Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

Puste serwery..!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
82 odpowiedzi w tym temacie

#1
nup

nup
  • aj em nup!

  • Grupa: Administrator
  • Postów: 3080
  • Reputacja: 795
  • Gadu-Gadu 3572560
  • Nick steam: nup
  • MiejscowośćKraków

*
Popularny

Witam, od jakiegoś czasu jak sami widzicie serwery świecą pustkami, od czasu do czasu tylko widać Cod'a i d2 pełne, ale częściej to niestety widać pustki niż full serwery. Do czego zmierzam? do tego że już mi się powoli nudzi wyrzucanie pieniędzy w błoto, bo kto by chciał utrzymywać puste serwery przez kilka miesięcy? to nic innego jak marnowanie kasy, a uwierzcie że za to co wkładam w sieć mógłbym sobie co miesiąc kupować dwie nowe opony do auta :( albo tankować pełny bak 2 razy w ciągu miesiąca :d Więc to nie jest chyba mało ;x Jeżeli tak dalej pójdzie i coś z tym wspólnie nie zrobimy to możecie sobie poszukać innej sieci. A mi zostanie w kieszeni kilka stówek więcej z czego będę zadowolony :) Poza tym pustki na serwerach to swoją drogą, drugi sprawa to sprawa mixów. Ostatnio się dowiedziałem że pewne osoby przychodzą na serwer który kilka osób stara się rozkręcić i biorą sobie graczy z kręconego serwera na mixy. Jeżeli te gówniane mixy są dla Was ważniejsze niż serwery które są puste to ja jeszcze bardziej jestem przekonany do tego żeby z tym skończyć :) Podam tutaj pewien przykład, dowiedziałem się że gracz Kuki i Karo ostatnio przyszli na jeden z naszych serwerów i wzięli sobie graczy na mixa. Po czym serwer za kilka minut stał się pusty. Gdybyście sobie weszli w 10 osób na serwer zamiast grać mixa to wyszło by prawie na to samo, z tym że sieć i serwer by na tym skorzystali bardziej. Ale Was chyba nie interesuje dobro sieci skoro wolicie grać mixy :) No cóż, przykro mi z tego powodu a bardziej mi będzie przykro z tego że będę musiał zlikwidować maszynę na której stoją nasze wspaniałe puste serwery! Więc taka mała prośba do Was, przemyślcie sprawę i zastanówcie się czy jest sens utrzymywać puste serwery. Oj nie, co ja mówię ?! przecież to nie Wy płacicie kilka stówek co miesiąc za to, więc dla Was to nie ma sensu ;x Dziękuję za uwagę, Pozdrawiam.
  • 17

76561198005243763.pngAddFriend.png   

 

admin.gif

 

output_NjPC7s.gif


#2
PSVMXNE

PSVMXNE
  • egocentryk

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1777
  • Reputacja: 38
  • MiejscowośćKraków
Krótko powiem ode mnie. Jak mixy, to tylko z typami z mirca, bo i tak przewaznie gram wtedy kiedy nie ma ludu. Więc ja nikogo nie naciągam z serwerów..
  • 0
AESTHETICS

#3
mike0131

mike0131
  • Wygnaniec

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 2129
  • Reputacja: 548
  • Nick steam: csmike0131
Zgadzam się z Tobą nup.... Tak jest nie stety... Admini wolą grać na innych serwerach bo na n00bsach pustki a on ma admina tylko po to by "cfaniakowac" jak ktoś gra.... nie mówię są wyjątki.... Te mixy to też porażka można sobie zagrać czego nie ale nie raz widziałem wyciąganie graczy z serwera na mixa... Cóż widocznie cała praca czas włożony w tą serwerownię pojdą na marne
  • 0
Dołączona grafika

#4
Slotki

Slotki
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 2942
  • Reputacja: 1773
  • Gadu-Gadu 3243973
  • Nick steam: slottki
  • MiejscowośćWrocław
dobrze że w końcu czerwoni się za to wzięli :(
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafika

#5
Fabio

Fabio
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CSGO
  • Postów: 1742
  • Reputacja: 884
  • MiejscowośćKalisz
Staram się kręcić, ale nie zawsze mam czas, z resztą większość zapraszanych przeze mnie osób na serwer, po prostu to olewa :( A na innych gram, nie po to i dlatego, że nasze są puste, tylko żeby ćwiczyć, żeby grać coraz lepiej :d Jeśli Wasze stanowisko dalej będzie takie jakie jest, czyli "Nie bo będziesz mnie bił" "Nie ide bo już mnie wkurwia to, że mnie biją", "Nie gram bo mi się nie chce" "Zaraz wbije"(zwykłe robienie w chu** bo najczęściej nie wbijają) bo z takimi odpowiedziami na moje zaproszenie spotykam się najczęściej, to nic nie zdziałamy :)
  • 0

kro15.gif


#6
PaN PrObLeM

PaN PrObLeM
  • Admin DD2

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 711
  • Reputacja: 330
No nareszcie ktoś tym się zajął i dobrze powiedział . Sam też nie raz widziałem jak wyciągali na mixy z naszego serwera . Owszem czasami i też czasu się nie ma i wg ale zawsze to parę godzinek można poświęcić na rozkręcanie z naszych serwerów . Nup może jakaś dotacja od nas ?
  • 0

#7
nup

nup
  • aj em nup!

  • Grupa: Administrator
  • Postów: 3080
  • Reputacja: 795
  • Gadu-Gadu 3572560
  • Nick steam: nup
  • MiejscowośćKraków
Dotacja? jest coś w tym stylu, czyli składka na reklamę, zobacz sobie temat o nazwie lista rankingowa bodajże w ogłoszeniach, tam to dopiero ta dotacja idzie jak krew z nosa.
  • 0

76561198005243763.pngAddFriend.png   

 

admin.gif

 

output_NjPC7s.gif


#8
Karo0o

Karo0o
  • Admin

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 405
  • Reputacja: 313
  • Gadu-Gadu 4499492
  • MiejscowośćStalowa Wola
nup masz racje, ale mixy gramy przewaznie 22+ wtedy serwery sa przewarznie puste. Taka sytuacja zdarzyla sie tylko raz i nie liczac mnie i kukiego to na serwerze byly 2 osoby wiec jakis tlumow nie bylo. Rozumiem tez twoja zlosc bo tez bym kasy nie chcial wydawac nadarmo. A tak z ciekawosci wycenilem witryne n00bs.pl i warta byla ponad 3000 zł wiec jakas czesc odzyskasz.
  • 0
Ty! Tak ty! Zapraszam Cię na nasze SERWERY!
Dołączona grafika

#9
Zryty

Zryty
  • n00bsofil

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 3136
  • Reputacja: 1273
Ta wycena nie przekłada się na jej wartość, karo. Te mixy to już jest problem od dłuższego czasu i w końcu moglibyście zrozumieć, że ktoś coś dla was poświęca, a to jest zwyczajne "zdradzanie" sieci.
  • 0
.

#10
Gość_JoHHny_*

Gość_JoHHny_*
  • Grupa: Gość
To może ja coś dodam od siebie :( Gdy rozpocząłem kręcić serwer odd2 nie było za dużo chętnych do kręcenia ze mną. Więc przestałem liczyć na kogoś i wziąłem się sam za to. Podałem wam na tacy strony gdzie możecie reklamować, podałem wam sposób sprawdzony którym kręciłem serwer odd2 ale część osób powiedziała po prostu ,że im się nie chce. Po jakimś czasie parę osób się do mnie przyłączyło i tak kręciliśmy. Gdy serwer był już prawie rozkręcony zadałem pytanie 2 lub 3 osobom i oczywiście sobie po czym stwierdziłem ,że dalsze kręcenie serwera nie ma sensu... Jeżeli większa część osób dalej nic z siebie nie będzie dawała to niestety ale muszę przyznać ,że serwery dalej będą puste :d

#11
nup

nup
  • aj em nup!

  • Grupa: Administrator
  • Postów: 3080
  • Reputacja: 795
  • Gadu-Gadu 3572560
  • Nick steam: nup
  • MiejscowośćKraków
Dokładnie, jedna osoba nic nie zdziała, trzeba do tego ludzi, a Johhny chyba najlepiej się do tego nadaje po tym co dzisiaj zobaczyłem, wielki szacunek za to i proponuje żebyście z niego wzięli przykład, wtedy będziemy mieć serwery pełne cały czas :(
  • 0

76561198005243763.pngAddFriend.png   

 

admin.gif

 

output_NjPC7s.gif


#12
palmuś ;)

palmuś ;)
  • Support

  • Grupa: Elite
  • Postów: 2046
  • Reputacja: 560
  • Gadu-Gadu 8120575
  • Nick steam: rob3rtt
  • Steam ID: 0:1:22511520
  • MiejscowośćKraków
może i nie grywam na serwerach, ale mixy też już nie gram, bo według mnie trochę bez sensu.. wolałbym kręcić serwery... na razie nie mam ochoty grać w csa, ale z tego co tu widzę to mixomaniacy siedzą na razie cicho :(
  • 0
Dołączona grafika

#13
Kuki

Kuki
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 841
  • Reputacja: 675
  • Gadu-Gadu 11739141
  • Nick steam: kegel931
  • Steam ID: STEAM_1:1:34364374
  • MiejscowośćKwidzyn
ej ej , po 1sze to nie ja zapraszalem ludzi tylko mnie zaproszono na mix'a zreszta na pierwsze od przerwy czyli jakies 5 mixow zagralem -.-
  • 0

#14
nup

nup
  • aj em nup!

  • Grupa: Administrator
  • Postów: 3080
  • Reputacja: 795
  • Gadu-Gadu 3572560
  • Nick steam: nup
  • MiejscowośćKraków
Mixomaniacy się boją tego tematu :(
  • 1

76561198005243763.pngAddFriend.png   

 

admin.gif

 

output_NjPC7s.gif


#15
evidence

evidence
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 1883
  • Reputacja: 2014
  • Nick steam: goofiozo_leffek
  • Steam ID: 0:0:24532294
  • MiejscowośćLublin
Ja się nie boję. Gram mixy częsciej niż siedzę na serwerach, bo często wracam z pracy po 21 więc nie za bardzo o tej godzinie uda się kręcić serwer (co też nie raz, nie dwa próbowałem). Ja nie mam sobie wiele do zarzucania, bo naprawdę kiedy tylko mogę, to serwery kręcę. Ale niesmak pozostaje...
  • 1
Dołączona grafika
I believe, whatever doesn't kill you simply makes you... stranger

Większość ludzi, póki ma zamknięte usta, nie sprawia wrażenia głupków

#16
shiXe

shiXe
  • Tech Admin

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1318
  • Reputacja: 1150
  • MiejscowośćLeszno
W moim przypadku to troszkę dziwnie to wygląda. Sam mi pisałeś, bym lepiej nie wbijał na nasze serwery, ale i tak to robię, bo chcę w jakiś marny sposób pomóc sieci, ale jak widzisz źle to wygląda z tego względu, że po 5-10 minutach gracze wychodzą z dopiskiem, że jestem odpalony. Nie będę zniżał się do takiego poziomu by lamić na naszych serwerach, o czym sam wspominałem w innym temacie. Rzecz druga, jeżeli chodzi o mixy, obecnie gram je prawie zawsze wieczorem (przeważnie od 21), a popołudniami nie mam czasu by wejść i rozkręcić nasze serwery...
  • 0

#17
nup

nup
  • aj em nup!

  • Grupa: Administrator
  • Postów: 3080
  • Reputacja: 795
  • Gadu-Gadu 3572560
  • Nick steam: nup
  • MiejscowośćKraków
shiXe to była ironia jak wtedy pisałem :)
Przed chwilą grał na dd2 mój znajomy, i po chwili wyszedł bo stwierdził że grają same boty i poszedł tam gdzie jest lepszy poziom :)
Jak tak będziemy gadać to nigdy nie dojdziemy do porozumienia :(

Dodano nowy post:
No i kilka osób napisało że po 21 gra mixy, nie mówcie mi że po 21 nie da się serwera rozkręcić :d
Da się tylko że Wy idziecie na łatwiznę i gracie mixy :)
  • 1

76561198005243763.pngAddFriend.png   

 

admin.gif

 

output_NjPC7s.gif


#18
ABS

ABS
  • Unnamed

  • Grupa: Elite
  • Postów: 4152
  • Reputacja: 953
  • Gadu-Gadu 13142571
  • Nick steam: poldinhio
  • MiejscowośćBielsko - Biała / Dortmund
niestety, ale nup ma rację w każdym detalu. Prawda jest taka, że jak się ma chęci to się rozkręci. Często z grupą tych samych osób rozkręcamy TP (ostatnio nawet z krzakiem coraz częściej) i jakoś dobijamy fulla i to nawet często. Prawda jest taka, że sporo osób idzie na łatwizne. shiXe nawiąże jeszcze do wczoraj, grałeś z nami ponad godzinę i jakoś nikt nie wychodził :(
  • 0
Dołączona grafika

#19
shiXe

shiXe
  • Tech Admin

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1318
  • Reputacja: 1150
  • MiejscowośćLeszno
Bo wczoraj ćwiczyłem akcje do filmu n00bsowskiego, o czym przecież wspominałem na serwerze i było to widać doskonale po mojej grze :(
  • 0

#20
BaltiPro@pl.

BaltiPro@pl.
  • Admin

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 154
  • Reputacja: 63
  • Gadu-Gadu 2583403
  • Steam ID: 0:1:26956349
  • MiejscowośćKMP / Szczecin
Hmm .. skad ja to znam :d Jak sami się noe ogarniecie i nie zaczniecie grac to niedługo nie będziecie mieli możłiwosci wejść na serwer nawet na 5min. Musicie się uzbroić w cierpliwość, nie płakać, że jest nas tylko 5 i po 5 zasranych minutach wychodzic, nie płakać, ze ktoś was biję, nie płakać, że są botyitd. itp. Zabrać sie za grę, zapraszać znajomych, najlepiej wieczorem kiedy jest więcej ludu :( Dziękuje ... jak zwyklę o połowie zapomniałem co miałem napisac :)
  • 0
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych