Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!

Co sie stalo?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
140 odpowiedzi w tym temacie

#21
realnightmare

realnightmare
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 73
  • Reputacja: 98
no wlasnie o to chodzi ze zamiast globalnej napinki trzeba szybko poznac nowych H@ i ulozyc sobie z nimi stosunki zeby jednak w sposobie rzadzenia nic sie nie zmienilo.
  • 1

#22
Fooch

Fooch
  • Full Member

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 263
  • Reputacja: 330

*
Popularny

Pochopna? Moze i troche.
Ale czy ma sens? - Tak ma sens!
A to dlaczego? Poniewaz wiemy ze razem mozemy stworzyc wiecej niz osobno.
Wiecej ludzi bedzie ogarnialo serwery, wiecej ludzi bedzie na nich gralo, wszystko bedzie bardzo odwiedzane i znacie..
Czy nie tego chcecie?


Pochopna , znasz w ogóle znaczenie tego słowa . Byli tutaj normalni administratorzy dla ktorych n00bs znaczyło wszystko. O wszystkim informowali , a nie tak jak to teraz zrobili ludzie , dla których jak sie okazało wiekszość nic nie znaczy. :) I nie mow mi , ze to ma sens , bo to nie sa te n00bs co kiedyś . To jest jeden wielki burdel taka jest prawda ! Jak sie patrzy na ilość tych serwerów to aż mnie na .... zbiera . Moze przyjdzie taki dzień mam nadzieje , ze Administracja n00bs sie obudzi . Każdy chce rozwoju n00bs , ale nie burdelu . To już nie bd ta fajna serwerownia pomimo " wiekszej " ilosci ludzi . Mam wielki żal do osób , którzy zawiedli nie tylko mnie , ale i wiekszość RODZINY n00bs . W moich oczach straciliście mniemanie . Tak sie nie robi . Minusujcie , lepcie te głupie warny , ale cicho siedziec nie bede .
  • 9
Dołączona grafikaDołączona grafika

#23
realnightmare

realnightmare
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 73
  • Reputacja: 98
fooch powiem tak masz drzwi otwarte wiesz gdzie jest wyjscie.... postep to postep. to co jak bedzie pracowac w jakiejs firmie i przejmie ja jakas wieksza albo bedzie fuzja to tez sie obrazisz bo burdel i nowi ludzie?
  • -3

#24
godzik

godzik
  • ..:: GTW ::..

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3260
  • Reputacja: 2156
  • Gadu-Gadu 4503159
  • Nick steam: soulmaker14
  • Steam ID: 0:0:19407044
  • MiejscowośćTychy
Prawda jest taka, że fuzja totalnie nieprzygotowana i zrobiona za plecami wszystkich, przez to mocno na minus. Mamy obecnie 4 adminów n00bsów: Zryty, ABS, nup i loW. Ciekaw jestem ilu z nich brało udział przy tej decyzji :) Pomijam już ServAdminów, czy tzw. grupę Elite bez której ta sieć nie zaistniała by w tej formie...
  • 4

31339975d2c90487.jpg26396d5f21503862.jpg


#25
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin

*
Popularny

@up realnight

Ile jesteś w tej sieci? Widzisz jej rangę ? Ogólnie nie mów że może wyjść bo zrobiła więcej niż Ty dla tej sieci ;)

Dodano nowy post:
I jeszcze H@ Zryty mnie minusuje za to że zadałem konkretne pytanie na 1 stronie ;) Weź się lepiej wypowiedz czemu zrobiłeś to za plecami po raz hooy wie który.
  • 7
Dołączona grafika

#26
realnightmare

realnightmare
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 73
  • Reputacja: 98
czy to ma znaczenie ile jestem w sieci i jaka mam range? jak widze nie moge sie wypowiadac bo po raz kolejny ktos wywala mi teksty w stylu co ty zrobiles dla sieci. no ale spoko skoro nie mam prawa do wypowiedzi to juz sie zamkne
  • 0

#27
Fooch

Fooch
  • Full Member

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 263
  • Reputacja: 330

postep to postep. to co jak bedzie pracowac w jakiejs firmie i przejmie ja jakas wieksza albo bedzie fuzja to tez sie obrazisz bo burdel i nowi ludzie?


YYyy wiesz co jestem osobą myślącą racjonalnie . Zawsze , ale to zawsze jest jakieś wyjście z każdej sytuacji . I nigdy w życiu moja osoba nie oddałaby swojego dziecka . W tym przypadku nup'a n00bs . Nie tylko ja tak uważam , to co zostało przeze mnie napisane . Dużo osób miało zaufanie co do niektórych , a tu taka niespodzianka ...

@ UP

Wypowiadaj się . Ja osobiście z chęcią posłucham tego co mają do powiedzenia " bracia " n00bs . I osoby , które zrobiły to za plecami . A jeżeli nie mają odwagi sami tu tego wytłumaczyć to niech zamilkną na wieki .

Użytkownik Fooch edytował ten post 15 czerwiec 2012 - 17:19

  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafika

#28
SmakU

SmakU
  • Guardian Servers


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 4699
  • Reputacja: 1457
  • Gadu-Gadu dla wtajemniczonych
  • Nick steam: kamil28
  • Steam ID: 0:1:14733422
  • MiejscowośćSzczecin
Nie mówię że nie masz prawa ;) Mówię że nie masz prawa mówić że może Fooch wyjść ;) I ma znaczenie ile jesteś w tej sieci bo jesteś świeży a najwięcej się tu udzielasz ;) Nie wiesz jak było wcześniej...
  • 2
Dołączona grafika

#29
godzik

godzik
  • ..:: GTW ::..

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3260
  • Reputacja: 2156
  • Gadu-Gadu 4503159
  • Nick steam: soulmaker14
  • Steam ID: 0:0:19407044
  • MiejscowośćTychy
Takie małe info, którego nikt nie poda: fuzji można było uniknąć, ale Zryty jak widać nie chciał czekać :)
  • 1

31339975d2c90487.jpg26396d5f21503862.jpg


#30
realnightmare

realnightmare
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 73
  • Reputacja: 98
nie wiem jak bylo wczesniej ale widze jak jest teraz i jakos mi sie to nie podoba wiec dzieki ja rezygnuje :) papa
  • 2

#31
OzA

OzA
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 729
  • Reputacja: 346
  • Gadu-Gadu 8348660
  • Nick steam: alek5555
  • MiejscowośćSzczytno
wielka, ***** kpina. Sorry wujek :d [warn=evi]kultura![/warn]

Użytkownik mike0131 edytował ten post 15 czerwiec 2012 - 17:47

  • 0
Dołączona grafika

#32
mike0131

mike0131
  • Wygnaniec

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 2129
  • Reputacja: 548
  • Nick steam: csmike0131
Co Wam się stało? Serwerownia może tylko na tym zyskać, nic za plecami nie było robione były rożne osoby nie tylko Zryty podjął decyzje. Mimo wszystko powiem, iż poniekąd to wina Wasza gdyż wprowadzenie składki skutkowało zabraniem uprawnień kilku osobom i trzeba było szukać jakiegoś wsparcia,
  • 0
Dołączona grafika

#33
Kuki

Kuki
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 841
  • Reputacja: 675
  • Gadu-Gadu 11739141
  • Nick steam: kegel931
  • Steam ID: STEAM_1:1:34364374
  • MiejscowośćKwidzyn
No no :] widze , ze ktos tych nizej postawionych ma gleboko w powazaniu... dla mnie to jest totalna porazka. mogliscie jeszcze zmienic domene strony.. ale ja sie juz w to nie wtracam :)
  • 2

#34
777MONEYMAKER

777MONEYMAKER
  • MEFEDRONOWY KAT


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 713
  • Reputacja: 760
  • Gadu-Gadu 1002026
  • Nick steam: mat4light
  • MiejscowośćoK. B-Stoku

*
Popularny

Kurwa ja pierdole -.- Jestem od poczatku powstania sieci i nagle wbijam po pracy i co widze ? yyy ? Mam to gdzies czy wyjdzie to na dobre czy na zle bo jakby nie bylo bylem jestem i bede ale dlaczego jako osobnik ktory wspoltworzyl n00bsy od poczatku jak i inni uzytkownicy z rangami jakimis nie wiedzieli o czyms takim ? Sory administracjo ale mogliscie chociaz napisac wzmianke lub cokolwiek z infem Bo w danej chwili moge tylko napisac WHAT THE FUCK ? Wbijam i typek ktorego widze pierwszy raz na oczy jest administratorem To w sumie teraz jeszcze bardziej sie boje o to czy zbyt szybko z tego forum nie polece za swoja osobowosc i ciety jezyk

Użytkownik TPWC.dll edytował ten post 15 czerwiec 2012 - 17:52

  • 6

Prof. dr hab. inż. 777MONEYMAKER Delegat Virtus.pro

Główny konsultant ds. taktyki, recoila, aim'a i strzelania headow bezdotykowych

p.o MAGIC MAN'A wielokrotnie odznaczony za zasługi i poświęcenie MASTER/IDOL i POGROMCA

Zaprasza do otwartej dyskusji na temat: "Możliwe następstwa wywierania świadomego nacisku, w tym wysublimowane formy mobbingu i nękania przez reprezentantów drużyn E-sportowych"


#35
splendidwOw

splendidwOw
  • Opiekun serwera DM

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 558
  • Reputacja: 511
  • Gadu-Gadu 6010224
  • Nick steam: simplyc
  • Steam ID: Steam_ID: 0:0:3686373
  • MiejscowośćLublin

*
Popularny

Ja was poprostu nie rozumiem ;o nie bylo skladek na admina itp bylo super.... Nup przestal placic zaczely sie skladki i coraz mniej ludzi bylo... obecnie stanelismy w takiej sytuacji ze na jeszcze jeden miesiac mielibysmy srodki na utrzymanie dedyka ale za miesiac niewiadomo jakby sie wszystko potoczylo... Ponadto zawsze walczylismy o nowych userow, graczy itp... jak teraz pojawila sie okazja aby ktos dolaczyl sie do nas (POD NASZA K... NAZWA) ze swoimi serwerami to wy tylko narzekacie.! doszlo 2 nowych h@ no i ? korona wam z glowy spadnie? co wy w ogole gadacie ze to kpina itp ? kpina by byla gdyby za miesiac serwery zostaly wylaczone razem z forum i cala rodzina n00bs poszlaby w pizdu! minusujcie mnie ile chcecie ale skoro niepotraficie przyjac zmian i pomoc w ich wprowadzaniu a zamiast to narzekac to wyjdzcie na dwor i przestancie sie udzielac;o bo tutaj juz sie robi powoli jak w polityce! najlepiej duzo pieprzyc gowno robic i miec satyslakcje pozdro ;o
  • 6
Dołączona grafika

#36
YourFreestyle

YourFreestyle
  • Newbie

  • Grupa: Newbie
  • Postów: 4
  • Reputacja: -6
  • Gadu-Gadu 112331223
  • Nick steam: YourFreestyle
  • Steam ID: 0:0:52355320
  • MiejscowośćKielce
TPWC nie nastawiaj się tak negatywnie do całej tej sytuacji.
  • 0
Dołączona grafika

#37
Rasputin

Rasputin
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Member
  • Postów: 650
  • Reputacja: 439
  • Gadu-Gadu 37116822
  • MiejscowośćOstróda
Jednym słowem burdel na kółkach jeden za drugim. Tu w n00bsach od jakiegoś czasu sory Zryty nie mówię , że to twoja wina ale od kiedy jesteś czerwonym to zdanie innych spadło na psy jak i nie niżej wszystko próbujecie czerwoni sami załatwiać ma to sens? Może mam racje może nie ale pogrywajcie tak dalej a zostaną wam puste servery za które będziecie musieli płacić. I jeszcze jedno dużo nie znaczy lepiej , wchodząc na główna n00bsów można zasnąć nim się dojedzie do końca listy serverów

Użytkownik Rasputin edytował ten post 15 czerwiec 2012 - 18:00

  • 3

#38
777MONEYMAKER

777MONEYMAKER
  • MEFEDRONOWY KAT


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 713
  • Reputacja: 760
  • Gadu-Gadu 1002026
  • Nick steam: mat4light
  • MiejscowośćoK. B-Stoku
Rozumiem ze kazdy chce dobrze ale nawet jezeli dzis wpadliscie na pomysl to mozna bylo poczekac jeden dzien dluzej i dac info na forum przygotowac ludzi na fuzje zeby sie przespaly niektore osoby ;o .. Chyba jeden dzien w ta czy w ta nie robi roznicy Aktualnie mam mieszane nastawienie nie znam was wiec wszystko wyjdzie w praniu pozdro ^^

Użytkownik TPWC.dll edytował ten post 15 czerwiec 2012 - 17:59

  • 1

Prof. dr hab. inż. 777MONEYMAKER Delegat Virtus.pro

Główny konsultant ds. taktyki, recoila, aim'a i strzelania headow bezdotykowych

p.o MAGIC MAN'A wielokrotnie odznaczony za zasługi i poświęcenie MASTER/IDOL i POGROMCA

Zaprasza do otwartej dyskusji na temat: "Możliwe następstwa wywierania świadomego nacisku, w tym wysublimowane formy mobbingu i nękania przez reprezentantów drużyn E-sportowych"


#39
evidence

evidence
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 1883
  • Reputacja: 2014
  • Nick steam: goofiozo_leffek
  • Steam ID: 0:0:24532294
  • MiejscowośćLublin

*
Popularny

więc skoro szum ustał to i ja dodam coś od siebie. A powiem tylko tyle że Wam się nie da dogodzić. Nie ma graczy - źle Są gracze - źle Nie trzeba płacić - źle Trzeba płacić - źle Mało serwerów - źle Dużo serwerów - źle Więc powiedzcie o co Wam wszystkim chodzi? Teraz macie pretensję że za plecami? A czy ktoś się interesował że 400 zł miesięcznie trzeba płacić? Gdzie wszyscy admini, którzy tak szumnie zapowiadali pomoc? Gdzie Ci którzy chcieli być super i pomogać? Po wprowadzeniu składki zostało chyba 10 adminów? I wy mówicie że kpiną są nowe serwery? Kpiną jest to, że najgłośniej szczekające psy najmniej robią dla tej sieci. Jesteście od początku? Fajnie. A ile razy ktoś z Was zapytał się za co są utrzymywane serwery? Kto miał to opłacić? To już Was nie interesuje, bo zostały urażone wasze ambicje. Zastanówcie się nad tym co mówicie/piszecie a tym co robicie. Bo widać bardzo duże rozbieżności. Nie podoba Wam się fuzja? To niech się znajdzie kozak który wyłoży 400 zł raz w miesiącu. Czekamy na ochotników? Nagle głos odebrało? Na koniec dodam że byłem przy podejmowaniu decyzji o fuzji. Mieliśmy do wyboru - albo się połączyć, albo pakować manatki, bo za miesiąc nie było by forum i serwerów. Więc wydaje mi się że w tym momencie powinniście schować swoje zasrane ambicje w kieszeń i przyjąć z pokorą to co się stało.
  • 11
Dołączona grafika
I believe, whatever doesn't kill you simply makes you... stranger

Większość ludzi, póki ma zamknięte usta, nie sprawia wrażenia głupków

#40
godzik

godzik
  • ..:: GTW ::..

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3260
  • Reputacja: 2156
  • Gadu-Gadu 4503159
  • Nick steam: soulmaker14
  • Steam ID: 0:0:19407044
  • MiejscowośćTychy
Ja szczerze żałuję, że wczoraj wpłaciłem cokolwiek na utrzymanie naszych serwerów. Minusuję na koncie po to by dzisiaj za darmow mieć serwery... poezja :d

@evidence,

Mieliśmy do wyboru - albo się połączyć, albo pakować manatki, bo za miesiąc nie było by forum i serwerów.

Po raz pierwszy się z Tobą nie zgodzę i napiszę, że pieprzysz trzy po trzy. Zryty napisał, że starczy nam na utrzymanie serwerów w tym miesiącu, będzie problem w przyszły.

Padło hasło: poprośmy Smaka o pomoc. Jaki był efekt? Zryty spytał co mu damy w zamian. Czy to naprawdę było istotne pytanie? SmakU już dawno odmówił bycia adminem w tej sieci, ale i tak wszyscy mu mają coś za złe... ponad to można było rzucić oficjalną prośbę, że albo gracze się dorzucą, albo fuzja - wierzę, że pieniądze by się znalazły <_<
  • 4

31339975d2c90487.jpg26396d5f21503862.jpg





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych