Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

SZNAJDER

- - - - - Kanał YouTube

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
83 odpowiedzi w tym temacie

#61
SZNAJDER

SZNAJDER
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 43
  • Reputacja: 31

  • 1
Dołączona grafika

#62
PSVMXNE

PSVMXNE
  • egocentryk

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1777
  • Reputacja: 38
  • MiejscowośćKraków
Akcja fajna, muza fajna, ale te kolory nienaturalne jak cholera.
  • 0
AESTHETICS

#63
Soul.

Soul.
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 904
  • Reputacja: 92
  • Gadu-Gadu 210248
  • Nick steam: Soulus97
  • Steam ID: 0:0:45130436
Nie lubie takich filmików gdzie jest pokazana 1 akcja i tyle . Na co ja mam patrzeć i myśleć " JAKI PRO ELO OGAR" jak tu jest tylko 5 sekundowa akcja ... Porób filmiki gdzie jest dużo akcji , a nie po jednej , dwóch ;) I co do kolorów , Diakon ma racje nie są dobre ;(
  • 0

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika


#64
KERSH7

KERSH7
  • Full Member

  • Grupa: Full Member
  • Postów: 137
  • Reputacja: 45
  • Nick steam: kreonafternoon9
  • Steam ID: 0:0:50897470
  • MiejscowośćKielce
A mi się podoba ^^ co prawda też wolę jakieś frag movie itp niż 1 akcje, ale jeśli jest zajebisty edit no to ... mmm nutella XD tak jest w przypadku tego filmiku, 1 akcja, a taka fajna :). Oby tak dalej ;)
  • 0

Dołączona grafika


#65
SZNAJDER

SZNAJDER
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 43
  • Reputacja: 31

Akcja fajna, muza fajna, ale te kolory nienaturalne jak cholera.

miały wyjsc nie przecietne

co do fragmovie , zrobilbym ale all akcje jakie mialem dalem koledze ktory robi clip dla kumpli i przerabia ich akcje wiec zrozumcie ale nnie mam akcji : ) zwlaszcza ze teraz na mixach/cw rzadko kiedy znajda sie odwazni i wbija w 5 na jednego bsa:)
  • 1
Dołączona grafika

#66
PSVMXNE

PSVMXNE
  • egocentryk

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1777
  • Reputacja: 38
  • MiejscowośćKraków
Nie przeciętne, a nie ładne i nienaturalne to róznica.
  • 0
AESTHETICS

#67
SZNAJDER

SZNAJDER
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 43
  • Reputacja: 31

Nie przeciętne, a nie ładne i nienaturalne to róznica.

Ja jednak widze , że na każdej serwerowni musi być hajt , który nie docenia wysiłku nikogo tylko jest narcyzem... Pokaż swoje piękne clipy robione w 50 programach... Bo na razie to robisz filmy z jakis zombie modow ; )
  • 0
Dołączona grafika

#68
HaRy.

HaRy.
  • Full Member

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 421
  • Reputacja: 352
  • Nick steam: lukasssss
  • Steam ID: 0:1:16286296
  • MiejscowośćToruń
Ale diakon mówi Ci tylko prawdę, a ty po raz kolejny zamiast przyjąć krytykę na klatę i się poprawiać to stoisz przy swoim, i robisz cały czas mierne klipy gdzie 3/4 to czarny ekran. Edit to nie same kolory. Używaj pan/crop, velocity i innych funkcji vegasa, bo na prawdę jest ich dużo.
  • 1

admin.gif

 

76561197992838321.pngAddFriend.png


#69
Spammer

Spammer
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1332
  • Reputacja: 341
Ale diakon nigdzie tutaj nie narcyzuje, tylko wyraża swoje zdanie na temat Twojego filmiku, uświadamia Cię, co jego zdaniem jest w nim złego, żebyś mógł to poprawić. No ale oczywiście po co wysłuchać i przyjąć do wiadomości (ewentualnie coś zmienić na przyszłość), skoro można się pokłócić, prawda? Nie widziałem w żadnym z ostatnich postów odwołania do jego "twórczości", więc nie za bardzo wiem skąd się wzięła ta złośliwa końcówka :). Co chwila piszesz o tym, że ktoś nie potrafi editować/grać/ble,ble, to jak on śmie oceniać Twoje filmiki. Skoro je gdziekolwiek wstawiasz, to narażasz się na krytykę, czy tego chcesz, czy nie. Argumenty w stylu "to pokaż lepsze akcje"/"zrób lepszy edit" są co najmniej bezsensu. Nie każdy musi się na tym znać, ale ocenić efekt każdy może, chociażby na podstawie tego, co widział na innych filmikach. Ty coś robisz, udostępniasz to, więc albo niech to będzie na naprawdę dobrym poziomie, albo naucz się znosić krytykę i uwzględniać opinię innych, albo nigdy nie będziesz w tym "dobry" (w oczach innych oczywiście) :) Poza tym nie cytuj całych postów, szczególnie tych "długich" (temat medi0ncs'a chociażby), zdarza Ci się to aż zbyt często...
  • 1

#70
SZNAJDER

SZNAJDER
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 43
  • Reputacja: 31
Z tego co przeczytałem wnioskuje , że można sie wtrącać do tematu nie wiedziąc nic a nic o nim tak ? Bo jeżeli ktoś nie potrafi editować to co on może oceniać ? Ja wiem , że nie każdemu sie przypodobam bo tak się nie da ale Diakon nikomu nie dał pozytywnego komentarza z tego co widziałem.
  • 0
Dołączona grafika

#71
Spammer

Spammer
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1332
  • Reputacja: 341

Bo jeżeli ktoś nie potrafi editować to co on może oceniać ?


Dokładnie tak, jeżeli ktoś nie potrafi editować to może oceniać i nie ma w tym nic nadzwyczajnego. Codzienność naszego życia, komentujemy wszystko co nas otacza. Skoro ktoś widzi, że coś jest "brzydkie", nie podoba mu się, to tak o tym mówi. Co w tym dziwnego i "złego"? Jak kupujesz lody w sklepie i Ci nie smakują to nie masz prawa powiedzieć, że są niedobre, bo sam nie potrafisz żadnych zrobić? :d Szczególnie, że nikt nie robi tego, żeby zrobić Ci na złość, tylko po to, żebyś następnym razem zrobił to lepiej, ale chyba nie jesteś w stanie dopuścić do siebie myśli, że mógłbyś zrobić coś źle, a tym bardziej, że taki "ktoś" to wypomina :). Jak już napisałem - przygotuj się na krytykę, uwzględnij ją, albo najlepiej (przynajmniej jak dla mnie) w ogóle nic nie wstawiaj. Eot.
  • 1

#72
PSVMXNE

PSVMXNE
  • egocentryk

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1777
  • Reputacja: 38
  • MiejscowośćKraków

Bo na razie to robisz filmy z jakis zombie modow ; )


Po pierwsze, jestem kolejną osobą którą wyzwałeś od narcyzów itp. Weź idź sie zastanów kolego co to znaczy, albo kup sobie słownik :)
Po drugie, ty g**** widziałeś, bo z zombie modów filmów nie robie. Nawet nie gram na takim shicie.
Po trzecie, to nie nikomu nie daje pozytywnych komentarzy, tylko jak ktoś robi coś co mi sie nie podoba, to mówie co w tym jest niefajne po prostu. eot.

[uwaga='Ketuael']Rozumiem Twoje zdenerwowanie, ale mimo wszystko proszę o zachowanie jako-takiej kultury. Nie jestem pewien swojej reakcji po zobaczeniu tutaj kolejnego postu z wulgaryzmami/prowokacją/odnoszące się znowu do tego samego tematu :).[/uwaga]

Dobrze ket już będe grzeczny :d
  • 0
AESTHETICS

#73
BlonnDyN

BlonnDyN
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 96
  • Reputacja: 5
  • Gadu-Gadu 23423892
  • MiejscowośćCzęstochowa
Szczerze ? już bez obrabiania by ci to lepiej wyszło ja jedno wielkie g... na tych filimikach widzę :x
  • 0
Dołączona grafika

#74
godzik

godzik
  • ..:: GTW ::..

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3260
  • Reputacja: 2156
  • Gadu-Gadu 4503159
  • Nick steam: soulmaker14
  • Steam ID: 0:0:19407044
  • MiejscowośćTychy
Czyli jestem jedynym, któremu takie kolory się podobają?? :shok: Spróbuj zrobić dłuższy film, z większą ilością akcji, ale właśnie w takiej tonacji jak ten ostatni. Skoro Tobie się podoba to dobrze, a na pewno wyjdzie jak trzeba, bo tak naprawdę nie ogląda się filmów z CSa dla kolorów, czy grafiki :)
  • 1

31339975d2c90487.jpg26396d5f21503862.jpg


#75
SZNAJDER

SZNAJDER
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 43
  • Reputacja: 31
Dla brata , poprosił o zgranie na szybko tego " jumpa " , bez intra itd bo nie widzielismy potrzeby wstawiania na 5s filmu.
  • 0
Dołączona grafika

#76
HaRy.

HaRy.
  • Full Member

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 421
  • Reputacja: 352
  • Nick steam: lukasssss
  • Steam ID: 0:1:16286296
  • MiejscowośćToruń
Zwykły skok, nic nadzwyczajnego.
  • 0

admin.gif

 

76561197992838321.pngAddFriend.png


#77
splendidwOw

splendidwOw
  • Opiekun serwera DM

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 558
  • Reputacja: 511
  • Gadu-Gadu 6010224
  • Nick steam: simplyc
  • Steam ID: Steam_ID: 0:0:3686373
  • MiejscowośćLublin
wtf?
  • 0
Dołączona grafika

#78
SZNAJDER

SZNAJDER
  • Member

  • Grupa: Member
  • Postów: 43
  • Reputacja: 31

wtf?

Splendi wiem , ze masz cos do mnie . Potwierdziles to na mixie gdy mnie wyzywales ze swoimi kolegami ;)
I jestem ciekawy czy dostalem juz tego perma od Ciebie " za nic " :)
  • 0
Dołączona grafika

#79
ffffffff

ffffffff
  • n00bsomaniak

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 630
  • Reputacja: 212
Mi się wydaje czy tam, żeby doskoczyć nie trzeba lj 220? Tam chyba nawet na duckbhopie doskoczysz ;o Po za tym ile aa?
  • 0

Dołączona grafika


#80
splendidwOw

splendidwOw
  • Opiekun serwera DM

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 558
  • Reputacja: 511
  • Gadu-Gadu 6010224
  • Nick steam: simplyc
  • Steam ID: Steam_ID: 0:0:3686373
  • MiejscowośćLublin
czlowieku nie irytuj mnie bo na mixie pisales ze n00bsy to jedno wielkie scierwo i ze masz na nie "wyjebane"... i jeszcze wiele innych epitetow... i sa na to swiadkowie wiec nie obracaj teraz sytuacji gimbusie
  • 4
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych