Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

Puste serwery..!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
82 odpowiedzi w tym temacie

#21
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin
Moim zdaniem to jest też przez to że admin jest darmowy ... Jakby nasi admini płacili za admina to w ich głowach by było "płace więc będę grał" bo szkoda kasy by było ...
  • 3
Dołączona grafika

#22
Slotki

Slotki
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 2942
  • Reputacja: 1773
  • Gadu-Gadu 3243973
  • Nick steam: slottki
  • MiejscowośćWrocław
@up a z tym się zgodzę :( jak trzeba będzie płacić połowa zrezygnuje :d
@kuki i karo no to na **** wyciągacie ludzi z serwera :) karo to na pewno nie był 1 raz :)

[uwaga='evi']Kultura nie kaktus![/uwaga]
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafika

#23
nup

nup
  • aj em nup!

  • Grupa: Administrator
  • Postów: 3080
  • Reputacja: 795
  • Gadu-Gadu 3572560
  • Nick steam: nup
  • MiejscowośćKraków
Smaku z jednej strony racja, a z drugiej nie :) Brak składek jest bardzo dobrym rozwiązaniem ale wtedy gdy sieć jest dobrze rozkręcona :) A reklama to podstawa bo brak składek przyciąga ludzi, przecież każdy woli mieć admina za darmo :d Tylko że trzeba reklamować a nie płakać :(
  • 0

76561198005243763.pngAddFriend.png   

 

admin.gif

 

output_NjPC7s.gif


#24
godzik

godzik
  • ..:: GTW ::..

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3260
  • Reputacja: 2156
  • Gadu-Gadu 4503159
  • Nick steam: soulmaker14
  • Steam ID: 0:0:19407044
  • MiejscowośćTychy
Wiesz nupku, z tym tankowaniem to nie przesadzaj - paliwo poszło w górę :) Jednak 1,5 baku byś zalał xD W każdym razie za chwilę wejdzie w temat 15 innych osób i napiszą "ja gram mixy tylko po 22.", czyli jak wcześniejsze kilka osób. Skoro tyle osób naszej sieci gra tak późno to czemu nie wskoczycie na serwery? Od tego macie steam, by widzieć kto na nim jest, od tego vt by się dogadać. Ktoś odważy się napisać, że nie ma czasu? ABS też ma rodzinę, ożenił się, a i tak regularnie każdego dnia przychodzi na serwer. Chyba mi nie napiszecie, że nauka jest od tego ważniejsza? Uczyć możecie się właśnie po 22., skoro nie śpicie to kto wam broni? :d I to niby ja jestem leniwy :(
  • 1

31339975d2c90487.jpg26396d5f21503862.jpg


#25
PSVMXNE

PSVMXNE
  • egocentryk

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1777
  • Reputacja: 38
  • MiejscowośćKraków
A ja powiem tyle, że nie chce mi sie kopiować całego mojego tematu tutaj. 3/5 REKLAM PRZY PODANIU O ADMINA !!! ALE NIE 10 !!!
  • 0
AESTHETICS

#26
Zryty

Zryty
  • n00bsofil

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 3136
  • Reputacja: 1273
Jak moge to tez wchodze i jakos czas tez zazwyczaj znajduje...
  • 0
.

#27
shiXe

shiXe
  • Tech Admin

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1318
  • Reputacja: 1150
  • MiejscowośćLeszno
Godzik i co ? Mam wbić na serwer w "roboczą" środę po 22 i grać z HLTV? Nie mam za dużo osób Online po tej godzinie, a namówienie takiej osoby graniczy z cudem...

ABS też ma rodzinę, ożenił się, a i tak regularnie każdego dnia przychodzi na serwer.


Ale nie przychodzi grać o 22 :-) A na nas już od razu brzydko mówiąc naskakujesz, że nie gramy właśnie po tej wymienionej godzinie.
  • 0

#28
Zryty

Zryty
  • n00bsofil

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 3136
  • Reputacja: 1273
Nie, wy gracie, ale po za siecia...
  • 1
.

#29
dgs*

dgs*
  • NAWET ZNANY GRACZ

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3931
  • Reputacja: 3134
  • Nick steam: dgsdgsdgs
a ja rozkręcam servery i gram mixy :( te 2 rzeczy w żaden sposób ze sobą nie kolidują. Proponowałbym jednak odpie*dolic się od tych co grają mixy bo jest to niewielka część społeczności tej sieci ( 5-10 osób ) i sami sie wezcie w koncu do roboty :d poza tym to jest proste ze wolimy grac mixy gdzie gramy tp i cwiczymy skilla zamiast biegac z bociarnia na pablikach. Why u mad?
  • 3
Dołączona grafika

#30
shiXe

shiXe
  • Tech Admin

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1318
  • Reputacja: 1150
  • MiejscowośćLeszno
Co Ty za bzdury wygadujesz? Widzę, sieć przez takich ludzi się kończy... Przecież wyraźnie napisałem, że ABS nie gra po 22 na naszych serwerach. A tak się składa, że przeważnie od tej godziny gram i nie chodzi mi o mixy, ale o to, że nikogo nie zaciągnę na serwer po tej godzinie, a zwłaszcza w dni robocze, takie jak środa... Wgl. tacy mądrzy się teraz znaleźli, a rzadko Was na serwerach widuję :( Przestańcie oskarżać tych, co grają mixy, bo to i tak jest mała liczba osób.. EDIT. dgs mnie wyprzedził jednak :d
  • 1

#31
evidence

evidence
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 1883
  • Reputacja: 2014
  • Nick steam: goofiozo_leffek
  • Steam ID: 0:0:24532294
  • MiejscowośćLublin
O własnie... Bardzo mądre słowa shixe i dgs. Druga sprawa jest taka, jeżeli chodzi o mnie, że pracuję, mam żonę, zaraz dziecko, dom na głowie i czasem nie mam czasu wogóle na grę. Mixy nie przeszkadzają nam w kręceniu co widać po mnie, dgs czy shixe. Jakoś potrafimy sobie poradzić
  • 0
Dołączona grafika
I believe, whatever doesn't kill you simply makes you... stranger

Większość ludzi, póki ma zamknięte usta, nie sprawia wrażenia głupków

#32
Teeq

Teeq
  • Bejbe szajnnn oNNNNNNNNNNN !

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 469
  • Reputacja: 589
  • Steam ID: 0:1:18790357
  • MiejscowośćWrooclyn.
Popieram dgs. Tez gram mixy, kto mnie zaprosi do rozkrecania to wbije, sam tez wbijam nieraz jako pierwszy na serwery i motam luda, gg krece chociaz nic z tego nie wychodzi bo co pisze na sb zeby wbil ktos na serwa czy tez na steamie wysyłam zapro to ciszaaa i jak tu pracowac : > btw. mysle ze te mixy to tez pewna forma reklamy, czesto nasi gracze maja koncowke nicku n00bs.pl lub spamują "Zapraszamy nna n00bs.pl . . . . .. ."

Użytkownik Tequila edytował ten post 17 luty 2012 - 16:45

  • 0

Wybitne Kluby Sportowe, Tworzą Sztamy Wyjątkowe.

Dołączona grafika


#33
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin
Moim zdaniem obie strony mają rację :d Ale dgs powiedział coś mądrego :) wkońcu :(
  • 0
Dołączona grafika

#34
ABS

ABS
  • Unnamed

  • Grupa: Elite
  • Postów: 4152
  • Reputacja: 953
  • Gadu-Gadu 13142571
  • Nick steam: poldinhio
  • MiejscowośćBielsko - Biała / Dortmund
Przecież my nie zabraniamy grać mixów. Jak dla mnie chce cie to grajcie mam to gdzieś, bo jest garstka osób co jest takiego samego zdania jak ja. Chodzi tylko żeby nie było sytuacji jaka miała miejsce niejednokrotnie, a konkretnie podpieprzanie osób z serwera kręconego. Umawiajcie się na steam obojętne mi to ale nie będę tego tolerował na serwerach.
  • 0
Dołączona grafika

#35
Maniek

Maniek
  • Elite Member

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 253
  • Reputacja: 146
Jeżeli macie problem z rozkręceniem jednego serwera,to po kiego wacka stoi ich aż 5-6? Ja bym rozkręcał serwery ''stopniowo'',zostawiłbym bym 2-3 serwery. W ten sposób nup zaoszczędziłby kilka stówek. Moim zdaniem byłyby dobre rezultaty.
  • 0

#36
mike0131

mike0131
  • Wygnaniec

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 2129
  • Reputacja: 548
  • Nick steam: csmike0131
Stówek by nie zaoszczędził bo serwery stoją na jednej maszynie
  • 0
Dołączona grafika

#37
palmuś ;)

palmuś ;)
  • Support

  • Grupa: Elite
  • Postów: 2046
  • Reputacja: 560
  • Gadu-Gadu 8120575
  • Nick steam: rob3rtt
  • Steam ID: 0:1:22511520
  • MiejscowośćKraków

Stówek by nie zaoszczędził bo serwery stoją na jednej maszynie

ale chyba za każdy serwer płaci się osobno, czyż nie?
  • 0
Dołączona grafika

#38
Gość_JoHHny_*

Gość_JoHHny_*
  • Grupa: Gość
Ludzie ale na chu% za przeproszeniem gadacie ,że się nie da rozkręcić zapraszając ... Udowodniłem to nupowi ,że wbiłem i w 5 min serwer był full!
Podam ostatni raz sposób jak możecie łatwo ściągnąć graczy:
Wchodzicie na byle jakie serwery zapraszacie byle kogo na steam następnego dnia wchodzicie na serwer i piszecie(Nie wysyłacie zaproszenia przez steam) tylko piszecie i gadacie z 2 osobą mówisz jej o tej sieci jaka jest zajebis## i ściągasz ją na serwer po 5 min pytasz się jej czy ci się podoba jeśli tak to mówisz jej aby sobie zapisała ip i tyle :(
Jeżeli zrobi tak z 5 osób napewno serwery nie będą świecić pustkami...

Użytkownik JoHHny edytował ten post 17 luty 2012 - 20:21


#39
mike0131

mike0131
  • Wygnaniec

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 2129
  • Reputacja: 548
  • Nick steam: csmike0131

ale chyba za każdy serwer płaci się osobno, czyż nie?


I tu jesteś w błędzie :( Hosting jest jeden wszystko stoi na JEDNEJ MASZYNIE!
  • 0
Dołączona grafika

#40
shiXe

shiXe
  • Tech Admin

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1318
  • Reputacja: 1150
  • MiejscowośćLeszno
@Johhny, czytanie ze zrozumieniem się kłania. Zrób to po 22 w przykładową środę...
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych