Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!

Co sie stalo?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
140 odpowiedzi w tym temacie

#1
Gość_DanieloS_*

Gość_DanieloS_*
  • Grupa: Gość
Witam, widze kazdy sobie teraz zadaje pytanie.
"Co sie stalo z n00bsami?"

Otoz z n00bsami nie stalo sie nic zlego, a nawet dodam ze stalo/stanie sie duzo dobrego.

Ja, zryty i reszta administracji podjelismy prace nad 1 wspolna serwerownia.
Polaczylismy 2 sieci w 1.
Mamy nadzieje ze wyniknie z tego cos pieknego..

Jesli macie jakies pytania odnosnie o to tej fuzji, zapraszam do pisania wlasnie w tym temacie.

Pozdrawiam
Administrator Daniel

#2
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin

*
Popularny

Pytanie nr 1 dlaczego użytkownicy jak i pewnie admini i moderatorzy jak i cała sieć n00bs nie miała pojęcia o tym i stało się to za plecami ? ;)
  • 16
Dołączona grafika

#3
aNtin0vSKY

aNtin0vSKY
  • Full Member

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 252
  • Reputacja: 134
  • Nick steam: spartan6
  • Steam ID: 0:1:3908737

*
Popularny

mozna wiedzec z jaka siecia ?
  • 7

Dołączona grafika


#4
HaRy.

HaRy.
  • Full Member

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 421
  • Reputacja: 352
  • Nick steam: lukasssss
  • Steam ID: 0:1:16286296
  • MiejscowośćToruń

*
Popularny

Śmiech na sali.
  • 10

admin.gif

 

76561197992838321.pngAddFriend.png


#5
Fooch

Fooch
  • Full Member

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 263
  • Reputacja: 330

*
Popularny

Dlaczego dowiadujemy się o tym teraz ? Traktujecie nas jak śmiecie. Jak już ktoś to napisał n00bs to nie była zwykła sieć. Dziękuje Dobranoc . ! @ DOWN Czyli cała administracja tak pochopnie podejmuje decyzje . Taki z tego wniosek .

Użytkownik Fooch edytował ten post 15 czerwiec 2012 - 16:54

  • 11
Dołączona grafikaDołączona grafika

#6
Gość_DanieloS_*

Gość_DanieloS_*
  • Grupa: Gość
1.Nie dowiedzieliscie sie, bo na ten plan wpadlismy dzisiaj. Odrazu przeszlismy do dzialania, wiec nie bylo kiedy was poinformowac... 2. z siecia ArenaSkilla.pl

#7
dgs*

dgs*
  • NAWET ZNANY GRACZ

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3931
  • Reputacja: 3134
  • Nick steam: dgsdgsdgs
nazwa n00bs.pl zostaje?
  • 4
Dołączona grafika

#8
Zryty

Zryty
  • n00bsofil

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 3136
  • Reputacja: 1273
Arena skilla, większość osób wiedziała - ci co musieli. A wy się nie bulwersujcie bo wam to praktycznie nic nie zmienia, a my uzyskamy chociażby łatwość zdobycia sponsora. Ludzie są ogarnięci, więc dajcie im się wykazać. Technicznie: Arena skilla dołączyła do nas.
  • -11
.

#9
realnightmare

realnightmare
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 73
  • Reputacja: 98
pytanie pierwsze co maja do tego uzytkownicy? nie staje po niczyjej stronie, ale patrze racjonalnie bo uzytkownicy (w tym tez ja) jestesmy najnizej w tej warstwie spolecznej. fuzja po za kilkoma H@ przyniosła nam kilka nowych serwerów oraz prawdopodobnie nowych członków wiec nie wiem o co te sapy. zamiast spinac jak to w zwyczaju wiekszosci zastanowcie sie jak zagospodarowac serwy i jak na samym poczatku ulozyc sobie dobre relacje z nowymi H@.
  • 3

#10
BaltiPro@pl.

BaltiPro@pl.
  • Admin

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 154
  • Reputacja: 63
  • Gadu-Gadu 2583403
  • Steam ID: 0:1:26956349
  • MiejscowośćKMP / Szczecin
Bez komentarz. To jakby wszystko zaczynac od nowa. Nie wiem oby nie było między nami zgrzytów itd. Jedyne co mogę miec pretensje o to, że podjeliście tak pochopną decyzję, ale...
  • 1
Dołączona grafika

#11
ffffffff

ffffffff
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 630
  • Reputacja: 212
arenaskilla.pl



Ostrzeżenie: coś tu jest nie w porządku!


Witryna arenaskilla.pl zawiera złośliwe oprogramowanie. Otwarcie tej witryny grozi zainfekowaniem komputera wirusem.


  • 0

Dołączona grafika


#12
realnightmare

realnightmare
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 73
  • Reputacja: 98
no i jeszcze, fuzja to dosc duzy krok na przod a chyba o to chodzi w takim przedsiewzieciu. no i dla tych ktorzy neguja zawsze mozecie powiem tak "wyjsc"
  • 0

#13
Gość_DanieloS_*

Gość_DanieloS_*
  • Grupa: Gość
Pochopna? Moze i troche. Ale czy ma sens? - Tak ma sens! A to dlaczego? Poniewaz wiemy ze razem mozemy stworzyc wiecej niz osobno. Wiecej ludzi bedzie ogarnialo serwery, wiecej ludzi bedzie na nich gralo, wszystko bedzie bardzo odwiedzane i znacie.. Czy nie tego chcecie? Teraz kto nie wejdzie na n00bsow to i tak znajdzie cos dla siebie...

#14
YourFreestyle

YourFreestyle
  • Newbie

  • Grupa: Newbie
  • Postów: 4
  • Reputacja: -6
  • Gadu-Gadu 112331223
  • Nick steam: YourFreestyle
  • Steam ID: 0:0:52355320
  • MiejscowośćKielce
Również mam taką nadzieję jak danielos. Tylko poproszę o moją rangę admina .
  • -1
Dołączona grafika

#15
Gość_DanieloS_*

Gość_DanieloS_*
  • Grupa: Gość
Dzisiaj/Jutro rangi beda zwracane. Narazie mamy duzo roboty z serwerami i z forum...

#16
aNtin0vSKY

aNtin0vSKY
  • Full Member

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 252
  • Reputacja: 134
  • Nick steam: spartan6
  • Steam ID: 0:1:3908737
zaczyna sie :whistling:
  • 2

Dołączona grafika


#17
godzik

godzik
  • ..:: GTW ::..

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3260
  • Reputacja: 2156
  • Gadu-Gadu 4503159
  • Nick steam: soulmaker14
  • Steam ID: 0:0:19407044
  • MiejscowośćTychy
Ja dowiedziałem się o tym niecałe 2h temu i już wszystko załatwione, nie ma co - przemyślana decyzja :p Powiem wprost: przechodziłem już przez to nie raz, a ostatnio powstał twór idealny, tj. n00bs.pl i jestem negatywnie nastawiony do wszelkich fuzji. Dla mnie to pochopna decyzja i nie powinno się tego robić w taki sposób w jaki to się stało. O wszystkim zdecydowało kilka osób, które w dodatku nie są członkami sieci od początku jej istnienia. Szkoda, że tak traktuje się to co z trudem budowali xanat i nup :) Życzę mimo wszystko powodzenia.
  • 1

31339975d2c90487.jpg26396d5f21503862.jpg


#18
Kazu.

Kazu.
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 10
  • Reputacja: 53
  • Gadu-Gadu 37579861
  • Nick steam: kzb14
  • Steam ID: 0:0:38770561
  • MiejscowośćGorlice.

arenaskilla.pl



Ostrzeżenie: coś tu jest nie w porządku!


Witryna arenaskilla.pl zawiera złośliwe oprogramowanie. Otwarcie tej witryny grozi zainfekowaniem komputera wirusem.



Jeśli chcesz uzyskać informacje na ten temat zapraszam na PW.

Ludzie, nic strasznego się nie dzieje, powinniście się cieszyć, że przybywa serwerów i Nasza sieć rozwija się prawidłowo...
  • -1
Dołączona grafika
A tak kur_a nie zrobisz nigdy !!! :d

#19
YourFreestyle

YourFreestyle
  • Newbie

  • Grupa: Newbie
  • Postów: 4
  • Reputacja: -6
  • Gadu-Gadu 112331223
  • Nick steam: YourFreestyle
  • Steam ID: 0:0:52355320
  • MiejscowośćKielce
Ok rozumiem że macie dużo pracy z tym i wg więc liczę na rangę jak wszystko ogarniecie.
  • 0
Dołączona grafika

#20
RnR9

RnR9
  • n00bs!

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 329
  • Reputacja: 229
  • Nick steam: rnr93
  • Steam ID: 0:0:32786487
  • MiejscowośćOlsztyn
@nightmare - zgodzę się z Tobą, sęk w tym, że wchodzą nowi ludzie i nowa władza. Wielu osobom nie podoba się to, że będą 'pod komendą' ludzi, których wgl nie znają. Pewnie lepiej by było to przyjęte, gdyby każdy mógł trochę wcześniej się z tym zapoznać, ale wyszło jak wyszło. Fakt, ruszamy naprzód, jednak to było trochę zbyt nagłe. Zresztą, wystarczy zobaczyć podania o admina na serwerach - nawet jeśli ktoś się nadaje, nie przechodzi, bo nikt go nie zna. Trzeba liczyć na to, że nowo przybili szybko dadzą się poznać.
  • 0

Dołączona grafika





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych