Skocz do zawartości

Witamy na n00bs.pl - Sieć serwerów counter strike
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji naszego forum. Gdy już się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć nowe tematy, pisać posty, otrzymywać reputację od innych użytkowników oraz będziesz mógł również korzystać z prywatnych wiadomości, aktualizacji statusu i wiele więcej. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się, klikając tu - a jeśli jesteś nowym użytkownikiem stwórz swoje własne konto!
Zdjęcie

kilka zmian


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
19 odpowiedzi w tym temacie

#1
evidence

evidence
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 1883
  • Reputacja: 2014
  • Nick steam: goofiozo_leffek
  • Steam ID: 0:0:24532294
  • MiejscowośćLublin

*
Popularny

ostatnimi czasy nie dzieje sie tu za dobrze. skoro nie idzie po dobroci zmieniamy taktykę. 1. ABS nie jest już czerwonym, spowodowane jest to brakiem czasu 2. slodziak nie jest juz serv adminem. powód jak wyżej. 3. zaobserwowałem dosyć interesującą zależność. admini nie grają i nie kręcą naszych serwerów bo po co. lepiej wbić na serwer gdzie już są ludzie. a ja takich adminów nie potrzebuję. wszelkie uprawnienia na serwerach zostają zawieszone do odwołania ze względu na znikomą aktywność. na chwilę obecną lista adminów przedstawia się następująco: evi, zryty, nup, shixe, godzik, splendid, xanat, kitty, voojitsu, hazonnn. rangi ogarnę jutro. 4. zmienione zostają wymagania dotycznące admina. będą one sztywno przestrzegane. skoro darmowy admin nie jest dla Was wystarczającą nagrodą, zmienimy to. wszelkie informacje co do wymagań pojawią się jutro w odpowiednich działach. 5. rusza rekrutacja na serv admina 6. obecni moderatorzy zostają czasowo zawieszeni. jutro tak jak już mówiłem pojawi się więcej informacji dotyczących bieżących zmian. pozdrawiam
  • 7
Dołączona grafika
I believe, whatever doesn't kill you simply makes you... stranger

Większość ludzi, póki ma zamknięte usta, nie sprawia wrażenia głupków

#2
mike0131

mike0131
  • Wygnaniec

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 2129
  • Reputacja: 548
  • Nick steam: csmike0131
Dziękuję za zabranie admina bo jakoś od 4 dni może 5 nie grałem :) a i moderatora także :) Nie ma to jak być kopniętym w dupe po takim okresie w którym próbowało się coś zrobić, zresztą co się dziwie nie pierwszy raz Powodzenia życzę
  • 1
Dołączona grafika

#3
Fabio

Fabio
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CSGO
  • Postów: 1742
  • Reputacja: 884
  • MiejscowośćKalisz
A to życzę powodzenia! :]
  • 0

kro15.gif


#4
xanat

xanat
  • Outsider

  • Grupa: Maintenance
  • Postów: 4294
  • Reputacja: 741
  • Nick steam: xontac
  • Steam ID: 0:1:14208782
evi myślę że to nie było najlepsze posunięcie :d no ale jak uważasz ;P
  • 2

admin.gif


#5
evidence

evidence
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 1883
  • Reputacja: 2014
  • Nick steam: goofiozo_leffek
  • Steam ID: 0:0:24532294
  • MiejscowośćLublin
kolejna zmiana jest awans splendida na czerwonego. nie bede sie duzo rozpisywal, efekty zobaczycie
  • 0
Dołączona grafika
I believe, whatever doesn't kill you simply makes you... stranger

Większość ludzi, póki ma zamknięte usta, nie sprawia wrażenia głupków

#6
evidence

evidence
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 1883
  • Reputacja: 2014
  • Nick steam: goofiozo_leffek
  • Steam ID: 0:0:24532294
  • MiejscowośćLublin
dziś zostaną zresetowane statystyki serwerów. Nowe zasady przyznawania adminów będą ściśle respektowane. dodatkowo admin nie będzie przyznawany na stałe, a na okres miesiąca. Jeśli użytkownik nie będzie wywiązywał się ze swoich obowiązków uprawnienia nie zostaną przedłużone. Nie wyobrażam sobie też sytuacji, że admin naszego serwera woli pójść na inny serwer niż kręcić nasz.

Dodano nowy post:

Dziękuję za zabranie admina bo jakoś od 4 dni może 5 nie grałem :)


od 5 dni mówisz? nie rób z siebie ofiary
http://stats.n00bs.p...layer.php?id=27
  • 0
Dołączona grafika
I believe, whatever doesn't kill you simply makes you... stranger

Większość ludzi, póki ma zamknięte usta, nie sprawia wrażenia głupków

#7
andrzej aka krzak

andrzej aka krzak
  • Bot

  • Grupa: Elite
  • Postów: 2673
  • Reputacja: 1018
  • Gadu-Gadu 6856708
  • MiejscowośćInternety
Mike gra pod tym nickiem ostatnio http://stats.n00bs.p...ayer.php?id=705 :)
  • 2

Pn5h0uT.png


#8
evidence

evidence
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 1883
  • Reputacja: 2014
  • Nick steam: goofiozo_leffek
  • Steam ID: 0:0:24532294
  • MiejscowośćLublin
ok, mój błąd. admin zostaje zwrócony
  • 1
Dołączona grafika
I believe, whatever doesn't kill you simply makes you... stranger

Większość ludzi, póki ma zamknięte usta, nie sprawia wrażenia głupków

#9
nup

nup
  • aj em nup!

  • Grupa: Administrator
  • Postów: 3080
  • Reputacja: 795
  • Gadu-Gadu 3572560
  • Nick steam: nup
  • MiejscowośćKraków
Jak ja byłem czerwonym to sam zapełeniałem serwer a nie prosiłem się adminów o to :) nikogo nie można do niczego zmuszać :)
  • 0

76561198005243763.pngAddFriend.png   

 

admin.gif

 

output_NjPC7s.gif


#10
1am

1am
  • Imagine the unimaginable

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 672
  • Reputacja: 930
  • Nick steam: emocjonalnycham
  • Miejscowośćdeep dark abyss
Jak ja tu przyszedłem to było pełno ludzi, a forum tętniło życiem, tak że aż chciało pełnić się jakąkolwiek funkcję żeby pchać to do przodu, co też z resztą robiłem, @, s@, tech@ i jakoś tak parłem to przodu do pewnego momentu. W gruncie rzeczy serwery są tylko dodatkiem a dopełnieniem całego forum ludzie którzy na nim przebywają. Przez ten cały okres czasu parę osób odeszło, zrezygnowało etc., były spięcia, kłótnie, różne zmiany które różniły ludzi ze sobą. Bądź co bądź forum jednak dalej stoi, jest grupa osób którym zależy, niestety jednak jest też sporo ludzi którym obecna sytuacja się nie podoba, więc zaglądają tu tylko sporadycznie a na serwery nawet nie wchodzą. Ja sam nie gram już praktycznie w CS'a ale tak czy siak na forum wchodzę codziennie, tylko po to żeby sprawdzić co słychać, co dzieje się w różnych tematach itp. Co do tego ostatniego, w większości z nich posty sięgają kilku dni wstecz, dlaczego? Myślę że każdy kto siedział w tym, pomagał w rozwoju sieci, udzielał się, poświęcał swój czas etc., powinien zastanowić się co się zmieniło, w sieci i w jego własnym podejściu i po prostu podjąć decyzję czy sam ma zamiar dalej coś działać, robić czy stanąć z boku. Bo za pewne są osoby które nie do końca wiedzą co powinny zrobić i czekają w zastoju na dalszy rozwój sytuacji, a jak wiadomo nic się samo nie rozwinie ponieważ za równo forum jak i serwery napędzane są przez ludzi, których z kolei napędza chęć grania oraz pisania i rozmów na forum. :)
  • 4

Dołączona grafika


#11
godzik

godzik
  • ..:: GTW ::..

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3260
  • Reputacja: 2156
  • Gadu-Gadu 4503159
  • Nick steam: soulmaker14
  • Steam ID: 0:0:19407044
  • MiejscowośćTychy

W gruncie rzeczy serwery są tylko dodatkiem a dopełnieniem całego forum ludzie którzy na nim przebywają.

Głos rozsądku.
Taka prawda, że evidence już dawno by spasował, bo dla siebie nic robił nie będzie. Była prośba o małe wpłaty na reklamę na wiaderku, zrobiły to 2 osoby. Nie macie pieniędzy, szkoda wam ich na n00bsy, mogę to zrozumieć. Jednak, jeśli tylko finanse są problemem to tak jak 1amm pisze - wchodźcie na forum, bo większość tu jest dla atmosfery.
Miło, że można tu zajrzeć każdego dnia, powyzywać mnie od zoofili, pognębić HITMANA, czy pośmiać z mizernej inteligencji dgs'a :*

@nup
Nie możesz porównać czasu kiedy Ty grałeś w CSa więcej bo to było jakieś 2 lata temu, sprzed ery LOL'ów, majnkraftów i czego tam jeszcze. Dodatkowo było mniej małych sieci podbierających graczy, kuszących łatwymi awansami i tworzeniem czegoś nowego. Świat e-sportu zatoczył krąg i znów (jak lata temu) w modzie są rpg, przez to mamy martwy okres, który z pewnością przeciągnie się długo i niestety potrzeba zaangażowania większej ilości osób.

Na dobrą sprawę był okres, kiedy dziennie mogłem coś wstawiać na nasze FB, teraz od miesiąca praktycznie nie mam co pisać, bo nie widzę zaangażowania osób w tę sieć. Część winy pewnie leży po mojej stronie, bo ja też ostatnio miałem lipę z czasem, jednak z końcem miesiąca powinienem dojść do siebie. Ludzie, przecież to już prawie 3 lata razem :)

PS. 1amm'ek, to kiedy zaczniesz znów aktywnie uczestniczyć? :d
  • 2

31339975d2c90487.jpg26396d5f21503862.jpg


#12
PSVMXNE

PSVMXNE
  • egocentryk

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1777
  • Reputacja: 38
  • MiejscowośćKraków

Jak ja tu przyszedłem to było pełno ludzi, a forum tętniło życiem, tak że aż chciało pełnić się jakąkolwiek funkcję żeby pchać to do przodu, co też z resztą robiłem, @, s@, tech@ i jakoś tak parłem to przodu do pewnego momentu. W gruncie rzeczy serwery są tylko dodatkiem a dopełnieniem całego forum ludzie którzy na nim przebywają. Przez ten cały okres czasu parę osób odeszło, zrezygnowało etc., były spięcia, kłótnie, różne zmiany które różniły ludzi ze sobą. Bądź co bądź forum jednak dalej stoi, jest grupa osób którym zależy, niestety jednak jest też sporo ludzi którym obecna sytuacja się nie podoba, więc zaglądają tu tylko sporadycznie a na serwery nawet nie wchodzą. Ja sam nie gram już praktycznie w CS'a ale tak czy siak na forum wchodzę codziennie, tylko po to żeby sprawdzić co słychać, co dzieje się w różnych tematach itp. Co do tego ostatniego, w większości z nich posty sięgają kilku dni wstecz, dlaczego? Myślę że każdy kto siedział w tym, pomagał w rozwoju sieci, udzielał się, poświęcał swój czas etc., powinien zastanowić się co się zmieniło, w sieci i w jego własnym podejściu i po prostu podjąć decyzję czy sam ma zamiar dalej coś działać, robić czy stanąć z boku. Bo za pewne są osoby które nie do końca wiedzą co powinny zrobić i czekają w zastoju na dalszy rozwój sytuacji, a jak wiadomo nic się samo nie rozwinie ponieważ za równo forum jak i serwery napędzane są przez ludzi, których z kolei napędza chęć grania oraz pisania i rozmów na forum. :)

too long didn't read :d
  • -2
AESTHETICS

#13
1am

1am
  • Imagine the unimaginable

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 672
  • Reputacja: 930
  • Nick steam: emocjonalnycham
  • Miejscowośćdeep dark abyss
@godzik Moje uczestnictwo opiera się teraz głównie na zaglądaniu na forum m.in z powodu braku czasu. W najbliższym czasie bd miał go pewnie jeszcze mniej bo ruszyłem tyłek do szkoły policealnej, więc póki co nie ma co spekulować kiedy znowu bd maniaczył przed CS'em, jedyne co mogę zagwarantować to to że na forum wchodzić bd nawet przy braku czasu, choćby to miała być 3 w nocy. :d
  • 0

Dołączona grafika


#14
land

land
  • n00bs!

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 409
  • Reputacja: 744
  • MiejscowośćTrójmiasto

jedyne co mogę zagwarantować to to że na forum wchodzić bd nawet przy braku czasu, choćby to miała być 3 w nocy. :d


true story :d
  • 0

#15
HITMAN

HITMAN
  • Supboy

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 1299
  • Reputacja: 335
  • Steam ID: 0:0:41534037

Miło, że można tu zajrzeć każdego dnia, powyzywać mnie od zoofili, pognębić HITMANA, czy pośmiać z mizernej inteligencji dgs'a :*


Zapomniałeś dodać , że 3/4 forum śmieję się również z Ciebie, a ja już tu zaglądam sporadycznie. ;) a co do tematu. Zmiany były obiecane dawno:

http://n00bs.pl/n00b...-v2-t38749.html
http://n00bs.pl/reak...rio-t40047.html

I jak zawsze nic z tego nie wychodzi. :) Ale róbcie jak uważacie. ;]
  • 0
Dołączona grafika

#16
evidence

evidence
  • n00bsomaniak

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 1883
  • Reputacja: 2014
  • Nick steam: goofiozo_leffek
  • Steam ID: 0:0:24532294
  • MiejscowośćLublin
@up więc słucham Twoich propozycji. bo narzekać potrafi każdy, a pomysłodawców i chętnych brak. Sam mam wypchnąć nas z marazmu który trwa od... może roku? teraz jest już wogóle tragicznie. Na forum nie dzieje się nic, serwery święca pustkami. Więc powiedz mi hitman jak mam coś zmienić skoro nikt nie chce mi w tym pomóc? Z małymi wyjątkami oczywiście
  • 0
Dołączona grafika
I believe, whatever doesn't kill you simply makes you... stranger

Większość ludzi, póki ma zamknięte usta, nie sprawia wrażenia głupków

#17
HITMAN

HITMAN
  • Supboy

  • Grupa: Admin CS 1.6
  • Postów: 1299
  • Reputacja: 335
  • Steam ID: 0:0:41534037
Teraz to zastanów się czy jest sens dalej to ciągnąć bo właśnie SAM nic nie osiągniesz jak nie będziesz miał ekipy. :)
  • 0
Dołączona grafika

#18
1am

1am
  • Imagine the unimaginable

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 672
  • Reputacja: 930
  • Nick steam: emocjonalnycham
  • Miejscowośćdeep dark abyss

*
Popularny

Patrząc na serwery, fakt świecą pustkami, ale trzeba wziąć pod uwagę to że pojawiają się ludzie którzy chcą grać (w tym momencie na dd2 są 4 osoby), pomimo tego że na forum tak jak powiedział evi nic się nie dzieje. Starzy spamerzy, pomysłodawcy, idealiści gdzieś nam się zapodziali, nie wiem czy nie mają czasu, czy poszły fochy, czy bóg wie co jeszcze. Prawdą jest że 3-4 osoby nie zrobią z "prawie" martwiej sieci czegoś pokroju puchatka czy hashjamy. Jeśli nie będzie ludzi, nie będzie komu pisać na forum, grać na serwerach, więc praktycznie sieć nie będzie miała po co istnieć, taka jest smutna prawda. Co można zrobić? To co już od dawna było planowane, zebrać w końcu pieniądze na porządną reklamę serwerów, bo skąd mają na forum wziąć się ludzie jak nie z nich. Odpuścić od zasady "ja nie daje bo nie mam", jeśli ma się na fajki, piwo czy cokolwiek innego to tak samo można wygrzebać te minimum 10zł na sieć. Jeśli ktoś chce, chciałby i ma zamiar w przyszłości robić tu coś, pełnić jakąś funkcję etc. - niech zapłaci, bo bez tego niedługo może nie mieć gdzie pełnić tych funkcji. To nie jest wielka orkiestra świątecznej pomocy, czerwoni niech postawią sprawę jasno: Chcesz tu grać? Chcesz pełnić jakąś funkcję? Chcesz być częścią n00bs? To pomóż i zapłać nawet marne 10zł. Póki co to jest najlepszy sposób od którego można zacząć odratowywanie sieci. Jak ktoś nie ma zamiaru zapłacić chociaż ma kasę, ale uważa że nie warto to sprawa oczywista, won i spierd***j. Nikt od nikogo nie będzie się prosić, albo komuś zależy albo nie. Kolejnym krokiem po reklamie jest uzbieranie nowej, dobrej, pełnej zapału kadry, bo jak wiadomo wiele osób straciło swoje stanowiska, jedni rezygnując sami, inni zostając wydalonymi, bo po co komuś funkcja skoro i tak nic nie robi, prawda? Tak więc pkt. 2 - potrzeba nam świeżości w postaci nowych ludzi. Po ew. reklamie i rozkręceniu serwera dd2 to stanu full serw przez większość dnia, można by zrobić przez tydz - dwa admina za free, pozbierać ludzi a po 2 tyg zrobić ostrą selekcję i zostawić na tym stanowisku 3-4 najlepsze osoby, reszta żeby zostać musiałaby zapłacić. I od tego momentu admin byłby już płatny. Sprawa najmniejszej wagi, przemyśleć zmiany w wyglądzie forum, trochę świeżości itp, ale to już na samym końcu i w zależności jakie zdanie mieliby na ten temat czerwoni i reszta zaangażowanych. Podsumowując 3 pierwsze sprawy najważniejsze, ostatnia już mniej, bardziej już tylko zmiana kosmetyczna.
  • 6

Dołączona grafika


#19
godzik

godzik
  • ..:: GTW ::..

  • Grupa: Elite
  • Postów: 3260
  • Reputacja: 2156
  • Gadu-Gadu 4503159
  • Nick steam: soulmaker14
  • Steam ID: 0:0:19407044
  • MiejscowośćTychy
Z tym płatnym adminem to wiesz - na sieć może płacić każdy. I prawda jest taka, że jak mam funkcję (chociażby jestem tym adminem) to raczej chciałbym wspierać sieć, by istniała. Z takiego założenia zawsze wychodziłem. Osobiście prawie nie gram w CS'a, już nie pamiętam kiedy ostatnio grałem, a na steamie tydzień nie byłem na pewno i mimo tego dorzucam ile mogę, nie narzekam, próbuję coś zrobić bo wiele innych osób włożyło w tę sieć serce. Nie obchodzi mnie ich samopoczucie jak patrzą na umierającą sieć, ale chcę być fair w stosunku do nich :)
  • 0

31339975d2c90487.jpg26396d5f21503862.jpg


#20
shiXe

shiXe
  • Tech Admin

  • Grupa: n00bs!
  • Postów: 1318
  • Reputacja: 1150
  • MiejscowośćLeszno
Dołączona grafika Zamykam, jeżeli są jakiekolwiek problemy, pytania pisać na pw to otworzę temat.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych