Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

SZNAJDER

- - - - - Kanał YouTube

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
83 odpowiedzi w tym temacie

#21
dgs*

dgs*
  • NAWET ZNANY GRACZ

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3931
  • Reputacja: 3134
  • Nick steam: dgsdgsdgs
przyjmij konstruktywną krytykę synu.
  • 1
Dołączona grafika

#22
SZNAJDER

SZNAJDER
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 43
  • Reputacja: 31
Nie odzywaj się jeżeli Ciebie o to nie proszono : ) Zadałem tylko pytanie , i zwracaj sie z szacunkiem bo nie trawie narcyzów.
  • 0
Dołączona grafika

#23
dgs*

dgs*
  • NAWET ZNANY GRACZ

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3931
  • Reputacja: 3134
  • Nick steam: dgsdgsdgs
nie mow mi co mam robic. Jestes jakims psychologiem? z 1 wypowiedzi wywnioskowales ze jestem narcyzem? niesamowite! Piękny umysł :)
  • 0
Dołączona grafika

#24
Fabio

Fabio
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CSGO
  • Postów: 1742
  • Reputacja: 884
  • MiejscowośćKalisz
Ciężko zrobić film, który spodoba się wszystkim jego odbiorcą :) Mnie osobiście, filmiki z cs'a zwane "fragmovie", czy inaczej, nie kręcą, chyba, że zawierają jakieś "pr0 el0" akcje bądź są montowane przez profesjonalistów :). Ale daje plusika za chęci :).
  • 0

kro15.gif


#25
godzik

godzik
  • ..:: GTW ::..

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3260
  • Reputacja: 2156
  • Gadu-Gadu 4503159
  • Nick steam: soulmaker14
  • Steam ID: 0:0:19407044
  • MiejscowośćTychy

a co do Ciebie godzik to najlepiej jak bede wstawial całe rundy nie ? ^^

Po prostu towar trzeba umieć sprzedać. Twój film to zlepek fragów, bez efektów, dodana jakaś muzyczka w tle, która w sumie też porywająca nie jest.
Nie ukrywajmy, że nic nadzwyczajnego nie pokazał tworząc ten filmik, więc nie oczekuj zachwytów. Ta forma, którą przedstawiasz jest dobra wtedy, gdy fragi są dobre i jest ich dużo, a tutaj ot kolejny film początkującego twórcy :)
Dostałeś plusa za to, że coś tworzysz.

PS. dgs* ma rację - naucz się przyjmować krytykę, jeśli chcesz być lepszy w tym co robisz.
  • 0

31339975d2c90487.jpg26396d5f21503862.jpg


#26
SZNAJDER

SZNAJDER
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 43
  • Reputacja: 31
dgs nie po 1-wszej wypowiedzi ; )
  • 0
Dołączona grafika

#27
OzA

OzA
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 729
  • Reputacja: 346
  • Gadu-Gadu 8348660
  • Nick steam: alek5555
  • MiejscowośćSzczytno
dgs* już napina :d
  • 0
Dołączona grafika

#28
PSVMXNE

PSVMXNE
  • egocentryk

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1777
  • Reputacja: 38
  • MiejscowośćKraków
Koleś :wallbash: Po 1. robisz coś co się nie podoba oglądającym, oni Ci to mówią, a ty sie na nich rzucasz... :facepalm: Po 2. te całe Light Rays, są tak beznadziejne, że oczy bolą od patrzenia na 1 cm obok celownika... Po 3. Nie mów, że nie rewelacja bo nie twoje akcje, bo sprawdziłem twój kanał, i twoje są o wiele słabsze niż Teeq'a :)
  • 0
AESTHETICS

#29
SZNAJDER

SZNAJDER
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 43
  • Reputacja: 31
Diakon proszę Cię , zanim coś napiszesz to przeczytaj DOBRZE. Isentor napisał " nie ma jakiś rewelacyjnych akcji " ja tylko dodałem , że nie moje akcje tylko teeq'a , jakie mi dal takie zrobiłem. A Light rays używa mnóstwo ludzi z movienations i jakoś niektórym to nie przeszkadza , ja rozumiem , że kolory sa słabe bo ja narazie szukam dobrej kombinacji Następny filmik będzie lepszy ale narazie nie mam z czego robić :d
  • 0
Dołączona grafika

#30
PSVMXNE

PSVMXNE
  • egocentryk

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1777
  • Reputacja: 38
  • MiejscowośćKraków
To że ktoś używa, to nie znaczy że to jest dobre. Jak widać nie tylko mnie się to nie podoba... Poza tym wszystko jest rozmazane, i jakość beznadziejna ;]
  • 0
AESTHETICS

#31
freq'u

freq'u
  • Member

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 189
  • Reputacja: 98
  • Nick steam: eazyshizz
  • Steam ID: 0:1:4934840
Wiadomo Diakon oczywiście robi lepsze filmiki nie ma co ... :nie: Mi tam się podoba :d
  • -1

#32
Fabio

Fabio
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CSGO
  • Postów: 1742
  • Reputacja: 884
  • MiejscowośćKalisz
aRu, ale to nie jest temat Diakona, tylko Sznajdera :) Jeżeli spotkał się z taką falą krytyki, powinien usiąść na chwile i pomyśleć co zrobić, by było lepiej, w swoich filmach, korzystając z wskazówek użytkowników, bo nie on będzie je oglądał, tylko właśnie te szare ludziki, jednakże jak widać, on woli się kłócić ;)
  • 0

kro15.gif


#33
SZNAJDER

SZNAJDER
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 43
  • Reputacja: 31
Fabio ja się nie kłóce :d Tylko jednak , żeby rozmawiać to też trzeba coś znać sie na rzeczy : ) Niektórzy sie znają i taką krytyke przyjmuje :) Na razie nowych filmików nie będzie , bo demka z hltv są strasznie zbugowane i brzydko wygladają wiec jak ktoś ma jakieś dema pov / bądź ja coś ugram to na pewno zrobie jakiś filmik i wstawie :)
  • 0
Dołączona grafika

#34
godzik

godzik
  • ..:: GTW ::..

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3260
  • Reputacja: 2156
  • Gadu-Gadu 4503159
  • Nick steam: soulmaker14
  • Steam ID: 0:0:19407044
  • MiejscowośćTychy
Fabio, ale też nie do końca, bo każdy ze swojego dzieła powinien być zadowolony ^^ Chodzi mi tu o użycie danego efektu, jednemu się spodoba, a innemu nie :)
  • 0

31339975d2c90487.jpg26396d5f21503862.jpg


#35
SZNAJDER

SZNAJDER
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 43
  • Reputacja: 31

  • 0
Dołączona grafika

#36
Fooch

Fooch
  • Full Member

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 263
  • Reputacja: 330
Ten film wideo został usunięty przez użytkownika. :whistling:
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafika

#37
RnR9

RnR9
  • n00bs!

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 329
  • Reputacja: 229
  • Nick steam: rnr93
  • Steam ID: 0:0:32786487
  • MiejscowośćOlsztyn
No to naoglądałem się :sleep:
  • 0

Dołączona grafika


#38
SZNAJDER

SZNAJDER
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 43
  • Reputacja: 31
przepraszam , ale yt szanowne mi zepsulo film : )



Dodano nowy post:

  • 3
Dołączona grafika

#39
ffffffff

ffffffff
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 630
  • Reputacja: 212
czas na moją krytykę :d -Jakieś intro? -Jakość mizerna na 360p, u innych na 360p jest ok ;o -1;11 - co to za orange box??? -według mnie słaba muzyka -pojedyncze fragi -jezeli robiles to w vegasie to slaby edit I jeszcze pytanie ;d Jak ustawić takie niebo na dd2? :X
  • 0

Dołączona grafika


#40
HaRy.

HaRy.
  • Full Member

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 421
  • Reputacja: 352
  • Nick steam: lukasssss
  • Steam ID: 0:1:16286296
  • MiejscowośćToruń
kezc to jest fragshow, a nie clip edit jest tutaj zbędny, imo akcje są cienkie, a orange box to pozostałości po tabeli wyników, ktrórą usunął. Łap niebo http://www.netmovies...-hard-all-maps/
  • 0

admin.gif

 

76561197992838321.pngAddFriend.png





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych