Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!

Co sie stalo?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
140 odpowiedzi w tym temacie

#41
InTeRgO

InTeRgO
  • Full Member

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 219
  • Reputacja: 13
  • Nick steam: Cyber Marian
  • MiejscowośćRadzyń Podlaski
Ale składki będą płacone nadal czy już nie ?
  • 0
Dołączona grafika

#42
splendidwOw

splendidwOw
  • Opiekun serwera DM

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 558
  • Reputacja: 511
  • Gadu-Gadu 6010224
  • Nick steam: simplyc
  • Steam ID: Steam_ID: 0:0:3686373
  • MiejscowośćLublin
evi opisał to co doskonale czuje! komu się nie podoba nikt nie trzyma ;o chyba że znajdziecie sponsora na 400 zł to dawajcie
  • 2
Dołączona grafika

#43
777MONEYMAKER

777MONEYMAKER
  • MEFEDRONOWY KAT


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 713
  • Reputacja: 760
  • Gadu-Gadu 1002026
  • Nick steam: mat4light
  • MiejscowośćoK. B-Stoku
Nigdy nie skladalem podan na admina z brakow funduszy Jestem zly, obojetny bo jestem od poczatku i nie wspomoglem sieci finansowo bo "Nie mam stalej pracy" milo mi :]
  • 0

Prof. dr hab. inż. 777MONEYMAKER Delegat Virtus.pro

Główny konsultant ds. taktyki, recoila, aim'a i strzelania headow bezdotykowych

p.o MAGIC MAN'A wielokrotnie odznaczony za zasługi i poświęcenie MASTER/IDOL i POGROMCA

Zaprasza do otwartej dyskusji na temat: "Możliwe następstwa wywierania świadomego nacisku, w tym wysublimowane formy mobbingu i nękania przez reprezentantów drużyn E-sportowych"


#44
Rasputin

Rasputin
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Member
  • Postów: 650
  • Reputacja: 439
  • Gadu-Gadu 37116822
  • MiejscowośćOstróda

Gdzie wszyscy admini, którzy tak szumnie zapowiadali pomoc


Pewnie dali sobie spokój po waszych zmianach :)
  • 2

#45
splendidwOw

splendidwOw
  • Opiekun serwera DM

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 558
  • Reputacja: 511
  • Gadu-Gadu 6010224
  • Nick steam: simplyc
  • Steam ID: Steam_ID: 0:0:3686373
  • MiejscowośćLublin
Pewnie dali sobie spokój bo trzeba płacic.... rasputin kim Ty w ogole jesteś żeby się tak negatywnie wypowiadac? nie podoba się to pa proste.... ja wole żeby serwery działały jak i całe n00bsy... a płacz użytkowników potrwa tydzień i będzie spokoj... płaczcie dalej
  • 2
Dołączona grafika

#46
InTeRgO

InTeRgO
  • Full Member

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 219
  • Reputacja: 13
  • Nick steam: Cyber Marian
  • MiejscowośćRadzyń Podlaski
Mam nadzieję, że chociaż to wypali i nie pójdzie na marne :)
  • -1
Dołączona grafika

#47
d7.

d7.
  • Admin DD2

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 437
  • Reputacja: 227

*
Popularny

Ja was poprostu nie rozumiem ;o nie bylo skladek na admina itp bylo super.... Nup przestal placic zaczely sie skladki i coraz mniej ludzi bylo... obecnie stanelismy w takiej sytuacji ze na jeszcze jeden miesiac mielibysmy srodki na utrzymanie dedyka ale za miesiac niewiadomo jakby sie wszystko potoczylo... Ponadto zawsze walczylismy o nowych userow, graczy itp... jak teraz pojawila sie okazja aby ktos dolaczyl sie do nas (POD NASZA K... NAZWA) ze swoimi serwerami to wy tylko narzekacie.! doszlo 2 nowych h@ no i ? korona wam z glowy spadnie? co wy w ogole gadacie ze to kpina itp ? kpina by byla gdyby za miesiac serwery zostaly wylaczone razem z forum i cala rodzina n00bs poszlaby w pizdu! minusujcie mnie ile chcecie ale skoro niepotraficie przyjac zmian i pomoc w ich wprowadzaniu a zamiast to narzekac to wyjdzcie na dwor i przestancie sie udzielac;o bo tutaj juz sie robi powoli jak w polityce! najlepiej duzo pieprzyc gowno robic i miec satyslakcje

pozdro ;o


Nic dodać już do tego nie trzeba. Popieram w 100%.

Dodano nowy post:

więc skoro szum ustał to i ja dodam coś od siebie. A powiem tylko tyle że Wam się nie da dogodzić.
Nie ma graczy - źle
Są gracze - źle
Nie trzeba płacić - źle
Trzeba płacić - źle
Mało serwerów - źle
Dużo serwerów - źle
Więc powiedzcie o co Wam wszystkim chodzi? Teraz macie pretensję że za plecami? A czy ktoś się interesował że 400 zł miesięcznie trzeba płacić? Gdzie wszyscy admini, którzy tak szumnie zapowiadali pomoc? Gdzie Ci którzy chcieli być super i pomogać? Po wprowadzeniu składki zostało chyba 10 adminów? I wy mówicie że kpiną są nowe serwery? Kpiną jest to, że najgłośniej szczekające psy najmniej robią dla tej sieci. Jesteście od początku? Fajnie. A ile razy ktoś z Was zapytał się za co są utrzymywane serwery? Kto miał to opłacić? To już Was nie interesuje, bo zostały urażone wasze ambicje.

Zastanówcie się nad tym co mówicie/piszecie a tym co robicie. Bo widać bardzo duże rozbieżności. Nie podoba Wam się fuzja? To niech się znajdzie kozak który wyłoży 400 zł raz w miesiącu. Czekamy na ochotników? Nagle głos odebrało?

Na koniec dodam że byłem przy podejmowaniu decyzji o fuzji. Mieliśmy do wyboru - albo się połączyć, albo pakować manatki, bo za miesiąc nie było by forum i serwerów. Więc wydaje mi się że w tym momencie powinniście schować swoje zasrane ambicje w kieszeń i przyjąć z pokorą to co się stało.


Tu też popieram w 100% !!!!!!
  • 9
Dołączona grafika

#48
777MONEYMAKER

777MONEYMAKER
  • MEFEDRONOWY KAT


  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 713
  • Reputacja: 760
  • Gadu-Gadu 1002026
  • Nick steam: mat4light
  • MiejscowośćoK. B-Stoku
Ode mnie tyle bo tak czy siak jak cos mi sie nie bedzie podobalo to poprostu napisze to prosto z mostu nie bawiac sie z tym =D GL & HF Zobaczymy co to bedzie
  • 3

Prof. dr hab. inż. 777MONEYMAKER Delegat Virtus.pro

Główny konsultant ds. taktyki, recoila, aim'a i strzelania headow bezdotykowych

p.o MAGIC MAN'A wielokrotnie odznaczony za zasługi i poświęcenie MASTER/IDOL i POGROMCA

Zaprasza do otwartej dyskusji na temat: "Możliwe następstwa wywierania świadomego nacisku, w tym wysublimowane formy mobbingu i nękania przez reprezentantów drużyn E-sportowych"


#49
shiXe

shiXe
  • Tech Admin

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1318
  • Reputacja: 1150
  • MiejscowośćLeszno
Myślę, że też tak myślę. Pozdrawiam.
  • 1

#50
Rasputin

Rasputin
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Member
  • Postów: 650
  • Reputacja: 439
  • Gadu-Gadu 37116822
  • MiejscowośćOstróda

rasputin kim Ty w ogole jesteś żeby się tak negatywnie wypowiadac


jak bym miał inna range byś ćwierkał inaczej :) kim ja jestem? już ci mówię nie siedzę cicho jak jest burdel , na n00bsach jestem już prawie rok i nie ,,płacze'' tylko przedstawiam jasno sytuację jeśli wy tego nie widzicie to sory nie ogarniam was , ja mam swoje zdanie ty masz swoje więc mi się wyjeżdżaj z podobnymi tekstami bo to jest żałosne wolny kraj , pisze co chce , jak chce i jak coś nie pasuje to zwieś się i siedź cicho.
  • 0

#51
DIABLON

DIABLON
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 39
  • Reputacja: 46
  • Gadu-Gadu 2215238
  • Nick steam: diablownage
  • Steam ID: 0:1:24510848
  • MiejscowośćKwidzyn
Co mogę powiedzieć, witam w naszych szeregach nowych członków i cieszę się że serwer się rozkręca. Mam nadzieję że niedługo nie będzie problemów z zapełnieniem serwera TeamPlay :]
  • 2
Dołączona grafika

#52
BaltiPro@pl.

BaltiPro@pl.
  • Admin

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 154
  • Reputacja: 63
  • Gadu-Gadu 2583403
  • Steam ID: 0:1:26956349
  • MiejscowośćKMP / Szczecin
Robicie zbędny spam. Tak jak mówię. Mi troszkę się nie podoba to, ze nie mogliscia dać wzmianki na forum i poczekac dzień. Już przeżyłem kilka łączen serwerowni i za dobrze to nie wychodziło, zawsze były kłótnie, inne pomysły itd. ale mam nadzieje, że tu tak nie będzie.
  • 1
Dołączona grafika

#53
Fooch

Fooch
  • Full Member

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 263
  • Reputacja: 330

Więc powiedzcie o co Wam wszystkim chodzi? Teraz macie pretensję że za plecami? A czy ktoś się interesował że 400 zł miesięcznie trzeba płacić? Gdzie wszyscy admini, którzy tak szumnie zapowiadali pomoc? Gdzie Ci którzy chcieli być super i pomogać? Po wprowadzeniu składki zostało chyba 10 adminów? I wy mówicie że kpiną są nowe serwery? Kpiną jest to, że najgłośniej szczekające psy najmniej robią dla tej sieci. Jesteście od początku? Fajnie. A ile razy ktoś z Was zapytał się za co są utrzymywane serwery? Kto miał to opłacić? To już Was nie interesuje, bo zostały urażone wasze ambicje.

Zastanówcie się nad tym co mówicie/piszecie a tym co robicie. Bo widać bardzo duże rozbieżności. Nie podoba Wam się fuzja? To niech się znajdzie kozak który wyłoży 400 zł raz w miesiącu. Czekamy na ochotników? Nagle głos odebrało?


Większość osób była świadoma kosztów n00bs , nup nawet o tym gdzieś pisał na forum . Niektórzy są słowni . Nie chce mi się szukać tego tematu z bonusami , którzy zaoferują pomoc , gdy bd potrzebna . Woleliście połączyć to niż przyjąć pomoc od innej osoby . Duma nie pozwala ? Każdemu należą się szanse i co z tego , że nawalił ? Chciał pomóc , dlaczego by niie poinformować tej osoby , dlaczego by mu tego nie ułatwić. Tego to nie zrozumiem . :) Liczyły się fundusze , teraz widać jak bardzo . Chcemy dużo gracz tak , ale nie przez taki sposób . Szukacie najłatwiejszych rozwiązań . Nie chce być nie miła , ale to się nie uda . To już widać na starcie ... I jak to gdzieś tu ktoś napisał może i jednak warto wyjść i odpocząć jak się nie podobają te rewelacyjne zmiany. :)
  • 2
Dołączona grafikaDołączona grafika

#54
Slotki

Slotki
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 2942
  • Reputacja: 1773
  • Gadu-Gadu 3243973
  • Nick steam: slottki
  • MiejscowośćWrocław
Dowiedziałem się o tym jako jeden z pierwszych i uważam jak splen i evi lepszej opcji dla nas nie widziałem mam nadzieje że w końcu się pogodzicie z tą decyzją :)
  • 1
Dołączona grafikaDołączona grafika

#55
Fabio

Fabio
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CSGO
  • Postów: 1742
  • Reputacja: 884
  • MiejscowośćKalisz
Dla mnie porażka. Krok w stronę przepaści :). Zryty, "wiedzieli Ci co musieli"? A reszta niech sie pierdoli, bo mamy ich zdanie głęboko w dupie, brawa dla decyzji administracji, kolejny raz, sprawiacie, że mam ochote wyrzucić komputer przez okno :).
  • 4

kro15.gif


#56
Gość_DanieloS_*

Gość_DanieloS_*
  • Grupa: Gość
Czerwoni wszystko zalatwiaja za waszymi plecami? - Zgadzam sie z tym. A to dlaczego? - A co? Maja sie kazdego pytac czy moga z nami zrobic fuzje czy nie? Takie decyzje powinna podejmywac administracja ktora to stworzyla, a nie ludzie ktorzy graja na DD2... Nie mowie ze wasze zdanie nic nie znaczy, Znaczy! Tylko ze wy nie mozecie nam kazac cos zrobic.. Ewentualnie mozecie zarzucic taka sugestie albo prosbe... Ciekaw jestem co wolicie.. Rozpad n00bsow czy Fuzje z Areną? Fuzja jest dobrym rozwiazanem , a wy ludzie sie powinniscie cieszyc ze bedziecie miec gdzie grac, i z kim grac.. A nie pisac posty ktore i tak nic nie wnosza do tematu poniewaz wszystko juz jest zalatwione ...

#57
godzik

godzik
  • ..:: GTW ::..

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3260
  • Reputacja: 2156
  • Gadu-Gadu 4503159
  • Nick steam: soulmaker14
  • Steam ID: 0:0:19407044
  • MiejscowośćTychy
Słotki, tu nie chodzi o sam fakt połączenia, tylko brakuje kogoś by tym dobrze rozporządził :) @up Do rozpadu było bardzo daleko...
  • 0

31339975d2c90487.jpg26396d5f21503862.jpg


#58
Gość_DanieloS_*

Gość_DanieloS_*
  • Grupa: Gość
Fabio, krok w strone przepasci byl by taki, gdybyscie nic nie robili z tym ze brakuje wam pieniedzy na serwery...

#59
ffffffff

ffffffff
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 630
  • Reputacja: 212
Nie wiem, czy mogę tu napisać, ale proponuję zmienić jeden wasz deathrun na speedrun :)
  • 1

Dołączona grafika


#60
Gość_DanieloS_*

Gość_DanieloS_*
  • Grupa: Gość
zgadzam sie gotfather ;d Caly miesiac :DDDD




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych