Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!

Co sie stalo?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
140 odpowiedzi w tym temacie

#101
Tomasek

Tomasek
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 907
  • Reputacja: 647
  • Gadu-Gadu 10382991
  • Nick steam: Tomassek_xD^^
dobrze zadane pytanie ;P
  • 1

#102
palmuś ;)

palmuś ;)
  • Support

  • Grupa: Elite
  • Postów: 2046
  • Reputacja: 560
  • Gadu-Gadu 8120575
  • Nick steam: rob3rtt
  • Steam ID: 0:1:22511520
  • MiejscowośćKraków
Dajmy to do Trundych Spraw, zgarniemy kupe szmalu ;d
  • 4
Dołączona grafika

#103
isentor

isentor
  • Justin!

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 576
  • Reputacja: 140
  • Gadu-Gadu 7571007
  • Nick steam: isentor
  • Steam ID: 0:0:1802182
bullshit, *** wam to wyszło, decyzje podejmowane impulsywnie nie są dobre - tyle ode mnie

Użytkownik evidence edytował ten post 15 czerwiec 2012 - 22:10

  • 1
Dołączona grafika

#104
kitty

kitty
  • kici kici

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1515
  • Reputacja: 1199
  • Steam ID: 0:0:26289070

*
Popularny

Ja dorzucę w tym temacie coś od siebie bo jeszcze nie miałam okazji. I nie będzie to nic odkrywczego, bo wiele osób przede mną to już powiedziało - nie wiem na ile błędem jest fuzja, czas pokaże, chociaż przychylna temu nie jestem. Największe pretensje mam o brak informacji. Dowiedzieli się Ci co mieli? A cała reszta pełniąca tu jakieś mniejsze/większe funkcje, wspierająca sieć finansowo? Szacunek zwykły wymaga chociaż informacji. Nawet jeśli decyzja "na górze" zapadła. I żeby nup nawet nie wiedział... Autentycznie poczułam się olana ciepłym moczem. Takich decyzji nie podejmuje się z dnia na dzień, ta sieć nie powstała wczoraj. Sytuacja finansowa nie była ciekawa o czym chyba wszyscy wiedzieliśmy, rozważane było wczoraj zmniejszenie liczby serwerów i zgodziliśmy się że to jakieś wyjście, i kiedy sobie pomyślałam że ma zabraknąć n00bs też posłałam sporo grosza, ale gdybym wiedziała że następnego dnia wejdę na forum i zastanę coś takiego mocno bym się zastanowiła, bo chciałam wesprzeć n00bs, a nie n00bs + arena. I jakieś obce mi osoby na czerwono.
  • 8
Dołączona grafika

#105
isentor

isentor
  • Justin!

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 576
  • Reputacja: 140
  • Gadu-Gadu 7571007
  • Nick steam: isentor
  • Steam ID: 0:0:1802182
Jak kiedyś,gdzieś napisałem "kitty ma zawsze racje"
  • 2
Dołączona grafika

#106
Gość_JoHHny_*

Gość_JoHHny_*
  • Grupa: Gość
Ludzie już mnie powoli śmieszą te wasze denne komentarze :) Zachowujecie się jak skończeni idioci ,wszystko co robi administracja nie pasuje wam. Powiem wam szczerze ,że nie mam zamiaru czytać tego waszego spamu jak wam jest zle itp. Zrozumcie to w końcu jeżeli by nie doszło do tej fuzji sieć by padła z powodu braku kasy! Gdzie byliście gdy było trzeba zapłacić za adminów? Zapłaciło ,może zaledwie 15 osób? Nie rozśmieszajcie mnie... Z arenyskilla znam praktycznie 100% ludzi i ręczę za nich :) Co do Danielosa i Kazi mogą do tej sieci wprowadzić bardzo dużo ,polecam wejść na tsa gdy oni będą siedzieć i gwarantuje ,że od razu ich polubicie. Ode mnie dodam jeszcze ,że ci co im to nie pasuje są totalnymi kretynami ,którzy o niczym nie mają pojęcia. Odezwał się wielki SmakU ,który olał po raz kolejny raz sieć... Tym którym nie pasuje zawsze macie opcje wyloguj :) nikt za wami nie będzie płakał. Co do fuzji gratuluje i czekam na dalsze efekty.

#107
d7.

d7.
  • Admin DD2

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 437
  • Reputacja: 227
Poza tym żadna fuzja...po prostu dołączyło do n00bsów paru użytkowników i parę serwerów. Dziękuję. Jakieś inne zmiany ?
  • 1
Dołączona grafika

#108
freq'u

freq'u
  • Member

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 189
  • Reputacja: 98
  • Nick steam: eazyshizz
  • Steam ID: 0:1:4934840
Według mnie , to dobry pomysł żeby dołączyła sie inna sieć do nas,ponieważ wiecej serwerów,wiecej kasy i ogólnie dla mnie wszystko jest ok
  • 0

#109
d7.

d7.
  • Admin DD2

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 437
  • Reputacja: 227
to zagłosuj ! http://n00bs.pl/pros..._20#entry120481
  • 0
Dołączona grafika

#110
Fabio

Fabio
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CSGO
  • Postów: 1742
  • Reputacja: 884
  • MiejscowośćKalisz
Johhny, wyjdź gówniarzu :). Gówno zrobiłeś dla tej sieci, a jeszcze morde otwierasz. Nie obchodzi mnie komu liżesz ***, ale wiem, że w tym doszedłeś już do perfekcji, idź i dalej rób wszystkich w ***na każdym kroku, począwszy od oceny demek po jakieś inne sprawy :). n00bs, było potęgą, kiedy jeszcze władze sprawowali tu nup i xanat, z biegiem czasu wszystko sie rypało, aż doszło do tego, co teraz widzicie. To forum jak i serwery tworzą GRACZE i UŻYTKOWNICY, nie administracja, jeżeli im nie spodoba sie taka zmiana, to sami będziecie sobie grali :) Życzę szybkiego rozpadu obydwu sieci :). [warn=evi]moderator zachowa kulturę czy potrzebuje pomocy?[/warn]
  • -1

kro15.gif


#111
OzA

OzA
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 729
  • Reputacja: 346
  • Gadu-Gadu 8348660
  • Nick steam: alek5555
  • MiejscowośćSzczytno

Johhny, wyjdź gówniarzu :).

Fabio, nie, żebym się czepiał, ale masz okropny kompleks na słowo "gówniarz". O czymś to świadczy??
  • 1
Dołączona grafika

#112
Fabio

Fabio
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CSGO
  • Postów: 1742
  • Reputacja: 884
  • MiejscowośćKalisz
O tym, że Ty także powinieneś [cenzura] do areny skilla ;) [warn=evi]przeginasz[/warn]
  • -1

kro15.gif


#113
OzA

OzA
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 729
  • Reputacja: 346
  • Gadu-Gadu 8348660
  • Nick steam: alek5555
  • MiejscowośćSzczytno
Fabio, najwięcej płaczesz a sam gówno zrobiłeś człowieku. Płaciłeś za admina, ratowałeś sieć? Nie. Więc skończ, bo takimi tekstami to tylko pokazujesz, że moderator z Ciebie genialny...
  • 2
Dołączona grafika

#114
Tomasek

Tomasek
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 907
  • Reputacja: 647
  • Gadu-Gadu 10382991
  • Nick steam: Tomassek_xD^^
Fabio ogarnij się !!!
  • 0

#115
Qiu?

Qiu?
  • (.)(.)

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 749
  • Reputacja: 485
  • Gadu-Gadu 12685667
  • MiejscowośćKalisz
oza a ty co zrobiłeś dla tej sieci ?
  • 0

Dołączona grafika


#116
OzA

OzA
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 729
  • Reputacja: 346
  • Gadu-Gadu 8348660
  • Nick steam: alek5555
  • MiejscowośćSzczytno

oza a ty co zrobiłeś dla tej sieci ?


Saleta ja nie jestem za upadkiem sieci jak Fabio i tu jest różnica ;)
  • 0
Dołączona grafika

#117
ABS

ABS
  • Unnamed

  • Grupa: Elite
  • Postów: 4152
  • Reputacja: 953
  • Gadu-Gadu 13142571
  • Nick steam: poldinhio
  • MiejscowośćBielsko - Biała / Dortmund

*
Popularny

No to może i ja się wypowiem. Ostatnimi czasy przez problemy osobiste musiałem odpuścić na chwile n00bs jednak w miarę możliwości sprawdzam co się dzieje jak najczęściej. To co dzisiaj zobaczyłem powiem szczerze zaskoczyło mnie całkowicie i z deka zszokowało. Nie neguje tej decyzji lecz też nie jestem w tym momencie skaczącym z radości dzieckiem. Jedno jednak wiem na pewno - kiepsko to wyglądało i obawiam się, że w niedługim czasie n00bs by nie było. Można to było z tego co widzę załatwić trochę wolniej, przygotować wszystkich na nadchodzące zmiany jednak tego już nie da się zmienić i trzeba to przełknąć. Teraz mamy większe szanse na przeżycie zdobyliśmy sporo graczy a i do nowych ludzi się przyzwyczaimy w miarę czasu poznając ich. Fabio ciebie proszę o zachowanie poziomu wyższego od chodnika i jeżeli masz problem z tym co się stało i życzysz obu siecią upadku to jako moderator tego wyrażać na forum publicznym nie będziesz. Dlatego napisz pw i odbiorę ci uprawnienia. Co do nowych czerwonych - mam nadzieje, że dacie się poznać wszystkim z dobrej strony czego życzę z całego serca. i jeszcze jedno . Przestańcie narzekać tylko idźcie do przodu.
  • 9
Dołączona grafika

#118
d7.

d7.
  • Admin DD2

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 437
  • Reputacja: 227
I to jest zachowanie godne administratora całej sieci ! Jeden z "jajami" się znalazł !
  • 1
Dołączona grafika

#119
Soul.

Soul.
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 904
  • Reputacja: 92
  • Gadu-Gadu 210248
  • Nick steam: Soulus97
  • Steam ID: 0:0:45130436
Dla mnie to nie ma nawet co dyskutować , bo albo będzie lepiej ( z inną siecią i większą kasą na serwery ) lub nie ( koniec n00bsów i będzie koniec płaczu ) . A znalezienie takiej serwerowni która przychodzi od tak i jeszcze przełyka płacz takich jak fabio to nie jest łatwo . Dla mnie jest dobrze , ale rzeczy które zrobił tu m.in. nup ,xanat ,stali gracze (elite , ranga n00bs i wszyscy gracze ) powinno zostać bez ruszenia . Oczywiście lepiej jakby test demek powrócił do testu admina ;)
  • 1

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika


#120
d7.

d7.
  • Admin DD2

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 437
  • Reputacja: 227
Soul powiem Ci tylko tyle...fałszywa bestia z Ciebie. Widzę że nie masz swojego zdania tylko kierujesz się tym kto aktualnie że tak powiem "wygrywa" w sondażach. Za takie opinie to dziękuję i szczerze je olewam.
  • 0
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych