle o tym nie myśleć" :)
  • 1

31339975d2c90487.jpg26396d5f21503862.jpg






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: rap, hip-hop, Pezet, Sokół, Peja, Chada, Małpa, Małolat, O.S.T.R., Gandzior

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych